13 Kasım 2007 Salı Günü Haberleri

13 Kasım 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Neye Uğradığını Şaşırdı! 2. Uluslararası Altın Kaz Film Yarışmasına Cem Yılmaz Damgasını Vurdu...2. Uluslararası Altın Kaz Film Yarışmasına Cem Yılmaz Damgasını Vurdu...
AB Dışilişkiler Şefi Solana, Filistinli Yetkililerle Bir Araya Geldi AB Dışilişkiler Şefi Javier Solana, ABD'nin Annapolis Kentinde Yapılacak Ortadoğu Barış Konferansı Öncesinde Başlattığı Or..
Bakan Ekren Siirtte
Bakan Ekren Siirt'te
Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Nazım Ekren, Gap Kalkınma Platformu Yürütme Kurulu Toplantısı'na Katılmak Üzere Siirt'e Geldi. Bakan Ekren, İlde İlk Olarak Siirt Valisi Necati Şentürk'ü Makamında Ziyaret Etti.
Ada Ülkeleri Okyanusların Yükselmesinden Korkuyor 26 Ada ve Takımada Ülkesinin Temsilcileri, Küresel Isınmaya Bağlı Olarak Okyanusların Yükselmesi ve Haritadan Silinme Riskinin Önüne Geçmek İ..
Çatışmada şehit olan Özkan Kılıç'ın Giresun'daki evi yasa büründü Şırnak'ta güvenlik güçleri ile terör örgütü PKK mensupları arasında çıkan çatışmada şehit düşen Çavuş Özkan Kılıç'ın Giresun'..
Peres ve Abbas Türkiye'den Ayrıldı İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres, Temaslarını Tamamlayarak Türkiye'den Ayrıldı.
"Yasal Olmayan Telefon Dinlemeleri Delil Olmaz" Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Mahkeme Kararı Olmadan Telefon Dinlemelerinin Delil Olarak Kullanılamadığını Belirterek, Ancak Dünyada Hiçbir..
1 Ocak'tan İtibaren Gizli Numaradan Arama Engelenecek Telekomünikasyon Kurumu 2. Başkanı Galip Zerey, 1 Ocak 2008 Tarihinden İtibaren Cep Telefonlarından Gizli Arama Yapılamayacağını Açıkladı..
Rıce: "İsrail Fedakarlık Yapmalı" ABD Dışişleri Bakanı Condoleezza Rice, İsrail'in, Filistin ile Masaya Oturulduğunda "Zor ve Acı Verici" Fedakarlıklar Yapmaya Hazır Olması Gerektiğini Söyled..
PKKdan Türkmenlere Tehdit
PKK'dan Türkmenler'e Tehdit
Terör Örgütü PKK, Kerkük'te Bir Bildiri Yayınlayarak, Türkiye'nin Kuzey Irak'a Askeri Müdahalesi Halinde, Başta Irak Milli Türkmen Cephesi Üyeleri Olmak Üzere Türkmenler'i Öldürme Tehdidinde Bulundu.
Rekor Tazminat! Juanita Jordan ile Boşanma Kararı Alan Ünlü Yıldız Michael Jordan, Eski Eşine 168 Milyon Dolar Tazminat Ödeyecek.Juanita Jordan ile Boşanma Kararı Alan Ünlü Yıldız Michael Jordan, Eski Eşine 168 Milyon Dolar Tazminat Ödeyecek.
Iğdır'lı şehit Erdem Yüce, İncesu köyünün ilk şehidi oldu Şırnak'ın Gabar Dağı bölgesinde güvenlik güçleri ile teröristler arasında çıkan çatışmada biri üsteğmen 4 güvenlik görevlisi şehit ol..
Güzel Mankenin Lakabı! Uzun Boylu, Güzel Fizikli Ünlü Bir Mankenimize Gençliğinde 'Safinaz' Lakabı Takıldığını Biliyor Muydunuz?Uzun Boylu, Güzel Fizikli Ünlü Bir Mankenimize Gençliğinde 'Safinaz' Lakabı Takıldığını Biliyor Muydunuz?
İsrail Cumhurbaşkanı Peres, Türkiye'den ayrıldı İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres, özel uçağı ile saat 18.30'da geldiği Türkiye'den 22.30 itibariyle ayrıldı. Beyoğlu'nda bulunan Neve Şalom Sin..
Yeniden Gündemi Sarstılar! Spice Grils Gülmekten Geçiriyor..Spice Grils Gülmekten Geçiriyor..
Cumhurbaşkanı Gül, Abbas Onuruna Akşam Yemeği Verdi Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, "Filistin'in Güvenilir Bir Dostu Olan Türkiye'nin, Filistinlilerin Başkenti Doğu Kudüs Olan Bağımsız ve Egemen ..
İstanbul'da 147 Okul Bahçesinin Altı Otopark Olacak İstanbul - İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 147 Okul Bahçesinin Altına Otopark Yapacak. büyükşehir Belediyesinden Yapılan Yazılı Açıklamada..
Menekşe Operasyonunda 6 Tutuklama
Menekşe Operasyonu'nda 6 Tutuklama
İstanbul'da Narkotik Polisinin "Menekşe" Adı Verilen Uyuşturucu Operasyonunda Gözaltına Alınan Avukat Salih T. ve Beraberindeki 6 Kişi Tutuklandı.
Danimarka'daki Genel Seçimler Danimarka'da Bugün Yapılan Genel Seçimlerin İlk Sonuçlarına Göre, İktidardaki Partilerden Başbakan Anders Fogh Rasmussen'in Merkez Sağ Partisi ve Aşırı Sağcı Dan..
Sönmez, Hyundai'ın Isıtma-Soğutma Sistemlerinin de Türkiye Distribütörü Oldu Bursa - Sönmez Agb, Hyundai ile Tüketici Elektroniği Konusundaki Distribütörlük Anlaşmasına Isıtma-Soğutma Sisteml..
Berlin'in En Başarılı Girişimcisi 'Ozan Taner' Berlin - Türk İş Adamı Ozan Taner, Almanya'da Yılın En Başarılı Girişimcisini Tespit Etmek Amacıyla Düzenlenen "Ulusu Yüreklendirenler" (Mutmach..
Türkler'in Tüketim Alışkanlıkları Avrupalılar'a Benzemeye Başladı İstanbul - Deloitte'nin Yıl Sonu Harcamaları Araştırmasına Göre, Türklerin Tüketim Alışkanlıkları Açısından Giderek Avrupalıl..
Peres, Jak Kamhi'nin Onuruna Verdiği Yemeğe Katıldı İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres, 500. Yıl Vakfı Başkanı, İş Adamı Jak Kamhi'nin Onuruna Verdiği Yemeğe Katıldı.
Nil Demirkazık, 'Terör Örgütü Üyeliği'nden Tutuklandı Ankara - Nil Demirkazık, Yaptığı Bir Takım Konuşmalar ve Kendisine Ait Olan Bazı Fotoğraflar Nedeniyle 'Terör Örgütü Üyeliği' Suçundan Tu..
'301'inci Maddede Revizyon' Yıl Bitmeden Meclis'e Gelebilir Ankara - Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, Tck'nın 301. Maddesinde Yeni Bir Revizyon Yapmayı Düşündüklerini ve Konunun Bu Yıl Bitmede..
Almanya Başbakan Yardımcısı ve Çalışma Bakanı Müntefering İstifa Ediyor Almanya Başbakan Yardımcısı ve Çalışma Bakanı Franz Müntefering, Görevlerini Bırakacağını Açıkladı. Müntefering'den Boş..
Gül 'İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Hakkında Kanun'u Yayımlanmak Üzere Başbakanlığa Gönderdi Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 'İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Hakkında Kanun'u Yayımlanm..
Beşiktaş Cola Turka: 79 - Rhein Energie Köln: 60 Basketbolda, Uleb Kupası (B) Grubu'nda Mücadele Eden Beşiktaş Cola Turka, Almanya'nın Rhein Energie Köln Takımını 79-60 Yendi.
"İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti" Kanununa Onay Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 5706 Sayılı 'İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Hakkında Kanun'u Onayladı.
Başbakan Erdoğan, Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas'ı Ağırladı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas ile Görüştü. Erdoğan, Görüşmede Müslümanlar'ın Üçüncü En ..
Pçdk Bürosu Kerkük'te Faaliyetini Sürdürüyor Terör Örgütü PKK'nın Uzantısı Kürdistan Demokratik Çözüm Partisi'ne (Pçdk) Ait Büronun, Kerkük'ün Elmas Mahallesinde Faaliyetini Sürdürdüğü Belirt..
Cumhurbaşkanı Gül İstanbul 2010 Kültür Başkenti Yasasını Onayladı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Taksim'deki Atatürk Kültür Merkezi'nin Yıkılmasını da Düzenleyen "İstanbul 2010 Avrupa Kültür Baş..
Peres, Üsküdar'da Onuruna Verilen Yemeğe Katıldı İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres, İşadamı Jak Kamhi'nin Üsküdar'da Bulunan Yalısında Onuruna Verdiği Yemeğe Katıldı.
Şaşırmış! Sanatçı Burcu Güneş Yaptığı İlginç Açıklamalar ile İşi ile Değil Polemikler ile Gündem Oluşturuyor...Sanatçı Burcu Güneş Yaptığı İlginç Açıklamalar ile İşi ile Değil Polemikler ile Gündem Oluşturuyor...
Türk Telekom: 95 - Kk Bosna: 82 Basketbolda Uleb Kupası (A) Grubu'nda Mücadele Eden Türk Telekom, İkinci Maçında Bosna Hersek'in Kk Bosna Takımını 95-82 Yendi.
Erdoğan: Filistin Sorunu Bizim Bir Davamızdır
Erdoğan: Filistin Sorunu Bizim Bir Davamızdır
Filistin Ulusal Yönetimi Başkanı Mahmud Abbas, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı Kabul Etti.
Karaman'daki Uyuşturucu Operasyonu Karaman'da Polis Tarafından Düzenlenen Uyuşturucu Operasyonunda Gözaltına Alınan ve Adliyeye Sevk Edilen 2'si Bayan 7 Kişi Çıkarıldıkları Mahkemece Tutuklan..
Unakıtan: Niyetimiz Enflasyonu % 4ler İndirmek
Unakıtan: Niyetimiz Enflasyonu % 4'ler İndirmek
Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, 'Bizim Niyetimiz Enflasyonu Yakın ve Orta Vadede Yüzde 4'ler Seviyesine Getirmektir' Dedi.
Peres, Neve Şalom Sinagogunda Duaya Katıldı İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres, Neve Şalom Sinagogunda Duaya Katıldı.
Milli takımın yenileri galibiyetten emin A Milli Takım, 17 Kasım Cumartesi günü Norveç ile deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarını Estonya'da sürdürüyor. Estonya'nın başkenti Tallinn'deki..
Ne Yapacağını Şaşırdı! 25 Yıllık Hayatına 20 Sevgili Sığdıran Tuba Ünsal, Bu Kez Fazla Uçtu. Tuba, Dünyaca Ünlü Giyim Firması Mango'nun Veliahtıyla Birlikte Olduğunu Açıkladı.25 Yıllık Hayatına 20 Sevgili Sığdıran Tuba Ünsal, Bu Kez Fazla Uçtu. Tuba, Dünyaca Ünlü Giyim Firması Mango'nun Veliahtıyla Birlikte Olduğunu Açıkladı.
Hapisten Zor Kurtuldu! Beyzbol Sopası Olayı Seksi Şarkıcıya Pahalıya Patladı..Beyzbol Sopası Olayı Seksi Şarkıcıya Pahalıya Patladı..
Gül, Abbas Onuruna Akşam Yemeği Verdi
Gül, Abbas Onuruna Akşam Yemeği Verdi
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, "Filistin'in Güvenilir Bir Dostu Olan Türkiye, Filistinliler'in Başkenti Doğu Kudüs Olan Bağımsız ve Egemen Devletini Kurma Yönündeki Haklı Davasını Desteklemektedir" Dedi.
AK Parti, Uygur Kardeşleri Ağırladı AK Parti, Tiyatro Sanatçıları Süheyl ve Behzat Uygur Kardeşleri Ağırladı. Partililerin Sorularını Cevaplayan Behzat Uygur, Kişisel Olarak Devletin Tiyatrol..
Castro, Chavez'in Öldürülmesinden Endişeli Küba Lideri Fidel Castro, İspanya Kralı Juan Carlos'a Çıkışmasından Sonra Venezuela Devlet Başkanı Hugo Chavez'in "Amerikan İmparatorluğu" ya da "Ol..
Türk Telekom, Uleb Cup'da İkinci Maçından da Galibiyetle Ayrıldı Türk Telekom, Basketbol Uleb Cup'da Oynadığı İkinci Maçta Bosna Hersek'in Kk Bosna Takımını 95-82 Mağlup Ederek, İkinci Maçınd..
BM Genel Sekreteri Moon Perşembe Günü Lübnan'da Olacak Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Ban Ki Moon'un Perşembe Günü Lübnan'a Geleceği Duyuruldu.
"Yıldıray'ın Norveç Maçına Yetişmesi Zor" (A) Milli Takım Doktoru Cengiz Dinç, Tedavisi Devam Eden Yıldıray Baştürk'ün Norveç Karşılaşmasına Yetişmesinin Zor Olduğunu Açıkladı.
Güldünya Tören'in Öldürülmesi Davasında Yeni Karar Güldünya Tören'in 'Töre' Nedeniyle Öldürülmesine İlişkin Davada Mahkemece Verilen Kararın Yargıtayca Usul ve Esastan Bozulmasının Ardından Y..
Pişman Olmuş! Ntv Spor Spikeri Burcu Esmersoy'a Show Tv'de Yayınlanan Dudaktan Kalbe Dizisinden Teklif Gelmiş, Ancak Kabul Etmemiş.Ntv Spor Spikeri Burcu Esmersoy'a Show Tv'de Yayınlanan Dudaktan Kalbe Dizisinden Teklif Gelmiş, Ancak Kabul Etmemiş.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10