11 Haziran 2008 Çarşamba Günü Haberleri

11 Haziran 2008 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Otelde Turistlerin Oda Kapısını Pvc Kartıyla Açıp Hırsızlık Yapan 2 Kişi Tutuklandı
Otelde Turistlerin Oda Kapısını Pvc Kartıyla Açıp Hırsızlık Yapan 2 Kişi Tutuklandı
Tatil Yapmak İçin Geldikleri Antalya'nın Alanya İlçesinde Özel Pvc Kartıyla Otelde Kalan Yabancıların Odalarına Girerek Hırsızlık Yaptığı İddiasıyla Gözaltına Alınan 2 Kişi Çıkarıldıkları Mahkemece Tutuklandı. Tutuklanan...
Afyonkarahisarda Türkiye Okuyor Kampayası Kapsamında Toplanan Kitaplar Okullara Verildi
Afyonkarahisar'da Türkiye Okuyor Kampayası Kapsamında Toplanan Kitaplar Okullara Verildi
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Himayesinde Başlatılan 'Türkiye Okuyor' Projesi Kapsamında Toplanan Kitapların İlköğretim ve Ortaöğretim Okullarına Dağıtımı Afyonkarahisar Anadolu Öğretmen Lisesi'nde Gerçekleştirilen...
Antalya'da, Türkiye'nin İlk Engelli Kampusu Kuruluyor Türkiye'nin İlk ve Tek Engelliler Kampusu Antalya'da İnşa Ediliyor. Yıl Sonunda Tamamlanacak Olan Kampustan 3 -35 Yaş Arasındaki Bedensel..
Sudandaki Uçak Kazası
Sudan'daki Uçak Kazası
Hartum Havaalanı'nda Kaza Yapan Yolcu Uçağının Yaklaşık 100 Metre Pistten Çıktığı İfade Edildi.
Erzik: "İsviçre'yi Yeneceğimize İnanıyorum" UEFA Asbaşkanı ve Futbol Federasyonu Onursal Başkanı Şenes Erzik, Türkiye'nin Bu Akşam İsviçre'yi Yenerek Gruptan Çıkma Yolunda Büyük Bir Adım Atac..
Denizlispor Başkanı İpek: "Sessizliğimizi Kısa Süre Sonra Bozacağız" Denizlispor Başkanı Ali İpek, Yeni Sezon İçin Transfer Çalışmalarının Devam Ettiğini Belirterek, "Sessizliğimizi Kısa Bir ..
Galatasaray'ın Yeni Teknik Direktörü Michael Skibbe Galatasaray Kulübü, Profesyonel Futbol A Takımı'nın Teknik Direktörlüğü Görevine Michael Skibbe'yi Getirdi.
Sağlık Müdürlüğünden Toplu Sünnet Uyarısı
Sağlık Müdürlüğü'nden Toplu Sünnet Uyarısı
Adana İl Sağlık Müdürü Dr. Çağlar Çatak, Her Yıl Okulların Tatile Girmesiyle Birlikte Toplu Sünnet Olaylarının Yoğunlaştığına Dikkat Çekti.
Tüvturk Genel Müdürü Başerdem; 20 Yılda Türk Ekonomisine 10 Milyar Dolar Katkı Sağlayacağız
Tüvturk Genel Müdürü Başerdem; 20 Yılda Türk Ekonomisine 10 Milyar Dolar Katkı Sağlayacağız
Doğuş Otomotiv ile Akfen Tüv Süd Konsorsiyumu Tarafından Kurulan Tüvturk Genel Müdürü Naci Başerdem, 81 İlde 189 Sabit Araç Muayene İstasyonu Açarak 20 Yılda Türk Ekonomisine 10 Milyar Dolar Katkı Sağlayacaklarını...
Borsa, Günü 416.68 Puanlık Kayıpla 38.238,42 Puandan Tamamladı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, Günü 416.68 Puanlık Kayıpla 38.238,42 Puandan Tamamladı.
Karabük Çevre Derneği ve Ted Karabük Koleji İşbirliğinde Eğitim Semineri Yapıldı. Karabük Çevre Derneği ve Ted Karabük Koleji İşbirliğinde Eğitim Semineri Yapıldı.
Bulak Çocuk Yuvası Öğrencilerine Vali'den Teşekkür Belgesi Futbol Turnuvasında Türkiye Üçüncüsü Olan Sporculara Vali Can Direkçi Teşekkür Etti.
Karabük Belediyesinden Su Baskını Açıklaması
Karabük Belediyesi'nden Su Baskını Açıklaması
Karabük Belediyesi, Önceki Gün Etkili Olan Yağmur Sonucu Meydana Gelen Su Baskınlarıyla İlgili, Sorunun Devlet Demir Yolları'nın (Ddy) Drenaj Kanalı Yapılmasına İzin Vermediği İçin Kaynaklandığını Bildirdi.
Varto Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Sergisi
Varto Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Sergisi
Muş'un Varto İlçesi Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Tarafından Köylerde Açılan Kurslara Katılan Bayanların Ürettiği Malzemeler Sergilendi.
Karıt Köyü, Köy Konağına Kavuştu Karabük'ün Safronbolu İlçesine Bağlı Karıt Köyünde, Köy Konağı Açıldı.
Mithat Turgutcana TBMM Üstün Hizmet Ödülü Verilmesi
Mithat Turgutcan'a TBMM Üstün Hizmet Ödülü Verilmesi
Doğu Anadolu Gazeteciler Cemiyeti Kurucu Başkanı ve Kızılay Başkanı Mithat Turgutcan'a Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlık Divanı'nca 'Üstün Hizmet Ödülü' Verilmesi Sevinçle Karşılandı.
Bayburtta Yağış Etkili Oldu
Bayburt'ta Yağış Etkili Oldu
Bayburt'ta Öğle Saatlerinde Doluyla Karışık Yağan Yağmur, İlde Hayatı Olumsuz Etkiledi.
Prim Borçlarının Yeniden Yapılandırılması Konulu Bilgilendirme Toplantısı
Prim Borçlarının Yeniden Yapılandırılması Konulu Bilgilendirme Toplantısı
SSK ve Bağ-kur Prim Borçları ile İlgili Yeni Yasal Düzenlemeler, Düzenlenen 'Sosyal Güvenlik Prim Borçlarının Yeniden Yapılandırılması' Konulu Bilgilendirme Toplantısında Ele Alındı.
Yenice Belediye Meclisi Toplandı Yenice Belediye Meclis Toplantısı, Belediye Başkanı Mustafa Akay Başkanlığında Toplandı.
Galatasaray'ın Yeni Teknik Direktörü Mıchael Skıbbe Galatasaray, Alman Teknik Adam Michael Skibbe ile 1 Yılı Opsiyonlu Olmak Üzere 2 Yıllık Sözleşme İmzaladı.
Baykal: Eleştiriler Küstahça
Baykal: Eleştiriler Küstahça
Baykal, Türban Düzenlemesini İptal Ettiği İçin Eleştiri Oklarının Yöneldiği Anayasa Mahkemesi'ni Savundu, Mahkemeye Dönük Eleştirileri 'Küstah ve Şımarık' Olarak Niteledi.
Müsiad Biltronik 2008 Proje Yarışması'na Başvuru Dönemi Başlıyor İlki Geçtiğimiz Yıl Düzenlenen ve Büyük İlgi Gören 50 Bin YTL Ödüllü Bilgi Teknolojileri Proje Yarışması'nın (Biltronik) İkinc..
Belarus'dan Ukrayna'ya Ağır Suçlama Belarus Televizyonu, Ukrayna Askeri Kamplarında Eğitim Gören Muhalif Belarus Grupların Görüntülerini Yayınladı. Belarus Devlet Televizyonu Birinci Kanal Ka..
Hamas, Gazze Kuşatmasını Belgeselle Anlattı İsrail Tarafından Yaklaşık 2 Yıldır Uygulanan Tecrit Nedeniyle Gazze'de Yaşanan İnsanlık Dramı 'Ölümün Ortasında Gazze' Adlı Bir Belgesel Filmle An..
Çin Depreminde Yalnızca 5 Asker Öldü
Çin Depreminde Yalnızca 5 Asker Öldü
Çin Hükümeti, 12 Mayıs'ta Meydana Gelen 8.0 Büyüklüğündeki Depremde Şu Ana Kadar 5 Askerin Öldüğünü Açıkladı.
Piyanist Rüya Taner'den Kiev'de Rüya Gibi Konser Piyanist Rüya Taner, Ukrayna'nın Başkenti Kiev'de, Ukrayna Filarmoni Orkestrası'na Franz Liszt'in "Macar Fantezisi" Adlı Eserde Solistlik Yapt..
Cumhurbaşkanı Gül, Türk -Hırvat İş Konseyi Toplantısına Katıldı Hırvatistan'daki Temaslarını Sürdüren Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başkent Zagreb'de Hırvatistan Ekonomi Odası'nda Düzenlenen Tü..
Kocasinan Belediyesinden Okullara Türk Dünyası Masalları Kitabı
Kocasinan Belediyesi'nden Okullara 'Türk Dünyası Masalları' Kitabı
Kayseri'nin Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız, 'Türk Dünyası Masalları'nın 8 Kitaptan Oluşan Serisini Öğrencilere Dağıtmak Üzere İl Milli Eğitim Müdürü Erdoğan Ayata'ya Teslim Etti.
Vanda Hızlı Okuma Kursu
Van'da Hızlı Okuma Kursu
Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim Bir-sen) Van Şubesi Tarafından Üyelerine Yönelik 'Anlayarak Hızlı Okuma Kursu' Düzenlendi.
Galatasaray Mıchael Skıbbe ile Anlaştı (2)
Galatasaray Mıchael Skıbbe ile Anlaştı (2)
Turkcell Süper Lig'de 2007-08 Sezonunu Şampiyon Olarak Tamamlayan Galatasaray, Teknik Direktör Olarak Bayer Leverkusen'de Görevine Son Verilen Michael Skibbe ile Anlaştı
Başkan Yenigünden Kızılayın Kan Kampanyasına Destek
Başkan Yenigün'den Kızılay'ın Kan Kampanyasına Destek
Van Belediye Başkanı Burhan Yenigün, Türkiye Kızılay Derneği'nin 140. Kuruluş Yıldönümü Münasebetiyle Başlatılan 'Kan Kampanyasına' Katılarak Destek Verdi.
'Van Gölü Havzası'nda Ekoloji Temelli Doğa Eğitimi' Çalışması Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (Yyü) Fen Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ali Fuat Doğu Başkanlığında, Tü..
Trabzonlular Derneği Başkanından Vali Ataya Ziyaret
Trabzonlular Derneği Başkanı'ndan Vali Ata'ya Ziyaret
Trabzonlular Derneği Başkanı Adil Bahadır, Zonguldak Valisi Erdal Ata'yı Makamında Ziyaret Etti.
Bakan Özak: "Gap Bölgesinde İsrailli ve Yunanlılara Tek Metrekare Yer Satılmadı" Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak, Gap Bölgesinde İsrailli ve Yunanlılara Tek Metrekare Mal Satılmadığını..
Taşlıçay Belediyesi Araç Parkını Genişletti
Taşlıçay Belediyesi Araç Parkını Genişletti
Ağrı'nın Taşlıçay İlçe Belediye Başkanlığı Tarafından 300 Bin YTL Harcanarak Alınan 5 Yeni Araç Hizmete Sokuldu.
Malatya'da İki Ayrı Deprem Malatya'nın İki İlçesinde 2.6 ve 2.5 Büyüklüğünde Deprem Meydana Geldi.
Uluslar Arası Kömürkent Halkoyunları Festivali Başlıyor Zonguldak Folklor Derneği'nin (Zofod), Bu Yıl Üçüncüsünü Düzenlenecek "Uluslararası Kömürkent Çocuk ve Gençlik Halkoyunları Festivali" ..
Mersin Emniyetinin 'Yenigün Projesi'
Mersin Emniyeti'nin "Yenigün Projesi"
Mersin İl Emniyet Müdürü Süleyman Ekizer, Uyuşturucu ile Mücadeleyi İbadet Gibi Kutsal Bir Çaba Olarak Niteleyerek, "Şehirlerarası Otobüslerde Abuk Subuk, Uyku Getiren Filimler İzletileceğine 5-10 Dakika Uyuşturucuyla...
Saadet Partisinden Gazetecilere Ziyaret
Saadet Partisi'nden Gazetecilere Ziyaret
Karaelmas Gazetecileri Derneği'ni Ziyaret Eden Saadet Partisi (Sp) Zonguldak İl Başkanı Necdet Sarı, Eylül Ayında Yapılması Düşünülen Genel Kurulda, Genel Başkan Olarak Yeni Bir İsmin Getirilebileceğini Söyledi.
AK Parti Kayseri İl Başkanlığından Basın Açıklaması
AK Parti Kayseri İl Başkanlığı'ndan Basın Açıklaması
AK Parti Kayseri İl Başkanlığı Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Nuri Sarıdanişmend, Son Günlerde, Bazı Kişilerin AK Parti Adını Kullanarak Esnaftan Reklam Toplamaya Kalkıştığını İfade Ederek, "Çıkarcılarla...
Uğur Yurdusevere Çarpan Kişiyi, Adliye Önünde Linç Etmeye Çalıştılar
Uğur Yurdusever'e Çarpan Kişiyi, Adliye Önünde Linç Etmeye Çalıştılar
Zonguldak'ın Ereğli İlçesinde Bir Ay Önce Potbaşın'da Karşıdan Karşıya Geçen Uğur Yurdusever'e (20) Çarparak Kaçtığı Gerekçesi ile Gözaltına Alınan Zanlı Ayhan Ünsal'a Adliyeye Çıkartılırken Linç Girişiminde Bulunuldu....
Birsiad Başkanı Ali İşgören: Ekonomide En Kötü Şey Dedikodudur
Birsiad Başkanı Ali İşgören: Ekonomide En Kötü Şey Dedikodudur
Hatay Birleşik Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Ali İşgören, Ekonomide En Kötü Şeyin Dedikodu Olduğunu Söyledi. Hatay Valisi Nusret Miroğlu'nu Makamında Üyeleriyle Birlikte Ziyaret Eden İşgören, Hatay'ın Ticaret,...
Erzurum'da Aniden Bastıran Yağmur Vatandaşlara Zor Anlar Yaşattı Erzurum'da Bugün Akşam Saatlerinde Başlayan Yağmur Vatandaşları Zor Durumda Bıraktı.
Saman Çekme Kavgasında 1 Kişi Öldü 2 Kişi Yaralandı Mersin'in Tarsus İlçesinde 'Saman Çekme' Meselesi Yüzünden Çıkan Kavgada 1 Kişi Bıçaklanarak Ölürken 2 Kişi Yaralandı.
Lübnan Basını: "Türk General: Varşova Paktı'na Üye Olsaydık Çoktan AB'de Olurduk" Lübnan'da Yayımlanan The Daily Star Gazetesi, Bir Türk Generalinin "NATO'ya Değil de Varşova Paktı'na Üye Ols..
Şeytan'ın Aklına Bile Gelmez Böyle Kazık Görülmedi!
Arseven, İfade Verdi Anadolu'da Vakit Gazetesi Ankara Temsilcisi Serdar Arseven, CHP Genel Sekreteri Önder Sav'ın "Dinlenildiği" İddiaları Üzerine, "Verileri Hukuka Aykırı Olarak Verme veya E..
Moskova'da Bir İngiliz Gazeteci Dövülerek Gasp Edildi Moskova'da Bir İngiliz Gazeteci Kimliği Belirsiz Bir Şahıs Tarafından Dövülerek Gasp Edildi.
Cumhurbaşkanı Gül Zagreb'e 'Tepeden Baktı' Iüücumhurbaşkanı Abdullah Gül, Hırvatistan Başbakanı Ivo Sanader ile Görüşmesinin Ardından Başkent Zagreb Hakkında Bilgi Aldı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10