27 Eylül 2007 Perşembe Günü Haberleri

27 Eylül 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Halatı kopan 5 tonluk su borusu, genç mühendis kadının ölümüne neden oldu İSKİ inşaatındaki çalışmalar sırasında halatı kopan 5 tonluk boru, genç bir mühendis kadının ayağını kopardı. Mühendi..
Fatih Ürek ?dadaş? Oldu, Kıyamet Koptu! Fatih Ürek?in Adı Bir İnternet Sitesinin ?ünlü Dadaşlar? Bölümünde Yer Alınca Erzurumlular Öfkelendi. Siteyi Yapan Erzurumlu Memur, Ürek?i Silmek Zorun..
Preveze Deniz Zaferinin 469. Yıldönümü Muğla'nın Bodrum İlçesinde "Preveze Deniz Zaferinin 469. Yıldönümü ve Deniz Kuvvetleri Günü" Kapsamında Tcg Gurbet P- 346 ile Tcg Yıldız P- 348 Hücumbot..
Türkiye: 3 - Azerbaycan: 0 25. Avrupa Bayanlar Voleybol Şampiyonası Finallerinde Türkiye, 2. Tur (E) Grubu'ndaki Üçüncü Maçında Azerbaycan'ı 3-0 Yendi.
Fenerbahçe Kampa Girdi Fenerbahçe, Ankaragücü ile Yarın Akşam Yapacağı Lig Maçının Hazırlıklarını Tamamlayarak Kampa Girdi.
Bursadaki Çocuk Dövme Meselesi Kavgası
Bursa'daki Çocuk Dövme Meselesi Kavgası
Bursa'nın İznik İlçesinde 2 Grup Arasında Çocuk Dövme Meselesi Yüzünden Çıkan ve 1 Kişinin Hayatını Kaybettiği 5 Kişinin de Yaralandığı Kavgaya Karışan 10 Şahıstan 1'i Çıkarıldığı Mahkemece Tutuklandı.
Ulaştırma Bakanı Yıldırım: "Telekom Hisselerinin Bir Bölümü Gelecek Yıl Halka Arz Edilerek Satılacak" Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Telekom'da Geri Kalan Kamu Hisselerinin Bir Bölümünü Ge..
Başbakan Erdoğan: "Terör örgütünün saldırlarında dökülen kanlar toplumumuzdaki kitlesel travmayı derinleştiriyor" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, terör örgütü PKK'nın saldırıları sonucu döküle..
Gezerken Uçağı Kaçırdı! Ayşe Hatun Önal THY Uçağı ile New York'a Gidecekti Ancak Free Shop'ta Alışverişe Dalınca Uçağı KaçırdıAyşe Hatun Önal THY Uçağı ile New York'a Gidecekti Ancak Free Shop'ta Alışverişe Dalınca Uçağı Kaçırdı
Şartlı Anlaşma mı?
Şartlı Anlaşma mı?
Türkiye ile Irak Arasında Üç Gündür Süren ve 'Sıcak Takip' Konusunda Kilitlenen Müzakerelerin Sonunda Terörle Ortak Mücadeleye İlişkin Anlaşma Sağlandı. Ancak Irak Yönetiminin Öngördüğü Şartlarla...
Damlapınar ve Kepezkaya Hidroelektrik Santralleri İçin 'Onlıne' Temel Atma –abd'li Enerji Devi Aes Corporation ile Ic İçtaş Enerji Ortaklığının İnşa Edeceği Karaman'daki Damlapınar ve Kepezk..
Akdenizde Turizm Sezonu Ramazan Bayramına Kadar Uzadı
Akdeniz'de Turizm Sezonu Ramazan Bayramı'na Kadar Uzadı
Antalya'nın Alanya İlçesinde Plajlarda ve Eğlence Mekanlarında Yaz Sezonunu Aratmayacak Yoğunluk Yaşanırken, İşletmeciler Bu Canlılığı Ramazan Bayramı'na Taşımak İstiyor.
Babacan'ın BM Temasları Birleşmiş Milletler (BM) Genel Kurulu Toplantısına Katılmak İçin Gittiği New York'ta Bir Dizi Temasta Bulunan Dışişleri Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, AB Komisyo..
Türk Garson ile Polonyalı Öğretmen Evlendi
Türk Garson ile Polonyalı Öğretmen Evlendi
Muğla'nın Fethiye İlçesindeki Bir Otelde Garsonluk Yapan Şahin Sığva ile Tatil İçin İlçeye Gelen Polonyalı Monika Glogowska'nın Aşkları Evlikle Noktalandı.
Sevgilim Çok Mızıkçı! Ünlü Sanatçı Hülya Avşar Sevgilisi İş Adamı Sadettin Saran'ı Bakın Nasıl Anlattı!..Ünlü Sanatçı Hülya Avşar Sevgilisi İş Adamı Sadettin Saran'ı Bakın Nasıl Anlattı!..
Biletler Satıştı! Fenerbahçe'nin 100. Yıl Kutlamaları İçin Türkiye'ye Gelecek Olan Beyonce Konserinin Biletleri Satışa ÇıktıFenerbahçe'nin 100. Yıl Kutlamaları İçin Türkiye'ye Gelecek Olan Beyonce Konserinin Biletleri Satışa Çıktı
Irak İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Aydın Halit: "Anlaşma yarın saat 11.00'de imzalanacak" Irak İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Aydın Halit, Türkiye ile Irak arasındaki terörle mücadele anlaşmasın..
Sıcak Takip için Anlaşma Sağlandı Türkiye ile Irak Arasında Terörle Mücadele İşbirliğine İlişkin Süren Görüşmelerde Uzlaşmaya Varıldı
Erdoğan: Laik Bir Ülkenin Başbakanıyım Başbakan Erdoğan Kendisine ?müslüman Ülkenin Başbakanı? Olarak Hitabeden Musevi Örgüt Liderini Düzeltti: ?hayır, Türkiye Laik Bir Ülke...?
Sağlıklı Nesiller İçin Spor Yapın Uyarısı
Sağlıklı Nesiller İçin Spor Yapın Uyarısı
Niğde Gençlik ve Spor İl Müdürü Metin Kaplan, Sporun Çevreye Uyumu ve İnsanlarla İlişki Kurmada Özbenliği Geliştirdiğini Belirterek, Spor Yapan İnsanlarda Hastalanma Riskinin Genel Nüfusa Oranla Çok Düşük Seviyelerde...
Avukat Mahmut Bulut Tutuklandı Bağcılar'da, Eşi ve 2 Kızının Öldürülmesine İlişkin Mahkemeye Sevk Edilen Avukat Mahmut Bulut, Tutuklandı.
Kastamonu'da Orman Yangını Kastamonu'da, Karadere Orman İşletme Müdürlüğü Handüzü Orman Şefliği Mevkisindeki Ormanlık Alanda Yangın Çıktı.
Terörle Mücadele Anlaşması Yarın İmzalanıyor Irak İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Aydın Halit, Türkiye ile Irak Arasında Terörle Mücadelede İşbirliğine Yönelik Anlaşmanın Yarın İmzalanacağını Sö..
AES-IC ortaklığının 600 milyon dolarlık hidroelektrik santrali yatırımının ilk temeli atıldı
AES-IC ortaklığının 600 milyon dolarlık hidroelektrik santrali yatırımının ilk temeli atıldı
Amerikan alternatif enerji şirketi AES ile IC İbrahim Çeçen Yatırım Holding A.Ş. ortaklığınnda 600 milyon dolarlık Karaman Damlapınar ve Kepezkaya Hidroelektrik santrallerinin temelleri törenle atıldı.
Karatay Belediyesinin Sağlık Taramaları Devam Ediyor
Karatay Belediyesi'nin Sağlık Taramaları Devam Ediyor
Konya'nın Merkez Karatay İlçe Belediyesi'nin Başlattığı Sağlık Taramaları Ramazan Ayında da Devam Ediyor.
Telekom Çalışanları İftarda Buluştu Türk Telekom Bursa İl Müdürlüğü Çalışanları ve İlgili Kurumların Yetkilileri İftar Yemeğinde Buluştu.
Kastamonu'da Şüpheli Ölüm Kastamonu'da Hayvanlarını Otlanmaya Götüren Şahıs, Eve Dönüş Yolunda Ölü Olarak Bulundu.
Alanyada Deve Hırsızlığı
Alanya'da Deve Hırsızlığı
Antalya'nın Alanya İlçesinde Deve Turu Yaptıran Süleyman Sönmez ve Kadir Koca'nın Develeri Kimliği Belirsiz Kişi ya da Kişilerce Çalındı.
Güzeller Plajı Bastı Sabah Saatlerinde Sidney'in Ünlü Bondi Plajı'nda Toplanan Bikinili Güzeller Meraklı Bakışlara Aldırmadan Poz VerdiSabah Saatlerinde Sidney'in Ünlü Bondi Plajı'nda Toplanan Bikinili Güzeller Meraklı Bakışlara Aldırmadan Poz Verdi
Sıcak Takip için Anlaşma Sağlandı Türkiye ile Irak Arasında Terörle Mücadele İşbirliğine İlişkin Süren Görüşmelerde Uzlaşmaya Varıldı
Sudan'daki Mültecilerinin Sorunları Masaya Yatırıldı Birleşmiş Milletler (BM) Mülteciler Yüksek Komiserliği ve Mülteciler Ofis Komiserliği Tarafından Ortaklaşa Düzenlenen Toplantıda Kamplarda..
Dışişleri Bakanı Babacan, 9 ülkeyi kapsayan bir Ortadoğu turuna çıkıyor Dışişleri Bakanı Ali Babacan, gelecek hafta 9 ülkeyi kapsayacak şekilde Ortadoğu turuna çıkmaya hazırlanıyor.
Vakıflar Genel Müdürlüğü, Fener Rum Patrikhanesi ile davalık Vakıflar Genel Müdürlüğü, Fener Rum Patrikhanesi ile Rum Erkek Yetim Çocukları Koruma Vakfı'na ait olan Büyükadadaki bir gayrımenk..
Irak İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Halit Aydın: "Anlaşma yarın saat 11.00'de imzalanacak" Irak İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Halit Aydın, Türkiye ile Irak arasındaki terörle mücadele anlaşmasın..
İstanbul'da Elektrik Kesintisi Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa ve Avcılar İşletme Müdürlüklerince Yapılacak Çalışmalar Nedeniyle, 30 Eylül ve 3 Ekim'de Bazı Semtlerde Elektrik Kesintisi Uygulanacak..
Aşk Yeniden! Ünlü Pop Yıldızı Whıtney Houston Fiyasko ile Sonuçlanan İki Aşk Macerasından Sonra Yeni Bir Aşka Yelken AçtıÜnlü Pop Yıldızı Whıtney Houston Fiyasko ile Sonuçlanan İki Aşk Macerasından Sonra Yeni Bir Aşka Yelken Açtı
Çarşambada 4 Kilo Kubar Esrar Ele Geçti
Çarşamba'da 4 Kilo Kubar Esrar Ele Geçti
Samsun'un Çarşamba İlçesinde 4 Kilo Kubar Esrar Ele Geçirilirken, Olayla İlgili Soruşturma Sürüyor.
Tunceli Belediye Başkan Yardımcısı Hakkında Soruşturma Başlatıldı
Tunceli Belediye Başkan Yardımcısı Hakkında Soruşturma Başlatıldı
Tunceli Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Taşkale Hakkında "Terör Örgüt Propagandası Yapmak" Suçlamasıyla Soruşturma Başlatıldı.
Avrupa Birliği Okulu'na Valilikten İnceleme Diyarbakır Valiliği, Bazı Basın Yayın Organlarında Çıkan 'Bu Okulda Her Türlü Kıyafet Serbest' Başlıklı Haber Üzerine İnceleme Başlattı.
Danıştay'dan Uludağ Milli Parkı Sınırlarının Daraltılmasına Ret Danıştay İdari Dava Daireleri Kurulu, Uludağ Milli Parkı Sınırlarını 347 Hektar Daraltan Bakanlar Kurulu Kararının Yürütmesinin..
Her 4 Çocuktan Biri Yoksul Çocuk Vakfınca Yayınlanan 'Türkiye'nin Çocuk Gerçeği' Raporuna Göre, Çocuk Sorunlarında En Büyük Etken Yoksulluk. Her 4 Çocuktan Biri Yoksul, 5 Çocuktan Biri Çalışı..
Edirne'nin zirvesi Serhat Koleji'nin iftarında buluştu Edirne'de bulunan Serhat Koleji'nin düzenlediği iftar yemeği ilin üst düzey yönetici ve işadamlarını buluşturdu. Geleneksel olarak veril..
Şırnakta 5 Terörist Etkisiz Hale Getirildi
Şırnak'ta 5 Terörist Etkisiz Hale Getirildi
Şırnak'ın Beytüşşebap İlçesinde Sürdürülen Operasyonlarda 4 Terörist Silahlarıyla Birlikte Ölü Ele Geçirilirken, Silopi İlçesinde İse 1 Terörist Güvenlik Güçlerine Teslim Oldu.
Kürtlere Göre Kuzey Irakta PKKlı Yok
Kürtler'e Göre Kuzey Irak'ta PKK'lı Yok
Irak'ın Kuzeyindeki Bölgesel Kürt Hükümeti Sözcüsü Cemal Abdullah, Kontrolleri Altındaki Yerleşim Bölgelerinde Yasadışı Hiçbir Terör Örgütünün Kesinlikle Barınmadığını İddia Etti.
İran'da 3 Kişi Daha İdam Edildi İran'ın Kuzeyinde 3 Kişinin Bu Sabah Asılarak İdam Edildiği Bildirildi.
Yasa Çıkmadığı İçin 950 Bin Euro Kaybettik
'Yasa Çıkmadığı İçin 950 Bin Euro Kaybettik'
Vakıf Yasasının Henüz Meclis'ten Geçmemiş Olması Nedeniyle 100 Bin Euro'luk Bir Apartman İçin Bir Rum Vatandaşına İnsan Hakları Mahkemesi'ndeki Bir Dava Nedeniyle 950 Bin Euro Ödediklerini Kaydetti.
Altın Portakal'da 12 Türk Filmi Yarışacak 44. Antalya Altın Portakal Film Festivali Ulusal Uzun Metrajlı Film Yarışması'nda Mücadele Edecek Türk Filmleri Belli Oldu.
Ukraynalı Hackerin ABD'ye İadesi Ertelendi Antalya 3. Ağır Ceza Mahkemesi, ABD Tarafından 'Erişim Kaçakçılığı' Suçundan Uluslararası Tutuklama Kararıyla Aranırken, Antalya'nın Kemer İlçesinde..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10