22 Haziran 2007 Cuma Günü Haberleri

22 Haziran 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.



Tarih:  Kategori: 
Aksaray'da Hırsızlık Şebekesi Çökertildi Aksaray'da Hırsızlık Olaylarına Karıştıkları İddia Edilen 13 Kişi Gözaltına Alındı. Olayla İlgili Daha Önce 4 Kişinin Yakalandığı Açıklanırken, Operas..
Niğde'de Hint Keneviri Operasyonu Niğde'de Bir Evin Bahçesinde Bin 900 Kök Hint Keneviri Ele Geçirildi.
Nahr El Bared'de çatışmalar durdu; ama helikopterler kampı bombaladı Lübnan'daki ordu ile Feth'ul İslam örgütü arasında Filistin mülteci kampı Nahr El Bared'de çatışmalar ateşkes ve zafer açı..
Özay'ın Çiftliğinde Çekilecek! Tuğba Özay, Çiftliğini 3 Aylığına Kurtlar Vadisi'ne Kiralamış; Karşılığında da 70 Bin YTL Alacakmış!
Ünsal Oyunculukta İddialı! Temmuz'da Amerika'ya Gidecek Olan Tuba Ünsal, 'Meltem Cumbul Başarılı Oldu, Benim Ondan Hiçbir Eksiğim Yok' Dedi!
Adana'da sahte mühür operasyonu Adana'da düzenlenen bir operasyonda, Karayolları araç muayenesinde kullanılan sahte mühürler ile çok sayıda hologram ele geçirildi. Olayla ilgili 1 kişi yakala..
Adana'da fuhuş yaptıktan sonra çekilen gizli kamera görüntüleriyle şantaj yapan çeteye operasyon düzenlendi Adana Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık Organize Suçlarla Mücadele Şubesine bağlı Organi..
Van'da Neonatal Resüsitasyon Eğitim programıyla sağlık personeli bilgilendirildi Van'da gerçekleştirilen Neonatal Resüsitasyon Eğitim Sertifika Programı 25 doktor ile 25 sağlık personelinin k..
Sandık cinayetinden ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası çıktı Diyarbakır'ın Çınar ilçesinde uzun namlulu silahla taranarak öldürülen Gülistan Gümüş ile ilgili davada karar çıktı. Mahkeme yar..
Kavalyesi Eniştesi! Derin Mermerci, Eniştesi Can Ekşioğlu'yla Katıldığı Davette Roberto Cavalli İmzalı Elbisesiyle Büyüledi!
Polis okulu 263 öğrencisini mezun etti Adana Valisi İlhan Atış, polisin kendine işi düşen vatandaşa 'anne babasına hizmet ediyor' gibi davranmasının tüm sorunların çözümünde önemli rol oynaya..
Son Hali Şaşırttı! Geçtiğimiz Gecce Bir Davete Katılan Cem Boyner, Uzayan Sakallarıyla Dikkat Çekti!
Karabük'te 14. Yerel Medya Semineri Karabük'te Yapılacak Olan 14. Yerel Medya Semineri Programı Belirlendi.
Türk Telekom, Innova'yı 18.5 Milyon Dolara Aldı Türk Telekom, 1999 Yılında Kurulan ve 2005 Yılında Anel Grup Bünyesine Katılan Innova Bilişim Çözümleri A.ş.'nin Tamamını 18.5 Milyon Dolara Sa..
Demirel, Türk-alman Ekonomi Kongresi'ne Katıldı 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, Türkiye'de Artan Dış Yatırımlar ve Devam Eden Ekonomik Canlılık, İşgücüne Yönelik İç Talebin Artacağını, Böy..
Türk-alman Ekonomi Kongresi Başladı Siyaset, Ekonomi ve İş Dünyasından Yıldız Konuşmacıları, Önemli Konu Başlıkları ile Türkiye ve Almanya'nın Bugünü ve Yarınıyla İlgili Çözüm Getiren Tartışm..
Bakan Coşkun: "Almanya ile Olan İlişkilerimizi Daha da Geliştirmeliyiz" Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, Türk İşletmelerinin Almanya'da 100 Bini Alman Olmak Üzere 370 Bin Kişiye İstihdam ..
Bes'ten 4/c Eleştirisi, Çözüm Yarım Yamalak Kaldı Bağımsız Eğitimciler Sendikası Genel Başkanı Gürkan Avcı, Milli Eğitim Bakanlığı'nın 4/c Kapsamındaki Geçici Öğreticilere Yönelik Adımını "Ya..
Tkp Genel Başkanı Güler: "Batıdan 60 Milyar Dolar Alacağımız Var" Tkp Genel Başkanı Aydemir Güler, Türkiye'nin 15 Yıldır Dış Borçlarının Yanı Sıra 60 Milyar Dolar Faiz Ödediğini Belirterek, "..
Laricani'nin Amerikan Newsweek Haber Dergisine Demeci İran Ulusal Güvenlik Yüksek Konseyi Sekreteri Ali Laricani, BM Güvenlik Konseyi'nde İran Aleyhine Yeni Bir Yaptırım Kararı Alınması Halin..
Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç Memleketi Aydın'da Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç, Memleketi Aydın'ın Nazilli İlçesinde Katıldığı Programlarda Halkın Yoğun İlgisiyle Karşılaştı. Hüküme..
Muhsin Yazıcıoğlu'nun Acı Günü Büyük Birlik Partisi (BBP) Eski Genel Başkanı ve Sivas Bağımsız Milletvekili Adayı Muhsin Yazıcıoğlu'nun Hollanda'da Vefat Eden Dayısı Mehmet Yılmaz, Sivas'ta D..
Lincoln, formaları satışta Galatasaray, yeni transfer ettiği Lincoln'ün formalarını satışa çıkardı.
Ölmeden Mezara Konuldu Aydın'da Yaşanan İlginç Bir Olay, Duyanları Hayrete Düşürüyor. Atatürk Devlet Hastanesi'nde Ölen Bir Bayanın Akrabaları Yerine Aynı Hastanede Yatan Hatice Şenyer'in Akr..
İsveç Büyükelçisi Asp: "Türkiye'nin AB üyeliğini destekliyoruz" İsveç Büyükelçisi Christer Asp, EXPO'nun 2015'te İzmir'de yapılacak olmasını çok isabetli bulduklarını belirtti. Büyükelçi Asp,..
Gölpazarı'nda Kiraz Festivali Başladı Bilecik'in Gölpazarı İlçesi'nde Düzenlenen 4. Kiraz Festivali Coşkuyla Başladı.
27 adet el bombasıyla ilişkin tutuklanan Ali Y., ikinci kez sorgulanmak üzere savcılığa getirildi Ümraniye'de ele geçirilen 27 adet el bombasına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında "Sila..
Tarsus'ta 39 bin 193 hayvana şap aşısı yapıldı Mersin'in Tarsus ilçesinde 29 bin 672'si büyükbaş, 9 bin 521'i küçükbaş olmak üzere 39 bin 193 hayvana şap aşısı yapıldığı bildirildi.
Muğla'da orman ve arazi yangınları korkuttu Muğla'nın Fethiye, Marmaris, Köyceğiz, Ula ilçesi ve merkez Yerkesik kasabasında ormanlık ve tarım alanlarında yangın çıktı. Yangınlar uçak, heliko..
Düzce'de Çöp Depolama Alanı Tehlike Saçıyor Düzce Çam Köyü'nde Bulunan 50 Dönümlük Vahşi Çöp Depolama Alanı, İnsan Sağlığı İçin Tehlike Saçmaya Devam Ediyor.
Giresun Üniversitesi'nde Mezuniyet Sevinci Giresun Üniversitesi'ne Bağlı Şebinkarahisar Meslek Yüksek Okulu'ndan (Myo) Bu Yıl Mezun Olan 400 Öğrenci, Düzenlenen Törenle Diplomalarını Aldı.
Adana'da Başarılı Güvenlik Güçlerine Takdirname Adana Valisi İlhan Atış, Üstün ve Başarılı Çalışmaları Nedeniyle Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma Komutanlığında Görevli 14 Personele Takdirname V..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10