2 Kasım 2007 Cuma Günü Haberleri

2 Kasım 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Şener'den Cari Açık Uyarısı! 'Siyasetin Gece Gündüz Çalışması Lazım'
Baykal'dan Garaj Açıklaması CHP'lideri Deniz Baykal, 'Garajda Yakalandı' Haberleriyle İlgili Olarak Yazılı Bir Açıklama Yaptı
İzmir Polisi Fuhuşa Geçit Vermiyor Bornova İlçesinde Polis Tarafından Bir Eve Yapılan Baskında, Fuhuşa Aracılık Yaptığı İddia Edilen P.ç. İsimli Bayan Gözaltına Alındı.
Merkez Bankası Döviz Kurları Merkez Bankası'nın 2 Kasım 2007 Tarihinde Açıkladığı Gösterge Niteliğindeki Döviz Kurları.
Tekirdağ'da Sağanak Yağış Tekirdağ'da Sonbaharın İlk Yağmurunda Metrekareye 4.2 Kilogram Yağış Düştü. Bazı Vatandaşlar Yağışa Karşı Önlemlerini Alırken, Hazırlıksız Yakalananlar İse Kendi İmk..
Sü Dilek Sabancı Konservatuarı'nın Açılışı Sabancı Holding Tarafından Selçuk Üniversitesi (Sü) Bünyesinde Yaptırılan Dilek Sabancı Konservatuarı, Düzenlenen Törenle Açıldı.
Tarihi Cami ve Türbe Bakımsızlıktan Çürüyor Büyük İslam Alimi Abdulkadir Geylani Hazretlerinin Torunu Seyyid Kutbittin Hazretlerinin Kabrinin Olduğu Türbe ve 700 Yıllık Cami Bakımsızlıktan Çü..
Pazartesi Günü (5 Kasım 2007) için Geçerli MB Döviz Kurları Ankara - Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası 5 Kasım 2007 Tarihi için Gösterge Niteliğindeki Döviz Kurlarını Açıkladı. Buna Göre, Do..
ABD'li dondurulmuş gıda üretici, 5 milyon pizzayı içinde koli basili olabileceği gerekçesi ile piyasadan geri çekti General Mills isimli dondurulmuş gıda üreticisi ABD'de ulusal çapta satışa ..
Cumhurbaşkanı Gül, Türkmenistan'ı ziyaret edecek Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün gelecek ay Türkmenistan'ı ziyaret edeceği kaydedildi. Türkmenistan'da temaslarda bulunan Adalet ve Kalkınma Part..
ABD'nin PKK'ya karşı eski temsilcisi Ralston: "Bush'un tavrı Türkiye ve İran'ı birleştiriyor" ABD'nin PKK terörüyle mücadele ile görevlendirdiği eski özel temsilcisi Joseph Ralston, "Bush'un ..
Alfred Üniversitesi Meclis gündeminde CHP İstanbul Milletvekili Mustafa Özyürek, ABD merkezli Alfred Üniversitesi'nin İstanbul'da YÖK'ten izinsiz olarak faaliyete geçmesini Meclis gündemine ..
Alba Hayranlarını Üzecek Dünyanın En Çok Arzulanan Kadınlarından Olarak Görülen Jessica Alba İlginç Açıklamalarda BulunduDünyanın En Çok Arzulanan Kadınlarından Olarak Görülen Jessica Alba İlginç Açıklamalarda Bulundu
Gaziantep'te, 3 çocuğunu öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan baba, tutuklandı Gaziantep'te 3 çocuğunu fare zehri içirerek öldürdüğü iddia edilen baba, hastaneden taburcu edilirken basın men..
Adana Valiliği, büyük bir deprem tatbikatı yapacak
Adana Valiliği, büyük bir deprem tatbikatı yapacak
Adana Valiliği'nin ev sahipliğinde Sivil Savunma, Türk Kızılayı, Sağlık Müdürlüğü ve Belediyeler gibi kurumların desteğiyle Merkez ilçe Yüreğir, Seyhan ile Ceyhan ve İmamoğlu'nda yapılacak deprem tatbikatında çalışmalar...
Kilis'de 2 çocuk yanlışlıkla fareler için konulan zehirli buğdayı yedi Kilis'in Musabeyli ilçesinde 2 kız kardeş, annelerinin fareler için koyduğu zehirli buğdaydan yedi.
Kevın'e Niyet Oktay'a Kısmet Oktay Kaynarca'nın Rolünün Önce Hollywood Starı Kevin Spacey'ye Teklif Edildiği Ortaya ÇıktıOktay Kaynarca'nın Rolünün Önce Hollywood Starı Kevin Spacey'ye Teklif Edildiği Ortaya Çıktı
150 Öğrenci Bozuk Çikolatadan Zehirlendi Kocaeli'nin Derince İlçesi'ne Bağlı İshakçılar Köyü'ndeki İlköğretim Okulu'nda Taşımalı Sistemle Öğrenim Gören 150 Öğrenci, Öğle Yemeğinde Kendilerine..
Kuru Üzüm Fiyatları Ekimde Yüzde 7.4 Arttı Dünya Emtia Fiyat Endeksi'nde Ekim Ayları İtibariyle Oniki Aylık Mukayesede En Yüksek Fiyat Artışı Yüzde 73.9 ile Kurşunda Gerçekleşti. ekim Ayında ..
Petrol Fiyatlarında Düşüş Kısa Sürdü Londra - Uluslararası Piyasalarda Dün 96,24 Dolarla Yeni Bir Rekor Kırdıktan Sonra Gerileyen ABD Hafif Petrolünün Varil Fiyatı, Bugün Yeniden Yükselişe Ge..
Borsa, 57 Binde Zorlandı/ Euro, Dolar Kaşısında Rekor Tazeledi: 1.4526 İstanbul - Günün İkinci Yarısında Toparlanma Eğilimini Kuvvetlendiren Bileşik Endeks, 57 Binin Üzerine Taşındı. Ancak AB..
Kazalar ve İlk Yardım Türkiye'de Hastanedeki Ölümlerin Yüzde 8'inin Kazalardan Oluşan Ölümlerden Meydana Geldiği Bildirildi.
İl Kültür Müdürlüğünden Tanıtım Atağı
İl Kültür Müdürlüğü'nden Tanıtım Atağı
Karabük İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Şahin, Tanıtım Atağı Başlattıklarını Söyledi.
Eskişehirde Engellilere İstihdam Projesi
Eskişehir'de Engellilere İstihdam Projesi
Eskişehir'de, "Engellilere Yönelik İstihdam" Projesi Çerçevesinde Tepebaşı Belediyesi ile İşkur İl Müdürlüğü Arasında Protokol İmzalandı.
Tunceli'de Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Açıldı Tunceli'de, 2 Gün Arayla İki Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Açıldı.
İzmir Polisinden 'Çökertme' Operasyonu İzmir'de, Emniyet Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği Ekiplerince Gerçekleştirilen "Çökertme" Operasyonunda, Aralarında Görevli Bir Polis Memurunun da Bulunduğ..
Bamerni'de Bekleyiş Sürüyor Türkiye'de Kuzey Irak'a Olası Operasyon Tartışmaları Devam Ederken, Kuzey Irak Bölgesel Yönetiminin Kontrolünde Bulunan Bamerni'deki Türk Askeri Karargahında Bekle..
Feribot Batmaktan Son Anda Kurtuldu Samsun Ayvacık İlçesindeki Hasan Uğurlu Baraj Gölü'nde Araç ve İnsan Taşımada Kullanılan Feribot, Yüklenen İş Makinesi ile Baraj Sularına Gömülmek Üzereyke..
Padişah Anneleri İbrahim Pazan'ın "Padişah Anneleri-eserleriyle Valide Sultanlar" Adlı Eseri, Babıali Kültür Yayınları Arasında Çıktı.
Rice-Babacan: PKKya Gereken Yapılacak
Rice-Babacan: PKK'ya Gereken Yapılacak
Rice, 'PKK, Irak İçinde İçinde İstikrarı Engelleyen ve Türkiye İçin Tehdit Oluşturan Bir Terör Örgütüdür. PKK, ABD ve Türkiye İçin Ortak Düşmandır' Derken, Babacan, Sözün Bittiği Yerdeyiz,' Dedi.
Cumhurbaşkanı Gül, ABD Dışişleri Bakanı Rıce'ı Kabul Etti Cumhurbaşkanı Adullah Gül, ABD Dışişleri Bakanı Condoleezza Rice'ı Kabul Etti.
Zeki Sezer'den Başbakan Erdoğan'a Sert Tepki: "Yargıdan Elini Çek, Çekmezsen Canına Okuruz" DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, Başbakan Erdoğan'ın Yayın Yasağını Kaldıran Danıştay'a Yönelik Eleşti..
Daha İyi Beslemek İçin Koçlara Meşe Palamutu ile Yediriyorlar Bitlis'in Mutki İlçesinde Hayvancılık Yapan Vatandaşlar, Koçları Daha İyi Besleyip Yüksek Fiyattan Satmak İçin Topladıkları Meşe ..
Abdüllatif Şener: "Cari Açık ve Reel Faiz Çok Yüksek, Siyasetin Gece Gündüz Çalışması Lazım" Eski Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, "Bizim Cari Açık Kendimizi Kıyasladığımız Ülkelere Göre..
CHP'den Muhaliflere Yalanlama CHP, "Muhalifler Baykal'ı Garajda Yakaladı" Haberlerini Yalanlayarak, Haberde Kullanılan Fotoğrafın da CHP Garajında Değil Daha Önce TBMM'de Çekildiğini Bildirdi..
'Marka ile Rekabet Kazan' Konferansı
"Marka ile Rekabet Kazan" Konferansı
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (Ttso) ve Avrupa Birliği Bilgi Bürosu'nca Doğu Karadeniz Bölgesi'nde Düşük Olan Marka Sayısı İçin Düzenlenen 'Marka ile Rekabet Kazan' Konferanslarının Beşinci Bölümü Gümüşhane'de...
Yunanistan da Türkiye'nin sınır ötesi operasyon düzenlememesini istedi Yunanistan Başbakanı Kostas Karamanlis, Türkiye'nin PKK terör örgütüne karşı sınır ötesi operasyon düzenlememesini isted..
YTÜlü öğrenciler ABD Dışişleri Bakanı Riceın Türkiyeye gelmesine tepki gösterdi
YTÜ'lü öğrenciler ABD Dışişleri Bakanı Rice'ın Türkiye'ye gelmesine tepki gösterdi
Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) öğrencisi bir grup, "Genişletilmiş Irak'a Komşu Ülkeler Dışişleri Bakanları İkinci Toplantısı" ve bugün Türkiye'ye gelen ABD Dışişleri Bakanı Condolezza Rice'ı protesto etti.
İnönü'nün cenazesi Ankara'ya getirilerek, GATA morguna koyuldu ABD'de vefat eden Erdal İnönü'nün cenazesi Ankara'ya getirilerek, Gülhane Askeri Tıp Akademisi Morguna götürüldü.
Yozgatta zabıta ve polisten internet cafelere baskın
Yozgat'ta zabıta ve polisten internet cafelere baskın
Yozgat Belediyesi'ne bağlı zabıta ekipleri ve Emniyet Müdürlüğü bilişim suçlarıyla mücadele bürosu ekipleri internet kafelere ve CD satışı yapan işyerlerine baskın yaptı. Ders saatinde okulda olması gereken bir çok...
Cinnet Geçirdi Ve... 57 Yaşındaki Şevket Badur, Uykudaki Eşi ve Oğluna Önce Bayıltıcı Sprey Sıktı, Sonra Bıçakladı
TOKİ Protesto Edildi! Bir Grup Vatandaş, Maltepe Başıbüyük'te Yaptırılacak Konutlar Nedeniyle Evlerinin Yıkılacağını Öne Sürerek Yol Kapatma Eylemi Yaptı
Bartın Valisi Küçük: 'Bartın-Zonguldak-Adapazarı-İstanbul demiryolu proje çalışmaları devam ediyor'
Bartın Valisi Küçük: "Bartın-Zonguldak-Adapazarı-İstanbul demiryolu proje çalışmaları devam ediyor"
Bartın Valisi İsa Küçük, Bartın-Zonguldak-Adapazarı-İstanbul demiryolu proje ve güzergâh çalışmalarının devam ettiğini belirtti. Vali Küçük, daha düne kadar hayal olan projenni, son bir yıl içindeki çalışmalarla elle...
İzmirde 10 ayda 78 adrese fuhuş suçundan işlem yapıldı
İzmir'de 10 ayda 78 adrese fuhuş suçundan işlem yapıldı
İzmir'de Ahlak Büro Amirliği ekiplerinin fuhuşla ilgili çalışmaları sonucunda bu yılın ilk 10 ayında 78 adrese adli ve idari işlem yapıldı. Bu suçlarla ilgili 173 kişi gözaltına alınırken 99'u tutuklanarak cezaevine...
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10