30 Ağustos 2008 Cumartesi Günü Haberleri

30 Ağustos 2008 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Şırnaktaki 2 Askeri Piskopat Vurmuş
Şırnak'taki 2 Askeri 'Piskopat' Vurmuş
Şırnak'ta Çatışmada Şehit Düştüğü İleri Sürülen 2 Askerin, Hisar Tabur Komutanlığı'nda Bunalıma Giren Bir Asker Tarafından Vurulduğu Bildirildi.
Bahçeli: "Milliyetçiliği Süresi Geçmiş Anlayış Olarak Değerlendirenler Geçmişten Ders Çıkarmalı" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 30 Ağustos Zaferi'nin, Türk milletine hasım odakların mutlak..
'İzmir'in Suyundaki Arsenik 3 Yıldır Biliniyor' AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, Arsenikli Suyun Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zihniyetinin Bir Ürünü Olduğunu İddia Ederek, Bu Problemi..
Terör Örgütü Yandaşları Polis Otosunu Taşladı Adana'da Bölücü Terör Örgütü Yandaşları, Devriye Gezen Polis Otosuna Saldırdı.
Bitlisde 4 Gün Süren Çatışmalar Sona Erdi
Bitlis'de 4 Gün Süren Çatışmalar Sona Erdi
Bitlis'in Mutki İlçesine Bağlı İkizler Köyü Kırsalında 4 Gündür Aralıklarla Devam Eden Çatışmalar Sona Erdi. Çatışmaların Bitmesiyle Bölge Halkı da Rahat Bir Nefes Aldı.
Sakarya'da Silahlı Saldırı: 2 Yaralı Sakarya'nın Erenler İlçesinde Meydana Gelen Silahlı Saldırı Olayında 2 Kişi Yaralandı.
Türk Ticaret Heyeti Çin'de Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Çin'in Sincan Uygur Özerk Cumhuriyetine Gitti.
Çin'de 5.7 Büyüklüğünde Deprem Çin'in Siçuan -Yunnan Sınır Bölgesinde 5,7 Büyüklüğünde Deprem Meydana Geldiği Bildirildi.
Sanayi Bakanlığı'ndan Uyarı: "'Ücretsiz Melodi ve Kontör' İlanlarına Dikkat" Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Reklam Kurulu Başkanı Özcan Pektaş, Cep Telefonlarına Yönelik Olarak Melodi, Logo ve B..
Hamsi ve Beyaz Kum Midyesi Avcılığına Kota Tarım ve Köyişleri Bakanlığı, Ticari Su Ürünleri Avcılığını Düzenleyen Kuralları, İlk Kez 4 Yıllık Olarak Belirledi. Hamsi ve Beyaz Kum Midyesi Acıl..
Botaş'ın 11 Milyar 922 Milyon YTL Alacağı Var Petrol Taşımacılığı ve Doğal Gaz Ticareti Alanında Faaliyet Gösteren Enerji Kit'i Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.ş.'nin (Botaş) 31 Aralık 2007 ..
Avrupa Aile Hekimliği Kongresi İstanbul'da İstanbul'da Yaklaşık 40 Ülkeden 4 Binin Üzerinde Hekimin Katılımıyla 4 -7 Eylül Tarihleri Arasında 'Avrupa Aile Hekimliği Kongresi' Yapılacak.
'Mıymıntı Erkeğe Tahammülüm Yok' Şevval Sam, Kafasındaki 'Seksi Erkek' İmajını Eve Dergisine Anlattı.
Topkapı Ramazan Etkinlikleri Özhanla Başlıyor
Topkapı Ramazan Etkinlikleri Özhan'la Başlıyor
İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Gerçekleştirdiği Ramazan Etkinlikleri Bu Yıl Ahmet Özhan Konseriyle Başlıyor.
Bursada Tozlu Sahalardan Modern Tesislere
Bursa'da Tozlu Sahalardan Modern Tesislere
Bursa Büyükşehir Belediyesi, Yıllardır Toz ve Çamur İçinde Toprak Sahada Çalışan Bağlarbaşıspor'un Yenilenen Sahasını Törenle Açtı.
Hava Destekli Operasyonlar Yoğunlaştı
Hava Destekli Operasyonlar Yoğunlaştı
Şırnak'ın Cudi Dağı Bölgesinde Jandarma Çavuş Zekeriya Demirkaya ile Jandarma Er Erhan Boz'un Şehit Olmasının Ardından Bölgede Hava Destekli Operasyonlar Başlatıldı.
Refahiye'de Mayınlı Tuzak Erzincan'ın Refahiye İlçesi Girişinde Teröristlerin Daha Önceden Yola Döşediği Mayın, Yolda Çalışma Yapan Kepçenin Müdahalesi Sonucu Patladı.
Pasifik'te Şiddetli Deprem Pasifik Ülkelerinden Papua Yeni Gine'de 6,3 Büyüklüğünde Deprem Meydana Geldi.
Şehit Demirkaya, Sivasta Toprağa Verilecek
Şehit Demirkaya, Sivas'ta Toprağa Verilecek
Şırnak'ın Silopi İlçesinde Şehit Olan Kırklareli Havan Bölüğü'nde Görevli Jandarma Çavuş Zekeriya Demirkaya'nın Sivas'ta Toprağa Verileceği Bildirildi.
30 Ağustos Zafer Bayramı Niğdede Buruk Kutlandı
30 Ağustos Zafer Bayramı Niğde'de Buruk Kutlandı
Niğde'de Düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı Törenleri İzmir'deki Bombalı Saldırıda Şehit Düşen Niğdeli Er Hüseyin Arısoy'un Selasıyla Başladı.
Nizip Aktif Sanayici ve İşadamları Derneği, Suriyeden Gelen Misafirlerini Ağırladı
Nizip Aktif Sanayici ve İşadamları Derneği, Suriye'den Gelen Misafirlerini Ağırladı
Gaziantep'in Nizip İlçesinde Kurulan Nizip Aktif Sanayici ve İşadamları Derneği (Nasiad) Suriye'den Gelen Misafirlerini Ağırladı.
AK Parti Gaziantep Milletvekili Sarı: 30 Ağustos Türkiye Cumhuriyeti ve Dünya Tarihinde Önemli Bir Yer Tutar
AK Parti Gaziantep Milletvekili Sarı: '30 Ağustos Türkiye Cumhuriyeti ve Dünya Tarihinde Önemli Bir Yer Tutar'
AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Sarı, 30 Ağustos Başkomutanlık Meydan Savaşı'nın Hazırlanışı, Uygulanışı ve Sonuçlarıyla Türkiye Cumhuriyeti ve Dünya Tarihinde Önemli Bir Yer Tuttuğunu Belirtti.
Atatürk Kültür Merkezinde Askeri Törenler Düzenlendi
Atatürk Kültür Merkezi'nde Askeri Törenler Düzenlendi
30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlamaları Ankara Atatürk Kültür Merkezi'nde Gerçekleşti.
Çanakkale'de Karaya Oturan Gemi Kurtarıldı Çanakkale Boğazı'nda 2 Gün Önce Rotasından Çıkarak Havuzlar Mevkisinde Karaya Oturan Türk Bandıralı 'Som' Adlı Yük Gemisi Kurtarıldı.
Karamürsel Kızılay Aşevinde Ramazan Boyunca İftar Verilecek Kocaeli'nin Karamürsel İlçesinde Kızılay Aşevinde Ramazan Boyunca İftar Verilecek.
Ham Elmas Ticaretiyle Uğraşan Firmalara Sıkı Takip Ham Elmas İthalatçıları, İhracatçıları, Parlatıcıları, Kesicileri ve Ham Elmas Taşıma İşiyle İlgili Kurye Şirketleri Hazine Müsteşarlığınca ..
Kerimov Azerbaycan'ı Ziyaret Edecek Özbekistan Cumhurbaşkanı İslam Kerimov, Resmi Ziyaret Amacıyla Azerbaycan'a Gidecek.
Amerikan Ordusu: 2008'de Irak'ta 11 Bin Tutukluyu Serbest Bıraktık Irak'taki Amerikan Ordusu, 2008 Yılı İçerisinde Irak'taki Hapishanelerden 11 Bin Tutuklunun Serbest Bırakıldığını Bildirdi. ..
İki Ayda Yedi Farklı Karakter İki Ay İçinde Bir Sinema Filmi, Bir Müzikal ve Bir Tv Dizisinde Rol Alan Fadik Sevin Atasoy: Kendimi Bukalemun Gibi Hissediyorum ..
Gaziantepspor'dan Bayram Mesajı... Gaziantepspor, 30 Ağustos Zafer Bayramı Dolayısıyla Mesaj Yayımladı.
Sağlık Bakanı Akdağ'dan Denetde Başkanı Ergüven'in Görevden Alınmasına Savunma Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Denetde Başkanı ve Sağlık Bakanlığı Başmüfettişi Atılay Ergüven'in Görevden Alınmasın..
MEB, Meslek Eğitimi İçin Eylem Planı Hazırladı Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), Mesleki ve Teknik Eğitimdeki Öğrenci Sayısını Artırmak Amacıyla Genel Liselerin Kontenjanlarının Sınırlandırılması..
2007nin Kuraklığı, Kiraz İhracatını Yüzde 50 Azalttı
2007'nin Kuraklığı, Kiraz İhracatını Yüzde 50 Azalttı
Uludağ İhracatçı Birlikleri (Uib) Kanalıyla Yapılan Yaş Meyve Sebze İhracatında İlk Sırada Bulunan Kiraz İhracatında Geçen Yıla Göre Yüzde 50 Düşüş Yaşandı.
Kazakistan, Anayasa Günü'nü Kutluyor Kazakistan'da 30 Ağustos, 'Anayasa Günü' Olarak Kutlanıyor. Bağımsızlıktan Sonra Kabul Edilen ve İnsan Hak ve Özgürlüklerine Geniş Yer Ayıran Kazakistan A..
Bush, Güvenlik Anlaşmasını İmzalamak İçin Irak'a Gelebilir ABD Başkanı George Bush'un, Bağdat ile Washington Arasında İmzalanan Güvenlik Anlaşmasını Tamamlamak İçin Yakın Zamanda Irak'a Geleb..
Çin Lideri Huya, Türkmenbaşı Madalyası Verildi
Çin Lideri Hu'ya, Türkmenbaşı Madalyası Verildi
Çeşitli Temaslarda Bulunmak Üzere Türkmenistan'a Gelen Çin Devlet Başkanı Hu Jintao'ya, Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbanguli Berdimuhamedov Tarafından, Türkmenistan'ın Ülkenin En Yüksek Ödülü Olarak Kabul Edilen...
Hem Okuma Yazma Öğrendiler, Hem de Hediye Aldılar
Hem Okuma Yazma Öğrendiler, Hem de Hediye Aldılar
Kocaeli'de Başlatılan 'Ana-kız Okuladayız' Kampanyasında Okuma-yazma Öğrenenler Sertifikalarını Aldı. Okuma Yazma Öğrenenlere Hem Sertifika Hem de Ev Eşyası Hediye Edildi.
İftar Saatinde Yolda Olanlara Kumanya Verilecek
İftar Saatinde Yolda Olanlara Kumanya Verilecek
Denizli Belediyesi, 5 Bin Kişinin Oruç Açabileceği Çadırın Yanısıra İftar Saatinde Trafikte Bulunan 5 Bin Kişiye de Kumanya Dağıtacak.
30 Ağustos Zafer Bayramı Tüm Yurtta Coşkuyla Kutlanıyor
30 Ağustos Zafer Bayramı Tüm Yurtta Coşkuyla Kutlanıyor
30 Ağustos Zafer Bayramı Tüm Yurtta Olduğu Gibi Malatya'da da Coşkuyla Kutlandı.
Bilecikteki Bombaların Kovuşturması 3 Yıldır Bitirilememiş
Bilecik'teki Bombaların Kovuşturması 3 Yıldır Bitirilememiş
Bilecik Valisi Musa Çolak, Geçtiğimiz Yıllarda Bilecik'te Bulunan ve Ergenekon Örgütü ile Bağlantısı Olduğu Öne Sürülen Bombalara İlişkin Bir Açıklama Yaptı.
Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Coşkun: "Nizip, Fakültesine Kavuşacak" Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yavuz Coşkun, Nizip İlçesinde Bu Yıl Faaliyete Geçecek Meslek Yüksek O..
30 Ağustos Zafer Bayramı Coşkuyla Kutlanıyor
30 Ağustos Zafer Bayramı Coşkuyla Kutlanıyor
30 Ağustos Zafer Bayramı, Tüm Yurtta Olduğu Gibi Zonguldak'ın Devrek İlçesinde Coşku ile Kutlandı.
İşyerindeki Mazot Tankını Boşalttılar Bursa'da, Bir İşyerindeki Mazot Tankından 33 Bin YTL Değerinde Mazot Çalındı.
Zafer Bayramı Kutlamaları Akm'de Başladı 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 86. yıldönümü dolayısıyla, Atatürk Kültür Merkezi (AKM) tören alanındaki resmi geçit töreni başladı.
Cumhurbaşkanı ..
Dp Lideri Süleyman Soylu'dan 30 Ağustos Mesajı Demokrat Parti Genel Başkanı Süleyman Soylu, "30 Ağustos Zafer Bayramı, kahraman ordumuzun komuta kademesinden sınırda nöbet tutan Mehmetçiğe ka..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10