25 Şubat 2007 Pazar Günü Haberleri

25 Şubat 2007 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Açlık Sınırı 629, Yoksulluk Sınırı 2 Bin 48 YTL'ye Çıktı Türk-iş, 4 Kişilik Bir Ailenin "Mutfak Harcaması"nı Temel Alarak Belirlediği "Açlık Sınırı"nın Şubat Ayı İtibariyle 628.75 YTL'ye, Gıd..
TBB'den 5 Nisana Kadar Süre Türkiye Barolar Birliği (TBB), 'Yasa ya da Yönetmelik 5 Nisana Kadar Taleplerine Uygun Şekilde Yürürlüğe Girmez İse Ceza Muhakemesi Kanunu (Cmk) Kapsamında Zorunl..
Meclis "Soruşturma" İçin Toplanıyor Meclis, Salı Günü CHP'nin Başbakan Erdoğan ve İçişleri Bakanı Aksu Hakkında Verdiği Soruşturma Önergesini Müzakere Edecek.
Goldaş'ta 2 Yeni Atama İstanbul - Goldaş Kuyumculuk Sanayi İthalat İhracat A.ş'de Pay Sahipleri ile İlişkiler Birimi Başkanlığına ve Üyeliğine Yeni Atama Yapıldı. şirketin İMKB'ya Yaptığı Aç..
Türk-İş'e Göre Açlık Sınırı 628, Yoksulluk Sınırı 2 Bin 48 YTL Ankara - Türk-İş, Şubat Ayında Açlık Sınırının 628 YTL 75 Ykr, Yoksulluk Sınırının 2 Bin 48 YTL 05 Ykr'ye Yükseldiğini Duyurdu. ..
Talabani: PKK'yı Desteklemedik, Kanın Durması İçin Görüştük Bağdat-(dha Düzeltme) Irak Cumhurbaşkanı ve Kürdistan Yurtsever Birliği (Kyb) Lideri Celal Talabani, Kendisinin ve 'Kürt Bölgesi Ba..
Albayrak: "Yükselişimiz Devam Edecek" Turkcell Süper Lig'de Beşiktaş'ı Sahasında 3-2 Yenerek Son 3 Haftayı Galibiyetle Kapatan Trabzonspor'da, Kulüp Başkanı Nuri Albayrak, Yükselişlerini Sür..
Endonezya'da Feribot Yangını Endonezya'da, Hareket Edişinden Kısa Bir Süre Sonra Çıkan Yangında 42 Kişinin Öldüğü Feribot, Üzerinde Araştırma Ekipleri Olduğu Sırada Aniden Battı. Olayda Bir ..
Newsweek: "AK Parti de Milliyetçi Tehlike ile Yüz Yüze" Newsweek Dergisi, Türkiye'de Yükselen Aşırı Milliyetçiliğin Sadece Yazar ve Aydınlar İçin Değil, İktidardaki AKP İçin de Bir Tehlike Ol..
Barolardan Hükümete Cmk Avukatlığı İçin 5 Nisan'a Kadar Süre Türkiye Barolar Birliği'nin Çağrısı Üzerine Ankara'da Bir Araya Gelen 62 Baro Başkanı, Cmk Uyarınca Verilecek Zorunlu Avukatlık Uy..
İran Uzaya 'Roket' Fırlattı İran, Uzaya 'Roket' Fırlatmayı Başarıyla Test Ettiğini Açıkladı.
İsrail Askerleri Nablus'a Girdi İsrail Askerlerinin Batı Şeria'nın En Büyük Kenti Nablus'a Girdiği ve Kent Merkezinde Sokağa Çıkma Yasağı İlan Edildiği Bildirildi.
TMMOB Kalorifer Kazanları İçin Yasal Düzenleme İstedi Makine Mühendisleri Odası, Yaralanma ve Ölümle Sonuçlanan Denetimsiz Kalorifer Kazanlarının Yol Açtığı Olayların Yaşanmaması İçin Yasal B..
Talabani: PKK'yı Desteklemedik, Kanın Durması İçin Görüştük Irak Cumhurbaşkanı ve Kürdistan Yurtsever Birliği (Kyb) Lideri Celal Talabani, Kendisinin ve 'Kürt Bölgesi Başbakanı' Mesut Barzani..
Fenerbahçe 2. Başkanı Nihat Özdemir: Zico'nun Arkasındayız Fenerbahçe'nin 100. Kuruluş Yılı Nedeniyle Marmaris Fenerbahçeliler Derneği Tarafından Pineta Otel'de Düzenlenecek Yemeğe Katılmak İ..
Az Alkmaar'a Elenen Fenerbahçe'ye Antalya'da Taraftardan Teselli Antalyaspor ile Yarın Karşılaşacak Olan Fenerbahçe Kafilesi, Antalya'ya Geldi. Havalimanında Az Sayıda Taraftarın Karşıladığı ..
Mustafa Erdoğan: "Tarihi Mekanlarda Gösteri Yapmayı Biliyoruz" Anadolu Ateşi Genel Sanat Yönetmeni Mustafa Erdoğan, Aspendos Antik Tiyatro'da Çatlaklar Oluştuğu İddiası Üzerine Bugüne Kadar ..
Migros, İzmir'de Şok Mağazası Açtı İstanbul - Migros Türk T.a.ş, Dikili/izmir'de Şok Mağazası Açtı. şirketin İMKB'ye Gönderdiği Durum Açıklamasında, "Saim Bey Mah. Şehit Sami Akbulut Cad. No:..
Dyo'nun Olağanüstü Genel Kurulu 15 Mart'ta İstanbul - Dyo Boya Fabrikaları Sanayi ve Ticaret A.ş.'nin Olağanüstü Genel Kurulu 15 Mart'ta Yapılacak. imkb'ye Yapılan Açıklamada, Dyo Boya'nın K..
Kadep'ten DTP'li Aydoğdu'ya Destek Kadep Genel Başkanı Şerafettin Elçi, "Kerkük'e Yapılacak Saldırı Diyarbakır'a Yapılmış Sayılır" Diyen DTP Diyarbakır İl Başkanı Hilmi Aydoğdu'nun "Sorumlu B..
Baykal: Türkiye'nin İçinde Türkiye'yi Birbirine Düşürecek Tuzaklar Sahneleniyor Ankara - CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Türkiye'nin İçinde, Ülkeyi Birbirine Düşürecek Tertip ve Tuzakların Bi..
Botaş, İlk Devir Sözleşmesini 28 Şubatta İmzalayacak Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.ş. (Botaş), Doğal Gaz Alım-satım Sözleşmelerinin (İthalat Sözleşmeleri) Özel Sektöre Devri İçin Açtığı İ..
Gökçeada-kabatepe Araba Vapuru Seferleri Yapılamıyor Kuzey Ege'de Etkili Olan Kuvvetli Poyraz Nedeniyle, Gökçeada'ya Deniz Ulaşımı Sağlanamıyor.
Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören Önce Sevindi Sonra Üzüldü Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demiröeren, İlk Devresi 2-0 Beşiktaş'ın Üstünlüğü ile Biten, Ancak İkinci Devre Trabzonspor'un Ardarda ..
Yoksulluk Sınırı 2 Bin 48 YTL Türk-İş, Şubat Ayında Açlık Sınırının 628 YTL 75 Ykr, Yoksulluk Sınırının 2 Bin 48 YTL 05 Ykr"ye Yükseldiğini Bildirdi. Türk-İş Araştırma Merkezi"nce Yapılan Ara..
Efsanevi Patenci İstanbul'da 1980'li Yılların Efsanevi Buz Patencisi Katarına Wıtt, Anne ve Babasıyla Birlikte İstanbul'a Geldi.
Geçen Senenin En Önemli Olayları' Araştırması Gfk Türkiye Araştırma Şirketinin '2006 Yılı Değerlendirmesi' Araştırması, Geçen Yıl Dünyada ve Türkiye'de Yaşanan En Önemli Olayları Ortaya Koyd..
Açlık Sınırı 629 YTL Türk-iş, Şubat Ayında Açlık Sınırının 628 YTL 75 Ykr, Yoksulluk Sınırının 2 Bin 48 YTL 05 Ykr'ye Yükseldiğini Bildirdi.
"En Kötü Kadın Oyuncu" Ödülü Sharon Stone'un Oldu Sinema Dünyası Oscar'la Ödüllendirilecek En İyi Film ve Oyuncuların İlan Edilmesini Beklerken, Hollywood Dünyasının "En Kötüleri" Belli Oldu..
SPK'dan Akbank'ın Kayıtlı Sermaye Tavanını Yükseltme Talebine Onay Ankara - SPK, Akbank'ın Kayıtlı Sermaye Tavanını Yükseltme Talebini Onayladı. spk Haftalık Bülteni'ne Göre, Banak, 2 Milyar ..
Babacan: Türk Ekonomisinin Temelleri Sağlam Zemin Üzerinde Bulunuyor Berlin - Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, Türk Ekonomisinin Temellerinin Güçlü Olduğunu ve Sağlam Bir Zemin Üze..
Arıoğlu: Düzeltme Beyannameleri de İnternet Ortamında Verilebilecek Ankara - Gelir İdaresi Başkan Vekili Osman Arıoğlu, Önümüzdeki Günlerde Resmi Gazete'de Yayımlanacak Bir Tebliğ ile de "Düz..
TÜDEF Başkanı Çetin: Kredi Kartı Yıllık Ücreti Hukuksuz Alınıyor Ankara - Tüketici Dernekleri Federasyonu (TÜDEF) Genel Başkanı Ali Çetin, Bankaların Kredi Kartı Yıllık Ücretlerini Hukuksuz A..
European Tobacco, Sigaraya Yüzde 5.5-15.8 Arasında Zam Yaptı Mersin - European Tobacco A.ş, Sigara Fiyatlarına, Yüzde 5,5 ile Yüzde 15,8 Arasında Değişen Oranlarda Zam Yaptı. european Tobacc..
ATO'dan Halkbank Özelleştirmesine Karşı İkinci Dava Ankara - Ankara Ticaret Odası (ATO), Hissedarı Olduğu Halk Bankasının Özelleştirilmesine Karşı İkinci Kez Dava Açtı. ato'dan Yapılan Yazıl..
Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Polat: Riva, 200 Milyon Dolara Yakın Para Kazandırır İstanbul - Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Adnan Polat, Yönetim Kurullarının Bir Ekip Olarak Ku..
Yassıada Sırları Kitap Oldu Yakın Tarihin En Gizemli Dönemlerinden Biri Olan Yassıada'ya Ait Gizli Belgeler Kitap Haline Getirildi. Başbakanlık Devlet Arşivleri'nin Geçtiğimiz Aylarda Gizlili..
Beko Basketbol Ligi... Beko Basketbol Ligi'nin 21. Haftasında Tofaş, Konuk Ettiği Lig Sonuncusu Tekelspor'u 75-61 Yenerek Ligdeki 7. Galibiyetini Aldı.
Bağdat'ta Patlama: 2 Ölü Irak'ın Başkenti Bağdat'ta, İran Büyükelçiliği'ne Yakın Bir Mesafede Bomba Yüklü Bir Minibüsle Düzenlenen Saldırıda 2 Kişi Öldü, 8 Kişi de Yaralandı.
Mumcu: Başbakan, Şimdi YÖK'e Saldırıyor İstanbul - Anavatan Genel Başkanı Erkan Mumcu, "Başbakan, Şimdi YÖK'e Saldırıyor. Belki Herkesi Kandırır da Beni Kandıramaz. Tam Bir Kayıkçı Kavgası" D..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10