11 Haziran 2008 Çarşamba Günü Haberleri

11 Haziran 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Türkiye Okuyor Projesi
Türkiye Okuyor Projesi
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Himayelerinde Başlatılan "Türkiye Okuyor" Projesi Kapsamında Afyonkarahisar Anadolu Öğretmen Lisesinde Kitap Dağıtımı Yapıldı.
Yapı Kredi Birecik Şubesi Açıldı Yapı Kredi Bankası'nın Şanlıurfa'nın Birecik İlçe Merkezindeki İlk Şubesi, Düzenlenen Törenle Hizmete Açıldı.
Basketbol Yıldız Milli Takımından Vali Kırlıya Ziyaret
Basketbol Yıldız Milli Takımı'ndan Vali Kırlı'ya Ziyaret
Temmuz Ayında Yunanistan'da Yapılacak Avrupa Şampiyonasına Hazırlanmak İçin Çanakkale'de Kampa Giren Basketbol Yıldız Milli Takımı Temsilen Bir Heyet Vali Orhan Kırlı'yı Makamında Ziyaret Etti.
Btso'ya Üstün Hizmet Ödülü Bursa Ticaret ve Sanayi Odası, TBMM Üstün Hizmet Ödülü Alan İlk Oda Oldu.
Motorin Fiyatı 11 -12 Ykr Artırıldı Motorin Fiyatı 11 -12 Ykr Artırıldı.
Aliağa Belediyespor Basketbol Takımının Başına Metin Babaoğlu Getirildi
Aliağa Belediyespor Basketbol Takımının Başına Metin Babaoğlu Getirildi
Beko Basketbol Ligine Yükselen Aliağa Beledyespor Basketbol Takımının Başına Tecrübeli Koç Mete Babaoğlu Getirildi. Enka Spor Salonu'nda Düzenlenen Törenle İmza Atan Mete Babaoğlu'yla Bir Yıllık Anlaşma Sağlandı.
Marmariste Klimalı Otobüs Durağı
Marmaris'te Klimalı Otobüs Durağı
Muğla'nın Marmaris İlçesinde Bir Otobüs Durağı Klimalı Olarak Hizmete Girdi. Aşırı Sıcaklardan Bunalan İnsanlar İçin Hazırlanan Klimalı Durağı En Çok Çocuklar Beğendi.
Konyada Çevreci Okullara Ödül
Konya'da Çevreci Okullara Ödül
Konya İl Çevre ve Orman Müdürlüğü Tarafından Dünya Çevre Haftası Etkinlikleri Kapsamında Çevreci Okullar Ödüllendirildi.
Pekgüzel Ailesinin Acı Günü Aydın Sanayi Odası (Ayso) Meclis Başkanı Yalçın Pekgüzel'in Kalp Krizi Geçiren Amcası Vefat Etti. Aydınlı Tanınmış İşadamlarından Olan Sami Pekgüzel'in (64) Ani Öl..
Agc Başkanı Kızılaslan Yunanistandan Döndü
Agc Başkanı Kızılaslan Yunanistan'dan Döndü
Türk-yunan Dostluğunu Perçinleştirmek Amacıyla Kurulan ve Basın Konseyinin Girişimiyle Gerçekleşen Türk-yunan Gazetecileri Konferansının Beşincisine Katılan Doğuş Gazetesi Sahibi ve Avrupa Gazeteciler Cemiyeti (Agc)...
Öncüpınar Sınır Kapısına Lokanta İsteği
Öncüpınar Sınır Kapısı'na Lokanta İsteği
Kilis'in Öncüpınar Sınır Kapısı'na Sürücüler Lokanta Açılmasını İstiyor.
Malatya Belediyesi Reklam Panolarını İhaleye Çıkartıyor
Malatya Belediyesi Reklam Panolarını İhaleye Çıkartıyor
Malatya Belediye Meclisi, Haziran Ayı Olağan Toplantısının 2. Oturumunu Yaptı.
Nazillide Halk Oyunları Şenliği
Nazilli'de Halk Oyunları Şenliği
Nazilli Yöresel Oyunlar ve Folkloru Destekleme ve Yaşatma Derneği Tarafından Bu Yıl Dördüncüsü Düzenlenen "Halk Oyunları Şenliği" Nazilli Lisesi Bahçesinde Yapıldı.
Uzanların Yatlarının Satışından 60 Milyon Dolar
Uzan'ların Yatlarının Satışından 60 Milyon Dolar
TMSF M/y Nira ile M/y Perii -3 İsimli Ticari Yatları Satışa Çıkardı. Yatların Açık Artırması, 23 Haziran 2008 Pazartesi Günü TMSF Binasında Yer Alan Konferans Salonunda Gerçekleştirilecek.
Can Kurtarırken Canından Oluyordu Adana'da Bir Kişi, Sulama Kanalında Çırpınan Şahsı Kurtarmak İsterken Kendisi de Boğulma Tehlikesi Atlattı.
Akpmde Türkiyeyi Sıkıntıya Sokacak Bir Karar Tartışılacak
Akpm'de Türkiye'yi Sıkıntıya Sokacak Bir Karar Tartışılacak
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun Milletvekili Haluk Koç, Türkiye'deki Demokratik Kuruluşların Tekrar Denetime Alınması Önerisinin 26 Haziran'da Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi (Akpm) Meclisi'nde Tartışılacağını...
Türban Yasası'nın İptaline Gaziantep'ten İlginç Protesto Türban Yasası'nın Anayasa Mahkemesi Tarafından İptal Edilmesine Tepki Gösteren Bir Vatandaş, Düşüncelerini Yazdığı Afişi Kentin En Yük..
Aksaray Konya Karayolunda 34 Kişinin Öldüğü Yerde Duble Yol İçin Şükran Yemeği
Aksaray Konya Karayolu'nda 34 Kişinin Öldüğü Yerde Duble Yol İçin Şükran Yemeği
Aksaray Konya Karayolu'nda Duble Yol Çalışmalarının Devam Ettiği Eskil İlçesi Sınırlarındaki Bozcamahmut Mevkiinde Eskil Belediyesi Tarafından Duble Yol İçin Şükran Yemeği Düzenlendi.
Hatay Turizmden Hak Ettiği Payı Almak İstiyor
Hatay Turizmden Hak Ettiği Payı Almak İstiyor
Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (Atso) Başkanı Hikmet Çinçin, Hatay Valilik Konağı ve İl Sağlık Müdürlüğü Binalarının Müzeye Tahsis Edilerek, Bir Kültür Parkuru Oluşturulmasını İstedi.
'Doğal Gaz Fiyatları Yüksek Kalacak" Rus Doğal Gaz Şirketi Gazprom Başkanı Aleksiy Miller, Doğal Gaz Fiyatlarının Yüksek Kalmaya Devam Edeceğini Söyledi.
Çay Bahçeleri Yenilenerek Kalite ve Verimlilik Artırılacak Doğu Karadeniz Bölgesi'nde 204 Bin Üreticinin Geçimini Temin Ettiği Çay Tarımında, Verimlilik ve Kaliteyi Artırmak İçin Ekonomik Ver..
Hayranlarının Yüreğine Su Serpti: Kanser Değilim
Hayranlarının Yüreğine Su Serpti: Kanser Değilim
Oyuncu Paul Newman, Akciğer Kanseri Olduğuna Dair İddiaları Yalanladı. Bir Dönemin Yakışıklı Aktörü Newman'ın Sözcüsü, Dün Geç Saatlerde Yaptığı Açıklamada, Oyuncunun "İyi" Olduğunu Söyledi.
Çocuk ve Genç Mucitler Hünerlerini Sergiledi
Çocuk ve Genç Mucitler Hünerlerini Sergiledi
Van'daki İlk ve Orta Dereceli Okul Öğrencilerinin Ülke Genelinde Düzenlenen Projelere Katılımlarını Sağlamak Amacıyla Gerçekleştirilen 'Öncü Çocuklar Gençler' Proje Çalışmasının Final Sergisi Törenle Açıldı.
Zonguldak'ta 4 Günde 34 Kişi Hayatını Kaybetti, 61 Bebek Dünyaya Geldi Zonguldak'ta 4 Gün İçerisinde 34 Kişi Hayatını Kaybederken, 61 Bebek Dünyaya Geldi.
Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Gülşen: "Halkı Yanıltarak Bir Yere Varılmaz" Adana Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hasan Gülşen, Katı Atık Depolama Tesisinin Yeri ve İhalesi ile İ..
"Mayınlı Arazilerin Temizlenmesi" Görüşmeleri Ertelendi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda, Türkiye -Suriye Sınırındaki Arazilerin Mayınlardan Temizlenmesine İlişkin Tasarının Görüşmeleri, Yaş..
İlköğretim Okulu Öğrencilerinden Resim Sergisi
İlköğretim Okulu Öğrencilerinden Resim Sergisi
Düzce Sancaklar, Hikmet Akın ve Şehit Teğmen Uğur Atlan İlköğretim Okulu Öğrencileri Tarafından Resim Sergisi Açıldı.
Nazilli Belediyesinden Öğretmenler Korosuna Jest
Nazilli Belediyesi'nden Öğretmenler Korosuna Jest
Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Bünyesinde Oluşturulan Öğretmenler Korosuna Ağırlayan Nazilli Belediye Başkanı Aytekin Kaplan, Hizmetlerinden Dolayı Koro Üyelerine Teşekkür Etti.
Borsa Dibe Vurdu
Borsa Dibe Vurdu
İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB), Güne Yükselişle Başlamasına Karşın Bu Eğilimini Sürdüremedi.
Thk Bağışları Vali Ataya Verdi
Thk Bağışları Vali Ata'ya Verdi
Thk Zonguldak Şubesi Toplamış Olduğu Bağışları Zonguldak Valisi Erdal Ata'ya Verdi.
Hanımlara Meslek Edindirme Projesi Sürüyor İl Özel İdare Genel Sekreteri Abdülkadir Demir, "Hanımlara Meslek Edindirme" Kapsamında Şahinbey Mikrokredi Şubesi'nin Açılışının Yapılacağını, Şehi..
Halk Eğitim Merkezinden Yıl Sonu Sergisi
Halk Eğitim Merkezi'nden Yıl Sonu Sergisi
Kahta İlçesi Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Tarafından Açılan Yıl Sonu Sergisinde, Kursiyerlerin Bir Yıl Boyunca Yaptıkları Çalışmalar Beğeniye Sunuldu.
Rektör Adayının Destek Turları
Rektör Adayının Destek Turları
Cumhuriyet Üniversitesi Rektörlüğü İçin Aday Olan Prof. Dr. Sami Hizmetli, Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Sesob) Başkanı Beşir Köksal'ı Ziyaret Etti.
Yozgat Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünden Yıl Sonu Sergisi
Yozgat Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nden Yıl Sonu Sergisi
Yozgat Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'ndeki Kursiyerler Tarafından Yıl Sonu Sergisi Açılarak Defile Gösterisi Yapıldı. Vali Amir Çiçek ve Eşi, 60 Yaşında Okuma -Yazma Öğrenen Hatice Bütüner'in Belgesini Verdiler.
Yozgat Sanayi ve Ticaret Fuarı Açılışa Hazır
Yozgat Sanayi ve Ticaret Fuarı Açılışa Hazır
Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şenol Daştan, Yozgat 9'uncu Sanayi ve Ticaret Fuarı ile İş Geliştirme Merkezi'nin (İşgem) 13 Haziran Cuma Günü Hizmete Açılacağını Söyledi.
Eskişehir'e 600 Kişilik T-tipi Cezaevi Yapılacak Eskişehir Cumhuriyet Başsavcısı Gökhan Karaburun, H-tipi Cezaevi Yanına 600 Kişilik T-tipi Bir Cezaevi'nin Yapılacağını Söyledi.
Genç Hemşirelerin Mezuniyet Heyecanı Erzincan Üniversitesi (Eü) Sağlık Yüksekokulu'nda Öğrenim Gören 55 Hemşire Adayı Düzenlenen Törenle Mezun Oldu.
Gaziantep'te Otomotiv Şenliği Düzenlendi Gaziantep'te, 1. Tarihi Şirehanı Gaziantep Kültürünü Tanıtma ve Yaşatma Şenliği Kapsamında Oto-show Düzenlendi.
Hastane İnfeksiyonları Semineri
Hastane İnfeksiyonları Semineri
Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Çalışanlarına "Hastane İnfeksiyonları ve Das İlişkileri" Konulu Eğitim Semineri Verildi.
Edremit Belediyesinden Yol Atağı
Edremit Belediyesi'nden Yol Atağı
Balıkesir'in Edremit Belediyesi, 2008 Yol Çalışmalarına Başladı. Belediye Başkanı Yunus Bozbey, Bu Yıl İlçede Asfaltlanmamış Cadde ve Sokak Kalmayacağını İfade Etti.
Gaziantep-kilis Tabip Odası'ndan Sağlıkta Şiddet Olaylarına Tepki Gaziantep-kilis Tabip Odası Genel Sekreteri Dr. Ercan Genco, Son Günlerde Türkiye'de Sağlıkta Şiddet Olaylarının Artış Göster..
Bank Asya 1. Lig Malatyaspor Kulübü 2. Başkanı Fahrettin Eserdi, Kulüp Olarak Belediyenin Reklam İhalesine Gireceklerini Açıkladı.
Rusya'nın Yaş Meyve ve Sebze İthalatını Yasaklaması Mersin İl Kontrol Laboratuvarı Müdürü Mehmet Kılıç, Rusya'ya Gönderilip İlaç Kalıntısı Olduğu Gerekçesiyle Geribildirimde Bulunulan Ürünler..
Alman Turistin Cenazesi Antalyaya Gönderildi
Alman Turistin Cenazesi Antalya'ya Gönderildi
Karaman'da Kros Motosikleti ile Geçirdiği Kaza Sonucu Hayatını Kaybeden Alman Turistin Cenazesi Yapılan İşlemlerin Ardından Ülkesine Gönderilmek Üzere Antalya'ya Götürüldü.
Üvey Evlat İddiaları Mezar Açtırdı Bursa'da 7 Ay Önce Ölen Bir Adamın Mezarı, Evlatlarından Birinin Üvey Olduğu Yönündeki İddialar Üzerine Yeniden Açıldı. Alınan Materyaller Dna Testi İçin Ad..
Sudan'da Kaza Geçiren Uçakta İkinci Patlama Hartum Havaalanı'nda Dün Kaza Geçiren Sudan Havayolları'na Ait Yolcu Uçağında Bugün İkinci Bir Patlama Meydana Geldi.
Savaş Zanlısı Zupljanin'in Yakalanması Sırbistan'ı AB'ye Yakınlaştırdı Aranan Savaş Suçlusu Stojan Zupljanin'in Tutuklanması Sırbistan'ın Avrupa Birliği(ab) Üyeliği Yönündeki Umutlarını Güçle..
Silopi'deki Birliklere Mühimmat Sevkıyatı Yapıldı Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Terör Örgütü PKK'ya Yönelik Operasyonları Kapsamında Şırnak'ın Silopi İlçesindeki Birliklere Mühimmat Sevkıyatı Y..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10