2008 Onun Yılı Oldu!

2008 Onun Yılı Oldu!

Özel Hayatıyla Gündemden Düşmeyen Demet Akalın, Firmaların da Gözdesi Oldu. 3 Büyük Şirket, Demet'le Tanıtım Anlaşması İmzaladı.

2008 Onun Yılı Oldu!

ÖZEL HAYATIYLA GÜNDEMDEN DÜŞMEYEN DEMET AKALIN, FİRMALARIN DA GÖZDESİ OLDU. 3 BÜYÜK ŞİRKET, DEMET'LE TANITIM ANLAŞMASI İMZALADI.

Demet Akalın, birçok ünlü firmanın gözdesi haline geldi. Şirketler toplantılarında ünlü şarkıcıyı sahneye çıkartmak için seferber oldu....

Son zamanlarda yıldızı parlayan Demet Akalın, hızlı yükselişini sürdürüyor. Çıkarttığı albümlerle en çok satanlar listesine girmeyi başaran, konserleri seyirciyle dolup taşan Demet'in sahne performansı da herkes tarafından büyük ilgi görüyor.

Sertab Erener'in yerine!

Şu günlerde ise birbirinden ünlü firmalar şarkıcıyla anlaşmak için adeta yarışıyor. Bu firmalar arasında Turkcell, HP Bilgisayar ve Coca Cola da bulunuyor. Daha önce Sertab Erener gibi isimlerle çalışan ünlü firmalar, Demet Akalın'la bayi toplantılarında sahne alması için el sıkıştı.

Aldığı ücret saklanıyor

HP, Turkcell ve Coca Cola firmalarının, tüm organizasyon ve tanıtımlarında da Demet'le çalışacağı söyleniyor. Yaptığı anlaşmalar nedeniyle bir hayli mutlu olan güzel şarkıcının aldığı ücret ise saklanıyor.