11 Haziran 2007 Pazartesi Günü Haberleri
CANLI YAYIN: Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Mitinginde Konuşuyor

11 Haziran 2007 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bartın'da Gıda Zehirlenmesi Bartın'da, Yedikleri Ispanaktan Zehirlenen 7 Kişi Hastaneye Kaldırıldı.
Uzlaşmayanlar Yürüyüşü Olaysız Sona Erdi Rusya'nın Başkenti Moskova'da Daha Önce Polisin Sert Müdahalesi ve Çok Sayıda Gözaltı ile Sona Eren "Uzlaşmayanlar Yürüyüşü", Bugün İlk Kez Olaysız Şe..
Lıpsky: "Türkiye, Tarihi Fırsatla Karşı Karşıya" Uluslararası Para Fonu (IMF) Birinci Başkan Yardımcısı John Lipsky, Türkiye'nin Tarihi Bir Fırsatla Karşı Karşıya Olduğunu Belirterek, 'Hem Tü..
Avrupa hayaliyle kandırılan kaçaklar Tarlabaşı'nda polis tarafından yakalandı Avrupa ülkelerine götürmek üzere anlaştıkları yabancı uyruklu kaçakları paralarını alarak dolandıran insan kaçakç..
Engin Civan'a "Kaçak" Kararı Çıktı Ziraat Bankası'na Devredilen Emlak Bankası'nın Eski Genel Müdürü Engin Civan, Bankayı Zarara Uğratmak Suçundan Hakkında Açılan Davalara Katılmadığı Gerekçes..
Oks'de Yanlış Soru İddiası İstanbul'da Özel Bir Dershane Öğretmeni, Ortaöğretim Kurumları Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı'nda (Oks) Fen Bilimleri Testindeki Bir Soru Seçeneğinin Yanlış Ol..
Listelerde 1 Numara! Amerika'da Müzik Listelerini Altüst Eden ve İlk Sıraya Yükselen Melez Güzel Rihanna, Justin Timberlake'i Bile Geride Bıraktı.
Herkes Peşinde! Playboy'a Soyununca Şöhreti Yakalayan Joanna Krupa, Dergi Kapaklarının Aranılan Yüzü Oldu!
Tayland'da Rahipler, Budizm'in Devletin Resmi Dini Olması İçin Eylem Yaptı Tayland'ın Başkenti Bangkok'ta Parlamento Binası Önünde Toplanan Yaklaşık 2 Bin Budist Rahip ve Rahibe, Devletin Res..
Bakan Babacan, Yatırım Konseyi Toplantısı'nı Değerlendirdi Türkiye Yatırım Danışma Konseyi Toplantısı Sona Erdi. Toplantıyı Değerlendiren Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, "Başta De..
Başkent Üniversitesi'nden Teröre Kınama Başkent Üniversitesi Senatosu, Son Günlerde Artan Terör Eylemlerini Kınadı. Senato'nun Yaptığı Açıklamada, "Bu Haince Terör Katliamları İnsanlık Suçund..
3 Günde 274 Yasa Dışı Göçmen Yakalandı Sahil Güvenlik Komutanlığının 9-11 Haziran Tarihleri Arasında Yasa Dışı Göçün Önlenmesi Kapsamında Gerçekleştirdiği Operasyonlarda, 274 Yasa Dışı Göçmen..
Kimle Çıksa Kopyası Oluyor! Kate Moss, Giyiminde Erkek Arkadaşlarından İlham Alıyor. Şu Anda Pete Doherty ile Aşk Yaşayan Moss, Adeta Sevgilisinin Kopyası Gibi!
Brown, El Maliki ve Talabani ile Görüştü İngiltere'de Tony Blair'den Sonra Başbakanlık Görevine Gelmesi Beklenen Maliye Bakanı Gordon Brown Bugün, Irak'a Sürpriz Bir Ziyarette Bulundu.
ÖSS'nin soru ve cevapları, aynı gün saat 16.00'da 'www.osym.gov.tr'den yayınlanacak Yüksek Öğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkez Başkanı Prof. Dr. Ünal Yarımağan, 17 Haziran Paza..
Babacan: "Yabancı Sermaye Türkiye İçin Zorunluluk" Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, Türkiye'nin Uluslararası Yatırımları Çekme İradesini Muhafaza Etmek Hatta Daha İlerilere Taşımak..
On Numara Çekilişi Yapıldı Milli Piyango İdaresi Tarafından Düzenlenen On Numara Oyununun 253. Hafta Numaraları; 4, 5, 9, 11, 12, 17, 19, 23, 38, 49, 51, 53, 58, 60, 65, 66, 69, 70, 74, 75, ..
Bangladeş'teki Felakette Ölü Sayısı 100'e Yaklaştı Bangladeş'te Muson Yağmurlarının Başlamasıyla Meydana Gelen Sel ve Toprak Kaymaları Nedeniyle Ölenlerin Sayısı 100'e Yaklaştı.
On Numara Çekildi Milli Piyango İdaresince Düzenlenen On Numara Oyununun Bu Haftaki Çekilişi Yapıldı
Ankara'da bir haftadır yağan yağmur aralıklarla devam ediyor Ankara'da bir hafta boyunca aralıklarla yağan yağmur, gün geçtikçe etkisini artırmaya devam ediyor.
İsrail'in Tutukladığı Filistin Asıllı Rus Dr. Snimh'in Kuzeni Salim'in Açıklamaları Geçen Hafta İsrail Ordusu Tarafından Tutuklanan Filistinli Asıllı Rus Vatandaşı Sami Ebu Snimh'in Kuzeni Eb..
Ödülleri Topladı! 14. Altın Koza Film Festivali'ne Beynelmilel Filmi 6 Ödülle Damgasını Vurdu!
NATO Genel Sekreteri Scheffer Türkiye'de (2) NATO Genel Sekreteri Jaap de Hoop Scheffer, Türkiye'nin Sınır Ötesi Operasyonunu Değerlendirerek, "Biz PKK'nın Terör Örgütü Olduğunu Daha Önce de ..
Afyonkarahisar'da Sağanak Yağış Hasara Yol Açtı Afyonkarahisar'a Bağlı Bazı Belde ve Köylerde Meydana Gelen Sağanak Yağış, Hasara Yol Açtı.
Kemah'ta Bir Terörist Ölü Bulundu Erzincan'ın Kemah İlçesinde Jandarma Komando Onbaşı Ahmet Bilgiç'in Şehit Olduğu Terör Örgütüne Yönelik Operasyonun Ardından Bölgede Yapılan Aramada, Bir Ter..
Şehit Piyade Komando Onbaşı Kahraman Toprağa Verildi Şırnak'ta Operasyon Sırasında Şehit Olan Piyade Komando Onbaşı Murat Kahraman, Çok Sayıda Vatandaşın Katıldığı Törenle Toprağa Verildi.
NATO Genel Sekreteri Ankara'ya Geldi NATO Genel Sekreteri Jaap de Hoop Scheffer, Temaslarda Bulunmak Üzere Ankara'ya Geldi.
Mıddlesbrough ve Bırmıngham'ın Tuncay Savaşı Dünyanın Önde Gelen Spor Portallarından "Skysports.com" Adlı İnternet Sitesi, Fenerbahçe'nin Milli Futbolcusu Tuncay Şanlı İçin İngiltere Premier ..
Halk Oyunları Coşkusu Sokaklara Taştı Muğla'nın Bodrum İlçesinde Gerçekleştirilen Halk Oyunları Türkiye Finali'ne Katılan Ekiplerin Yarışmanın Yapıldığı Salon Dışında Gösterilerini Sürdürmesi..
Şener: "Her Türlü Ortak Çaba Ortaya Konulacaktır" Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, Terörle Mücadele Konusunda, Hükümetin, Güvenlik Güçlerinin, Başta TSK'nın Büyük Çabala..
Nil Nehri'nde 1 Ayda 63 Kişi Hayatını Kaybetti Sudan'da 1 Ay İçinde Serinlemek İçin Nil Nehri'ne Giren 63 Kişi Hayatını Kaybetti.
Oks'de Yanlış Seçenek İddiası İstanbul'da Bir Dershane, Ortaöğretim Kurumları Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı'nda (Oks) Bir Sorunun Cevap Seçeneğinin Yanlış Olduğunu İddia Etti.
Avrupa Triatlon Kupası'nda Dereceye Giren Sporcular Ödüllerini Aldı Kuşadası'nda Gerçekleştirilen Avrupa Triatlon Kupası Yarışlarında Dereceye Girenlere, 15 Bin Euro Para Ödülü Dağıtıldı.
Fethiye'de Göçük: 2 İşçi Yaralı Muğla'da Kanalizasyon Çalışması Yapan 2 İşçi, Göçük Altında Kalarak Yaralandı.
Rusya Sağlık Bakanına Protestolu İstifa Çağırısı Rusya Hükümeti'nin En Çok Eleştirilen Bakanlarından Sağlık Bakanı Mihail Zurabov'a Toplumun Değişik Kesimleri Tarafından Gelen İstifa Çağrılar..
Şehit Onbaşı Bilgiç'in Cenazesi Tokat'a Getirildi Erzincan'ın Kemah İlçesinde Teröristlerle Güvenlik Güçleri Arasında Çıkan Çatışmada Şehit Düşen Jandarma Komando Onbaşı Ahmet Bilgiç'in Cenaz..
Dev Bankalar Türk Piyasasında SPK Başkanlığına Vekalet Eden İkinci Başkan Turan Erol, Türkiye"nin Yatırım Bankacılığında Yeni Bir Döneme Girdiğini Vurgularken, ""dev Yatırım Bankalarının Türk..
Hazine'nin Başı "Tapularla" Belada Hazine Aleyhine Geçen Yıl 91 Bin 643 Dava Açılırken, Bunun 43 Binini Tapu İptali Davaları Oluşturdu. Kadastro Tespitine İtiraz için Açılan Dava Sayısı da 26..
Dolar 1,3340 YTL'ye Geriledi İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, Cuma Günü İkinci Seans Kapanışına Göre 597,97 Puan Artarak Günün İlk Yarısını 44.930,41 Puandan Tamam..
Yoksul Vatandaşın "Bitmeyen" Konut Talebi Toplu Konut İdaresi"nin (TOKİ), Alt Gelir Grubu için Mayıs"ta Satışa Çıkardığı 4 Bin 305 Konut İçin, Yaklaşık 6 Katı Başvuru Geldi. TOKİ Yetkililerin..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10