25 Eylül 2008 Perşembe Günü Haberleri

25 Eylül 2008 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İstifa Etsin
'İstifa Etsin'
CHP Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu, 'Sayın Fırat'ın Daha Önce Halka Verdiği Sözü Tutup Görevinden Ayrılması Gerekiyor' Dedi.
Atmosfere Karbon Salımı Artıyor Küresel Isınmaya Yol Açan Karbon Salımının, Geçen Yıl Hızla Arttığı Belirtildi.
İstanbul 10. Noteri Disiplin Kurulu'na Sevkedildi Türkiye Noterler Birliği, Almanya'daki Deniz Feneri davasında ceza alan Mehmet Gürhan'ın Kanal 7 Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Karaman'a ve..
İran, Yeni Bir Uydu Taşıyıcı Fırlatacak İran, Yeni Bir Uydu Taşıyıcının Fırlatılması İçin Son Hazırlıkların Yapıldığını Bildirdi.
Hastanelik Oldu! Film Hazırlıkları Sırasında Rahatsızlanan Cem Özer'in Hastalığı Ne?
Öğrenci Affı Flaş Gelişme! Affın Kapsam Süresi Genişletilecek mi?
Tarihe Düelloda Terleten Sorular Kılıçdaroğlu ile Fırat'ın Tartışması 95 Dakika Sürdü.
Pilotlar Uçacakken Uyudu!
Pilotlar Uçacakken Uyudu!
Havai'nin Başkenti Honolulu'dan Hilo Kentine Sefer Yapan Bir Uçağın 2 Pilotu, Uçuş Sırasında Kokpitte Uyuya Kaldı.
Tartışmanın Kazananı Kim?
Tartışmanın Kazananı Kim?
Kılıçdaroğlu ile Fırat arasında Uğur Dündar yönetiminde Meclis Basın toplantı salonunda yapılan tartışma programı sona erdi.
Başbuğdan Şehit Ailelerine İftar
Başbuğ'dan Şehit Ailelerine İftar
Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ, dün Ankara Garnizonu'nda ikamet eden şehit ailelerine iftar yemeği verdi.
MEB 'Ünite Ünite' İnternetten Yayınlıyor
MEB "Ünite Ünite" İnternetten Yayınlıyor
MEB, Anadolu Liseleri İkinci Yabancı Dil Fransızca 11. Sınıf Ders Kitabı'nın yazım çalışmalarının hala devam etmesi nedeniyle kitabı "ünite ünite" internet ortamında verme kararı aldı.
Baykal, Tartışmayı Makamında Plazma Tv'den İzledi CHP Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu ile AKP Genel Başkan Yardımcısı Dengir Mir Mehmet Fırat arasında 1 saat 35 dakika süren tartışmayı C..
Halkbank ve Anadolu Üniversitesi Kobilere Ücretsiz Eğitim Verecek Halkbank ve Anadolu Üniversitesi'nin İmzaladığı Anlaşma Çerçevesinde, Bin Kobi Anadolu Üniversitesi'nin 18 Farklı Başlıkta Aç..
Klibin Bazı Görüntülerine Yasak! Sevim Emre, Orhan Gencebay'ın Tarkan'ın Klibindeki Görüntülerine Sansür Uyguladı... Sebebi; Gencebay'ın Saçlarını Beğenmemesi.
Erdoğan da İzledi
Erdoğan da İzledi
Fırat ile Kılıçdaroğlu'nun merakla beklenen tartışmasını Erdoğan Başbakanlık Merkez Bina'da izledi.
Altındağ Zabıtası Bayram Şekerlerini Denetledi
Altındağ Zabıtası Bayram Şekerlerini Denetledi
Altındağ Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri ile Gıda Denetim Uzmanları Yaklaşan Ramazan Bayramı Öncesinde Şeker, Tatlı İmalatı ve Satışı Yapan İşyerlerini Denetledi. Bayram Alışverişinin En Yoğun Olarak Yapıldığı Ulus...
Tüketicilerin Bankalara Borcu 113.1 Milyar YTL Tüketici Kredileri 12 -19 Eylül Haftasında 206.6 Milyon YTL Artarak 81 Milyar 771.1 Milyon YTL'ye Çıktı. Tüketicilerin Kredi Kartı Borçları da 4..
Düelloda Son Durum
Düelloda Son Durum
Kılıçdaroğlu ile Fırat Arasında, Uğur Dündar'ın Yönetiminde TBMM Basın Toplantısı Salonunda Yapılan "Söz Düellosu'su Sürüyor.
Ücretli Öğretmenin Feryadı: "Benim Gücüm Kalmadı" Milli Eğitim Bakanlığı, kadrolu öğretmen atamasını sınırlı tutarak öğretmen ihtiyacını, sözleşmeli ve usta ve ücretli öğretmen ile kapatmaya ..
Arslan: Şampiyonluğu Elimden Almak Çok Zor
Arslan: Şampiyonluğu Elimden Almak Çok Zor
Wba Yarı Ağır Sıklet Dünya Şampiyonu Fırat Arslan, Cumartesi Günü Hamburg;da Kemerini Korumak İçin Panamalı Boksör Guillermo Jones ile Yapacağı Karşılaşma Öncesi, "Dünya Şampiyonluğunu Elimden Almak Kolay Olmayacak"...
Büyükuncu Öğrencilerle Buluştu
Büyükuncu Öğrencilerle Buluştu
Milli Yüzücü Derya Büyükuncu, Özel Bir Okulun Düzenlediği Organizasyonda Öğrencilerle Bir Araya Gelip, Genç Yüzücülerle Havuza Girdi.
Petrol Fiyatlarını Etkilemek İstiyoruz
Petrol Fiyatlarını Etkilemek İstiyoruz
Rusya Enerji Bakanı Sergey Shmatko, Ülkesinin Küresel Petrol Fiyatını Etkilemeyi İstediğini Söyledi.
ABye 'Beyin Göçü' Teşvik Ediliyor
AB'ye "Beyin Göçü" Teşvik Ediliyor
AB İçişleri Bakanları, Uzun Süredir Tartıştıkları Ortak Göçmen ve Mülteci Politikası Paketi Üzerinde Uzlaşma Sağladı.
Milyon Dolarlık Bebek
Milyon Dolarlık Bebek
Güzel mi Güzel, Süslü mü Süslü... Değeri Milyon Dolara Yakın ve Sadece Bir Oyuncak Bebek.
Acemi Kaynakçı Otomobili Yaktı
Acemi Kaynakçı Otomobili Yaktı
Adapazarı Modern Sanayi Sitesi'nde Bulunan Egzoscuya Tamir İçin Getirilen Lpg'li Otomobil, Egzosuna Kaynak Yapılırken Alev Aldı.
Polisten Taciz Timleri
Polisten Taciz Timleri
Trabzon'da, Trafiğe Kapalı En Önemli Gezinti Alanı Olan Uzun Sokak ile Kentin Kalabalık Bölgelerinde, Bazı Gençlerin Köşe
Ben Sana Gitme Demedim mi
'Ben Sana Gitme Demedim mi'
Bolu'daki Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden 14 Kişiden Serkan Sarıca'nın 2 Ekim'deki Düğünü İçin Hazırlık Yaptığı Öğrenilirken, İş Yeri İstanbul'da Bulunan Ölen Gencin Nişanlısı Cenazede Tabuta Sarılarak, "Ben Sana...
Tuncay Özkan Duygu'yu Saklamamış Gazeteci Yazar Tuncay Özkan'ın Emniyetteki Sorgusuna Bu Gece Yarısı Başlanması Bekleniyor. Ayrıca Özkan'ın Arkadaşı Duygu Dikmenoğlu'nu Evinde Sakladığı İddia..
En Değerliler Listesi Değişiyor
En Değerliler Listesi Değişiyor
Küresel Krizin Dünya Borsalarında Yarattığı Keskin İniş Çıkışlar Nedeniyle Dünyanın En Büyük Bankalarının Piyasa Değerlerinde de Önemli Değişimler Gözleniyor.
Fıtch Ratıngs, Finansbank'ın Notunu Yükseltti Uluslar Arası Kredi Derecelendirme Kuruluşu Fitch Ratings, Finansbank'ın Bireysel Kurum Notunu "C -D"den "C"ye Yükseltti.
TBMM Eğitim Komisyonu Öğrenci Affını Genişletecek Öğrenci Affı Yasa Tasarısı Taslağı Ekim Ayında Tartışılmak Üzere Meclis'e Gönderilirken, Taslağın İlk Olarak Görüşüleceği TBMM Milli Eğitim, ..
Fenerbahçe Sivasspor Maçı Hazırlıklarını Tamamladı Fenerbahçe, Turkcell Süper Lig'de Yarın Deplasmanda Sivasspor ile Yapacağı Maçın Hazırlıklarını Tamamladı.
İlk Dönemler Bütün Takımlar Sıkıntı Yaşayabilir
İlk Dönemler Bütün Takımlar Sıkıntı Yaşayabilir
Ayhan Akman, Sezon Başlarında Bütün Takımların Sıkıntı Yaşayabileceğini Belirterek, 'Biz de Bu Sıkıntıları Yaşıyoruz. Ama Bir An Önce Bunları Atlatacağız Diye Düşünüyorum' Dedi.
Yurt İçi Mevduat Hacminde 6.8 Milyar YTL'lik Artış Yurt İçi Yerleşiklerin Toplam Mevduat Hacmi, 5 -12 Eylül Haftasında 6 Milyar 898 Milyon YTL Artarak 356 Milyar 93 Milyon YTL'ye Yükseldi.
Promosyon Savaşları! Birbirinden Ünlü İsimler, Gişede Başarılı Olabilmek Adına Kesenin Ağzını Açtı. Promosyon İçin Milyon Dolarlar Ayrıldı.
Şırnak ve Mardin'de Tuzaklanmış Patlayıcı Madde Bulundu Şırnak ve Mardin'de Tuzaklanmış Patlayıcı Maddeler Bulundu.
İGDAŞ: "Tehlikeli Bir Durum Söz Konusu Değil' İstanbul Gaz Dağıtım A.ş (İGDAŞ), Eyüp'te Kepçe ile Doğal Gaz Hattı Üzerinde Yapılan Çalışmada, Doğal Gaz Vanasına Zarar Verildiğini, Ancak Bir P..
Projelerde Hamam Sefası Başladı
Projelerde 'Hamam' Sefası Başladı
Her Geçen Gün Birbirinden Farklı Sosyal Donatıların Yer Almaya Başladığı Konut Projelerinde, Rekabette Öne Çıkmak İsteyen Firmalar, Buz Pateni ve Helikopter Pisti, Golf Sahası, Teleskoplu Gözlem Evi, Botanik Bahçeleri ve...
60 Öğrenci Sudan Zehirlendi
60 Öğrenci Sudan Zehirlendi
Trabzon Merkeze Bağlı Çağlayan Beldesi'ndeki İlköğretim Okulunun 60 Öğrencisi, Zehirlenme Şikayetleri Üzerine Trabzon'daki Çeşitli Hastanelerde Tedavi Altına Alındı.
Manşı Geçme Denemesi Hava Koşulları Yüzünden İptal Edildi İsviçreli Pilot Yves Rossy, Manş Denizini Sırtına Takacağı Dört Motorlu Kanatla Uçarak Geçme Denemesini Hava Koşulları Yüzünden İptal..
İki Öğrencinin Kalem Bıçaklı Sözlük Kavgası: 1 Yaralı
İki Öğrencinin 'Kalem Bıçak'lı Sözlük Kavgası: 1 Yaralı
İzmir'in Limontepe Semtinde İlköğretim Öğrencisi 14 Yaşındaki K.g., Verdiği Sözlüğü İade Etmediğini Öne Sürdüğü Bir Alt Sınıfında Okuyan Arkadaşı 13 Yaşındaki T.e.'yi Bıçakla Yaraladı.
Kiler: Elektrik Dağıtımında Bir Bölge Daha Alacağız Aras Elektrik Dağıtım özelleştirme ihalesinde 128.5 milyon dolar ile en yüksek teklifi veren Kiler Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Nahit ..
Repo Hacmi 2.5 Milyar YTL'ye Düştü Banka ve Aracı Kurumların Müşterileriyle Gerçekleştirdiği Repo İşlemlerinin Bakiyesi, 12 -19 Eylül Haftasında 101.9 Milyon YTL Azalarak 2 Milyar 583.6 Milyo..
Kredi Stoku 275.1 Milyar YTL'ye Yükseldi Bankaların Yurt İçi Kredileri, 5 Eylül -12 Eylül Haftasında 1 Milyar 405 Milyon YTL Artarak 275 Milyar 130 Milyon YTL'ye Ulaştı.
Düello Başladı
Düello Başladı
CHP Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu ile AKP Genel Başkan Yardımcısı Dengir Mir Mehmet Fırat arasında Uğur Dündar'ın yönetimindeki tartışma başladı.
Yurttaşın Döviz Mevduatı 100 Milyar Doların Altına İndi Yurt İçi Yerleşiklere Ait Döviz Mevduat Hesaplarının Tutarı 5 -12 Eylül Haftasında 2 Milyar 33 Milyon Dolar Azalarak 99 Milyar 670 Mily..
Düello 1 Saat Sürecek CHP Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu ile AKP Genel Başkan Yardımcısı Dengir Mir Mehmet Fırat arasında saat 14.30'da başlayacak tartışma için geri sayım devam ediyor.
Kılıçdaroğlu ile Fırat Hesaplaşması Başladı
Kılıçdaroğlu ile Fırat Hesaplaşması Başladı
CHP Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu ile AKP Genel Başkan Yardımcısı Dengir Mir Mehmet Fırat arasında, Uğur Dündar'ın yönetiminde yapılacak olan tartışma programı başladı. 20'ye yakın televizyon tartışma programını...
Bardakoğlu'dan Kadir Gecesi Mesajı Diyanet İşleri Başkanı Ali Bardakoğlu, "Kadir Gecesi'ni gereği gibi anlayıp hakkıyla değerlendirmenin yolu, Kur'an-ı lafzıyla okumanın ve dinlemenin yanında..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10