3 Haziran 2007 Pazar Günü Haberleri

3 Haziran 2007 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bedük: "Süreç Sona Erdirilemedi" Dp Genel Başkan Yardımcısı Saffet Arıkan Bedük, "Son Derece İyi Niyetle ve Halkın Beklentisi İstikametinde Merkez Sağdaki Dağınıklığı Ortadan Kaldırmaya Yönel..
Irak'ta Kimyasal Silahla Saldırı Kuşkusu Irak'ın Bakuba Kenti Yakınlarında Bugün Bomba Yüklü Araçla Düzenlenen Saldırının Ardından Kimi ABD Askerlerinin Solunum Sorunları Çekmesi, Kimyasal Si..
Yolcu Treninde Kuşkulu Çanta Adana-elazığ Seferini Yapan Fırat Ekspresi'nde Bulunan Kuşkulu Çantadan, Fünye ve Demir Malzemeler Çıktı.
CHP'de, 60'a Yakın Milletvekili Liste Dışında CHP'de, Yüksek Seçim Kurulu'na (Ysk) Yarın Bildirilecek Milletvekili Aday Listesine Son Biçimi Veriliyor.
Yaz Boyu Antalya'da Demet Akalın'ın 'Kusursuz 19' Albümünü Alanlara "Tatil" Adlı Single'ı Bedava Verilecek
Şenay İtiraf Etti İbo Show'a Konuk Olarak Katılan Şenay Akay, Meslektaşlarına Sitem Etti.
'Ayrılan Ayrılana' İbrahim Tatlıses Canlı Yayında İlişkisini Sona Erdireceğini Söyledi..
Talabani: "Taraflar Durumu Sakinleştirmeye Çalışıyor" Irak Devlet Başkanı Celal Talabani, Türkiye ile İlişkiler Konusunda, "Siyasal Taraflar Durumu Sakinleştirmeye ve Diyalog Kurmaya Çalışıyo..
Vücudumda Her Şey Orjinal Ekinci, Banu Noyan Tarafından Hazırlanan Dev Balıklar Sergisi İçin 'Deniz Kızı' Oldu.
Canaydın: "Revize Ediliyor" Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, Seyrantepe Stadı Projesiyle İlgili Yaptığı Açıklamada, "Hazırlanan Muammen Bedel Üstünde Bir Yükseklik Çıktı. O Revize E..
CHP Parti Meclisi Toplandı CHP Parti Meclisi, Milletvekilleri Aday Listelerine Son Şeklini Vermek Üzere Toplandı.
Baykal'ın Avukatı Manisa'da İlk Sırada CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın Avukatı Şahin Mengü, Manisa'dan Birinci Sıradan Aday Gösterilecek. CHP'nin Güçlü Olduğu İllerden Olan Manisa'da Mengü,..
Terim: "Oyuncuların Performansından Memnunum' Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, Bosna-hersek Maçına Dek Elemelerde Mükemmel Bir Performans Gösteren Oyuncularından Memnun Olduğunu S..
Beckhamlar Ticarete Atılıyor Yeşil Sahaların En Zengin Futbolcularından Davıd Beckham ve Eşi Vıctorıa, Ünlü Aşçı Gordon Ramsay ile Birlikte Bir Restoran Açmaya Hazırlanıyor.
Lezbiyen Birlikteliğe Soruşturma yeni Tekirdağ'daki Sazlı Sözlü Düğünle Ortaya Çıkan Lezbiyen Birlikteliğine Savcılık Soruşturma Açtı.
Öcalan Tutuklandı İddiası PKK'dan Ayrılarak Başka Bir Örgüt Kuran Terörist Abdullah Öcalan'ın Kardeşi Osman Öcalan'ın İran'da Tutuklandığı İddia Edildi
7 Haziran Çırağan Sarayı Hülya Avşar'ın 5 Yıldır Sahneye Çıktığı Tesyev Geccesinde de Bu Yıl Petek Dinçöz Var.
Konseri 4 Bin Kişi İzledi Dünyaya Operayı Sevdiren 3 Tenordan Biri Olarak Bilinen İspanyol Tenor Jose Carreras İstanbul Arena'da Sevenleri ile Buluştu.
Altılı Ganyan, 2.024,22 YTL İkramiye Verdi İstanbul'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonucunda Altılı Ganyan, 2.024,22 YTL İkramiye Verdi.
Arsenik, Lösemi Hastalarına Umut Olabilir Böcek İlacı Olarak Kullanılan Arseniğin, Standart Bir Tedaviyle Birlikte Kullanıldığında Lösemi Hastalarının Yaşam Süresini Uzatabileceği Ortaya Çıkt..
Fethiye ve Datça'daki Orman Yangınları Söndürüldü Muğla'nın Fethiye ve Datça İlçelerinde Çıkan Orman Yangınları Söndürüldü.
'Playboy'un Logosu Bile Yok' Dünyaca Ünlü Playboy Firması, Www.playboyturkey.com Adresini Kullanan Mersinli Zeynel Demirtaş'a, İsmini Kullandığı Gerekçesi ile Dava Açtı.
Anavatan'dan Ayrılanlara CHP Kancası/ Gaydalı ve Kayalar CHP'den Aday Oluyor Ankara- Anavatan Partisi'nden Dünkü Kongrede Genel Başkan Erkan Mumcu'nun Eski Başbakan Mesut Yılmaz için Söylediğ..
Mumcu Açıkladı: Birleşmeyi Başaramadık, Milletimizden Özür Diliyorum Ankara- Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, Teröristbaşı Benzetmesi için Mesut Yılmaz'dan Özür Diledi. "Öfkemde Ha..
Tarihi Fırsat Kaçtı! Anavatan'ın Dünden Beri Haber Beklediği Dp'den Gelmedi. Mumcu da Sağda Birleşmenin Sonucu Açıkladı: Tarihi Bir Firsat Kaçti!
Jeotermal Kaynak ve Doğal Mineralli Sulara Düzenleme TBMM Genel Kurulunda, Jeotermal ve Doğal Mineralli Su Kaynaklarının Etkin Şekilde Aranması, Araştırılması ve Üretilmesini Düzenleyen Kanun..
Lezbiyene Okey! 7 Yıl Önce Gay'lerin Gemiden İnmesine İzin Vermeyen Kuşadası, Lezbiyenlere Kucak Açtı.
Türkiye, Ukrayna ile Uzayda İşbirliği Yapacak TBMM Genel Kurulunda, Türkiye ile Ukrayna Arasında Uzayın Araştırma ve Kullanımı Konularında İşbirliği Anlaşmasının Onaylanmasının Uygun Bulunduğ..
Video İçin Tıklayın Adrıana Lıma, Evlenmeden Önce Hiçbir Erkekle Yatmayacağını Söylüyor.
Ocak'ta Vizyona Girecek Emel Sayın, 27 Yıl Aradan Sonra 'Beyaz Melek' Filmi ile Setlere Dönecek Olmanın Heyecanını Yaşıyor..
Anadolu Gençlik Derneği Uşak Şube Başkanı Babur: "Asıl suç namaz kılanları gizlice çekenlerde" Bağcılar'da bir lisenin bodrum katında toplu halde namaz kılınan mescitle ilgili haberler, vatan..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10