15 Mart 2007 Perşembe Günü Haberleri

15 Mart 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Petkim'de Özelleştirme Başlıyor Petkim'in Yüzde 51'lik Bölümünün Blok Olarak Satışına İlişkin Özelleştirme Süreci Yarın Gazetelere Verilecek İlanlarla Başlıyor
Meclis'te Tükürüklü Tartışma TBMM'de İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile İlgili İddialar Görüşülürken Kavga Çıktı. Chpli Mehmet Ali Özpolat ile AK Parti'li Ahmet Işık Tartıştı. Işık, Özpolat?a..
Türk Büro-sen'den Sivil Savunma Genel Müdürü Özdemir'e Tepki Türkiye Kamu-sen'e Bağlı Türk Büro-sen Mersin Şube Başkanı Nuri Kaya, 7 Mart'ta Ankara Sivil Savunma Arama ve Kurtarma Birliği Önü..
Restoran Baskınının Failleri Yakalandı Denizli'nin Tavas İlçesinde 1.5 Ay Önce 2 Kişinin Ölümü, 2'si Polis 4 Kişinin Yaralanması Olayına Karıştığı İleri Sürülen 2 Kişi, Polis Tarafından Düzen..
Emekli Baş Komisere Dolandırıcılıktan Gözaltı İstanbul'da Çıkardıkları Gazete ile Polis Arması Kullanarak Dolandırıcılık ve Sahtecilik Yaptıkları İddia Edilen ve Aralarında Bir Emekli Baş Kom..
Borsa ABD'ye Rağmen %1,71 Yükseldi ABD"de Açıklanan Enflasyon Verilerinin Beklentilerin Üstünde Yüzde 1,3 Oranında Artması ve ABD Borsasının Verilere Büyük Bir Tepki Vermeyerek Kararsız Açılm..
Hangi Banka Ne Kadar Kart Ücreti Alıyor? Bankalar, Sanayi Bakanlığı"nın, "Sözleşmede Yoksa Ücret Alamazsınız, Varsa da Miktarı Artıramazsınız" Uyarısı ve Çeşitli Mahkeme Kararlarına Rağmen Yı..
Mesut Yılmaz'ın DYP'den Adaylığı DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, Mesut Yılmaz'ın DYP'den Milletvekili Adayı Olacağına Yönelik Haberleri Yalanlayarak, "Bu Konuda Ne Bir Talebi Vardı, Ne Bir Arz..
Bakan Coşkun, 17 Mart'ta Almanya'ya Gidecek Ankara - Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, Türk-Alman Ticaret Odası Ofısi'nin Açılışını Yapmak Üzere Beraberinde İşadamlarından Oluşan Heyetle, ..
Dilde Irkçılık TBMM Türkçedeki Bozulma ve Yabancılaşmanın Araştırılması, Türkçenin Korunması ve Etkin Kullanımı İçin Alınması Gereken Önlemlerin Belirlenmesi Amacıyla Kurulan Araştırma Komisy..
Türkiye'de 2 Milyon 608 Bin İşsiz Var Tüik, Türkiye Genelinde İşsiz Sayısının 2006'nın Aralık Ayı İtibariyle 2 Milyon 608 Bin Kişiye Düştüğünü Açıkladı Yeni!
Ev Sahipleri Bu Habere Dikkat! Maliye, 'Ev Sahibi Yakın Dostum' Gibi Gerekçelerle Düşük Gösterilen Kira Bedeli Beyanını Reddediyor Yeni!
İsrail Yeni Filistin Hükümetini Tanımayacak İsrail, Filistin'de Kurulacak Yeni Ulusal Birlik Hükümetini Tanımayacağını Açıkladı.
Tüketici Kredileri Artmaya Devam Ediyor: 47.3 Milyar YTL Ankara - Mevduat Bankalarının Verdiği Tüketici Kredilerinin Toplamı, Bir Haftada Yaklaşık 266 Milyon 687 Bin YTL Artarak 9 Mart İtibar..
Gürcistan Afganistan'a Asker Gönderecek Resmi Temaslarda Bulunmak Üzere Almanya'ya Giden Gürcistan Başbakanı Zurab Noğaydeli, Burada Gürcü Askerlerin Afganistan'da NATO Kuvvetleri İçerisinde ..
Spor-Toto ile İnteltek Anlaştı/ 'İddaa' Yarından İtibaren Oynanacak Ankara - Danıştay'ın, İhalesi için Yürütmeyi Durdurma Kararı Verdiği İddaa Oyununda Mutlu Sona Ulaşıldı. spor-Toto Teşkila..
Epdk, Van Bölgesi için Doğal Gaz Dağıtım İhalesini Yarın Yapacak Ankara - Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu(epdk), Van Bölgesi için Doğal Gaz Dağıtım İhalesini 16 Mart'ta Yapacak. epdk Tarafın..
Btc Türkiye Yılın Sürücüsü Şampiyonası 2007 Bakü-tiflis-ceyhan (Btc) Boru Hattı Operasyonları Çerçevesinde Sağlık ve Emniyet Alanında Sürüş Eğitimleri Alan Botaş International Limited (Bıl) v..
Sayıştay 4.daire Başkanı Durmuşoğlu Emekliye Ayrıldı Ankara - Sayıştay 4. Daire Başkanı Feramuz Durmuşoğlu, Bugün Yaş Haddinden Emekliye Ayrıldı. durmuşoğlu, 15 Mart 1942'de Osmaniye/kadirli..
Yargıda Devrim: Tıkla Öğren Adalet Bakanlığı E-devlet Projesi Kapsamında Bir İlke Daha İmza Atarak Adalet Bürokrasine Son Veriyor. Ulusal Yargı Ağı ile Vatandaşlar Bazı Meselelerin Halli İçin..
Öcalan İçin 'Siyasi İrademdir' Dedi 6 Yıl Hapse Çarptırıldı Bölücübaşı Abdullah Öcalan'ın 'Siyasi İrade' Olarak Kabul Edilmesi İçin Başlatılan İmza Kampanyasına Destek Veren Diyarbakır Göç Ed..
Rize'de Mesut Yılmaz Rüzgarı Memleketi Rize'den Bağımsız Milletvekili Adaylığı Gündemde Olan Eski Başbakan Mesut Yılmaz'ı Hemşehrileri de Meclis'te Görmek İstiyor. Rize Kamuoyu, Bağımsız Aday..
Repo Hacmi 681 Milyon YTL Arttı Bireysel Tasarrufçularla Şirketlerin Repo İşlemlerinde Geçen Hafta 681 Milyon 636 Bin YTL'lik Artış Oldu.
Papadopoulos: "KKTC Tüzüğü Konusunda Temas Halindeyiz" Kıbrıs Rum Kesimi Lideri Tassos Papadopoulos, Avrupa Birliği Dönem Başkanı Almanya'yla, KKTC Tüzüğü Konusunda Temas Halinde Olduklarını ..
Filistin'de Rakipler Anlaştı Filistin Başbakanı İsmail Haniye, Aylar Süren Müzakerelerin Ardından Üzerinde Mutabakata Varılan Yeni Ulusal Birlik Hükümetinin Bakanlar Kurulu Listesini Filistin..
Norveç'te Parktaki Müstehcen Heykellere Sansür Norveç'in Başşehri Oslo'da Ünlü Heykel Parkını Ziyarete Gidenler Bu Sabah Bir Sürprizle Karşılaştı. Ziyaretçiler, Müstehcen Heykellerin Genital ..
DSP'den Yurtdışındaki Türkelerin Oy Kullanımına İlişkin Öneri DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, Yurtdışındaki Vatandaşların Türkiye'de Yapılan Seçimlere Katılamadığını, Bunun Türkiye'nin Gidermes..
Mankenlere Gün Doğacak! Devlet Tiyatrosu Yönergesi 25 Mart'tan İtibaren Kalkıyor. Böylece Tiyatro Sanatçıları Dizilerde Rol Alamayacak.
Boeıng: "Türkiye'nin 10 Yıl İçinde 150-190 Uçağa İhtiyacı Var" Boeing Ticari Uçaklar Pazarlama Direktörü Drew Magill, Sivil Havacılıkta Hızla Büyüyen Türkiye'nin Gelecek 10 Yıl İçinde, Değeri..
Soros'tan Verem Araştırmaları için 3 Milyon Dolar Bağış Washington - Amerikalı Dünyaca Ünlü Milyarder Spekülatör George Soros, Afrika'da "Süper Dirençli Verem" ile Mücadele için 3 Milyon Dola..
Yargıtay, Göç-Der Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Dağ'ın 6 Yıl 3 Ay Hapis Cezasını Onadı Diyarbakir - Yargıtay 9. Ceza Dairesi, Diyarbakır 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nin, Terör Örgütü Elebaşı için İ..
Gerets: 'Gidecek' Diyenlere Gülüyorum Erik Gerets, Trabzonspor Karşılaşmasında Futbolcularının Gerekeni Yaptığını Belirterek, "Israrla 'Gerets Gidecek' Diye Yazanlara Sadece Gülüyorum" Dedi.
'Zico, Carlos Olmazsa Gilberto'yu İstiyor' Brezilya'nın Spor Gazetelerinden Globo Esporte, Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico'nun, Gelecek Sezon için Roberto Carlos'un Transfer Edilememesi Olas..
17 Yaşındaki Kızın İntikam Cinayeti Kendisini Terkeden Sevgilisinden İntikam Almak için Sevgilisinin Kuzenini Boğup Fosseptik Çukuruna Attı
Erdemir Hisseleri Yüzde 42 Değer Kazandı Oyak Grubu Bünyesindeki İlk Faaliyet Yılında Üretim Rekoru Kırıp Kârını Yüzde 254 Oranında Artıran Erdemir'in Hisseleri Ortaklık ve Kar Beklentisiyle ..
Uluslararası Rezervler 1.1 Milyar Dolar Arttı Ankara - Uluslararası Döviz Rezervi, Bir Önceki Haftaya Göre 1 Milyar 125 Milyon Dolar Arttı. merkez Bankası Tarafından Haftalık Olarak Yayınlan..
Coşkun: Zorlukları Yenen Türkiye, 20 Büyük Dünya Ekonomisi Arasında 17'nci Sıraya Oturdu Antalya - Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, Türk Sanayisinin Bütün Zorlukları Yenerek Dünyadaki Rek..
Türkiye, 1-14 Mart Tarihleri Arasında 426 Milyon Dolar Dış Borç Ödedi Ankara - Türkiye, 1-14 Mart Tarihleri Arasında 426.01 Milyon Dolar Dış Borç Ödemesi Yaptı. merkez Bankası Haftalık Bülten..
BM, Yarın Irak'ı Tartışacak/ Toplantıya Türkiye'den Büyükelçi Çelikkol Katılacak Birleşmiş Milletler - BM Genel Sekreteri Ban Ki-Mun'un Girişimiyle 16 Mart Cuma Günü BM'de Irak Toplantısı Düz..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10