11 Şubat 2007 Pazar Günü Haberleri

11 Şubat 2007 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Türkmenistan'da Devlet Başkanlığı Seçimleri Türkmenistanlılar, Yeni Devlet Başkanını Belirlemek İçin Sabah Saatlerinde Seçim Merkezlerine Akın Etti.
Orgeneral Büyükanıt ABD'ye Gitti Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, ABD'ye Gitti.
ATO'dan "Reel Faiz Soygunu" Raporu Dünyanın En Yüksek Reel Faizini Ödemeye Devam Eden Türkiye, 1994 Krizini İzleyen 12 Yılda Yıllık Ortalama Yüzde 17,6 Reel Faiz Ödedi.
Bbp Trabzon İl Başkanı Dünya Basınında Le Monde, "Aşırı Milliyetçiliğin Kalesi" Olarak Nitelendirdiği Trabzon'un Bbp İl Başkanı Yaşar Cihan'ın "Bu Gençler, Çok İyi İdiler, Çok Saygılı İdiler:..
Mehmet Okur Takımının En Skoreri Oldu ABD Profesyonel Basketbol Ligi'ne (Nba) Tsi Bu Sabaha Karşı Yapılan 7 Maçla Devam Edildi.
Anna'nın Çalışma İzni Yokmuş! Son Osmanlı-yandım Ali Filmindeki Sevişme Sahneleriyle Olay Yaratan Anna Babkova, Oturma ve Çalışma İzni Bulunmadığı Gerekçesiyle Polis Tarafından Aranıyor.
ATO Raporu: Her 100 Liralık Faizin 45 Lirası Reel Faize Ödendi/ " Dünyanın En Yüksek Reel Faizini Ödüyoruz" Ankara - Dünyanın En Yüksek Reel Faizini Ödemeye Devam Eden Türkiye'nin, 1994 Krizi..
Sağlıkta Çalışma Sürelerine İptal Davası Ankara - Türk Sağlık-Sen Tarafından, Sağlık Hizmetleri Sınıfında Görev Yapan Personelin Haftada 45 Saat Olan Çalışma Sürelerinin Diğer Kamu Çalışanlar..
Türkiye'nin Dörtte Biri Kendine Yetiyor Türkiye"nin Dörtte Biri Kendine Yetiyor. 2006 Yılında 18 İlin Bütçesi Fazla Verirken, 1 İlde de Yapılan Harcamalara Eşit Tutarda Gelir Elde Edildi. Mal..
Ankara'da Et Hırsızlığı Ankara Büyükşehir Belediyesi Emlak İstimlak Daire Başkanlığı'na Giren Hırsız, Yemekhanede Bulunan Eti Çaldı.
ATO'dan "Reel Faiz" Dosyası Dünyanın En Yüksek Reel Faizini Ödemeye Devam Eden Türkiye'nin, 1994 Krizini İzleyen 12 Yılda Yıllık Ortalama Yüzde 17.6'lık Reel Faiz Ödediği Bildirildi. 1995-200..
Üniversite Gençliğinin %74'ü Aşık Olmuş Üniversite Öğrencileri Arasında Yapılan Bir Araştırma, Gençlerin Yüzde 74'ünün Daha Önce Aşık Olduğunu, Bunların Yüzde 41'inin Bir, Yüzde 21'inin İki ..
İran İslam Devriminin 28. Yıldönümü Kutlamaları İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinecad, İran Halkının İlerlemesini İstemeyenler Her Gün Yeni Bir Bahane Ortaya Atıyor.
TBMM'de Bu Hafta Meclis Şubat Ayına Yoğun Girdi. Komisyonlar Bu Haftada Gündemlerine Aldıkları Tasarı ve Teklifleri Genel Kurul Gündemine İndirmek İçin Yoğun Bir Mesai Harcayacak.
AB Çerçeve Programı'ndan 53.2 Milyar Euro Tutarında Fırsat AB'nin İlk Kez Yedi Yıllık Olarak Uygulanacak Araştırma- Teknoloji Geliştirme Çalışması Olan 7. Çerçeve Programı, 53.2 Milyar Euro T..
İzocam İzolasyon'un İzocam Ticaret'teki Payı Yüzde 82'ye Yükseldi İstanbul - İzocam İzolasyon Ticaret A.ş'nin İzocam Ticaret ve Sanayi A.ş'deki Payı Yüzde 81.78'e Çıktı. izocam Ticaret ve San..
İMKB'de Hisse Senetleri Geçen Hafta Ortalama Yüzde 2.15 Değer Kaybetti/ 325 Hissenin 182'si Artarken, 114'ü Geriledi İstanbul - İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) İşlem Gören Hisse ..
Gates: "İran Nükleer Silahlara Sahip Olmak İstiyor" ABD Savunma Bakanı Robert Gates, İran'ın Nükleer Silahlara Sahip Olmak İstediğini Söyledi.
Osb'ler Elektrik Üretip Dağıtacak Organize Sanayi Bölgelerinin, Sınırları İçerisinde Elektrik Üretip, Dağıtabilecekleri Bildirildi.
Türkiye'nin 4'te Biri Kendine Yetiyor Türkiye'nin Dörtte Biri Kendine Yetiyor. 2006 Yılında 18 İlin Bütçesi Fazla Verirken, 1 İlde Yapılan Harcamalara Eşit Tutarda Gelir Elde Edildi.
Ahmedinejad: "Uranyum Zenginleştirmeyi Durdurmayacağız" İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad, Ülkesinin Nükleer Programının Devam Ettiğini, Uranyum Zenginleştirme Çalışmalarını Durdurmayaca..
Tikrit'teki Saldırıda Ölü Sayısı 30'a Yükseldi Irak'ın Tikrit Kenti Yakınlarındaki Bir Karakola Bomba Yüklü Kamyonetle Düzenlenen Saldırıda Ölü Sayısı 30'a Yükseldi.
Olmert: "Hamas-el Fetih Anlaşmasını İnceliyoruz" İsrail Başbakanı Ehud Olmert, Filistin'deki Siyasi Krize Çözüm Bulmak Amacıyla Hamas ile El Fetih Arasında Sağlanan Ulusal Birlik Hükümeti An..
Araban Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatifi'nde Seçim Heyecanı Gaziantep'in Araban İlçesi'nde, Esnaf ve Sanatkarlar Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanlığı Seçimleri Yapıldı.
Pendik'te Şafak Operasyonu Pendik'te Hırsızlıktan Aranan Şahısların Evlerine Sabah Erken Saatlerde Şok Baskın Düzenlendi. 15 Eve Düzenlenen Baskında Yataklarında Yakalanan 13 Kişi Gözaltına ..
Ajda Sıngle da Çıkartmayacak Ajda Pekkan, 14 Şubat Sevgililer Günü İçin Hazırladığı Single'ı Yayınlamaktan Son Anda Vazgeçti.
Tav, Hisse Başına 10.30 YTL'den Talep Toplayacak Tav, Halka Arz Fiyat Aralığını Hisse Başına 8.55-10.30 YTL Olarak Belirledi. Talepler Tavan Fiyat Olan 10.30 YTL'den Toplanacak.
THY Ankara-elazığ Uçağı, Malatya'ya Yönlendirildi Türk Hava Yolları'nın Ankara-elazığ Seferini Yapan Uçak, Sis Nedeniyle Elazığ Havaalanı'na İnemeyince Malatya'ya Yönlendirildi.
Memurlar 300 YTL Zam İstiyor Türkiye Kamu-sen Genel Başkanı Bircan Akyıldız, Memur Maaşlarının 2006 Yılında Reel Olarak Azaldığını Gerekçesiyle Mart 2007'den İtibaren Memur Maaşlarına 300 YTL..
Polonyalı Turist Görünmez Kaza Kurbanı ! Edirne-istanbul Tem Otoyolu'nun Havsa Mevkiinde Mazotu Biten Minibüsüne Yakıt Almak İçin Karşı Şeride Geçmek İsteyen Polonya Uyruklu Turist 45 Yaşında..
Reel Faiz, 12 Yılda Fazladan 63-87 Milyar Dolara Maloldu ATO, "Reel Faiz Reel Soygun" Adlı, Yüksek Reel Faizin Türkiye Ekonomisine Olan Doğrudan Maliyetini Ortaya Koyan Bir Araştırma Yayınlad..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10