11 Haziran 2008 Çarşamba Günü Haberleri

11 Haziran 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Filistinli Gruplar Diyalog Amacıyla Şam'da Bir Araya Geldi Filistin'de Diyalog Çabaları Sürerken Direniş Gruplarının Filistin Dışındaki Lider ve Yetkilileri Diyalogun Başlaması Amacıyla Suriy..
Rus Aydın Ribakov: 'Aytmatov Büyük Düşüncelerin Adamı İdi.'
Rus Aydın Ribakov: "Aytmatov Büyük Düşüncelerin Adamı İdi."
Diyalog Avrasya (da) Platformu Dönem Başkanı Prof. Dr. Rostislav Ribakov Ünlü Yazar ve Düşünce Adamı Cengiz Aytmatov'un Ölümünün Avrasya Coğrafyası İçin Büyük Kayıp Olduğunu Söyledi. Ailesine Baş Sağlığı Mesajlarını...
Din Hizmetleri Sadece 4 Duvar Arasında Sınırlı Değildir
'Din Hizmetleri Sadece 4 Duvar Arasında Sınırlı Değildir'
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Bardakoğlu, Din Hizmetlerinin Sadece 4 Duvar Arasında Sınırlı Olmadığını Söyledi.
Asırlık Kestane Ağacı Otomobilin Üzerine Devrildi
Asırlık Kestane Ağacı Otomobilin Üzerine Devrildi
Beşiktaş'ta, Park Etmeye Çalışan Otomobilin Üzerine Yaklaşık 20 Metre Uzunluğundaki Asırlık Kestane Ağacı Devrildi. Aracında Sıkışan Sürücü, İtfaiyenin Yaklaşık Yarım Saat Süren Çalışması Sonucu Kurtarıldı.
Turhal'da Sahte Evrak Operasyonu Tokat'ın Turhal İlçesinde Piyasaya Sahte Otobüs Bileti, Paso, Bandrol ve Makbuz Sürmek İstedikleri İleri Sürülen 4 Kişi, Düzenlenen Operasyonla Gözaltına Alın..
Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Özer Berkay'dan Açıklamalar Galatasaray Kulübü Aylık Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda Söz Alan Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Özer Berkay, "Yaşasın Fenerbahçe..
Ivanovıc Eastbourne'de Yok Bayanlar Dünya Klasmanının Yeni Bir Numarası Olan Sırp Tenisçi Ana Ivanovic, Sakatlığı Nedeniyle Önümüzdeki Hafta Yapılacak Olan Eastbourne Tenis Turnuvası'nda Müca..
Çiftçilere Destek Programı Kapsamında Bilgilendirme Toplantısı Yapılacak
Çiftçilere Destek Programı Kapsamında Bilgilendirme Toplantısı Yapılacak
Yalova'nın Çiftlikköy İlçesinde Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Tarafından Çiftçi ve Tarımsal Yatırımcılara Yönelik Olarak Uygulanacak Destek Programı Konusunda Bilgilendirme Toplantısı Yapılacak.
Bedensel Engelliler Basketbol Süper Ligi Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi'nde Kardemir Karabükspor, Kendi Evinde Galatasaray'a 67-92 Mağlup Oldu.
Bakan Yıldırım: "Atlasjet Kazası ile İlgili İnceleme Raporu Tamamlanmadı" Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Isparta'da 57 Kişinin Ölümüyle Sonuçlanan Uçak Kazasıyla İlgili İnceleme Raporunun ..
Kazayla Patlayan Tüfek 2 Çocuğun Ölümüne Yol Açtı Adıyaman'ın Besni İlçesinde Otomobil İçerisinde Patlayan Pompalı Tüfek, 2 Çocuğun Ölümüne Neden Oldu.
Şehir Tiyatrosu Her Yerde
Şehir Tiyatrosu Her Yerde
Bursa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, 13 Haziran Cuma Günü Cumalıkızık'ta Sahnelenecek Olan 'Al Gözüm Seyreyle…' Adlı Ortaoyunu Derlemesiyle Yaz Sezonunu Açıyor.
Hendek İlçesinde 16 Kişi Yakalandı Sakarya İl Jandarma Komutanlığı Ekipleri, Hendek İlçesinde Gerçekleştirdikleri İki Ayrı Operasyonda, Gasp, Tehdit ve Uyuşturucu Olaylarına Karışan 16 Kişiyi..
Bedava Tren Yolculuğu Ölümle Son Buldu (Cihan Özel) Elmadağ'a Gitmek İçin Yük Treninin Arkasına Binen Üç Çocuktan Biri, İlçeye Geldiklerinde Atladığı Trenin Altında Kalarak Feci Şekilde Can..
Beşiktaş'ta İnanılmaz Kaza Beşiktaş'ta Bugün Yaşanan Kazan Görenleri Hayrete Düşürdü. 200 Yıllık Olduğu Tahmin Edilen Bir Kestane Ağacı, Büyük Bir Gürültü ile Yoldan Geçen Lüks Bir Otomobilin..
Sağlık Bakanlığı: "Başarıya Engel Olan Sınav Kaygısını Azaltmada En Önemli Adım Doğru ve Derin Nefes Almak" Sağlık Bakanlığı, Sınav Kaygısını Başarının Önündeki En Büyük Engel Olarak Gösterir..
Kırkpınar Afişleri Dağtılmaya Başlandı Bu Yıl 647.'si Yapılacak Olan Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri ve Kültür Etkinlikleri Haftası'nın Büyük Özveri ile Hazırlanan Afişleri Edirne'de Dağıtıl..
Bakan Yıldırım: "Hayal Demişlerdi, 14 Bin 500 Kilometre Duble Yol Yaptık" Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, 15 Bin Kilometrelik Duble Yol Projesinin Büyük Kısmının Hayata Geçirildiğini Söyled..
Medvedev Daha Özgür Bir Toplum Sözü Verdi Rusya'nın Yeni Devlet Başkanı Dimitri Medvedev Rusya'daki İnsan Haklarını ve Basın Özgürlüğünü Geliştireceği Sözünü Verdi.
Türk ve Rum Siyasi Partiler Ledra Palas'ta Toplandı Ara Bölgede Bulunan ve Birleşmiş Milletler Barış Gücü'nün (Bmbg) Karargahı Olarak da Kullanılan Ledra Palas'ta Bazı Türk ve Rum Siyasi Part..
Kene Çifte Mesai Yaptı!
Kene Çifte Mesai Yaptı!
Bingöl'de Kenenin Isırdığı Bir Vatandaş Hayatını Kaybetti, 2 Kişi İse Tedavi Altına Alındı.
Ensest İlişki Kurbanı Uyandı
Ensest İlişki Kurbanı Uyandı
Avusturya'da Ünlü Ensest Vakasının Mağduru Elisabeth Fritzl'in Kızı Kerstin Fritzl, Komadan Çıktı. Yoğun Bakımdan da Çıkan Fritzl, Ailesine Kavuştu.
Antalya,'da Toplu Ulaşım Ücretlerine Zam Yapıldı Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, 16 Haziran Tarihinden İtibaren Geçerli Olacak Dolmuş ve Minibüs Zamları İçin "Hem Halkın M..
DTP Esas Hakkındaki Savunmasını Yarın Anayasa Mahkemesi'ne Sunacak Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı'nın DTP Hakkında Açtığı Davada Parti, Son Gün Olan Yarın Esas Hakkındaki Savunmasını Anayas..
Özel Eğitim Kurumları Okul Birincilerine Bakanlıktan Ödül Milli Eğitim Bakanlığı, Özel eğitim kurumlarında okul birincisi olan öğrencilere ödül verdi. Görme özürlü AKP İstanbul Milletvekili L..
Bakan Yıldırım, Gündeme İlişkin Açıklamalarda Bulundu Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, AK Parti'nin Kapatılmasına İlişkin Açılan Davayla İlgili Olarak, "Yanlış Hesap Vatandaştan Döner. Vatan..
Babacan, Paris'te "Afganistan'a Destek Konferansı"na Katılacak Dışişleri Bakanı Ali Babacan, yarın Paris'te gerçekleştirilecek "Afganistan'a Destek Uluslararası Konferansı"na katılacak.
..
Küçükküyu'da 3 Metre Uzunluğunda Kılıç Balığı Yakalandı Çanakkale'nin Ayvacık İlçesine Bağlı Küçükkuyu Beldesinde Balıkçılar 120 Kilogram Ağırlığında ve 3 Metre Boyunda Kılıç Balığı Yakaladı.
Sınıra Askeri Sevkıyat Sürüyor Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK), PKK Terör Örgütüne Yönelik Operasyonları Aralıksız Sürerken, Sınır Birliklerine Asker ve Araç Sevkıyatı da Devam Ediyor.
TMSF, Uzan'ın Yatlarını Satışa Çıkarıyor Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Uzan Ailesi'ne Yönelik Mali Operasyonda El Koyduğu, Ancak Ürdünlü Bir İşadamına Satıldığı İddiası Üzerine Dava..
TRT Kürtçe Yayın Yapacak
TRT Kürtçe Yayın Yapacak
TRT Kanunu'nda Değişiklik Öngören Tasarı Meclis Genel Kurulu'nda Kabul Edildi.
Bakan Yıldırım: "Gemi Üretmeye Devam Edeceğiz Ancak İşçilerimizi Eğiterek" Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Tersanelerde Yaşanan İşçi Ölümlerine İlişkin Yaptığı Açıklamada, Tersanelerin Kapa..
Ucuz Ekmek Kuyruğu İzmir'de, Ekmek Zammının Ardından Ucuz Bayat Ekmek Satan Fabrika Önünde Dar Gelirli Vatandaşlar Uzun Kuyruklar Oluşturdu. Zammın Ardından 75 Ykr'ye Satılan 300 Gram Ekmeği ..
DTP Ek Savunmasını Yarın Anayasa Mahkemesi'ne Sunacak DTP, Anayasa Mahkemesi'ne yarın saat 11.00'de esas hakkındaki mütalaaya ilişkin ek savunmasını sunacak.
Ydus İçin Tercih İşlemi Yarın Başlıyor Tıpta Yan Dal Uzmanlık Giriş Sınavı (YDUS)- 2008 Mayıs dönemi için tercih işlemleri yarın başlıyor. Adaylar, 15 Haziran'a kadar ÖSYM'nin internet sitesi..
Tuğba?nın Filmi Ekim?de Tuğba Özay, ?saddam?ın Askerleri Kara Güneş? İsimli Filmdeki Karakterini Anlattı...
Aldatan Sevgiliyi Cepten Dinledi! Eski Sevgilisiyle Sevişirken Cep Telefonunun Üstüne Oturunca Kazara Yeni Sevgilisini Aradı
Fransa'da Türkiye'nin AB Üyeliği Tartışması Fransa'da Senatonun Dışişleri Komisyonu, Mecliste Kabul Edilen, Türkiye'nin AB'ye Tam Üyeliğiyle İlgili Doğrudan Referanduma Gidilmesini Öngören An..
Manisa Tsodan Eğitime Anlamlı Destek
Manisa Tso'dan Eğitime Anlamlı Destek
Manisa Ticaret ve Sanayi Odası (Mtso) 100. Kuruluş Yıldönümü Nedeniyle Dazyurt Köyünden Sonra Karaveliler Köyünün İlköğretim Okulunu da Yenileyerek Eğitime Açılmasını Sağladı.
Tokatta Ekmek Zammına Tepki
Tokat'ta Ekmek Zammına Tepki
Eski Ekmekçiler Odası Başkanı Veysel Şahin, Tokat'ta Yapılan Ekmek Zammına Tepki Gösterdi.
Çevreci Öğrenciler Başkan Özcandan Bisiklet Yolu İstedi
Çevreci Öğrenciler Başkan Özcan'dan Bisiklet Yolu İstedi
Tema Vakfı Okulların Öğrenci ve Velileri, Tema Mersin Temsilcisi Şükrü Altınova Başkanlığında Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan'ı Ziyaret Etti.
Mardin Tabipler Odası Doktora Saldırıyı Kınadı
Mardin Tabipler Odası Doktora Saldırıyı Kınadı
Mardin Tabipler Odası, Nusaybin Devlet Hastanesi'nde Görevli Dahiliye Uzmanı Dr. Rıfat Bozalan'a, Bir Hasta Yakını Tarafından Yapılan Saldırıyı Kınadı.
Kayseri Talasemi ve Lösemililer Derneğinin İmza Kampanyası
Kayseri Talasemi ve Lösemililer Derneği'nin İmza Kampanyası
Kayseri Talasemi ve Lösemililer Derneği Başkanı Faruk Demirbaş, Başlattıkları 'Gönüllü Donör' Kampanyası Çerçevesinde 4 Bin İmza Topladıklarını Söyledi.
Kamu İhale Kanunu'nda Yeni Düzenlemeye Gidilmesi Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Recep Bulut, Kamu İhale Kanunu'nda Yaptırılacak Yeni Düzenlemelerle Birlikte, Yerel Gazetelerin Kapıların..
Eskişehir'den Kısa Kısa Eskişehir'de Ayrıldığı Eşi Tarafından Bıçaklanan Kadın Hastanede Tedavi Altına Alındı.
Aydında Uyuşturucu Operasyonu
Aydın'da Uyuşturucu Operasyonu
Aydın'ın Germencik İlçesinde Polis Ekipleri Tarafından Yürütülen Operasyonlarda Uyuşturucu Madde İmalatından Kullanılan 2 Kilo 360 Gram Kurutulmuş ve Toplam Bin 500 Kökte Dikili Vaziyette Dişi Hint Keneviri Bitkisi Ele...
Alaplı Kaymakamlığından Huzur Açıklaması Zonguldak'ın Alaplı İlçesi Kaymakamlığı Tarafından Yerel Bir Gazetede Çıkan "Alaplı Huzur Arıyor' Haberinin Kamuoyunu ve Halkı Yanıtlığını Bildiren Bi..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10