26 Ocak 2007 Cuma Günü Haberleri

26 Ocak 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Tüketici Hakları Derneği Zonguldak Şubesi'nden Panel Tüketici Hakları Derneği Zonguldak Şubesi, Yarın Gmis Şemsi Denizer Salonu'nda "Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Uygulamada Yaşanan..
Wolfowitz: Türkiye Dünya Bankası'nın Bir Başarı Örneğidir Dünya Bankası Başkanı Paul Wolfowitz, Türkiye'nin Son Yıllarda Çok Önemli Bir Dönüşüm Sağlayarak Başarılı Sonuçlar Elde Ettiğini Beli..
Suriye'den Türk İş Adamlarına Arazi Tahsisi Suriye'ye İş Gezisi için Giden Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (Tümsiad) Üyelerine, Humus Valisi Mouhammad Ayad Gazal Tarafından 5 Milyon Metre..
İsmail Cem Toprağa Verildi İsmail Cem, Teşvikiye Camii'nde Kılınan Cenaze Namazının Ardından Zincirlikuyu Mezarlığı'nda Toprağa Verildi.
Arsan Tekstil, Alacağı Kredi Konusunda Armadas'a Kefil Oldu İstanbul - Arsan Tekstil Ticaret ve Sanayi A.ş, Armadas 10 Milyon Dolara Kadar Kefil Oldu. arsan Tekstil'den Borsaya Gönderilen Aç..
İçişleri Bakanlığı Müfettiş Görevlendirdi İçişleri Bakanlığı Trabzon'da Yaşanan Olaylarda Emniyetin ve İdarenin İhmalinin Olup Olmadığını Araştırmak Üzere 2 Mülküye Başmüfettişi Görevlendirdi..
31. UEFA Genel Kurulunda Şenes Erzik Yeniden Yönetim Kuruluna Seçildi Dha - Spor Erzik Böylece, UEFA Yönetiminde 16 Yıldan Daha Fazla Görev Yaparak, Yönetimde En Fazla Süre Görev Alan Tek İsi..
"Kariyerimin En Önemli Sözleşmesini Yapma Arifesindeyim" Almanya Birinci Ligi (Bundesliga) Takımlarından Hertha Bsc Berlin"de Oynayan Milli Futbolcu Yıldıray Baştürk, Kariyerinin En Önemli Sö..
Şenez Erzik Yeniden Seçildi Şenez Erzik, Avrupa Futbol Federasyonları Birliği (UEFA) Yönetim Kurulu Üyeliğine Yeniden Seçildi.
Tuncay, Sezon Sonunda Önce Fenerbahçe ile Masaya Oturacağını Belirtti Sezon Sonunda Fenerbahçe ile Sözleşmesi Bitecek Olan Tuncay Şanlı, Şampiyonluk İpini Göğüsleyene Kadar Transfer Görüşmesi..
Vali ve Emniyet Müdürü "Görevi İhmalden" Görevinden Alındı Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in Öldürülmesi Olayının Faturası Trabzon Valisi Hüseyin Yavuzdemir ve Emniyet Müdürü ..
Erdoğan 301 Konusunda AB'ye Güvence Vermedi Başbakan Erdoğan, AB Büyükelçileri ile Yemeğinde 301 Konusunda Herhangi Somut Bir İşaret veya Güvence Vermezken Olası Bir Değişikliğe "Kapalı Değil..
Doğuş, Halkbank Özelleştirmesine Teklif Vermeyi Planlıyor Davos - Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, Ge'nin de Aynı Fikirde Olması Halinde Garanti Bankası Olarak Bu Yıl İçinde..
Bir Yıllık Servetleri 215 Milyon YTL Rock Müziğin "Dinozorları" Rolling Stones Grubu, 150,6 Milyon Dolar (Yaklaşık 215 Milyon YTL) ile Geçen Yılın En Çok Kazanan Müzisyenleri Oldu. İş Çevrele..
Trabzon Emniyet Müdürü'nün İsyanı: Hainlik mi Yaptık da Suçlanıyoruz Trabzon Emniyet Müdürü Reşat Altay, İl Emniyet Müdürleri Toplantısı için Bulunduğu Ankara'da Kendilerine Dönük Eleştiriler..
Zeybek MHP'den İstifa Etti MHP'li Muhalif Eski Milletvekilleri, Partiden İstifa Etti. İstifa Edenler Yarın Bir Açıklama Yapacak ve Bbp'ye Geçeceklerini Duyuracak.
Kayseri'de Yerel Yönetimler Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (Kaski) Genel Müdürlüğü Tarafından 512 Personelin Akciğer Mikrofilminin Çekildiği Bildirildi.
AK Parti ve MHP İlçe Başkanlığı Binalarının Camları Kırıldı Nevşehir'in Hacıbektaş İlçesi'nde, AK Parti ve MHP İlçe Başkanlıkları'nın Camları Kimliği Belirsiz Kişilerce Kırıldı.
Hrant Dink Cinayeti Adana'da Çeşitli Sivil Toplum Örgütleri, Gazeteci Hrant Dink'in Ölümünde Güvenlik Zafiyeti Bulunduğu İddiasıyla Suç Duyurusunda Bulundu.
Engelli Öğrencilerin Karne Sevinci Denizli'de 2006-2007 Eğitim ve Öğretim Yılının İlk Döneminin Sona Ermesi Nedeniyle Engelli Öğrencilere Karneleri, Vali Hasan Canpolat Tarafından Verildi.
Sivas'tan Kısa Kısa Sivas'ta, İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Ekipleri Tarafından Yapılan Denetimlerde 10 Aracın Trafikten Men Edildiği Bildirildi.
İzmir'de Yerel Yönetimler... İzmir Büyükşehir Belediyesi Ahmet Piriştina Eğitim Yardım Sandığı Bursu'na Başvurup, Belge Getirmeye Hak Kazananlar İçin Tanınan Süre 8 Şubat 2007 Perşembe Günü M..
Şarampole Uçan Minibüsten Yaralı Kurtulan 1 Kişi Daha Hayatını Kaybetti İzmit'te, Alışveriş Yapmak İçin Bindikleri Servis Minibüsünün Şarampole Uçması Sonucu Yaralanan Bir Kişi Daha Hayatını ..
Dünyanın En Pahalı Konutu 155 Milyon Dolar Yeni Bir Ev Arayanlar ve Bunun İçin 155 Milyon Doları (Yaklaşık 222 Milyon YTL) Olanlar, Dünyanın En Pahalı Evine Sahip Olabilecekler.
ABD Yeni Afganistan Stratejisini Açıklayacak NATO Üyesi Ülkelerin Dışişleri Bakanları, Afganistan'daki NATO Uluslararası Güvenlik ve Destek Gücü'ne (Isaf) Katkıda Bulunan Ülkelerin Bakanları..
Trabzon Valisi ve Emniyet Müdürü Merkeze Alındı Trabzon Valisi Hüseyin Yavuzdemir ile Emniyet Müdürü Reşat Altay Merkeze Alındı.
İşte Amerika Güzelleri 2007 Mıss Amerika İçin Tüm Ülkeden Gelen Güzeller Muhteşem Bir Geçit Töreni Yaptı.
Kızılay'dan Elazığ'a Deprem Yardımı Kızılay Bugün Elazığ'da Meydana Gelen 4.7 Şiddetindeki Depremin Ardından Bölgeye Bir Haberleşme Aracı, Uzman Afet Müdahale ve Lojistik Personeli Gönderdi.
Yeni Filmler Güldürecek Bu Hafta Üç Yeni Film Gösterime Giriyor.
Rum Sözcü: "Magosa Doğrudan Ticaret Tüzüğüyle Bağlantılı" Güney Kıbrıs Rum Yönetimi Sözcüsü Hristodulos Paşardis, Magosa Limanı'nın Açılmasının, Doğrudan Ticaret Tüzüğüyle Bağlantılı Olduğunu..
Telekom Dijital Sisteme Geçiyor Adıyaman'ın Gerger İlçesi'ndeki Türk Telekom Santrali Dijital Sisteme Çevrildi.
Tübitak'tan Kobi'lere İki Yeni Destek Tübitak Başkan Vekili Nükhet Yetiş, "Kobi Ar-ge Başlangıç Destek Programı" ile "Teknoloji ve Yenilik Odaklı Girişimleri Destekleme Programı" İsimli İki Y..
Diyarbakır'da Yerel Yönetimler Diyarbakır Yenişehir Belediyesi Tarafından İhtiyaç Sahibi 200 Üniversite Öğrencisine Öğrenim Hayatı Boyunca Burs Verileceği Belirtildi.
Emniyet: Ogün Samast'ın Tartışma Yaratan Fotoğrafı Samsun'da Çekildi Ankara - Emniyet Genel Müdürlüğü Sözcüsü İsmail Çalışkan, Hrant Dink Cinayeti Zanlısın Kamuoyunda Tartışmalara Neden Olan ..
Takdirname Sevinci Yarım Kaldı Antalya'da Lise Son Sınıf Öğrencisi 16 Yaşındaki Zeliha Karataş, Yarı Yıl Karnesini ve Takdirnamesini Alıp Sevinçle Evine Giderken Plakası Alınamayan Bir Otomob..
Koca Dayağı İntihara Sürükledi 2 Çocuklu Kadın, Babasının Mezarı Başında Canına Kıydı
Alp Disiplini 1. Etap Kayak Yarışları Uludağ'da Başladı Alp Disiplini 1. Etap Puanlı Kayak Yarışları, Uludağ'da Başladı.
Trakya'da Şiddetli Yağmur Edirne'de Dün Geceden Bu Yana Aralıklarla Devam Eden Yağış, Bugün Öğlen Saatlerinde Etkisini Arttırdı
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10