11 Ekim 2008 Cumartesi Günü Haberleri

11 Ekim 2008 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
TSK: Hakurk'ta 31 Hedef Vuruldu Genelkurmay Başkanlığı, Irak'ın kuzeyindeki Hakurk bölgesinde tespit edilen PKK/KONGRA-GEL terör örgütüne ait hedeflerin, dün gece yarısı Türk Hava Kuvvetleri'..
Kara Parayla Mücadelede Suriye ile İşbirliği Mali Suçları Araştırma Kurulu Başkanlığı (Masak) ile Suriye'nin Yetkili Otoritesi Cmlc Arasında Kara Para Aklama ve Terörizmin Finansmanıyla İlgil..
Türk Eğitim -Sen: "Okulların Borçları MEB Tarafından Ödemelidir" Türk Eğtitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, TEDAŞ'ın borcunu ödemeyen okulların elektriğini kesmeye başladığını belirterek, ..
IMF -Türkiye İlişkilerinin Başına Kadın Yönetici
IMF -Türkiye İlişkilerinin Başına Kadın Yönetici
Uluslararası Para Fonu ile Türkiye Arasındaki İlişkilerin Başına İlk Kez Bir Kadın Yönetici Getiriliyor. IMF'nin Yeni Türkiye Masası Şefi Rachel Van Elken Olacak.
Belediye Başkanın Evi Kurşunlandı Kars'ın Arpaçay İlçesi Belediye Başkanı Cengiz Çobanoğlu'nun Evine Tüfekle Ateş Edildiği, Saldırıda Ölen ya da Yaralanan Olmadığı Bildirildi.
Lagarde: 'Krizde Sorumlu Aramak Anlamsız' Fransa Maliye Bakanı Christine Lagarde, Küresel Finansal Krizin Derinleşmesinden Kimsenin Suçlanamayacağını, Sorumlu Aramaya Çalışmanın Anlamsız Oldu..
Javovıch Büyüledi Londra'nın En Popüler Restoranlarından Nobu'dayız. Nihat Odabaşı, Sedef Orman, Ümit Zaim, Berna Erten ve Ben. Birazdan Kapıdan İçeriye Bir Dünya Starı Girecek ve Bizim Masam..
Mahsun Yine Çok İddialı Mahsun Kırmızıgül, 'Güneşi Gördüm' Adlı Yeni Filminde Çıtayı Daha da Yükseltmek İstiyor
İki Eşli Üsteğmen Meslekten Atıldı
İki Eşli Üsteğmen Meslekten Atıldı
Askeri Yüksek İdare Mahkemesi, Biri Resmi Nikahlı Diğeri de İmam Nikahlı Olmak Üzere İki Eşi Bulunan Üsteğmenin Meslekten Atılmasına Onay Verdi.
CHP'li Tamaylıgil'den Başbakan Erdoğan'a Merkez Bankası Sorusu CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Bihlun Tamaylıgil, 2007 TCMB Yıllık Raporu'na göre, TCMB'nin rezerv yönetim..
Hristofyas: Merkezî Hükümetin Yetkileriyle İlgili Bir-İki Adım Attık Kıbrıs'ta KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat ile Rum Lider Dimitris Hristofyas, Adadaki Soruna Kalıcı Çözüm için 11 Eylül..
Stalin'in Kızı Svetlana Rusya'dan Nefret Ediyor Eski Sovyetler Birliği (Sscb) Lideri Jozef Stalin'in Amerika'da Yaşayan 82 Yaşındaki Kızı Svetlana Allilyeva, Rusya'dan Nefret Ettiğini ve Hiçb..
NATO, Somali'de Korsan Avına Çıkıyor NATO, Hint Okyanusu ile Aden Körfezi'nde Gemi Kaçıran ve Deniz Ticaretine Engel Olan Somalili Korsanlarla Mücadele Kararı Aldı.
Kaddafi, İsviçre'ye 'Oğul' Misillemesini Sertleştirdi İsviçre'ye Petrol Sevkiyatını Durdurma Kararı Alan Libya, Dün de Bu Ülkedeki Varlıklarını Çekeceğini Duyurdu.
[haber Analiz] Tiflis'in Ayrılmasıyla Daralan Bdt Derinleşiyor Kırgızistan'ın Başkenti Bişkek'te Gürcistan'sız Bir Araya Gelen Bağımsız Devletler Topluluğu Liderleri 26 Ayrı Konuda Anlaşma İm..
Bdt, Küresel Krizi Birlikte Göğüsleyecek Kırgızistan'da, Devlet Başkanı Kurmanbek Bakiyev'in Ev Sahipliğinde Düzenlenen Bağımsız Devletler Topluluğu (Bdt) Zirvesinde Liderler, Enerji Alanında..
Nobel Barış Ödülü, Türkiye'nin Destekçisi Ahtisaari'ye 2008 Yılı Nobel Barış Ödülü, Eski Finlandiya Cumhurbaşkanı Martti Ahtisaari'ye Verildi. Ahtisaari, 30 Yılı Aşkın Süredir, Çeşitli Kıtala..
Şartlar Hazır, Türk Yatırımcıları Kosova'ya Bekliyoruz Kosova Ticaret ve Sanayi Bakanı Lutfi Zharku, Türk Yatırımcıları Ülkesine Davet Etti.
'Özgürlükler Güvenliğe Feda Edilemez' Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Şemdinli Aktütün Karakolu'na Yapılan Terör Saldırısından Sonra Özgürlüklerin Kısıtlanamayacağına Yönelik Vurgusunun Ardı..
Barzani: Kerkük'te Yönetimi Paylaşmaya Hazırız "Kerkük Bizim için Kudüs'tür." Diyerek Bu Kenti Bölgesel Yönetimine Dahil Etmek İsteyen Iraklı Kürtler, Bu Planlarından Geri Adım Sinyali Verdi.
Fransız Havacılığı 100 Yaşında Fransız Havacılık Sanayisi, 100. Kuruluş Yıl Dönümünü Başkent Paris'in Dünyaca Ünlü Chams-Elysees Meydanına Kurulan Geçici Açık Hava Müzesiyle Kutluyor.
Ankara, Irak'taki Yerel Kürt Yönetimiyle Görüşecek Türkiye, 17 Askerin Şehit Düştüğü Aktütün Karakolu'na Yapılan Saldırının Yaralarını Sarmaya Çalışırken Ankara, Terör Örgütü PKK'ya Karşı Bir..
650 Futbol Sahası Büyüklüğündeki Alanı Ağaçlandıracağız Mustafa Koç, Törendeki Konuşmasında Sosyal Sorumluluk Projeleri Hakkında Bilgi Verdi. Buna Göre, Koç Topluluğu, Kuruluşunun 80'inci Yıl..
Koç: İşsizlik Daha Çok Baş Ağrıtabilir İş Dünyası Dünyada Yaşanan Mali Krizin Türkiye'de İşsizliği Artırabileceğinden Endişe Ediyor.
Başçı, Yeniden MB Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Erdem Başçı, Merkez Bankası (MB) Başkan Yardımcılığına Yeniden Atandı. Başçı'nın Yeniden Atanmasına İlişkin Bakanlar Kurulu Kararı, Resmi Gazete'n..
Çin'den Süt Tozu İthalatı Durduruldu Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehmet Mehdi Eker, Süt ve Süt Ürünlerinde, Mamalarda Melanin Tespit Edilen Çin'den Türkiye'nin Mama, Süt ve Süt Ürünleri İthal E..
Cep Şubesi İphone için Yenilendi Garanti Cep Şubesi, Iphone Kullanıcıları için Yeniden Tasarlandı. Cep Şubesinin İphone Versiyonunda "Wap.garanti.com.tr" ve Tüm Bankacılık İşlemlerinin Yapıla..
Aboneler Yakınını 'Cep'ten Bulacak Avea, "Kimnerede?" Servisi ile Abonelerine, Yakınlarının Nerede Olduklarını Harita Üzerinde Görmelerini Sağlayan Hizmet Sunmaya Başladı. CeBIT Bilişim Euras..
Epdk'dan Petrol Ofisi'ne Ceza Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (Epdk), Petrol Ofisi (Po) ve Po'nun Yan Kuruluşu Erk Petrol'e 1,8 Milyon YTL Ceza Kesti. Söz Konusu Ceza, Şirketlerle İlgili "Da..
İlaçtan Kazandığını Eğitime Harcıyor 50. Yılını Kutlayan Selçuk Ecza Depo'su Yaklaşık 10 Milyon YTL'ye Yaptırdığı İlköğretim Okulu, Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik'in Katılımıyla Açıldı.
Bankalarımız Sağlam, Nefeslerini Bile Takip Ediyoruz Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Küresel Mali Krize Karşı Türkiye'nin Yeterli Tedbiri Almadığına Dair Eleştirilere Tepki Gösterdi.
Denizli ve Uluç Bu Tuzağa En Çok Düşenlerden Biri de Hıncal Uluç. Çünkü Sürekli Olarak Hemen Her Konuda Birtakım Erken Hükümlere Varıyor, Kanıtlanması İmkansız İddialar İleri Sürüyor.
Ekonomide Yavaşlama Sinyali; Sanayici Üretim Kapasitesini Düşürüyor Küresel Finansal Kriz Dalga Dalga Yayılırken, Türkiye'de Sanayide Üretim Kapasitesi Düşüyor. Ağustos Ayında Azalan Sanayi Ü..
'Trabzon'da Herkes Sanki Yıllardır Birlikte' Trabzonspor'un Hırvat Futbolcusu Hrvoje Cale, Soyunma Odasında İyi Bir Atmosfer Oluşturduklarını, Bu Sayede de Doğru Bir Yolda İlerlediklerini Söy..
Maliye'den Zenginlere: Yurtdışındaki Dövizinizi Getirin, Kaynağını Sormayacağım Türkiye, ABD'de Başlayıp Tüm Dünyaya Yayılan Finansal Krize Karşı Tedbirler Almaya Başladı. Merkez Bankası'nın ..
Büyükşehir, Arayı İyi Değerlendiriyor Süper Lig'in 7. Haftasında Antalya ile Karşılaşacak İstanbul Bş. Bld., Bulgaristan'ın Litex Takımıyla Bugün Olimpiyat Stadı'nda Özel Bir Maç Yapacak. Kul..
Atom Enerjisi Kurumu'nda Sürpriz Gelişme: Başkan Emekliliğini İstedi Türkiye Atom Enerjisi Kurumu (Taek) Başkanı Okay Çakıroğlu Emekliliğini İstedi. Emeklilik Talebi, Türkiye'nin İlk Nükleer ..
Türkiye'den IMF"ye: Sektörde Zehirli Banka Yok Devlet Bakanı Mehmet Şimşek, IMF Başkanı Dominique Strauss-Kahn ile Dün Yaptığı Görüşmede Ağırlıklı Olarak Küresel Krizin Türkiye Ekonomisine Et..
Mourinho, 5,2 Milyon Euro Kazanıyor İtalya'nın Corriere Dello Sport Gazetesi; İnter'in Portekizli Teknik Direktörü Jose Mourinho'nun Yıllık Gelirinin 14 Milyon Euro Olduğunu Öne Sürdü. Bu İdd..
IMF Başkanı'nı Boş Verin, Yabancı Sermayenin Türkiye'ye İlgisi Azalmaz IMF Başkanı Dominique Strauss-Kahn ve Dünya Bankası Başkanı Robert Zoellick'in "Gelişmekte Olan Ülkeler Zorlu Zamanlara ..
'Bir Kaşık Yağla Bir Kilo Patates Kızartılacak' Küçük Ev Aletleri Üreticisi Tefal, Yemek Pişirme Konusunda 'Besleyici ve Lezzetli' Konsepti Altında Yeni Ürünler Üretmeye Başladı.
Japonya Gp'sinde Glock Sürprizi Formula 1'de Sezonun Sondan Üçüncü Durağı Japonya'da, İlk 2 Serbest Antrenman Seansı Tamamlandı. Toyota Pilotu Timo Glock, Fuji Pisti'ndeki Antrenman Turlarınd..
Kapıyı 'Cep'ten Açma Dönemi Turkcell ve Kale Kilit İşbirliğiyle Geliştirilen "Mobil Kapı Güvenliği Sistemi" ile Cep Telefonları Üzerinden Mobil İmza Kullanılarak, Dünyanın Herhangi Bir Yerind..
Mercedes'in Umudu Yerel Seçimler Mercedes-Benz Türkiye, Ticari Araçta 2009 Umutlarını Yerel Seçimlere Bağladı.
Dünya Borsalarında Panik Sürüyor Yatırımcı Parasının Yarısını Kaybetti Yatırımcıların, Tıkanmış Kredi Piyasalarına Yönelik Olarak Tüm Dünyada Alınan Tedbirlerin Global Bir Resesyonu Önlemeye ..
Altın Portakal?ın Ağır Topu Spacey Bu Yıl 45?incisi Düzenlenen Altın Portakal Film Festivali Dün Başladı
Bayan Kanarya'ya ABD'li Basketçi Basketbolda Bayanlar Cumhurbaşkanlığı Kupası'nda Bugün G.saray ile Karşılaşacak Olan F.bahçe, Kupa Maçı Öncesi Kadrosuna Takviye Yaptı. Sarı-Lacivertliler, AB..
Antalya Cannes Gibi! 45. Antalya Film Festivali ?yıldızlar Korteji? Geçişiyle Başladı. Antalyalılar Sinemanın Ünlü Yıldızlarını Görmek için Caddeleri Doldurdu
Filmi için Gay Club'ları Geziyor Mahsun Kırmızıgül, 'Güneşi Gördüm' Adlı Yeni Filminde Çıtayı Daha da Yükseltmek İstiyor
Aston Martin için 100 Kişi Sırada Dünyanın En Pahalı Arabası Olan 1,2 Milyon Sterlin Değerindeki Aston Martin One-77'yi Satın Almak için 100 Kişinin Sıraya Gidiği Bildirildi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10