11 Haziran 2008 Çarşamba Günü Haberleri

11 Haziran 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
KKTC'de Bakanlar Kurulu Toplandı Başbakan Ferdi Sabit Soyer, Güney Kıbrıs'tan Aynı Frekansta Çok Güçlü Bir Yayın Başlatılması Yüzünden Dün Gece Yarısından Bu Yana Ntv, Atv ve Art Televizyon K..
Yunan Dışişleri Bakanı Bakoyanni Yarın Güney Kıbrıs'a Geliyor Yunanistan Dışişleri Bakanı Dora Bakoyanni, 15 Haziran'a Kadar Çeşitli Temaslarda Bulunmak Üzere Yarın Güney Kıbrıs'a Geliyor.
Ünlü Tarihçi Halil İnalcık'a TBMM Onur Ödülü TBMM Başkanlık Divanı, Bu Yıl TBMM Onur Ödülü'nün Ünlü Tarihçi Prof. Dr. Halil İnalcık'a Verilmesini Kararlaştırdı. Meclis, 71 Kurum ve Kişiye de ..
Mardin'de Toplu Nikaha Katkıda Bulunanlara Plaket Verildi Mardin Valisi Mehmet Kılıçlar, 64 Köy ve 23 Mahallede Yapılan Çalışmalar Sonucu Gerçekleştirilen Toplu Nikâh Törenine Katkı Sağlayan ..
Kadirli Milli Eğitim Müdürü Taşkın, Hayırsever İşadamlarını Eğitime Destek Vermeye Davet Etti Osmaniye'nin Kadirli İlçesi Milli Eğitim Müdürü Kasım Taşkın, İnşaatı Devam Eden Okullarda İncele..
Hasta Minik Ellerden Resim ve El İşi Sergisi
Hasta Minik Ellerden Resim ve El İşi Sergisi
Samsun'da, Hasta Oldukları Sırada Samsun Mehmet Aydın Devlet Hastanesi İlköğretim Okulu'nda Eğitimlerine Devam Eden Öğrencilerin Yaptığı Resim ve El İşi Ürünleri Sergilendi.
ÖSS, Uçaklara Rota Değiştirecek Bu Yıl Yaklaşık 1 Milyon 643 Bin Öğrencinin Üniversiteli Olmak İçin Ter Dökeceği Öğrenci Seçme Sınavı (ÖSS), Pazar Günü Gerçekleştirilecek. Öğrencilerin Sınavd..
Erzincan'da Kene Vakasına Rastlanmadı Kene Vakalarına Erzincan'da Şu Ana Kadar Rastlanmadığı Bildirildi.
Edremit Belediyesinden Müzik Şöleni
Edremit Belediyesi'nden Müzik Şöleni
Balıkesir'in Edremit Belediyesi Tarafından Her Yıl Düzenlenen ve Geleneksel Hale Gelen, "Şükrü Tunar Kültür Merkezi Yıl Sonu Şenlikleri" Başlıyor.
Fen-edebiyat Fakültesi Mezunlarına Diplomaları Verildi
Fen-edebiyat Fakültesi Mezunlarına Diplomaları Verildi
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (Esogü) Fen-edebiyat Fakültesi'nden 2007-2008 Öğretim Yılında Mezun Olan Öğrencilere Törenle Diplomaları Verildi.
80'lik Dede Hayata Çalışarak Tutunuyor Bursa'nın Karacabey İlçesine Bağlı Karakoca Köyünde Geçimini Baston İmal Ederek Sağlayan 81 Yaşındaki İsa Ulon, "Çalışan Demir Işıldar. Üreten İnsan Mut..
Tüfekle Yaralanan Caretta Caretta Denizli'de Tedavi Ediliyor Muğla'nın Marmaris İlçesinde Tüfekle Yaralandığı Belirlenen Caretta Caretta Denizli'de Tedavi Ediliyor.
Bursada Festival Zamanı
Bursa'da Festival Zamanı
Bursa Büyükşehir Belediyesi Tarafından Bu Yıl 47.'si Düzenlenen €˜uluslararası Bursa Festivali'; Dünyaca Ünlü Sanatçılar Hakan Aysev, Efe Kışlalı ve Hüseyin Likos'un Aynı Sahneyi Paylaştığı €˜üç Türk Tenor' Adlı...
Çırağan'ın Miniklerinden Yılsonu Gösterisi Kocaeli'nin Gebze İlçesinde Faaliyet Gösteren Özel Çırağan Çocuk Yuvası'nda Eğitim Gören Miniklerin Geleneksel Olarak Düzenlenen ve Her Yıl Merakla ..
Tekin, Muhasebeciler ile Bir Araya Geldi
Tekin, Muhasebeciler ile Bir Araya Geldi
Sosyal Güvenlik Kurumu (Sgk) İl Müdürü Kasım Tekin, Sigorta Yapılandırmasının SSK ve Bağ-kur'a Borcu Olan Vatandaşlara Sağlayacağı Kolaylıkları Anlatmak İçin Mali Müşavirler, Oda Başkanları ve Esnaflarla Bir Araya Geldi.
Reyhanlı Barajı Bu Kez de Takasa Takıldı Amik Ovası'nın Kurtuluşu Olan Ancak Ödenek Yetersizliğinden Dolayı Yarım Asırdır Bir Türlü Yapımına Başlanmayan Hatay'daki Reyhanlı Barajı Bu Kez de S..
Kızılay 140 Yaşında Türk Kızılay Derneği Gaziantep Şube Başkanı Muhlis Bahadır Yetkin, Türk Kızılayı'nın 140. Kuruluş Yıldönümü Dolayısıyla Bir Açıklama Yaptı.
Rehber Adayları Türkiye Turuna Çıkıyor Şanlıurfa İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Tarafından Açılan 'Ülkesel Profesyonel Turist Rehberliği Kursu' Teori Kısmı Tamamlandı.
Alanya'da İlk Büyük Orman Yangını Çıktı, Su Taşıyan Eski Model Tankerler Yolda Kaldı Antalya'nın Alanya İlçesinde Meydana Gelen 2008'in İlk Orman Yangınında Yaklaşık 10 Hektar Yeşil Alan Kül ..
Ted Kolejinde Kahvaltı
Ted Koleji'nde Kahvaltı
Türkiye Eğitim Derneği (Ted) Zonguldak Koleji İlköğretim Okulu Aile Birliği Tarafından Okul Bahçesinde Kahvaltı Düzenlendi.
Kayseri'nin 'Katı Atık Bertaraf Tesisi ve İşletmesi' İhalesi Pazarlığa Bırakıldı Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığı Tarafından Açılan 'Katı Atık Bertaraf Tesisinin Kurulması ve 49 Yıllığı..
Selçuklu Abdullah Aymaz Mezuniyetinde Sevinç ve Hüzün Birarada Yaşandı Özel Selçuklu Abdullah Aymaz İlköğretim Okulu'nun Mezuniyet Töreninde Sevinç ve Hüzün Birarada Yaşandı. Özel Selçuklu Ab..
Kayseri'de ÖSS'ye Gireceklere Ücretsiz Ulaşım İmkanı Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığı, ÖSS'ye Girecek Üniversite Adaylarının Sınav Günü Belediye Otobüslerinden Ücretsiz Yararlanabilecek..
Bakan Atalay, Bölge Valiler Toplantısı'na Katılmak Üzere Kars'a Gidiyor İçişleri Bakanı Beşir Atalay; Köydes, Beldes, Sosyal Yardımlar Gibi Devlet Hizmet ve Yatırımlarının Görüşüleceği 'Bölge..
Kur'an'ı En Güzel Okuyan Dünya Birincileri Devrek'e Geliyor Zonguldak'ın Devrek İlçesi Tarihi Günlerinden Birini Daha Gerçekleştirmeye Hazırlanıyor. Kuran'ı Kerimi En Güzel Okuyarak Dünya Bir..
Ağız ve Diş Sağlığı Gülen Dişler Yarışması Ödül Töreni Yapıldı
Ağız ve Diş Sağlığı Gülen Dişler Yarışması Ödül Töreni Yapıldı
Türk Diş Hekimleri Birliği Tarafından Türkiye Genelinde İlköğretim 5. Sınıf Öğrencileri Arasında Düzenlenen Bilimsel Diş Hekimliği'nin 100. Yıl Etkinlikleri Kapsamında Gerçekleştirilen "Ağız ve Diş Sağlığı Gülen...
Başarıya Giden Yol İletişim ve Değişim
Başarıya Giden Yol İletişim ve Değişim
Kişisel Gelişim Uzmanı Umut Sav, Başarı İçin Değişimi Yakalamanın ve İyi Bir İletişim Kurmanın Şart Olduğunu Söyledi.
Taşköprü Oğse Tekstil'e Iso 9001 Kalite Yönetim Belgesi Kastamonu'nun Taşköprü İlçesinde, Geçtiğimiz Yıl Hizmete Açılan Tekstil Tarım Hayvancılık Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (Oğ..
Fransız Senatosu'ndan Türkiye'ye Referandum Koşuluna Ret Fransa'da Senato'nun Dışişleri ve Savunma Komisyonu, Meclis'in Onayladığı Türkiye'nin AB Üyeliği İçin Referandum Koşulunu Kaldırdı.
Özel Yemekte Türban Kararı da Konuşuldu Asam Başkanı Faruk Loğoğlu'nun Dün Evinde Verdiği Yemeğe Katılanların, Anayasa Mahkemesi'nin Üniversitelere Türban Serbestisi Getiren Anayasa Değişikli..
Yozgat Çevre ve Orman Müdürlüğü, Kuşlar İçin Yuva Yapıyor
Yozgat Çevre ve Orman Müdürlüğü, Kuşlar İçin Yuva Yapıyor
Yozgat İl Çevre ve Orman Müdürlüğü, Doğada Kuş Sayısını Artırmak İçin Milli Parklara, Mesire Yerlerine ve Piknik Alanlarına Kuş Yuvaları Yerleştiriyor.
Amme Alacaklarında Ertelemeye Vergi Daireleri Karar Verecek Amme alacaklarında tecil (erteleme) ve taksitlendirme konusunda, yapacağı inceleme sonucunda vergi daireleri karar verecek.
Ma..
Zihinsel Engelli Öğrenciler Dansöz Kıyafetiyle Gösteri Yaptı Mersin'de Özel Bir Rehabilitasyon Merkezi Tarafından Düzenlenen Yıl Sonu Etkinliğinde, Zihinsel Engelli Öğrencilere, Dansöz Kıyafe..
TBMM'nin 71 Üstün Hizmet Ödülünden Sadece 6'sı Kadınlara Verildi Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin 2008 yılı için 66 kişiyi ve 5 kurumu değer gördüğü TBMM Üstün Hizmet Ödülü listesinde sadece ..
Malatyada Mera Açılışı İçin Tören Yapıldı
Malatya'da Mera Açılışı İçin Tören Yapıldı
Tarım İl Müdürlüğü Tarafından Yürütülen Akçadağ İlçesi Bayramuşağı Köyü Mera Islah ve Amenajman Projesi'nin Açılışı İçin Tören Yapıldı.
Katar, Suriye ve Filistin Başbakanları, Forum İçin Türkiye'ye Geldi Suriye Başbakanı Mohammed Naci Otri, Filistin Başbakanı Salam Fayyad ile Katar Başbakanı Hamad Bin Jasim Bin Jabir Al -Tha..
Stso'dan Aidat Uyarısı Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (Stso) Başkanı Hacı Osman Yıldırım, 2008 Yılına Ait Aidatın Birinci Taksit Ödeme Süresinin 30 Haziran Tarihinde Sona Ereceğini Belirterek,..
80 Bin 629 Okul Servisi Denetleniyor
'80 Bin 629 Okul Servisi Denetleniyor'
Çocukların Suçlardan ve Zararlı Alışkanlıklardan Korunması Amacıyla 80 Bin 629 Okul Servis Aracı ile 307 Bin 413 İnternet Kafenin Denetlendiği Bildirildi.
Sahte Diş Hekimi Uyarısı
Sahte Diş Hekimi Uyarısı
Diş Hekimleri Odası Malatya Şube Başkanı Dr. Gökmen Kenan Özdal, "Malatya Genelinde Hepatit Hastalığı Büyük Oranda Baş Gösteriyor. Bunun En Büyük Nedenlerinden Birisi de Sahte Diş Hekimlerinin Varlığıdır....
Öğrencilerin Yılsonu Sergisi
Öğrencilerin Yılsonu Sergisi
Sivas'ın Suşehri İlçesindeki Bazı Öğrenciler Buldukları Hurda Malzemelerden Şemsiye Yaptılar.
Sigorta Prim Borçlarına Kolaylık
Sigorta Prim Borçlarına Kolaylık
AK Parti Amasya Milletvekili Akif Gülle, Sgk Müdürü Ömer Eker'i Makamında Ziyaret Etti.
Sgk Malatya İl Müdürü Metin Sümer 5 İlin Koordinatörlüğüne Getirildi
Sgk Malatya İl Müdürü Metin Sümer 5 İlin Koordinatörlüğüne Getirildi
Sosyal Güvenlik Kurumu (Sgk) Malatya İl Müdürü Metin Sümer, 5 İlin Koordinatörlüğüne Getirildi.
Kıyafeti Başına Dert Oldu Bu Yıl Üçüncüsü Düzenlenen 'Çatlak T -Shirt' Yarışmasının Finali, Önceki Akşam Yapıldı.
Havaya Ateş Eden Şahıs 2 Kişiyi Vurdu
Havaya Ateş Eden Şahıs 2 Kişiyi Vurdu
Adana'da Havaya Rastgele Ateş Açan Bir Şahıs, Yoldan Geçen 2 Kişiyi Vurdu.
Tem Otoyolu'nda Fuel Oil Dolu Tankerin Lastikleri Yandı Sakarya Tem Otoyolu Hendek İlçesi Yakınlarında Fuel Oil Dolu Tankerin Lastikleri Yandı.
Eskişehirde 'Emniyet Kemeri' Uygulaması
Eskişehir'de "Emniyet Kemeri" Uygulaması
Eskişehir Trafik Denetleme ve Tescil Şube Ekipleri "Emniyet Kemeri" Takmayan 211 Sürücüye Para Cezası Kesti.
Suudi Heyet Bursa Cezaevine Hayran Kaldı
Suudi Heyet Bursa Cezaevine Hayran Kaldı
Suudi Arabistan'dan Gelen 21 Kişilik Heyet Modelleri Arasında Bulunan Bursa'daki Cezaevlerinde İncelemelerde Bulundu.
Sigorta Acentelerine Uygunluk Belgesi Zorunluluğu Sigorta Acentelerine Hazine ve Dış Ticaret Müsteşarlığı'ndan Uygun Belgesi Almak ve Levhaya Üye Olmak Zorunluluğunun Getirildiği Kaydedildi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10