11 Haziran 2008 Çarşamba Günü Haberleri

11 Haziran 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Beş Günlük Bebek Sokağa Terk Edildi Zonguldak'ın Devrek İlçesinde, Beş Günlük Bir Bebek Sokağa Terk Edildi.
Su Yoksa Kız da Yok
Su Yoksa Kız da Yok
Diyarbakır'ın Çermik İlçesi Kuşlukçayır Köyü Alyan Mezrasında Yaşayan Gençlere Köylerinde Su Olmadığı Gerekçesiyle Hiç Kimse Kız Vermiyor. Köylüler
Eğitim-sen Diyarbakır Şubesinde Açlık Grevi Başlatıldı
Eğitim-sen Diyarbakır Şubesi'nde Açlık Grevi Başlatıldı
Diyarbakır'da Abdullah Demirbaş'ın, Sur Belediye Başkanıyken Görevden Alınması ile İlgili Gösterilere Katıldığı Gerekçesiyle İşten Çıkartılan Öğretmen Hasan Güngör'e İçin Eğitim-sen Diyarbakır Şubesi'nde Toplanan Üyeler...
Başkan Kaldırım, İcraatlarını Anlattı
Başkan Kaldırım, İcraatlarını Anlattı
AK Parti İl Kadın Kolları'nın Toplantısına Katılan Gazi Belediye Başkanı Süleyman Kaldırım, Belediye Çalışmalarını Anlattı.
Hatay İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı
Hatay İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı
Hatay İl Koordinasyon Kurulu, 2008 İkinci Dönem Haziran Ayı Toplantısı, Hatay Valisi Nusret Miroğlu Başkanlığında Gerçekleşti.
Hatayspordan, Atsoya Ziyaret
Hatayspor'dan, Atso'ya Ziyaret
Hatayspor Kulüp Başkanı Mehmet Şaşmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (Atso) Başkanı Hikmet Çinçin'i Ziyaret Etti.
Adana Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantısı
Adana Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantısı
Adana Büyükşehir Belediyesi Katı Atık Bertaraf İhalesinin Ankara Merkezli Itc Firmasına Verildiği ve Firmaya Ton Başına 4.45 Dolar Ödeme Yapılacağı Bildirildi.
Protokol Oynadı, Halk İzledi
Protokol Oynadı, Halk İzledi
Balıkesir'in Havran İlçesinde, Aliçetinkaya İlköğretim Okulu'nun Yıl Sonu Gecesinde Protokol Mensupları Harmandalı Oynadı.
Balıkesirde Sektörel Etki Analizleri ve AB Eğitim Semineri
Balıkesir'de Sektörel Etki Analizleri ve AB Eğitim Semineri
Ege Ekonomiyi Geliştirme Vakfı (Egev), Ege Sanayici ve İşadamları Derneği(esiad) ve Balıkesir Ticaret Odası (Bto) Tarafından Düzenlenen Seminerde, Avrupa Birliği'ne Uyumun Yanı Sıra Çiftlikten Sofraya Hayvancılıkta...
Üçpınar İlköğretim Okulunda Mezuniyet Gecesi
Üçpınar İlköğretim Okulu'nda Mezuniyet Gecesi
Samsun'un Bafra İlçesine Bağlı Üçpınar Köyü Merkez İlköğretim Okulu Tarafından Organize Edilen "Gençlik Şöleni ve Mezuniyet Gecesi" Coşkulu ve Renkli Görüntülere Sahne Oldu.
Bilim Sanat Merkezinde Yılsonu Sergisi
Bilim Sanat Merkezi'nde Yılsonu Sergisi
Kahramanmaraş'ta Bilim ve Sanat Merkezi Tarafından Düzenlenen Yılsonu Sergisi Düzenlenen Törenle Açıldı.
'Kırmızı-beyaz Sevgisiyle Spor Yapmayan Genç Kalmayacak' Kampanyası Devam Ediyor 'Kırmızı-beyaz Sevgisiyle Spor Yapmayan Genç Kalmayacak' Sloganıyla Bolu Milli Eğitim Müdürlüğü, Bolu Ticaret ..
Fethiye Belediye Başkanı Saatcıya Proje Ödülü
Fethiye Belediye Başkanı Saatcı'ya Proje Ödülü
Muğla'nın Fethiye İlçe Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Konya Belediyeler Birliği Tarafından Düzenlenen Sosyal Belediyecilik ile İlgili Proje Yarışmasında Ödül Almaya Hak Kazandı.
Gönül Köprüsü Projesi Kapsamında 2 Bin 655 Öğrenci Denizli Geliyor
Gönül Köprüsü Projesi Kapsamında 2 Bin 655 Öğrenci Denizli Geliyor
Gönül Köprüsü Projesi Kapsamında Şırnak, Karabük, Gümüşhane ve Elazığ'dan 2 Bin 655 Öğrenci Denizli'ye Geliyor.
Esra, Muradına Erdi Eski Manken Esra Eron ile Murat Aşık, Önceki Akşam Swissotel'de Düzenlenen Nikah Töreniyle Dünyaevine Girdi
Valilikten 900'lü Hat açıklaması ! Yerel Yayın Yapan Bir Gazetede '900'lü Seks Telefonu, Konak ve Hizmetçi' Başlığıyla Yer Alan Yazı Üzerine Valilikten Açıklama Geldi
Saadet Partisi Yöneticileri, AK Parti, CHP ve MHPyi Ziyaret Etti
Saadet Partisi Yöneticileri, AK Parti, CHP ve MHP'yi Ziyaret Etti
Niğde'de Saadet Partisi (Sp) Merkez İlçe Başkanı Ahmet Binici ve Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti, CHP ve MHP'yi Ziyaret Etti.
Horoz Dövüştürürken Yakalanan Dernek Başkanı: Horoz Güzellik Yarışması Yapıyorduk
Horoz Dövüştürürken Yakalanan Dernek Başkanı: Horoz Güzellik Yarışması Yapıyorduk
Denizli Kanatlı ve Kümes Hayvanları Derneği Lokalinde Horoz Dövüştürerek Kumar Oynadıkları İddia Edilen 28 Kişi Gözaltına Alındı. Dernek Başkanı Ömer Oğuz, Olay Sırasında Derneklerinin Yeni Kurulması Sebebiyle Üye Kaydı...
Balkan Milletleri Sakaryada Buluşacak
Balkan Milletleri Sakarya'da Buluşacak
Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Balkan Milletleri ile Türk Halkının Tarihten Gelen Dostluk ve Kardeşlik Bağlarını Pekiştirecek Bir Programa İmza Atıyor.
Görme ve Konuşma Engelli Öğrencilerden Sessiz Tiyatro Bursa Duyum İşitme Engelliler İlköğretim Okulu Öğrencileri Tarafından Sergilenen Sessiz Tiyatro Oyunu İzleyenleri Kahkahaya Boğdu.
Orta Karadeniz Gazeteciler Derneği Başkanı Murtezaoğlu: 'Mevcut Sorunlara Çözüm Üretme Çabasında Olacağız'
Orta Karadeniz Gazeteciler Derneği Başkanı Murtezaoğlu: "Mevcut Sorunlara Çözüm Üretme Çabasında Olacağız"
Orta Karadeniz Gazeteciler Derneği Başkanı Bilal Murtezaoğlu, Dernek Olarak Amaçlarının Basın Sektöründe Kaliteyi Arttırmak ve Mevcut Sorunlara Çözüm Bulmak Olduğunu Söyledi.
Konyaspor Gaziantepsporlu Mehmet Çoğum ile Sözleşme İmzaladı Konyaspor, Gaziantepsporlu Savunma Oyuncusu Mehmet Çoğum ile 2 Yıllık Sözleşme İmzaladı.
Atık Pil Toplayan Okullar Ödüllendirildi
Atık Pil Toplayan Okullar Ödüllendirildi
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Tarafından Düzenlenen Okullar Arası Atık Pil Toplama Yarışması Sonuçlandı. İlköğretim Kategorisinde Akyazı Dokurcun İlköğretim Okulu, Lise Kategorisinde İse Sakarya Anadolu İmam Hatip Lisesi...
BBP Genel Başkanı Yazıcıoğlu, Kızılay'ın 140'ıncı Yıldönümünü Kutladı Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı ve Sivas Milletvekili Muhsin Yazıcıoğlu, Türk Kızılayı'nın 140'ıncı Kuruluş Yıld..
Boeıng, Ar-ge Harcamalarının Yüzde 75'ini Çevre Odaklı Projeler İçin Kullanıyor Boeing, Havacılığın Çevre Kirliliği Üzerindeki Etkilerini Azaltmak İçin En İleri Teknolojilerle Tasarladığı Kar..
İşitme Engelli Öğrencilerin Tiyatro Oyunu İzleyenleri Mest Etti
İşitme Engelli Öğrencilerin Tiyatro Oyunu İzleyenleri Mest Etti
Bursa'da İşitme Engelliler İlköğretim Okulu Öğrencilerinin Sahnelediği Tiyatro Oyunu, Büyük Beğeni Toplarken, İzleyenleri Hüzün ve Neşeyi Bir Arada Yaşattı.
Dehşetin Fotoğrafı
Dehşetin Fotoğrafı
Bu Kadın İşsizlik ve Yoksulluğu Protesto Etmek İstedi. Polis Döverek Bu Hale Getirdi.
Ölüm-Kapanma Denklemi
Ölüm-Kapanma Denklemi
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müfettişleri, Pazar Günü İhsan Turhan İsimli İşçinin Hayatını Kaybettiği Selahattin Aslan Tersanesi'nin 5 Gün Süreyle Kapatılmasına Karar Verdi.
"Avrupa" Diye Büyükçekmece Gölü Kenarına Bırakılan Mülteciler Yakalandı İstanbul İl Jandarma Komutanlığı Tarafından Yapılan Operasyonda, Avrupa'ya Götürülme Vaadiyle Kandırılarak Büyükçekmece..
Saddam'ın Generalleri Şam'da Yeni İttifak Kurdu İdam Edilen Devrik Irak Lideri Saddam Hüseyin'in Eski Irak Ordusunun Komuta Kontrol Merkezinden Bazı Üst Düzey Generallerin, Suriye'nin Başkent..
Mısır Çın Modeli Nüfus Planlamasına Geçecek Hızlı Bir Nüfus Artışı Yaşayan Mısır'da Gerçekleştirilen Ulusal Nüfus Kongresi'nde Hükümet, Çin Benzeri Bir Nüfus Planlaması Yapılacağını Açıkladı.
İhlas Koleji, Eğitim Dalında "Yılın En İyisi" Seçildi Gazete 365 Tarafından Düzenlenen ve Yılın En'lerinin Seçildiği Gecede Eğitim Kurumları Ödülünü İhlas Koleji Aldı. Ödülü İhlas Eğitim Kuru..
Bingöl'den Kkka Şüphesiyle Diyarbakır'a Getirilen 5 Kişiden 1'i Öldü Bingöl'ün Merkeze Bağlı Çukurca Köyünden Kene Tarafından Isırıldığı Şüphesiyle Diyarbakır Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi..
Gezici Kitapevine CHPli Belediyelerden Engel
Gezici Kitapevine CHP'li Belediyelerden Engel
Satın Aldığı Otobüse 40 Bin YTL Masraf Yaparak Gezici Kitap Satış Aracına Dönüştüren ve 17 Yıllık Hayalini Gerçekleştiren Bir Vatandaş, Bu Yöntemle Kitap Satışına Engel Olan Belediyelere İsyan Etti.
Minik Doktordan Vali Atbaşa Doğal Recete
Minik Doktordan Vali Atbaş'a Doğal Recete
Bitlis'in Ahlat İlçesinde Düzenlenen 1'nci Eğitim Şenliğinde Stantları Gezen Bitlis Valisi Mevlüt Atbaş'ın Dişi Ağırınca, Minik Doktorlar Tarafından Önce Muayene Edildi Ardından Reçetede Yazılan Doğal İlaç Verildi.
Esnaf ve Sanaatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Vali Akpınarı Ziyaret Etti
Esnaf ve Sanaatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Vali Akpınar'ı Ziyaret Etti
Kısa Süre Önce Bolu Valiliği Görevine Atanan Halil İbrahim Akpınar'a Ziyaretler Devam Ediyor. Vali Akpınar'ın Son Ziyaretçileri İse Bolu Esnaf ve Sanatkarları Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Yoltaş ve Yönetim...
Erzincan Valisi Ali Güngör;
Erzincan Valisi Ali Güngör;
Erzincan Valisi Ali Güngör, İl Genelinde Ciddi Anlamda Kene Vakasına Rastlanmadığını Söyledi.
Aile Bütçesine Katkı İçin Başladılar Şimdi Euro Kazanıyorlar
Aile Bütçesine Katkı İçin Başladılar Şimdi Euro Kazanıyorlar
Aile Bütçesine Katkı Sağlamak ve Boş Zamanlarını Değerlendirmek Üzere Konak Halk Eğitim Merkezi'nin Düzenlediği Ahşap, Cam, Seramik Boyama ve Ev Mefruşatı Kursuna Katılan Kursiyerler, Aldıkları Eğitim Sonrasında...
Belediye Başkanından Üniversite Adaylarına Mektup Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı Üniversite Sınavına Girecek Olan Öğrencilere Birer Mektup Yazarak Destek Verdi.
Vali Coş, Lüleburgazda Öğrencilerle Buluştu
Vali Coş, Lüleburgaz'da Öğrencilerle Buluştu
Irklareli Valisi Hüseyin Avni Coş, Lüleburgaz Tek Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi ve İmam Hatip Lisesini Gezerek Öğrencilerle Buluştu. Kaymakam Lütfullah Gürsoy ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Eşliğinde Lüleburgaz'da 10...
Konya 4. Belediye İhtiyaçları Fuarı Açıldı
Konya 4. Belediye İhtiyaçları Fuarı Açıldı
Tüyap Fuarcılık A.ş. Tarafından Konya Büyükşehir Belediyesi ve Konya Belediyeler Birliği'nin Destekleriyle Düzenlenen Konya 4. Belediye İhtiyaçları Fuarı Açıldı. 3 Gün Süreyle Ziyarete Açık Olacak Olan Fuara 9 Ülkeden...
Yyüde Başörtü Eylemi Devam Ediyor
Yyü'de Başörtü Eylemi Devam Ediyor
Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde (Yyü) Başörtülü Öğrencilerin Kampus Alanına Alınmaması Kararına Tepkiler Devam Ederken, Bugün Düzenlenen Yürüyüşe Katılan Erkek Öğrenciler Beyaz Tülbent Taktılar.
Köy Okulundan Muhteşem Şenlik
Köy Okulundan Muhteşem Şenlik
Ordu'nun Çamaş İlçesine Bağlı Budak Köyü Güzelyurt İlkokulu Tarafından Düzenlenen '3.geleneksel Pilav Günü Şenliği' Renkli Görüntülere Sahne Oldu.
Özel Çağsu Hastanesi Başhekimi Erdal Kayaya Ziyaretler Devam Ediyor
Özel Çağsu Hastanesi Başhekimi Erdal Kaya'ya Ziyaretler Devam Ediyor
Bolu Esnaf ve Sanatkarları Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Yoltaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Bir Süre Önce Devlet Memurluğu Görevinden İstifa Ederek, Özel Çağsu Hastanesi Başhekimliği Görevine Geçen Dr. Erdal...
Erdemlide Trafik Kazası: 1 Yaralı
Erdemli'de Trafik Kazası: 1 Yaralı
Mersin'in Erdemli İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında 1 Kişi Yaralandı.
Aydın'da Fuhuş Operasyonu Aydın'ın Didim İlçesinde Kontrol Noktasında Polis Dur İhtarına Uymayan Aracın, Fuhuş Olayına Karıştığı Tespit Edildi. İki Kişinin Gözaltına Alındığı Olayla İlgili Ol..
Trabzonspor'da Transfer Çalışmaları Hız Kesmeden Devam Ediyor Trabzonspor'da Transfer Çalışmaları Hız Kesmeden Devam Ediyor. Şuana Kadar 14 Futbolcuyu Kadrosuna Katan Bordo -Mavililer, Rize ..
Türk Taraftalar Basel Meydanı'nın Taksim'e Çevirdi Türkiye ile İsviçre Arasında Bu Akşam Oynanacak Karşılaşmaya Saatler Kala Türk Taraftarlar Basel Meydanı'nın Taksim Meydanı'na Çevirdi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10