1 Haziran 2008 Pazar Günü Haberleri

1 Haziran 2008 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Iraklı 6 Yaralı Türkiye'ye Getirildi Dışişleri Bakanlığı, 27 Mayıs Tarihinde Telafer'de Meydana Gelen Bombalı Saldırıda Yaralanan 6 Iraklının, Bugün Bir Ambulans Uçakla Türkiye'ye Getirildiği..
Kaçak Meyve Sebzeye Zabıta Geçit Vermiyor
Kaçak Meyve Sebzeye Zabıta Geçit Vermiyor
Adana'da Zabıta Ekipleri, Başka İl ve İlçelere Kaçak Ürün Götürülmesini Engellemek İçin Şehrin Giriş ve Çıkışlarını Trafik Ekipleri ile Birlikte Sıkı Şekilde Denetliyor.
Gar Alt Geçidinin 35 Günde Bitmesine Gökçek Bile Şaşırmış Ankara Büyükşehir Belediyesi Tarafından Yapımı 35 Günde Tamamlanan, Gar Önündeki Alt Geçidin Açılışı Törenle Yapıldı. Gar Alt Geçidin..
Bağcılarda 150 Bin Kişi Aynı Anda Kapısının Önünü Süpürecek
Bağcılar'da 150 Bin Kişi Aynı Anda Kapısının Önünü Süpürecek
Bağcılar Belediyesi'nin Geleneksel "Çevre Haftası" Etkinlikleri Başladı. Bir Hafta Sürecek Etkinikler Kapsamında Bir Çok Yarışma Düzenlenecek. 5 Mayıs'ta Bağcılar'da 150 Bin Aile Aynı Anda Evinin Önünü Süpürecek.
Mayın Tuzağı, Bir Asker Şehit
Mayın Tuzağı, Bir Asker Şehit
Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde mayına basan bir asker şehit olurken, bir güvenlik görevlisi de yaralandı.
AKP Kampı İkinci Gününde
AKP Kampı İkinci Gününde
AKP'nin Kızılcahamam'da yapılan 12. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı bugün sona eriyor. Başbakan Erdoğan'ın dünkü açılış konuşmasıyla başlayan kampın ana gündemini kapatma davası oluşturuyor.
Konuştukça Para Kazanıyorlar! Onların İşi Konuşmak... Peki Cem Yılmaz ve Beyaz'ın Dakikası Ne Kadar?
Demet'ten First Lady'e Jest! 'Hayrünnisa Gül'ün Giydikleri Sanatçılara da İlham Kaynağı Oluyor'
Tecavüze Uğrayan Eşini Bıçakladı 3 Yaşındaki Kızının Gözleri Önünde 6 Kişinin Tecavüzüne Uğradığı Öne Sürülen, Kendisinden 22 Yaş Küçük Eşini Bıçakladı
Her Gün 5 Bin YTL Kaybediyor Türkiye'nin En Büyük İkramiyesini Kazanan Talihli Ortada Yok...
Deprem Profesöründen Çarpıcı Açıklamalar 'Marmara Fayı 1999 Yılında Tetiklendi. Kurşun Namluya Verildi ve Tetiğin Çekilmesi Bekleniyor'
Korkunç Cinayetleri Kim İşledi Biri 5, Diğeri 4 Yaşında İki Kardeş Evlerinde Boğazları Kesilmiş Bulundu. 6 Aylık Kardeşleri Hastanede Ölüm Kalım Savaşı Veriyor. Anne Baba İse Şüpheliler Liste..
Kamuda Kim Ne Kadar Maaş Alıyor Devletin Zirvesindeki Rakamlar...
A Milli Futbol Takımı Cenevre'ye Geldi 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Finalleri Öncesi Hazırlıkların Almanya Etabını Tamamlayan A Milli Takım, Şampiyonada Portekiz ile 7 Haziran'da Oynayacağı..
"Okullarda Altyapı ve Fiziki Mekanlar Yetersiz" Türk Eğitim Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, 24 İlde 3 Bin 540 Öğretmen ve İdarecinin Katılımıyla Gerçekleştirilen Ankette, Katlımcıların Yüzde..
Devlet Bakanı Tüzmen'in Dış Ticaret Değerlendirmesi Sınır Bölgelerinde İhracata Yönelik Taslak Çalışması İçin Ardahan'da Bulunan Dış Ticaretten Sorumlu Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Mayıs Ayın..
Akrebin Soktuğu Çocuk Hastaneye Kaldırıldı Gaziantep'te Akrebin Soktuğu 10 Yaşındaki Çocuk, Hastaneye Kaldırıldı.
Merdivenden Düşen Şahıs Yaralandı Gaziantep'in Şahinbey İlçesinde Merdivenden Düşen Bir Kişi Yaralandı.
Annesini Öldüren Genç Hakkında Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis İstendi Diyarbakır'ın Bağlar Semtinde, Annesi Zaliha Biksar'ı Öldürdükten Sonra Kaçmaya Çalışırken Kendisini Engellemeye Çalışan 3..
AK Parti'nin Kızılcahamam Kampı Dışişleri Bakanı Ali Babacan, Tartışmalara Yol Açan 'Türkiye'de Müslüman Çoğunluğun da Sorunları Var' Sözleriyle İlgili Eleştiriler Karşısındaki Sessizliğini A..
AK Parti'nin Kızılcahamam Kampı AK Parti'nin Kızılcahamam Kampında Devlet Bakanı Nimet Çubukçu ile Kahramanmaraş Milletvekili Cafer Tatlıbal Arasında 'Boşanma Tartışması' da Yaşandı.
AK Parti'nin Kızılcahamam Kampı AK Parti'nin Kızılcahamam Kampında Milletvekillerine 'Ekonomi' Brifingi Veren Devlet Bakanı Mehmet Şimşek ve Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Doğalgaz Zammını Sav..
Topraksız Mikrosera Projesi Başlatılıyor Diyarbakır'da, Yoksulluğun Azaltılmasına Yönelik Topraksız Tarım (Torbalı Açık Hidropanik Sistem) 36 Metrekarelik Mikroseralarda Uygulamaya Konulacak.
Ödüllü Yönetmen Ceylan'ın Filminde Kullandığı Babasının Dağ Evi, Şimdi Moloz Yığını Uluslararası Cannes Film Festivali'nde Altın Palmiye Kategorisinde "Üç Maymun" Filmiyle En İyi Yönetmen Ödü..
Kürek Federasyonu Başkanı Çetin 'Tayt Giyen Sporculara Saldıranlar  Üç Beş Kendini Bilmez ve Densizin İşi  '
Kürek Federasyonu Başkanı Çetin "Tayt Giyen Sporculara Saldıranlar Üç Beş Kendini Bilmez ve Densizin İşi "
Sakarya'nın Sapanca İlçesi Kırkıpar Beldesi'nde Düzenlenen Türkiye Kürek Şampiyonası'na Katılan Ankara Üniversitesi Sporcuları ile, Bölgedeki Bir Grup Genç Arasında 'Sporcuların Tayt ve Şortla Gezmeleri ' Sebebiyle...
Aziz Yıldırım Taraftara Seslenecek Fenerbahçe Kulübü Iüübaşkanı Aziz Yıldırım, Pazartesi Günü Fbtv'ye Konuk Oluyor.
Romanya İsviçre'ye Moralli Gidiyor Euro 2008 C Grubu'nda Zorlu Rakipler Fransa, Hollanda ve İtalya ile Eşleşen Romanya İsviçre'ye Moralli Gidiyor. Dün Gece Oynanan Hazırlık Maçında Karadağ'ı ..
Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin 10 Tırlık Yardımı Kosova'ya Ulaştı Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin Kosova'ya Yaptığı 10 Tırlık Yardım Başkent Prizren'e Ulaştı. Yardımlar Arasında 2 Minibüs,..
Makedonya'da Seçim Şiddeti: 1 Ölü, Çok Sayıda Yaralı Makedonya'daki Erken Genel Seçimler Kana Bulandı. Başkent Üsküp'ün Kuzeyindeki Bir Arnavut Kasabasında Açılan Ateş Sonucu Bir Kişi Öldü, Ç..
Samsunda Panayır Coşkusu
Samsun'da Panayır Coşkusu
Samsun'da Gerçekleştirilen Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Yaşam Panayırı Birbirinden Güzel Gösteri ve Etkinliklere Sahne Oldu. Panayıra Samsun Halkı ve Öğrenciler Büyük İlgi Gösterdi.
Başbakan Erdoğan, 'Kapatma Davası' Mesaisi Yaptı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kızılcıhamam Kampı'nda Hukukçu Kurmayları ile Birlikte Başsavcının Anayasa Mahkemesine Sunduğu Esas Hakkında Mü..
Erzurumda Tarihi Kabirler Çöp Yığınları Arasında Kaldı
Erzurum'da Tarihi Kabirler Çöp Yığınları Arasında Kaldı
Eğitimci Yazar Muzaffer Taşyürek, Birçok Erzurumlu'nun Şehrin Simgeleşmiş Tarihi Yapılarını Tanıma ve Kültürel Varlıklara Sahip Çıkma Bilincini Kaybettiğini Belirterek, Tarihi Kabirlerin Çöp Yığınları Arasında Kaldığını...
Bursa'da Çocuk Giysisi Hırsızlığı Bursa'da Kişi veya Kişiler, Girdikleri Depodan Çok Sayıda Çocuk Giysisi Çaldılar.
Öğretmenler Korosu Müzik Şöleni Sundu
Öğretmenler Korosu Müzik Şöleni Sundu
Daha Önce 'Temiz Çevre Temiz Toplum' Yarışmasında Samsun İkincisi Olan ve Çalışmalarıyla Sürekli Adından Söz Ettiren Terme Cumhuriyet İlköğretim Okulu, 25 Öğretmenden Bir Koro Ekibi Oluşturarak Bir İlke Daha İmza Attı.
Nusaybinde Ana Okulları Şenlik Düzenledi
Nusaybin'de Ana Okulları Şenlik Düzenledi
Mardin'in Nusaybin İlçesinde Okul Öncesi Eğitime İlgiyi Artırmak Amacıyla Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından, İlçede Faaliyet Gösteren Anaokullarının Katıldığı Bir Şenlik Düzenlendi.
Sokakta Kalan Vatandaşa Hayırsever Sahip Çıktı
Sokakta Kalan Vatandaşa Hayırsever Sahip Çıktı
Erzurum'un Tekman İlçesinde Önceki Ev Sahibi Tarafından Dışarı Çıkarılan ve Geceyi Sağlık Ocağı Bahçesinde Bulunan Telekom Kablo Makaraları Üzerinde Geçiren Kader Manap İsimli Kadın ve İki Çocuğuna Hayırsever Vatandaş...
Çavuşoğlu Anadolu Lisesi Tiyatro Grubu Yalancının Mumunu Sahneledi
Çavuşoğlu Anadolu Lisesi Tiyatro Grubu 'Yalancının Mumu'nu Sahneledi
Samsun Terme Bülent Çavuşoğlu Anadolu Lisesi Tiyatro Grubu'nun Hazırlamış Olduğu 'Yalancı'nın Mumu' Adlı Oyun, Özel İdare Konferans Salonu'nda Sahnelendi.
Patnosta Kermes ile Fakir ve Kimsesiz Öğrencilere Yardım Toplanıyor
Patnos'ta Kermes ile Fakir ve Kimsesiz Öğrencilere Yardım Toplanıyor
Ağrı'nın Patnos İlçesinde Bir Grup Gönüllü Esnaf Tarafından Düzenlenen Kermes ile Fakir ve Kimsesiz Öğrencilere Yardım Toplanıyor.
Yenice Panayırı Sona Erdi
Yenice Panayırı Sona Erdi
Çanakkale'nin Yenice İlçesinde Kurulan Geleneksel Panayır Sona Erdi.
Patnos Devlet Hastanesi Ek Binasıyla Daha İyi Hizmet Verecek
Patnos Devlet Hastanesi Ek Binasıyla Daha İyi Hizmet Verecek
Ağrı Patnos Patnos Devlet Hastanesi Başhekimi Abdullah Çiftçi, Hastanelerinin Yakın Bir Zamanda Ek Binasıyla Daha İyi Hizmet Vereceğini Söyledi.
Edremitli İşçiler, Grup Gökçen Konseriyle Coştu
Edremitli İşçiler, Grup Gökçen Konseriyle Coştu
Edremit İlçesinde Ülkücü İşçiler Derneği'nin Düzenlediği 'Birlik ve Beraberlik Gecesi'nde, İşçiler Gökçen Konseri ile Coştu.
Busmekte Sertifika Heyecanı
Busmek'te Sertifika Heyecanı
Bursa Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Edindirme Kursları'nda (Busmek) Eğitim Gören 15 Bin Kursiyer, Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifikalarını Almanın, El Emeği Göz Nuru Eserlerini de Sergilemenin Heyecanını...
İnternette Tanışıp Köyünde Ağırladığı Turistler Ağlayarak Ayrıldı
İnternette Tanışıp Köyünde Ağırladığı Turistler Ağlayarak Ayrıldı
Üniversite Öğrencisi, İnternette Tanıştığı Turistlerle Kurduğu Kültürlerarası Diyalog Çalışmasını Okul Bitirme Tezi Yapacak. Doğa Sporları ve Alternatif Turizm Alanlarıyla İlgili Çalışma Yapan Üniversite Öğrencisi,...
Dışişleri'nden Cumhuriyet'e Yalanlama Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü, Dışişleri Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babcan'ın, Yunanistan Dışişleri Bakanı Dora Bakoyanni'den Özür Dilediğine İlişkin Habe..
Gül'den Japonya'ya "Tarihi" Ziyaret Cumhurbaşkanı Gül, Salı Gününden Başlayarak Japonya'ya "Tarihi" Bir Resmi Ziyarette Bulunacak. İki Ülke Arasında İlk Devlet Başkanı Ziyareti Gerçekleştirec..
Anaokulu Öğrencileri Mezuniyet Belgelerini Aldı
Anaokulu Öğrencileri Mezuniyet Belgelerini Aldı
Adıyaman'da Zübeyde Hanım Anaokulu İlk Mezunlarını Verdi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10