30 Ağustos 2008 Cumartesi Günü Haberleri

30 Ağustos 2008 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Başbakana Bilgi Verdi
Başbakan'a Bilgi Verdi
Büfeci Dayağı ile Gündeme Gelen Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Dün Cuma Namazını Başbakan Tayyip Erdoğan ile Kıldı. Altınok, Subayevleri'ndeki Aksa Cami'nde Karşıladığı Erdoğan'a Namaz Çıkışında da Eşlik Etti.
CHP: Hemen Her İlçede Baskı Var
CHP: Hemen Her İlçede Baskı Var
Ankara'nın Keçiören İlçesi'nde, İçki Satan Büfeci Metin Şahin'in Belediye Zabıtalarınca Odunlarla Dövüldüğü İddiası, Başkent Genelinde Büfe ve Lokantaların İçki Satış Saatlerinin İlçelere Göre Farklılık Göstermesi,...
Bakanlık Dayak Olayına El Koydu
Bakanlık Dayak Olayına El Koydu
Kemal Önal, İçki Satışı Yapan Büfe ve Marketlerin Kapanma Saatlerinin Her Belediye Sınırlarında Farklı Olması ile İlgili Soruyu, "Bu Konu Benle İlgili Değil. Belediyelere Sorun" Diye Yanıtladı.
Sopalı Zabıta Sabıkalı Çıktı
Sopalı Zabıta Sabıkalı Çıktı
Keçiören'de İçki Satış Ruhsatı Olan İşyerini Zamanında Kapatmadığı Gerekçesiyle Metin Şahin'i Dövmekle Suçlanan Zabıta Memuru Bahri Şahin, 'Vukuatlı' Çıktı.
İzmirde Yaralanan Er Şehit
İzmir'de Yaralanan Er Şehit
İzmir'in Konak İlçesi Yağhaneler Semti'nde Geçen Hafta Meydana Gelen Patlamada Yaralanan Er Hüseyin Arısoy, Tedavi Gördüğü Hastanede Şehit Oldu.
Göztepe Spor Kulübü Boşanma Gerekçesi
Göztepe Spor Kulübü Boşanma Gerekçesi
İzmirli İşadamı Burak İkizoğlu'nun Göztepe Spor Kulübü'nü Al -Mak İçin Teşebbüse Geçmesi, Sekiz Yıllık Eşi Yasemin İkizoğlu'nun Boşanma Davası Açmasıyla Sonuçlandı. Aile Saadetinin Bozuldu -Ğunu İddia Eden Yasemin...
Barakada 10 Çocuklu Berdel Mağduru
Barakada 10 Çocuklu Berdel Mağduru
Mardin'de, Berdel Usulü Evlilik Yaptıktan Sonra Adana'ya Yerleşen ve 22 Yıllık Evliliği Süresince 10 Çocuk Dünyaya Getiren H.ç. (37), Bir Barakada Yaşam Savaşı Veriyor.
Turist Kılıklı Hırsızlar İstanbul'da Banka Soydu Şişli'de Bir Bankaya Turist Kılığında Giren Soyguncular, Veznede Bulunan 100 Bin YTL'yi Alarak Kaçtı. Rumeli Caddesi'ndeki Bir Banka Şubesine ..
Belediye Başkanına 900'lü Hat Komplosu Gaziantep İslahiye İlçesi Belediye Başkanı Mehmet Uludağ ile İlgili 900'lü Hatlar ve Ganyan Bayilerini Arayıp Faturasını Belediyeye Ödettirdiği Yönündek..
Atama Beklerken, İptal Sürpriziyle Şoke Oldular Milli Eğitim Bakanlığı İlahiyat ve Fen Edebiyat Fakültesi Mezunlarının, Kps'den 75 ve Üzeri Puan Almaları Halinde Formasyon Şartı Aramada Yaptı..
Annesinin Gözü Önünde 8. Kattan Düşerek Öldü Osmaniye'de Evde Yalnız Bırakılan Küçük Bir Kız Çocuğu, Annesinin Gözleri Önünde 8. Kattaki Evin Balkonundan Düşerek Öldü.
İzmirliler Memba Suyu Kuyruğunda Şebeke Suyunda Yüksek Arsenik Bulunan İzmir'de Memba Suyu Satışları Rekor Kırıyor. Evlerine Ulaşan Su Zehirli Olduğu için Kullanamayan İzmirliler, Günlük Tonl..
Niyet Ettim Tokluk Bandıyla Oruç Tutmaya! Oruca Başlamaya Niyet Etmeden 'Ramazan Piyasası' Çoktan Oluştu Bile. Bu Sene Günlerin Uzun Olması ve Yaz Sıcaklarının Devam Etmesi Diyet Sektörünü Ha..
Veli Küçük'ün Şoföründe Kafa Karıştıran Fotoğraflar Emekli Tuğgeneral Veli Küçük'ün Şoförü Emin Caner Yiğit'in Bilgisayarında Tit'in Ergenekon Terör Örgütü İçerisindeki Rolünü Gösteren Fotoğr..
Bağdatlı Muhabir İstanbula Hayran Oldu
Bağdatlı Muhabir İstanbul'a Hayran Oldu
New York Times Gazetesi'nin Bağdat Muhabiri Anwar J. Ali, "Gitmeden Önce Türkiye'yi Bir Şark Ülkesi Olarak Hayal Etmiştim.
Süphan Dağı'ndaki Göl Görenleri Hayran Bırakıyor Süphan Dağı'ndaki Aygır Krater Gölü, Doğal Güzelliğiyle Adeta Büyülüyor. Gölden Çıkan 4 Çeşit Alabalığın İse Lezzetine Doyum Olmuyor.
Ergenekon Tutuklusu İlsever'e Sağlık Tahliyesi Ergenekon Davasının Tutuklu Sanıklarından, İşçi Partisi (İp) Genel Başkan Yardımcısı ve Ulusal Kanal Genel Yayın Yönetmeni Ferit İlsever, Tutukl..
İnternette Sadece Gazete Okuyup Müzik İndiriyoruz Türkiye İstatistik Kurumu'nun (Tüik) Araştırmasına Göre, Türk Halkı, İnternette En Çok Gazete ve Dergi Okuyor. Bunu, E-Posta Gönderme ve Alma..
Şavlı Ailesine Çubukçu Sahip Çıktı Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesine Bağlı Elgün Köyünde Yaşayan Şavlı Ailesinin Özürlü 8 Çocuğuna Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı Nimet Çubukçu Sahip Ç..
Enkazdan 1 Saatte Çıkarılabildiler
Enkazdan 1 Saatte Çıkarılabildiler
Mersin'de, Önceki Akşam Gazi Mustafa Kemal Bulvarı'nda Plakası Belirlenemeyen Gri Renkli Bir Otomobille Yarıştığı Öne Sürülen Harun Korkmaz (26) Yönetimindeki Otomobil, Önce Orta Kaldırımdaki Beton Elektrik Direğine,...
Rahmet Ayı Başlıyor, İlk Teravih ve Sahur Yarın İslam Âleminin Kutsal Ayı Ramazan, Yarın Akşam Kılınacak İlk Teravih Namazı ile Başlayacak. Rahmet Ayına Kavuşmanın Heyecanını Yaşayan Müslüman..
Kardeşime Dava Açan Savcılar, Yarsav'a Neden Sessiz? Yargıçlar ve Savcılar Birliği (Yarsav) Başkanı Ömer Faruk Eminağaoğlu Hakkında Ortaya Atılan 'Askerlikten Kaçmak için Sahte Çürük Raporu' ..
Bir Zamanlar Göldü, Şimdi Kavun Tarlası Manisa'nın Gölmarmara İlçesindeki Marmara Gölü'nün Yarısı, Küresel Isınmanın Etkisiyle Kurudu. Gölde Daha Önce Balıkçılık Yaparak Geçimini Sağlayan Vat..
İçki Yasağı Arbedesi
İçki Yasağı Arbedesi
İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin (İbb), Moda İskele Restoran'ın Yeni Kiracısı Beltur A.ş'nin Zengin İçki Menüsünü Kaldırması Moda Sakinlerinin Tepkisine Neden Oldu.
Adalar, Sanatçıların Gözdesi Oldu Eskiden Yazarlar, Şairler ve Sanatçılar için Adalar Vazgeçilmez Yerlerdi. Adaları En Çok Sait Faik Abasıyanık'ın Hikayelerinde Tanıdık ve Sevdik. O Hikayeler..
İzmir Valisi, Kamuda Çeşme Suyunun Tüketimini Yasakladı İzmir Valisi Cahit Kıraç, Büyükşehir Belediyesinin Arsenik Oranları Yüksek Çıkan Sarıkız ve Göksu Kuyularını Yeniden Devreye Alması, Bu..
'Sağlıktaki Skandalların Bitmesi için Akreditasyon Sistemi Şart' Ameliyat Öncesi ve Ameliyat Sırasında Sağlık Personelinin Yaptığı Hatalar Hastalar için Hayati Sorunlara Yol Açıyor.
Zafer Bayramı'nız Kutlu Olsun Bir Milletin Şahlanışı. 30 Ağustos Zafer Bayramı, Coşkuyla Kutlanıyor. Atatürk'ün Liderliğinde 86 Yıl Önce Yazılan Destanın Heyecanı Tazeliğini Koruyor.
Barut Fabrikası Patladı Kırıkkale Faciadan Döndü 3 Kişi Hayatını Kaybetti, 26 Kişi de Yaralandı. Patlama Sebebiyle Bir Binanın Tamamen Yıkıldığı Belirtildi.
Asker Uğurlama Coşkusu Toplumsal Cinnete Dönüşmesin Saça Kına Yakma, Ağza Emzik Verme ve Davul-Zurna Çalma Gibi Yöreye Göre Değişen Âdetlerle Yapılan Asker Uğurlama Törenleri, Giderek Şiddet ..
En Yoksul Ülkenin Cumhurbaşkanı 7 Yıldızlı Tatilde
En Yoksul Ülkenin Cumhurbaşkanı 7 Yıldızlı Tatilde
Batı Afrika'nın En Yoksul Ülkelerinden Olan Burkina Faso'nun Cumhurbaşkanı Blaise Compaore, Eşi ve Çocuklarıyla Geldiği Bodrum'da 7 Yıldızlı Rixos Oteli'nde Tatil Yapıyor.
AKPden Ramazan Ayı İçin İnce Ayar
AKP'den Ramazan Ayı İçin 'İnce Ayar'
Kapatma Davasında, İftar Çadırlarının Parti Amblem ve Afişleriyle Süslenmesi de 'Delil' Olarak Gösterilen AKP, Bu Yıl Kendi Belediyelerine 'İnce Ayar Uyarısı' Yaptı.
Büyükanıt Üzgünüm Diye Aradı
Büyükanıt 'Üzgünüm' Diye Aradı
Genelkurmay Başkanlığını Orgeneral İlker Başbuğ'a Devreden Orgeneral Yaşar Büyükanıt, Törene 1 Dakika Geç Kaldığı İçin Salona Alınmayan CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ı Dün Telefonla Aradı.
Büyük Zafer Mucizedir
Büyük Zafer Mucizedir
30 Ağustos Zafer Bayramı Nedeniyle Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Chplideri Deniz Baykal ve Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ Birer Mesaj Yayımladı.
İlsever Tahliye Edildi
İlsever Tahliye Edildi
Ulusal Kanal Genel Yayın Yönetmeni Ferit İlsever, Sağlık Sorunları Nedeniyle 5 Ay Sonra Dün Tahliye Edildi.
GATAda 1 Yıl Sonra Cumhurbaşkanım
GATA'da 1 Yıl Sonra 'Cumhurbaşkanım'
Gülhane Askeri Tıp Akademisi (GATA) Mezuniyet Töreni Renkli Görüntülere Sahne Oldu. 2006 Yılında Orgeneral Yaşar Büyükanıt'ın Genelkurmay Başkanı, 2007 Yılında Abdullah Gül'ün Cumhurbaşkanı, 2008 Yılında Orgeneral İlker...
Ben Oralara Hep Giderim
Ben Oralara Hep Giderim
Genelkurmay Başkanlığı Devir Teslim Töreninde Kameriye Altında Gerçekleştirilen Sohbet Dikkatten Kaçmadı.
Zafere Doğru
Zafere Doğru
Türk Ulusunun Esaretten Kurtulup Yeniden Özgürlüğüne Kavuştuğu 30 Ağustos, Bugün Tüm Yurtta, KKTC'de ve Dış Temsilciliklerde Zafer Bayramı Olarak Kutlanırken, Zaferin 86'ncı Yılında Güneş, Bağımsızlığın Kazanıldığı...
 Eski Nişanlıya Kabzalı Dehşet
Eski Nişanlıya Kabzalı Dehşet
Batman'da Öğretmenlik Yapan Nejat Yıldız, Kendisinden Ayrılan Eski Nişanlısının İki Ay Önce Başkasıyla Evlendiğini Öğrenince Çılgına Döndü.
Bağdat Caddesine Gingerlı Polis Timi
Bağdat Caddesi'ne Gingerlı Polis Timi
Kadıköy Emniyet Müdürlüğü, Atv Timinden Sonra Ginger Timi Kurdu. Altı Kişiden Oluşan Ginger Timi, Bağdat Caddesi ve Sahil Şeridinde Görev Yapacak.
Mola Kurtardı
Mola Kurtardı
Makine Kimya Endüstrisi Kurumu'nun Kırıkkale'deki Barut Fabrikasının 2 Katlı Bir Bölümü Patlama Sonucunda Tamamen Yok Oldu. Binayı Boyamak İçin Gelen Baba ve Oğul ile Patronları Öldü, 27 İşçi Yaralandı. Fabrika...
Türkiye, Portekiz Engelini de Rahat Geçti Efes World Cup 7 Turnuvası'nda Türkiye, İkinci Maçında Portekiz'i 75-68 Yendi. Mücadeleye, Hidayet'in Sayılarıyla İyi Başlayan Türkiye'ye, Portekiz P..
Olimpiyat Şampiyonu Halil Mutlu, Kulübünden Kovuldu Üç Kez Olimpiyat Şampiyonluğuna Ulaşan ve Kariyeri Boyunca Birçok Başarı Elde Eden Milli Halterci Halil Mutlu, Beklemediği Bir Olayla Karşı..
Terim, 3 Sürpriz İsmi Aday Kadroya Çağırdı A Milli Futbol Takımı'nın, Dünya Kupası Eleme Grubunda Ermenistan ve Belçika ile Yapacağı Maçların Programı Belli Oldu.
Fatih Terim, 3 Sürpriz İsmi Aday Kadroya Çağırdı A Milli Futbol Takımı'nın, Dünya Kupası Eleme Grubunda Ermenistan ve Belçika ile Yapacağı Maçların Programı Belli Oldu. Futbol Federasyonu'nda..
Kayserispor-Galatasaray Maçını Bünyamin Gezer Yönetecek Futbolda, Turkcell Süper Lig'e İkinci Hafta Karşılaşmalarıyla Devam Edilecek. Bugün: Ankaraspor-Gaziantepspor: Tolga Özkalfa, Kocaelisp..
Süper Kupa'yı Zenit Kazandı Süper Kupa Mücadelesinde Manchetser United'la Monaco'da Karşılaşan Zenit St. Petersburg, Mücadeleden 2-1 Galip Ayrılarak Kupanın Sahibi Oldu.
UEFA Başkanı Michel Platini'den Porto'ya Ağır İtham UEFA Başkanı Michael Platini, Portekiz'in Porto Takımının Avrupa Şampiyonlar Ligi'ne Katılmasının Spor Ahlakı Açısından Olumsuz Olduğunu S..
Sırp Asıllı Krkiç'in Tercihi İspanya Barcelona'nın 18 Yaşındaki Yıldız Futbolcusu Sırp Asıllı Bojan Krkiç, "İspanyolum ve İspanya Milli Takımı'nda Oynayacağım." Dedi. İspanyol Basınında Yapı..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10