10 Haziran 2008 Salı Günü Haberleri

10 Haziran 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kansere Erken Tanı Bisiklet Turu Kastamonuya Ulaştı
'Kansere Erken Tanı' Bisiklet Turu Kastamonu'ya Ulaştı
'Kansere Erken Tanı' İçin Bisiklet Federasyonu'nun Üç Yıl Önce Başlattığı ve 3. Etabı 5 Haziran Perşembe Günü Rize'den Başlayan 'Mavi Bisiklet Turu'nun Kastamonu'daki İlk Durağı Taşköprü İlçesi Oldu.
Anayasa Mahkemesi'nin Kararı Genel Kurul'u da Gerdi TBMM Genel Kurulu'nda, DSP Eskişehir Milletvekili Tayfun İçli'nin, Anayasa Mahkemesi'nin Türban Düzenlemesi ile İlgili Kararını Değerlendir..
Altıeylül İlköğretimin Miniklerinden Muhteşem Gösteri
Altıeylül İlköğretim'in Miniklerinden Muhteşem Gösteri
Balıkesir Altıeylül İlköğretim Okulu 2/c Sınıfının Minikleri, Geçtiğimiz Günlerde Düzenledikleri Yıl Sonu Gösterisindeki Performanslarıyla Büyüklerine Taş Çıkarttılar. 2007-2008 Eğitim Öğretim Dönemine Veda Eden Minik...
Karabük'te Cenaze Dönüşü Trafik Kazası Karabük'te Cenaze Dönüşü Meydana Gelen Trafik Kazasında 5 Kişi Yaralandı.
Muğla Valisi Altıparmak'ın Bodrum Ziyareti Muğla Valisi Ahmet Altıparmak Bazı Temaslarda Bulunmak Üzere Bodrum'a Geldi.
Heska-derden 'Tohum Bizden Ekim Sizden' Kampanyası
Heska-der'den "Tohum Bizden Ekim Sizden" Kampanyası
Hakkari Eğitim Sanat Kalkınma ve Araştırma Derneği, Çevre Koruma Haftası Nedeniyle Başlattığı "Tohum Bizden Ekim Sizden" Kampanyası Kapsamında Vatandaşlara Ters Lale Çiçeği Tohumu Dağıtmaya Başladığı Belirtildi.
İçli'nin Sözleri Genel Kurulda Gerginliğe Neden Oldu DSP Eskişehir Milletvekili Tayfun İçli'nin Anayasa Mahkemesinin Verdiği Kararı Savunması, TBMM Genel Kurulunda Gerginliğe Neden Oldu.
Başkent'te Elektrik Kesintisi Dağıtım Şebekelerindeki Yıllık Periyodik İşletme, Bakım, Onarım ve Tesis Çalışmaları Nedeniyle 12 -13 Haziran Tarihlerinde Ankara'nın Bazı Yerlerinde Elektrik Ke..
Omuz Omuza Verdiler Yaptıkları Müzikle Fark Yaratan Ayşe Hatun Önal ve Sıla Her Konuda Fikir Alışverişi Yapıyormuş
Samsunspor'un Kayyuma Kalma Tehlikesi Samsunspor'un 14 Haziran'da Yapılacak Olan Olağanüstü Kongresine 4 Gün Kalmasına Rağmen Aday Çıkmaması Kayyum Endişesini Arttırdı.
Hakemi Tokatlayan Genç Futbolcu, Futbolu Bıraktı Zonguldak'ın Gökçebey İlçesinde Oynanan 2. Amatör Küme Maçında Futbolcuya Tokat Atan Gökçebeysporlu Futbolcu Ramazan Başoğlu, 19 Yaşında Olmas..
Başkent ve Sakarya Elektrik Özelleştirmesine 10 Teklif Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (Öib), Başkent Elektrik Dağıtım A.ş. ve Sakarya Elektrik Dağıtım A.ş.'nin Özelleştirme İhalesine Katılma..
Ardahanda Kaçak Sigara ve Sentetik Hap Operasyonu
Ardahan'da Kaçak Sigara ve Sentetik Hap Operasyonu
Ardahan'da İl Jandarma Komutanlığı Tarafından Düzenlenen Operasyonda 5 Bin 170 Paket Kaçak Sigara ve 320 Adet Cinsel Gücü Artırıcı Sentetik Hap Ele Geçirildiği Bildirildi. Yapılan Operasyon Sonucunda '2 Kişi 'Toplu...
Evlendirme Sözünü Alınca Sazına Sarıldı
Evlendirme Sözünü Alınca Sazına Sarıldı
Batman'da Uzun Süredir Evlilik Hazırlığında Olan Ancak Maddi İmkansızlıklar Nedeniyle Bir Türlü Evlenemeyen Gençlere Vali Recep Kızılcık'ın Eşi Sema Kızılcık Sahip Çıktı. Bir Tüpçü Dükkanında Çalışan Fırat Kutlu İsimli...
Küçük Oğuzun Ağlatan Kavuşması
Küçük Oğuz'un Ağlatan Kavuşması
İstanbul'da Görülen Bir Duruşmada Tutuklu Olan Babası ile Görüştürülmeyince Ağlayarak Yürekli Sızlatan Küçük Oğuz, Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin'in Talimatıyla Bugün Babasının Kaldığı Cezaevinde Kavuştu. Babasını Görür...
Kız Arkadaşından Ayrılınca İntihara Teşebbüs Etti Zonguldak'ın Kozlu Beldesinde, Kız Arkadaşından Ayrılan Bir Kişi İntihara Teşebbüs Etti.
Fransızlar, AB Dönem Başkanlığını Devralınca Tarafsız Davranacak Fransa'nın Ankara Büyükelçisi Bernand Emie, 1 Temmuz'dan İtibaren AB Dönem Başkanlığı'nı Devralacak Olan Ülkesinin, Tarafsız v..
Aliağada Satranç Merkezi Kuruldu
Aliağa'da Satranç Merkezi Kuruldu
Göreve Geldiği Günden İtibaren Kültür Sanat ve Spor Faaliyetlerine Büyük Önem Veren Aliağa'nın Belediye Başkanı Tansu Kaya, Çocukların ve Gençlerin Eğitimi ve Gelişimine Büyük Önem Verdiğini Aliağa'da Bir Satranç Merkezi...
Yüzmek İçin Girdiği Sulama Kanalında Boğuldu Van'ın Başkale İlçesinde Yüzmek İçin Sulama Kanalına Giren Bir Kişi Boğularak Hayatını Kaybetti.
Perre Sakinleri Yılan ve Akreplerle Yaşıyor
Perre Sakinleri Yılan ve Akreplerle Yaşıyor
Adıyaman'da, Her Yaz Çok Sayıda Yılan ve Akrep Öldürmek Zorunda Kalan Sit Alanı Dahilindeki Örenli Mahallesi Sakinleri, Sorunlarına Çare Bulamıyor.
Sivasa 208 Metre Uzunluğunda Köprü Yapılacak
Sivas'a 208 Metre Uzunluğunda Köprü Yapılacak
Sivas'ın Kızılırmak ile Sınırı Kesişen Karşıya Mahallesine Ulaşımın Daha Rahat Sağlanması İçin 208 Metre Uzunluğunda ve 11,5 Metre Genişliğinde Bir Köprünün Yapılacağı Açıklandı.
Van'da Elektrik Kesintisi Vangölü Elektrik Dağıtım A.ş. Van İl Müdürlüğü'nce Bakım ve Onarım Çalışmaları Nedeniyle Şehir Merkezinin Bazı Semtleri ile Çevre Köylerde 12 Saat Elektrik Kesintisi..
Sultanbeyli Sivaslılar Derneğinden, Milli Eğitime Temizlik Malzemesi
Sultanbeyli Sivaslılar Derneği'nden, Milli Eğitime Temizlik Malzemesi
Sultanbeyli Sivaslılar Derneği Başkanı Kemal Çelik Tarafından, İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne 11 Ton Sıvı Katı Temizlik Malzemesi Yardımında Bulunduğu Bildirildi..
Başkaledeki Öğretmenlere Hasta Hakları Konulu Eğitim Verildi
Başkale'deki Öğretmenlere Hasta Hakları Konulu Eğitim Verildi
Van'ın Başkale İlçesinde Sağlık Grup Başkanlığı Tarafından Öğretmenlere 'Hasta Hakları' Konulu Bir Eğitim Verildi.
Yatırım Amacıyla Gelen 30 İşadamı Elazığ'da Büyük İlgiyle Karşılandı Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa ve İngiltere'den 30 İşadamı, Yatırım Amacıyla Geldikleri Elazığ'da Büyük Bir İlgi ile A..
Okumanın ve Öğrenmenin Yaşı Yok
Okumanın ve Öğrenmenin Yaşı Yok
Muş'un Varto İlçesinde Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Tarafından Açılan Giyim ve Makine Nakışı Kursunu Başarı ile Bitiren 60 Yaşındaki Fatma Değertekin, Düzenlenen Törenle Sertifikasını Aldı.
Kerkük'te Amerikan Güçlerini Hedef Alan Saldırıyı El Kaide Bağlantılı Grup Üstlendi Irak'ın Kuzeyindeki Kerkük Yakınlarında Yer Alan Amerikan Üssü Girişinde Önceki Gün Düzenlenen Bombalı Sald..
Hakkari-çukurca Karayolunda Onarım Çalışmaları
Hakkari-çukurca Karayolunda Onarım Çalışmaları
Hakkari Karayolları 114. Şube Şefliği Tarafından Hakkari-çukurca Karayolunda Onarım Çalışmaları Başlatıldı.
Denizli'de 700 Yıllık Mezar Taşı Çalındı Pamukkale Üniversitesi (Paü) Fen Edebiyat Fakültesi Sanat Tarihi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Kadir Pektaş, Geçmişi Selçuklu Dönemi'ne Kadar Uzanan İlbadı ..
Üreticilere 10 Milyon 563 Bin 759 YTL Ödeme Yapılacak Gaziantep'te 2007 Yılında 77 Bin 479 Dekar Alanda Kütlü Pamuk, 4 Bin 359 Dekar Alanda Yağlık Ayçiçeği ve 680 Dekar Alanda Kanola Üretimi ..
Telefon Santral Panosuna Çarpan Araç Kayıplara Karıştı
Telefon Santral Panosuna Çarpan Araç Kayıplara Karıştı
Sivas'ın Suşehri İlçesinde Telekom'a Ait Santral Panosuna Çarpan Araç Kayıplara Karıştı.
Milletvekili Taşar: "Hizan Milli Eğitim Müdürü Akrabam Değil" AKP Bitlis Milletvekili Cemal Taşar, "MEB'de İhale Yolsuzluğu Yapana Terfi" başlıklı haberimizde adı geçen Hizan Milli Eğitim Müd..
Köy Yolları Yapılırsa Kekik Rekoltesini 700 Tona Çıkaracaklar
Köy Yolları Yapılırsa Kekik Rekoltesini 700 Tona Çıkaracaklar
Antalya'nın Manavgat İlçesi Çaltepe Köylüleri, Elmalı Dağı Yaylası'nın Yolunun Yapılması Halinde Yıllık Kekik Toplama Rekoltesini 700 Tona Çıkarmayı Hedefliyor.
Ortopedik Engelliler Hayal Kırıklığına Uğradı
Ortopedik Engelliler Hayal Kırıklığına Uğradı
Güneydoğu Ortopedik Engelliler Tarafından Düzenlenen Açık Hava Konserine İlginin Az Olması, Ortopedik Engellileri Hayal Kırıklığına Uğrattı.
Başbakan Erdoğan'dan Tgc Başkanı Erinç'e Kutlama Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti'nin kuruluş yıldönümünü, Cemiyet Başkanı Orhan Erinç'e gönderdiği mesajla kutladı...
Batman Sivil Savunma Müdürü Çayırdan Veda Uyarısı
Batman Sivil Savunma Müdürü Çayır'dan Veda Uyarısı
Batman Sivil Savunma Müdürü Enver Çayır, Vatandaşlara Zaman Zaman Sözlü Müdahalelerde ve Uyarılarda Bulunarak Boğulmamaları ve Tehlikeli Yerlere Girmemeleri Konusunda Sürekli Uyardıklarını İfade Etti.
Mimarlar Odasının İtirazı Yine Reddedildi
Mimarlar Odası'nın İtirazı Yine Reddedildi
Kıyı Kenar Kanunu'na Göre Sahil Kısmında İnşaat Yapılamayacağı Gerekçesiyle Büyük Otel'in Yıkılıp Yüzde 50 İnşaat Alanı Artışıyla Yeni Otel Yapımına İtiraz Eden Mimarlar Odası Samsun Şubesi'nin Talebi Reddedildi.
Gased, Şiir Dinletisi ve Konser Düzenleyecek Gaziantep Kültür Sanat ve Edebiyat Derneği (Gased) ile Gaziantep Üniversitesi (Gazü) Kültür Müdürlüğü Tarafından Ortaklaşa "Şiir Dinletisi ve Türk..
Diyarbakırda Anaokulu Öğrencilerinin Kepli Mezuniyet Töreni Renkli Geçti
Diyarbakır'da Anaokulu Öğrencilerinin Kepli Mezuniyet Töreni Renkli Geçti
Diyarbakır Anaokulu 6 Yaş Grubu Öğrencileri Okul Öncesi Eğitimlerini Tamamlayıp, Kep Giyerek Mezun Oldular. Miniklerin Hazırladığı Mezuniyet Töreni Büyük İlgi Gördü.
Diyarbakırda Görevden Alınan Öğretmen İçin Eylem Yapıldı
Diyarbakır'da Görevden Alınan Öğretmen İçin Eylem Yapıldı
Diyarbakır'da Demokratik Toplum Partisi'nin (DTP) Etkinliğine Katılan Eğitim-sen Sekreteri ve Öğretmen Hasan Güngör'ün, Açılan Soruşturma Sonucunda Görevden Alınması Üzerine, DTP'li Belediye Başkanları ve Eğitim-sen...
Vali Hatipoğlu Edremitte Yatırımları İnceledi
Vali Hatipoğlu Edremit'te Yatırımları İnceledi
Balıkesir Valisi Selahattin Hatipoğlu, Edremit İlçesindeki Yatırımları Yerinde İnceledi.
Yem Bitkileri Desteklemeleri Ön Müracaatları Başladı Sivas İl Tarım Müdürü Mehmet Kaya, Yem Bitkileri Desteklemeleri Ön Müracaatlarının Başladığını Söyledi.
Milli Takım Fanatiği Sinem
Milli Takım Fanatiği Sinem
İzmir Ekonomi Üniversitesi İlk Mezunlarından Endüstriyel Tasarımcı, Aynı Zamanda Uluslararası İşletme Uzmanı İzmirli Sinem Eyice, Türk Milli Futbol Takımının Hiçbir Maçını Kaçırmıyor.
Mehmet Yozgatlı Sağlık Kontrolünden Geçti
Mehmet Yozgatlı Sağlık Kontrolünden Geçti
Gaziantepspor ile 2 Yıllık Sözleşme İmzalayan Mehmet Yozgatlı Sağlık Kontrolünden Geçti.
Konyaspor, Caner Altın ile 2+1 Yıllık Sözleşme İmzaladı
Konyaspor, Caner Altın ile 2+1 Yıllık Sözleşme İmzaladı
Konyaspor, Samsunspor'un Forvet Oyuncusu Caner Altın ile 2+1 Yıllık Sözleşme İmzaladı.
Milasta 470 Kök Hint Keneviri Ele Geçirildi
Milas'ta 470 Kök Hint Keneviri Ele Geçirildi
Milas İlçesinde, 470 Kök Hint Keneviri Ele Geçirildi. Olayla İlgili 5 Kişi Gözaltına Alındı.
Bıçaklı Kavgada 1 Kişi Öldü Malatya'da 2 Grup Arasında Çıkan Bıçaklı Kavgada 1 Kişi Hayatını Kaybetti.
Osmancık'ta Trafik Kazası: 5 Yaralı Çorum'un Osmancık İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında 5 Kişi Yaralandı.
Düğüne Giderken Ölüme Gittiler Şanlıurfa'da Düğüne Giden Bir Otomobil Sürücüsünün Aşırı Hız Nedeniyle Geçirdiği Trafik Kazasında 1'i Çocuk 3 Kişi Hayatını Kaybederken, 7 Kişi de Yaralandı.
İngiltere Ordu Sözcüsü Irak'tan Çekilme Haberini Yalanladı Irak'ın Güneyindeki İngiliz Ordu Sözcüsü, Bu Yıl Herhangi Bir Çekilmenin Olmayacağını ve Herhangi Bir Çekilmenin Bölgedeki Güvenlik ..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10