7 Şubat 2007 Çarşamba Günü Haberleri

7 Şubat 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
TBMM'den İnternet Sitesi Açıklaması TBMM İletişim Daire Başkanlığı, Son Günlerde Bazı Yayın Organlarının İnternet Üzerinden veya Aylık Yayınlarla TBMM'nin İmajını Logosunu, ya da Kurumsal Sem..
Bekçiler İçin 'Ümitli Bekleyiş'te Sona Yaklaşılıyor TBMM İçişleri Komisyonu'nda, Çarşı ve Mahalle Bekçilerinin Emniyet Hizmetleri Sınıfına Alınmasını Öngören Kanun Teklifi Benimsenerek, 'Esas..
Kazak Turan Alem Bankası Halka Açılacak Kazakistan'ın En Büyük İki Bankasından Biri Olan Turan Alem Bank'ın Başkan Yardımcısı Roman Solodchenko, Hissedarların Onaylaması Halinde 2007 Yılında ..
Irak Hükümetinden El Cezire'ye Eleştiri Irak Hükümeti, El Cezire Kanalını, Ülkede "Ölüm ve Yıkımın Yayılmasına Katkıda Bulunmakla" Suçladı.
KKTC Ulusal Direniş Konseyi, "Dış Kaynaklı Paraların" Araştırılmasını İstedi Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC), Birçok Milliyetçi Çizgideki Örgütü Çatısı Altında Bulunduran Ulusal Dire..
Başbakanlık'tan Bir Köşe Yazısına Tepki Başbakanlık, Bir Köşe Yazarının Bugünkü Yazısında Yer Verdiği İddiaların Cehalletten Öte Maksatlı Bir Karalama Çabası Olarak Değerlendirildiğini Bildir..
Vakit Gazetesi'nden Açıklama Vakit Gazetesi, Bağcılar 2. Asliye Ceza Mahkemesi'nde Derdest Olan Bir Dava ile İlgili Olarak, Gazetenin İmtiyaz Sahibi ve Sorumlu Yazıişleri Müdürü Hakkında Yaka..
El Cezire'ye Sert Eleştiri Irak Hükümeti, Katar'ın El Cezire Televizyonunu "Irak'taki Cinayetlerin Artmasına Katkıda Bulunmak" ile Suçlayarak, Parlamentonun Bu Televizyon Kanalına Karşı Sert..
Şanlıurfa'da Tarım İşçisi Taşıyan Kamyonun Dereye Uçması Şanlıurfa'nın Ceylanpınar İlçesi'nde, Dereye Uçan Kamyonda Hayatını Kaybedenlerin Cesetlerine Ulaşılmak İçin Arama Çalışmalarına Yarın..
Beckhamlar İkinci Sırada! Yapılan Bir Ankette Gwen Stefanı ile Eşi Gavın Rossdale Stil İkonu Seçildi
Fethi Bey'i Anlatacak Ünlü Şovmen Cem Yılmaz, Yeni Filmi İçin Kolları Sıvadı. Çekimler 2007 Yazında..
Başbakan Erdoğan'ın Gürcistan Temasları Gürcistan Devlet Başkanı Mihail Saakaşvili, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Azerbaycan Devlet Başkanı İlham Aliyev Onuruna Bir Akşam Yemeği Verdi.
El Aksa Camii Çevresinde Kazı Çalışmaları İslam Konferansı Örgütü (İKÖ) Genel Sekreteri Ekmeleddin İhsanoğlu, El Aksa Camii Yakınında Kazı Çalışmalarında Bulunan İsrail'i Uluslar Arası Hukuku..
Taverna Cinayeti Zanlısı Silopi'de Yakalandı Kepez Beldesi'nde, Tartıştığı Müşterisi Kurtuluş Savaş Yazıcı'yı Kurşun Yağmuruna Tutarak Öldüren, Babası Mustafa Yazıcı'yı da Yaralayarak Kaçan T..
Çöken Binanın Müteahhidi Serbest Bırakıldı Diyarbakır'da Çöken Alkan 1 Apartmanı'nın Müteahhiti Abdülgani Alkan, Sulh Ceza Mahkemesi Hakimliği'nde İfadesi Alındıktan Sonra Serbest Bırakıldı. ..
Ebu Riişa Tugaylarından İsrail'e Tehdit İsrail'in Mescid-i Aksa Alanında Bulunan Bab-magrib'de (Magrip Kapısı) Hafriyat Çalışması Başlatmasına El Fetih'e Bağlı Guruplardan Sert Tepki Geldi.
Hakim ve Savcı Adaylığı Sınavı Anayasa'ya Uygun Anayasa Mahkemesi, Danıştay İdari Dava Daireleri Kurulu'nun Adalet Bakanlığı'nın Adli Yargı Hakim ve Savcı Adaylığı Sınavını Yılda Kaç Kere Ya..
Gmail'den Davetsiz 2 Gb'lik Mail Adresi İmkanı İstanbul - Gmail Adresine Sahip Olmak İsteyen Herkes, İnternet Davetine Gerek Duymadan 2 Gb'lık E-Posta Hizmetinden Yararlanabilecek. google'da..
Pazarcılara Yerinde Sağlık Hizmeti Avcılar'daki Pazarcılar, Pazar Yerlerinde Sağlık Kontrolünden Geçirildi.
Olimpos'ta Yangın Antalya'da Olimpos Milli Parkı İçerisindeki Ağaç Evlerde Yangın Çıktı.
Sayitoğlu: "Çıkışa Geçmek İstiyoruz" Trabzonspor Kulüp Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, Gaziantepspor Maçıyla Çıkışa Geçmeyi ve Rahat Nefes Almayı Umduklarını Söyledi.
Gazeteci-yazar Ahmet Kabaklı'nın Vefatının 6. Yılı Elazığ Valisi Muammer Muşmal ve Fırat Üniversitesi (Fü) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hamdi Muz, Gazeteci-yazar Ahmet Kabaklı'nın Vefatının 6. Yı..
Kanserin En Önemli Sebebi Sigara Kütahya'nın Tavşanlı İlçesi'nde, Doç. Dr. Mustafa Kalemli Devlet Hastanesi Doktorlarından Sebahattin Altıntaş, Kanser Hastalıklarının Baş Sebebinin Sigara Old..
Ekrar) Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Dünyanın En Önemli Danışmanlarıyla Finansla ve Vizyonel Çalışmalar Yaptıklarını Belirterek, "Markalaşma Sürecini Hızlandırıyoruz" Dedi.
Filistinli Kadınlar Mescid-i Aksa İçin Yürüdü Stinli Kadınlar Mescid-i Aksa İçin Yürüdü
Berlin'e Hollywood Yıldızı Yağacak Berlin Film Festivali Kısa Adıyla Berlinale'nin Şefi Dieter Koslick'in, "Türkiye'den Ermeni Sorunu ve Benzeri Konularda Bir Film Yok. Bu Nedenle Türkiye Yar..
Dolar 1,4040 YTL Seviyesinde İstanbul Serbest Piyasada Kapanış Saatlerinde Doların Satış Fiyatı 1,4040 YTL, Avronun Satış Fiyatı 1,8240 YTL Oldu. Aldığı Bilgiye Göre, Piyasanın Kapanışı İtiba..
Hackerlar, İnternetin Omurgasını Oluşturan 3 Ana Sunucuyu Devreden Çıkarmaya Çalıştı Ankara - Bilgisayar Korsanları, Son Yılların En Önemli Siber Saldırısında İnternetin Omurgasını Oluşturan ..
Asılsız İhbar Donduracaktı Başkale İlçesi Esenyamaç Köyü Sakinleri, Kardan Kapalı Olan Yollarının Açılması İçin, Başbakanlığa Telefonla 'Salgın Hastalık Var' Diye Asılsız İhbarda Bulununca, K..
SHP: Yurtdışındaki Vatandaşlara Oy Kullanma İmkanı Verilsin SHP Genel Sekreter Yardımcısı Uğur Cilasun Yurtdışında ve Özellikle de Avrupa Ülkelerinde Yaşayan Türk Vatandaşların Bulundukları Y..
Anayasa Mahkemesi'nden Ret Anayasa Mahkemesi, Danıştay İdari Dava Daireleri Kurulunun, Hakim ve Savcı Adaylığı Sınavının Dayanağı Olan Yasa Hükmünün İptali İstemini Reddetti.
Scania'nın Yetkili Satıcısı ve Servisi "Ankara Ağır Vasıta" Hizmete Açıldı Ankara - Doğuş Grubu'nun Distribütörlüğünü Yaptığı Scania ve Krone Markalarının Yetkili Satıcısı ve Servisi Olan "An..
'Kredi Kartlarının Üyelik Aidatı; Bir Hizmet Bedeli' İş Bankası Kredi Kartlarından Sorumlu Genel müdür Yardımcısı Hülya Altay, Kredi Kartlarından Üyelik Aidatının Verilen Bir Hizmet Karşılığ..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10