23 Kasım 2007 Cuma Günü Haberleri

23 Kasım 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Madonna'ya İlginç Teklif! Dünyanın En Meşhur Kadını Madonna'nın Kızı Lourdes'e Yakın Zamanda Bir Sinema Filminde Rol Alması İçin Teklif Geldi.Dünyanın En Meşhur Kadını Madonna'nın Kızı Lourdes'e Yakın Zamanda Bir Sinema Filminde Rol Alması İçin Teklif Geldi.
Dünyanın En Pahalı Bikinisi! Herhalde Yeryüzünde Bu Aşırı Lüks Bikiniye Üzerindeki 30 Milyon Dolarlık Fiyat Etiketini Ödeyerek Sahip Olabilecek Pek Az İnsan Vardır.Herhalde Yeryüzünde Bu Aşırı Lüks Bikiniye Üzerindeki 30 Milyon Dolarlık Fiyat Etiketini Ödeyerek Sahip Olabilecek Pek Az İnsan Vardır.
Deniz Baykal özel çantası gecikince tedirgin oldu Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Deniz Baykal, partisinin bölgesel toplantısına katılmak üzere geldiği Adana'da, özel çantası geci..
Kocaeli'de Solvent tankı yandı Kocaeli'de iki Solvent tankının bulunduğu kamyon alev aldı. Alevlerle birlikte patlayan tanklar çevrede korkuya neden oldu.
Banderas Kadın Olmak İstiyor! Hollywood'un Ünlü Aktörü Antonio Banderas'ın En Büyük Hayali Bir Günlüğüne Dahi Olsa Kadın Olabilmek.Hollywood'un Ünlü Aktörü Antonio Banderas'ın En Büyük Hayali Bir Günlüğüne Dahi Olsa Kadın Olabilmek.
Solvent Yüklü Kamyon Otoyolda Alev Alev Yandı
Solvent Yüklü Kamyon Otoyolda Alev Alev Yandı
Kocaeli'de Tem Otoyolu'nda Solvent Maddesi Yüklü Bir Kamyon Alev Alev Yandı.
Saakaşvili, Yeniden Devlet Başkanlığına Aday Gürcistan Devlet Başkanı Miheil Saakaşvili, Liderlik Yaptığı Ulusal Harekat Partisi Kurultayı'nda, 5 Ocak 2008'de Erken Devlet Başkanlık Seçimleri..
Üzeltme) Suriye Dışişleri Bakanlığı, ABD'nin Golan Tepeleri ile İlgili Sorunu, Annapolis'teki Ortadoğu Barış Konferansının Ajandasına Almayı Kabul Ettiğini Açıkladı.
Straw: PKKnın Terörist Saldırılarını Kınıyoruz
Straw: PKK'nın Terörist Saldırılarını Kınıyoruz
İngiltere Adalet Bakanı Jack Straw, 'Bizler, Hiç Şüphe Yok Ki, PKK'nın Terörist Saldırılarını Kınıyoruz.
Golan Tepeleri Sorunu, Annapolis Toplantısının Gündemine Alındı Suriye Dışişleri Bakanlığı, ABD'nin Golan Tepeleri ile İlgili Sorunu, Annapolis'teki Ortadoğu Barış Konferansının Ajandasına Al..
Aysun Kayacı Rekor Kırmış! Dünyaca Ünlü Arkadaşlık ve Dostluk Sitesi Facebook'ta En Çok Arkadaşı Olan Kişi Olarak Rekor Kırdı...Dünyaca Ünlü Arkadaşlık ve Dostluk Sitesi Facebook'ta En Çok Arkadaşı Olan Kişi Olarak Rekor Kırdı...
Maltepe'de Trafik Kazası: 1 Yaralı Maltepe'de Kontrolü Kaybolan Otomobilin Yolun Karşı Tarafına Geçerek Bir Otomobille Çarpışması Sonucu Meydana Gelen Kazada 1 Kişi Yaralandı.
Lübnan Cumhurbaşkanı Lahud'un Güvenliği Orduya Teslim Etmesi, Hükümet Tarafından Reddedildi Lübnan Hükümeti, Cumhurbaşkanı Emil Lahud'un Ülke Güvenliğini Orduya Teslim Etmesi Kararının Anayas..
CHP Lideri Baykal'a Adana'da Coşkulu Karşılama Partisinin Bölge Toplantısına Katılmak Üzere Adana'ya Gelen CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Adana Şakirpaşa Havaalanı'nda Binlerce Kişi Tarafınd..
AKP Mkyk Toplandı AKP Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK), Başbakan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Kızılcahamam'da toplandı. Toplantıda, sınırötesi operasyon, yeni anayasa ve terörle m..
Polonya ve Litvanya Cumhurbaşkanları Gürcistan'da Polonya Cumhurbaşkanı Lech Kaczynski ve Litvanya Cumhurbaşkanı Valdas Adamkus, Gürcistan'ın Başkenti Tiflis'i Ziyaret Etti.
Reklam Kampanyası İçin Soyundu! Hollywood'un Ünlü Yıldızı Christina Applegate, Peta'nın Başlattığı Yeni Bir Reklam Kampanyası İçin Soyundu. Peta, Noel'de Kürk Satışlarını Durdurmak Amaçlı Yen..Hollywood'un Ünlü Yıldızı Christina Applegate, Peta'nın Başlattığı Yeni Bir Reklam Kampanyası İçin Soyundu. Peta, Noel'de Kürk Satışlarını Durdurmak Amaçlı Yeni Bir Kampanya Başlattı.
İstanbul'da Kalacak! Manken Çağla Şikel, İş İçin Bir Süre Amerika'ya Gidip Orada Yaşayacağı Yönündeki Haberleri Yalanladı.Manken Çağla Şikel, İş İçin Bir Süre Amerika'ya Gidip Orada Yaşayacağı Yönündeki Haberleri Yalanladı.
Lahud'un Olağanüstü Hal Çağrısını Hükümet Reddetti Lübnan Cumhurbaşkanı Emil Lahud'un Görevini Bırakmasına 4 Saat Kala İlan Ettiği 'Olağanüstü Hal'i' Hükümet Reddetti. Açıklamayı Hükümet Sözc..
Sosyal içerikli yarışmada 1. olan öğretmen, 2008 model araba ile ödüllendirildi Zeytinburnu Belediyesi tarafından bu yıl 2.'si düzenlenen "Sosyal içerikli öğretmen projesi yarışması"nda 1. ol..
Lübnan Cumhurbaşkanı Lahud, Ülke Güvenliğini Orduya Teslim Etti Lübnan'da Görevi Sona Erecek Olan Cumhurbaşkanı Emil Lahud, Lübnan'ın Güvenliğini, Ülkedeki Koşulların Olağanüstü Hali Gerektir..
Rusya Başbakanı Zubkov, Türkmenistan Devlet Başkanı Berdimuhammedov ile Görüştü Bağımsız Devletler Topluluğu (Bdt) Başbakanlar Zirvesi'ne Katılmak İçin Aşkabat'a Gelen Rusya Başbakanı Viktor ..
ABD'de Kara Cuma'da Plazma Tv İzdihamı ABD'de Geleneksel Olarak Şükran Günü'nden Bir Gün Sonra Gün Doğmadan Yapılan ve Kara Cuma Olarak Adlandırılan İndirim Zamanında Vatandaşlar Mağazalara A..
AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu Toplandı
AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu Toplandı
AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (Mkyk), Genel Başkan ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığında Kızılcahamam'da Toplandı.
CHP Lideri Baykal Adanada
CHP Lideri Baykal Adana'da
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Deniz Baykal, Partisinin Bölge Toplantısına Katılmak Üzere Adana'da Geldi.
Onur Ödülü Alacak! Demet Akbağ, Komedi Filmleri Festivali'nde 'Komedi Onur Ödülü' Alacak...Demet Akbağ, Komedi Filmleri Festivali'nde 'Komedi Onur Ödülü' Alacak...
Toroslar ile Alman Belediyesi Arasında Trafik Anlaşması İmzalandı
Toroslar ile Alman Belediyesi Arasında Trafik Anlaşması İmzalandı
Mersin'in Toroslar Belediyesi ile Almanya'nın Pankow Belediyesi Arasında Trafik Düzeni Anlaşması İmzalandı.
Sivas'ta 59 okul doğalgazla ısınmaya başladı Sivas'ta 79 ilköğretim ve anaokulundan 59'u bu kış doğalgaz ile ısınacak. Havaların soğumasına rağmen bazı okullarda kaloriferlerin yanmadığı yönü..
Lübnan'da Olağanüstü Hal Lübnan Cumhurbaşkanı Emil Lahud, Ülkede Bugün Yapılmayan ve 30 Kasım'a Ertelen Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinden Sonra, Görevini Bırakmasına 4 Saat Kala Olağanüstü Hal İ..
AK Parti'nin Kızılcahamam Kampı Başladı AK Parti'nin Kızılcahamam Kampı Başladı. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan da Kampa Katılmak Üzere Kızılcahamam'a Geldi.
Memlekte Sunucumu Kalmadı! Memlekette Sunucu mu Kalmadı?Memlekette Sunucu mu Kalmadı?
ABD, Arap Birliği'nin Ortadoğu Konferansına Katılma Kararından Memnun ABD Dışişleri Bakanlığı, Arap Ülkelerinin ABD'de Yapılacak Ortadoğu Barış Konferansına Dışişleri Bakanları Düzeyinde Katı..
AK Parti Mkyk Kızılcahamam'da Toplandı AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (Mkyk) Toplandı.
Alpella: 103 - Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi: 95 Beko Basketbol Ligi'nde Oynanan Karşılaşmada Alpella, Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi'ni 103-95 Yendi.
Büyük Efes Oteli, Swissotel Grand Efes İzmir adı altında faaliyet gösterecek
Büyük Efes Oteli, Swissotel Grand Efes İzmir adı altında faaliyet gösterecek
Büyük Efes Oteli yaklaşık 60 milyon Euro'luk bir yenileme bütçesiyle, Swissotel Grand Efes İzmir adı altında 5 yıldızlı enternasyonal bir otel olarak, 2008 yılı'nın Mart ayında faaliyete geçecek.
Bakan Eker Öğretmenler Günü'nü Kutladı Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, bir mesaj yayınlayarak 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutladı. Eker, yayınladığı mesajında şunları kaydetti: "Bizl..
Bakan Unakıtan: "Cari açık konusunda çalışmalar var" Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, cari açık konusunda bir çalışma olduğunu belirterek, "Bu, makro ekonomik iyileştirmeleri devamlı kılmak, yap..
AK Parti'nin iştişare ve değerlendirme kampı başladı AK Parti'nin, geleneksel hale getirdiği İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Kızılcahamam Asya Termal Tesisleri'nde başladı. AK Parti, MYK..
Başkentteki Abluka Operasyonu Ankara'da Düzenlenen Abluka Operasyonu Kapsamında Gözaltına Alınan ve Aralarında Türkiye Motorlu Taşıt İşçileri Sendikası (Tümtis) Yönetici ve Üyelerinin de Bulu..
Danimarka'da 3 Kişi, Terörist Saldırı Planlamaktan Suçlu Bulundu Danimarka'da Terörist Saldırı Planladıkları Gerekçesiyle 2 Kişi 11'er Yıl, 1 Kişi de 4 Yıl Hapis Cezasına Çarptırıldı.
Sudan'da Barış İçin Kuzeyliler ve Güneyliler El Ele Verdi Cumhurbaşkanı Ömer El Beşir, Ulusal Birlik Partisi Binasında Yaptığı Konuşmada, Barış İçin El Ele Verilmesi Gerektiğini Söyledi.
Bitişik Dünyaya Gelen İkizlerin Babası, Yardım Bekliyor
Bitişik Dünyaya Gelen İkizlerin Babası, Yardım Bekliyor
Sivas'ta Bu Sabah Karın Bölgesinden Bitişik Dünyaya Gelen İkizlerin Babası Olan Onur Çelik, Çocuklarına Uzanacak Yardım Elini Bekliyor.
Üniversiteli Kızlara Büyü Tuzağı Hatay'da, Kandırdıkları Üniversiteli Kız öğrencilerle Birlikte Oldukları İddia Edilen 2 Kişi Yakalandı.
kopya Koyundan Kurbanlık Olur mu İlk Türk Kopya Koyunu Oyalı'yı Ürettiğimiz Şu Günlerde, Kopya Koyundan Kurbanlık Koyun Olur mu Sorusu Gündeme Geldi.
Evlenmeyi Reddetti; Cinsel Organından Vurdu Konya Selçuk'ta Bir Çocuk Annesi Kadın Evlenmek İstemeyen Sevgilisini Vurarak Öldürdü
Armağan Çağlayan Kızdı! Pınar Kür, Ntv'de Kendisinin de Yer Aldığı Programa Konuk Olan Armağan Çağlayan'a Öyle Bir Söz Söyledi Ki, Armağan'ı Bir Hayli Kızdırdı.Pınar Kür, Ntv'de Kendisinin de Yer Aldığı Programa Konuk Olan Armağan Çağlayan'a Öyle Bir Söz Söyledi Ki, Armağan'ı Bir Hayli Kızdırdı.
Ünlülerin Kravatları Satışta! Türk Eğitim Vakfı Bursiyeri Olan Sunucu-yazar Ece Vahapoğlu, Tev'e Olan Gönül Borcunu Ödemek İçin 40 Ünlü İsmin Kravatını Biraraya Topladı.Türk Eğitim Vakfı Bursiyeri Olan Sunucu-yazar Ece Vahapoğlu, Tev'e Olan Gönül Borcunu Ödemek İçin 40 Ünlü İsmin Kravatını Biraraya Topladı.
Samsun, Healthex Türkiye Sağlık Fuarında
Samsun, Healthex Türkiye Sağlık Fuarı'nda
İstanbul'da 23-25 Kasım 2007 Tarihleri Arasında Açık Kalacak Olan ve Dünyanın İlk 'Medikal Turizm Fuarı' Olma Özelliğini Taşıyan Uluslararası Healthex Medikal Turizm Fuarı'nda Samsun da Stand Açtı.
Kaü'de "Eğitimimizin Ulusal Boyutu" Konulu Panel Düzenlendi Kars Kafkas Üniversitesi'nde 24 Kasım Öğretmenler Günü Nedeniyle "Eğitimimizin Ulusal Boyutu" Konulu Panel Düzenlendi.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10