23 Eylül 2008 Salı Günü Haberleri

23 Eylül 2008 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Artık Ak Değil mi Mehmet Tezkan -
Erdoğan Pembe Tablo Çizdi, İşdünyasından Uyarı İş Dünyasının Önde Gelen Temsilcileri Kriz Sürecinde Türkiye?nin Ciddi Sarsıntılar Yaşayabileceğini Belirterek Sert Uyarılarda Bulundular
Peres: Yıl Sonuna Kadar Bir Barış Anlaşması Mümkün Değil İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres, İsrailli ve Filistinli Müzakerecilerin Gelecek Yıldan Önce Bir Barış Anlaşmasına Ulaşmasının Mümkün ..
İzmir'de Gözaltına Alınan Evrim Baykara Sağlık Kontrolünden Geçirildi Ergenekon Terör Örgütü Soruşturması Kapsamında Gözaltına Alınan Evrim Baykara, Sağlık Kontrolünden Geçirildi.
Sezon Sonunda Manavgatın Gözde Turistleri İngilizler, Lüksemburglular ve Çekliler
Sezon Sonunda Manavgat'ın Gözde Turistleri İngilizler, Lüksemburglular ve Çekliler
Antalya'nın Manavgat İlçesinde Eylül Ayının Gözde Turistleri İngilizler, Lüksemburglular ile Çekliler Oldu.
Niğde Üniversitesinde Ders Veren Ahmet Nazif Zorlu, 'Başarının Formülü İleriyi Görmek'
Niğde Üniversitesi'nde Ders Veren Ahmet Nazif Zorlu, "Başarının Formülü İleriyi Görmek"
Niğde Üniversitesi'nin Resmi Açılışında İlk Dersi Veren Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu, "Ülkem Olmazsa Kurumum Olmaz. Kurumum Olmazsa Ailem Olmaz. Başarmanın Formülü; İleriyi Görmek ve...
Adil Serdar Saçan, Adli Tıpta Sağlık Kontrolünden Geçirildi
Adil Serdar Saçan, Adli Tıp'ta Sağlık Kontrolünden Geçirildi
Ergenekon Terör Örgütü Soruşturması Kapsamında Gözaltına Alınan İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Eski Müdürü ve Kurucusu Adil Serdar Saçan, Sağlık Kontrolü İçin Adli Tıp Kurumu'na Getirildi.
Adil Serdar Saçan, Adli Tıpta Sağlık Kontrolünden Geçirildi (2)
Adil Serdar Saçan, Adli Tıp'ta Sağlık Kontrolünden Geçirildi (2)
Ergenekon Terör Örgütü Soruşturması Kapsamında Gözaltına Alınan İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Eski Müdürü ve Kurucusu Adil Serdar Saçan, Sağlık Kontrolü İçin Adli Tıp Kurumu'na Getirildi.
İstanbul Emniyeti Önünde Ergenekon Protestosu Ergenekon Terör Örgütü Soruşturması Kapsamında Gerçekleşen Yeni Gözaltılar, Bir Grup Tarafından Protesto Edildi.
RTÜK Başkanı Akman'ın Avukatı, "Armada Hissesi Mal Beyanında Yer Alıyor" RTÜK Başkanı Zahit Akman'ın Avukatı Ali Yıldız, Akman'ın Bir Televizyon Kanalında Yaptığı Açıklamaların Yanlış Anlaşıl..
Okul İnşaatında Toprak Kayması: 1 Ölü, 2 Yaralı
Okul İnşaatında Toprak Kayması: 1 Ölü, 2 Yaralı
Giresun'un Görele İlçesinde Bir İlkokula Ait İstinat Duvarının Yapımı Sırasında Toprak Kayması Meydana Geldi. 3 İşçinin Toprak Altında Kaldığı Olayda, İşçilerden Ramazan Ayşın Hayatını Kaybetti. Biri Ağır 2 İşçi...
Kim Kardashian İç Çamaşırı Giymiyor Şu Aralar Katıldığı Ünlü Televizyon Yarışması 'Dancing With The Stars'la Çok Meşgul Olan Kim Kardashian'ın Külot Kullanmadığı Ortaya Çıktı.
Galatasaray'nın Yeni Transferi Antremanda Galatasaray Bayan Basketbol Takımı'nın Yeni Transferlerinden Marina Kress, Yeni Takımıyla İlk Antrenmanına Çıktı.
Finlandiya?da Kopya Okul Katliamı: 11 Ölü Finlandiya?da 22 Yaşındaki Bir Öğrenci Okulunu Basarak Ölüm Saçtı.
Saçan Gözaltına Alındı 'Ergenekon' Soruşturması Kapsamında Evinde Arama Yapılan Eski İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Adil Serdar Saçan Gözaltına Alındı.
Erdoğan: Para Cıva Gibidir Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 'Paranın Cıva Gibi Olduğunu' Belirterek, 'Para, Güven ve İstikrarın, Bereketin Olduğu Yere Gider. Güvenin Olmadığı, Terörün, Akşam Ba..
Çetinkaya: Başpehlivan AK Parti AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Necati Çetinkaya, 'Aslı Astarı Olmayan Şeylerle Çıkıp, İktidarın Üzerinden, İktidarı Yıpratmak Pahasına İftira Kampanyası Açıl..
"Uçağı, Pakistan Askerleri Düşürdü" Pakistan'ın Kuzeybatısında Güney Veziristan Bölgesinde Pakistan Askerlerinin, İnsansız Bir Uçağı Düşürdükleri Bildirildi.
Demiryolunu Açma Çalışmaları Devam Ediyor İzmir -Ankara Seferini Yapan Mavi Tren'in Bursa'nın Büyükorhan İlçesi Yakınlarında Raydan Çıkarak Devrilmesiyle Kapanan Demir Yolunu Açma Çalışmaları..
Öner: UEFA'da Final Oynamak Hayal Değil Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Kenan Öner, İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile Bu Hafta Oynayacakları Lig Maçıyla İlgili Olarak, 'Bir Hesap Var Fatur..
Real Betis'e, Nazi Sembollü Bayraktan Para Cezası İspanya Futbol Federasyonu Rekabet Komitesi, Geçtiğimiz Pazar Günü Oynanan Real Betis -Sevilla Maçında Stadyumda Açılan Nazi Sembollü Pankart..
Oruç Tutturmadılar Diye Ağlamış! 2005 Türkiye Güzeli Hande Subaşı. Çocukluğunda,arkadaşlarından Geri Kalmamak İçin Oruç Tutmayabaşladığını Söyleyen Subaşı, 'Ailem, Çok Ufakolduğum İçin Ancak ..
Dünya Liderlerinin Bir Gündemi de Mali Kriz BM Genel Kurulu İçin New York'ta Bir Araya Gelen Liderler, Dünyaya Küresel Şok Dalgaları Gönderen Mali Krizin Kontrol Altına Alınması Konusunu da G..
Gül, Makedonya Cumhurbaşkanı Crvenkovskı ile Görüştü Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Birleşmiş Milletler'deki (BM) Temasları Çerçevesinde Bugün Makedonya Cumhurbaşkanı Branko Crvenkovski ile Görü..
Ahmedinecad BM Önünde Protesto Edildi Bugün Başlayan 63'üncü Birleşmiş Milletler Genel Kurulu'na Katılan İran Devlet Başkanı Mahmut Ahmedinecad Yapacağı Konuşma Öncesinde Birleşmiş Milletler ..
Pakistan: ABD'nin İnsansız Uçağı Düştü Pakistan'ın Kuzeybatısındaki Güney Veziristan Bölgesinde ABD'ye Ait Bir İnsansız Uçağın Düştüğü Bildirildi.
Erdoğan: Bayramın Adını Değiştirmişler Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 'Bakıyorsunuz, Bayram Adını Değiştirdi. Ne Oldu Bayramın Adı? Tatil. Olmaz. Bu Bayram Tatil Değil, Tatil Başka Bir Şey. A..
22 Sanığın Yargılanmalarına Başlandı Uşak E Tipi Cezaevi'nde 2000 Yılında Hükümlü Nizamettin Dal'ın İşkence Edilerek Öldürüldüğü İddiasıyla Açılan Davaya İlişkin Bozma Kararının Ardından, Nur..
Semtner: Medya, Savaş Meydanına Dönüşmemesi Gereken Bir Ortamdır Almanya'nın Ankara Büyükelçiliği Sözcüsü Klemens Semtner ve Eşi Behforus Semtner -Bahadori'nin Onuruna, Ankara'dan Ayrılacak O..
Cern'in Tüneli Bahara Kadar Kapalı Kalacak Maddenin Yapı Taşlarını Anlamayı Amaçlayan Deneylerin Yapıldığı Dünyanın En Büyük Parçacık Hızlandırıcı Tüneli Büyük Hadron Çarpıştırıcısı, Onarımla..
Sinem Kobal Herkesi Tehdit Etti Selena Dizisiyle Genç Yaşta Şöhreti Yakalayan Sinem Kobal 6 Senesini Verdiği Baleden Sonra Aikido Sporuna Ağırlık Verdi.
İzel Prodüktör Oldu! İki Yıl Aradan Sonra Yeni Albümü İçin Çalışmalara Başlayan Cenk Eren'in Prodüktörü İzel Oldu.
Cumhurbaşkanı Gül BM Genel Kuruluna Hitap Etti Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Türkiye'nin Uluslararası Toplum Tarafından Bir 'Yükselen Donör Ülke' Olarak Kabul Edildiğini ve Türkiye'nin Bölgesel..
Gül, Pakistan Cumhurbaşkanı Zerdari ile Görüştü Türkiye'nin Önümüzdeki Bir -İki Ay İçinde Pakistan ve Afganistan'ı, İstanbul'da Üçlü Toplantıda Bir Araya Getireceği Öğrenildi.
Çağlayan: Türkiye Krizden Çok Fazla Etkilenmedi Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan, Dünyada Çok Ciddi Ekonomik Kriz Yaşanırken Türkiye'nin Bundan Çok Fazla Etkilenmediğini Belirterek, 'E..
Güler: İran ve Rusya'nın Doğal Gazına Mahkum Olmamalıyız Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, Türkiye'nin İran ve Rusya'nın Dogal Gazına Mahkum Olmak Yerine Başta Güneş Enerjisi Olma ..
RTÜK'ün İftar Yemeği Radyo Televizyon Üst Kurulunca (RTÜK) Beşiktaş Ortaköy'deki Esma Sultan Yalısı'nda İftar Yemeği Verildi.
Marc Pierini: 'Avrupa Birliğinin Türkiyeye İhtiyacı Var'
Marc Pierini: "Avrupa Birliği'nin Türkiye'ye İhtiyacı Var"
Avrupa Komisyonu Türkiye Delegasyonu Başkanı Marc Pierini, Avrupa Birliği (AB)'nin, Türkiye'ye İhtiyacı Olduğunu Belirterek, "Türkiye'yi Yanına Alan AB Hem Politik Hem de Ekonomik Yönden Daha Güçlü Olacaktır." Dedi.
Tuğba 'Cadde'yi Seçti Seksi Şarkıcı Tuğba Ekinci de İşletmeciliğe Soyundu..
Karaciç'e İkinci Soykırım Suçlaması Birleşmiş Milletler Savcıları, Sırp Savaş Suçu Sanığı Radovan Karaciç Hakkındaki Davayı Hızlandırmayı Amaçlayan Yeni Bir İddianamede, Karaciç Hakkında İkin..
Atasoy Özgürlüğüne Çok Düşkün! Oyuncu Fadik Sevin Atasoy, Özgürlüğüne Çok Düşkün Olduğunu ve Özgürlüğünün Kısıtlanmasına Tahammül Edemediğini Söyledi.
Bakan Çubukçu, İftarını Eski Bayrampaşa Cezaevinde Açtı
Bakan Çubukçu, İftarını Eski Bayrampaşa Cezaevi'nde Açtı
Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı Nimet Çubukçu, Eski Bayrampaşa Cezaevi'nde Kurulan Çadırda İftarını Açtı.
Ergin Kardeşlerin Yeniden Yargılanmasına Başlandı Vedat ve Nuri Ergin Kardeşlerin Yeniden Yargılanmasına İzmir 8. Ağır Ceza Mahkemesi'nde Başlandı.
Enerji Bakanlığı Önünde Eylem Yapan 25 Greenpeace Üyesi Gözaltına Alındı (1)
Enerji Bakanlığı Önünde Eylem Yapan 25 Greenpeace Üyesi Gözaltına Alındı (1)
Ankara'da 25 Greenpeace Üyesi, Enerji Bakanlığı Önündeki Nükleer Santral Karşıtı Eylemleri Sırasında Gözaltına Alındı.
Bayram Alışverişlerinde Mağdur Olmamak İçin Ne Yapmalı? Yaklaşan Ramazan Bayramı Dolayısıyla Yapılan Bayram Alışverişlerinde Tüketicilerin Mağdur Olmamaları İçin Dikkatli Olmaları Gerektiği B..
Marmaray Projesinde Son Tüp Tünel Denize Batırıldı
Marmaray Projesi'nde Son Tüp Tünel Denize Batırıldı
Marmaray Projesi Kapsamında Boğaz'ın İki Yakasını Denizin Altından Birleştirecek Tüp Geçit İnşaatında Son Tüp Tünel, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'ın Katıldığı Törenle Denize Batırıldı.
Eruygur Gözlerini Açtı Kocaeli'de Tedavi Gören Emekli Orgeneral Şener Eruygur Bu Sabah Gözlerini Açtı. Yoğun Bakımda Tedavi Gören Eruygur'un Sağlığının İyiye Doğru Gittiği Bildirildi.
Vanda Trafik Kazası, 4 Ölü
Van'da Trafik Kazası, 4 Ölü
Osmaniye'nin Kadirli İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında 4 Kişi Öldü, Bir Lise Öğrencisi Ağır Yaralandı. Başında Çatlaklar Olduğu Belirlenen Genç, Hastaneye Yatırıldı.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10