11 Eylül 2007 Salı Günü Haberleri

11 Eylül 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
AKPli Bağış: 11 Eylülün Etkileri Sürüyor
AKP'li Bağış: '11 Eylül'ün Etkileri Sürüyor'
Egemen Bağış, 'Bugün, 11 Eylül'deki terörist saldırılarının altıncı yılında, ne yazık ki bu saldırıların Amerikan halkı ve dünya siyaseti üzerindeki trajik etkileri hala hissedilmektedir' dedi.
Manavgat ilçesinde susam hasat mevsimi başladı
Manavgat ilçesinde susam hasat mevsimi başladı
Antalya'nın Manavgat ilçesinde susam hasat mevsimi başladı. Turizm beldesi Manavgat'ta çiftçiler tarlalarında yoldukları susamları demetleyerek destelemeye başladı. Manavgata'ta 2007 yılı susam fiyatı 2,5 YTL'den...
Milli Savunma Bakanı Gönül, İzmirde açılışa katıldı
Milli Savunma Bakanı Gönül, İzmir'de açılışa katıldı
Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, İzmir'de faaliyet gösteren 'Site Unlu Mamuller'in 14. şubesinin açılışını gerçekleştirdi.
Elazığ'da bir okulun bilgisayarlarını çalan 4 kişi yakalandı ıÜüElazığ'da bir okulun bilgisayarlarını çalan 4 kişi Emniyet mensuplarınca yakalandı.
Görevini İhmal Etti Ebru Gündeş'in Eski Eşi Avukat Ömer Durak 'Görevi İhmal' Suçundan 5 Ay Hapis Cezasına ÇarptırıldıEbru Gündeş'in Eski Eşi Avukat Ömer Durak 'Görevi İhmal' Suçundan 5 Ay Hapis Cezasına Çarptırıldı
Trabzon'da Trafik Kazası: 2 Ölü, 2 Yaralı Trabzon'un Akçaabat İlçesi'nde Bugün Akşam Saatlerinde Meydana Gelen Trafik Kazasında 2 Kişi Öldü, 2 Kişi de Yaralandı.
Şırnak'ta Polis Panzeri Kaza Yaptı: 3 Yaralı Şırnak'ta Bir Polis Panzerinin Devrilmesi Sonucu Meydana Gelen Trafik Kazasında 3 Polis Memuru Yaralandı.
Patlayıcılar PKKnın Kullandıklarıyla Örtüşüyor
'Patlayıcılar PKK'nın Kullandıklarıyla Örtüşüyor'
Ankara Valiliği, Kurtuluş Otoparkındaki Bir Minibüste Ele Geçirilen Patlayıcı Maddelerin, Mersin ve Şırnak'ta Yapılan PKK Operasyonlarında Yakalanan Maddelerle Örtüştüğünü Açıkladı.
Cumhurbaşkanı Gülün Van Ziyareti
Cumhurbaşkanı Gül'ün Van Ziyareti
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, ilk yurt içi gezisine başladığı Van'da Vali Özdemir Çakacak'tan şehir hakkında birifing aldı. Birifinge Van milletvekilleri ve Başsavcı Yahya Akçadırcı da katıldı.
Cumhurbaşkanı Gül, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesini ziyaret etti
Cumhurbaşkanı Gül, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi'ni ziyaret etti
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Van gezisinde Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi'ni de ziyaret etti.
Kazada ölen Ordu Sanayi ve Ticaret İl Müdürü, oğlu ve eşinin cenazeleri Gümüşhaneye gönderildi
Kazada ölen Ordu Sanayi ve Ticaret İl Müdürü, oğlu ve eşinin cenazeleri Gümüşhane'ye gönderildi
Zonguldak'ın Devrek ilçesinde dün gece meydana gelen trafik kazasında ölen Ordu Sanayi ve Ticaret İl Müdürü İsa Bulgur, eşi ve oğullarının cenazeleri Gümüşhane'ye gönderildi.
Uşak Sivil Savunma İl Müdürlüğünün bombalı saldırı tatbikatı gerçeğini aratmadı
Uşak Sivil Savunma İl Müdürlüğü'nün bombalı saldırı tatbikatı gerçeğini aratmadı
Uşak Sivil Savunma İl Müdürlüğü'nün Uşak Hükümet Konağı'na yapılması muhtemel bir bombalı saldırı sonucunda yapılacak kurtarma çalışmaları ile ilgili tatbikatı gerçeğini aratmadı. Hükümet Konağı'nda yapılan tatbikat...
Saldırı Girişimi PKK Eylemlerini Andırıyor
Saldırı Girişimi PKK Eylemlerini Andırıyor
Patlayıcı yüklü minibüs ve 11 Eylül'ün 6. yılındaki saldırı girişimine ilişkin olarak Ankara Valiliği, yaptığı açıklamada, teşebbüsün PKK'nın diğer eylemleriyle bağdaştığını belirtti.
Ankara Valiliği: "Patlayıcı madde ve hazırlanış biçimi, PKK'nın eylemleriyle örtüşüyor" Ankara Kurtuluş Otoparkı'nda ele geçirilen patlayıcı madde ve düzeneğin kuruluş yönteminin PKK'ya karşı..
Kosova Türk Eşgüdüm Bürosunun Yeni Müsteşarı Mustafa Sarnıç:
Kosova Türk Eşgüdüm Bürosu'nun Yeni Müsteşarı Mustafa Sarnıç:
Kosova Türk Eşgüdüm Bürosu Müsteşarı Görevine Atanan Mustafa Sarnıç, Kosova'da Yerli ve Yabacı Üst Düzey Yetkililere Yaptığı Nezaket Ziyaretlerinde, Türkiye'nin Bundan Sonra da Dost ve Kardeş Kosova'ya Olan Desteğini...
Opec Petrol Bakanları Üretimin Artırılmasını Kararlaştırdı Petrol İhraç Eden Ülkeler Teşkilatı (Opec) Petrol Bakanlarının Bugün Viyana'da Yapılan 145. Dönem Olağan Toplantısında, Günlük Üreti..
Patlayıcı PKK Operasyonundakilerle Örtüşüyor
Patlayıcı PKK Operasyonundakilerle Örtüşüyor
Ankara'da Bir Minibüs İçerisinde Bugün Bulunan Patlayıcıların, Daha Önce Mersin ve Şırnak Uludere'de Terör Örgütü PKK'ya Karşı Yürütülen Operasyonlarda Ele Geçen Malzemelerle Örtüştüğünü Açıkladı.
Nişan Tarihi Şubat! Türkan Şoray ve Cihan Ünal'ın Kızı Yağmur, Tansu Çiller'in Oğlu Berk ile Şubat Ayında NişanlanıyorTürkan Şoray ve Cihan Ünal'ın Kızı Yağmur, Tansu Çiller'in Oğlu Berk ile Şubat Ayında Nişanlanıyor
A Milli Takım'da Deniz Barış da kadrodan çıkarıldı EURO 2008 Grup eleme maçında yarın Macaristan ile oynayacak olan A Milli Takım son çalışmasını maçın oynanacağı BJK İnönü Stadı'nda yaptı. M..
Hedef ABD Ankara Büyükelçiliğiydi
Hedef ABD Ankara Büyükelçiliğiydi
Ankara Kurtuluş otoparkında park halinde ele geçirilen bomba yüklü aracın hedefinin ABD Ankara Büyükelçiliği olduğu bildirildi. Eylemin 11 Eylül saldırısı yıldönümünde yapılmak istendiği belirlendi.
Seri Hırsız Yakalandı Ağrı Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Ekipleri, Çevresindekilere Uyuşturucu Hap Veren ve Onlara Zorla Hırsızlık Yaptıran O.y. İsimli Zanlıyı Yakaladı.
Cumhurbaşkanı Gül'ün Van Ziyareti Vangölü Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Emin Toker, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Yurt Turuna Doğu Bölgesi'nden Başlamasının Çok Anlamlı Olduğunu Söyledi..
İsrail, Gazze'nin Elektrik ve Suyunu Kesebilir İsrail Dışişleri Bakanı Tzipi Livni, Fransa Dışişleri Bakanı Bernard Kouchner ile Görüştü. Livni, Görüşmenin Ardından Düzenlenen Basın Toplantıs..
Sakatlanan Deniz Barış Kadrodan Çıkartıldı (A) Milli Futbol Takımı'nın, Macaristan ile Yarın Yapacağı Avrupa Şampiyonası Eleme Grubu Maçı Öncesi, Sakatlığı Nedeniyle Deniz Barış Aday Kadrodan..
Alanya'da Parkomat Bilmecesi Antalya'nın Alanya İlçesinde 2005 Yılı Sonunda Encümen Kararı ile 175 Bin YTL'ye Parkomat İhalesini Alan İltam Limited Şirketi'nin 15 Parkomat Cihazı, Antalya 2. ..
Avrasya Gazetesi 1.yaşını Kutladı Erzurum'da Haftalık Olarak Yayınlanan Avrasya Gazetesi'nin 1.yaşı Düzenlenen Programla Kutlandı.
Trabzon'da Fakirlere Ramazan Kumanyası Yardımı Trabzon Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Tarafından Bu Yıl 2 Bin 370 Yardıma Muhtaç Vatandaşa Ramazan Yardımı Yapılacak.
Yeni Evli Çifte Hırsızlık Şoku
Yeni Evli Çifte Hırsızlık Şoku
Erzincan'da Bir Süre Önce Dünya Evine Giren Çiftin Evine Giren Hırsız Vey Hırsızlar, Düğünde Takılan Ziynet Eşyalarını, Bir Miktar Nakit Para ve Kredi Kartlarını Çalarak Kayıplara Karıştı.
2016 Olimpiyatlarına Adaylık İçin Perşembe Karar Verilecek İstanbul Olimpiyat Hazırlık ve Düzenleme Kurulu (Hdk), Yaptığı Toplantıda İstanbul'un 2016 Olimpiyatları'na Adaylığı Konusunu Görüşt..
Sandıklar Havalimanlarında
Sandıklar Havalimanlarında
Anayasa Değişikliğini Öngören Halk Oylaması İçin Gümrük Kapılarında Oy Verme İşlemi Başladı. İzmir Adnan Menderes Havaalanı'nda Kurulan Sandıklarda Vatandaşlar Oylarını Kullandı.
Cumhurbaşkanı Gül, Jandarma Asayiş Kolordu Komutanlığını Ziyaret Etti
Cumhurbaşkanı Gül, Jandarma Asayiş Kolordu Komutanlığı'nı Ziyaret Etti
Van'da Gezi ve İncelemelerini Sürdüren Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Van Valiliği'ndeki Görüşmelerinin Ardından Jandarma Asayiş Kolordu Komutanlığı'nı Ziyaret Etti.
Bomba Yüklü Arabanın Hedefi ABD Büyükelçiliği İdi
Bomba Yüklü Arabanın Hedefi ABD Büyükelçiliği İdi
Ankara Valisi Önal, Sıhhiye'deki Çok Katlı Otoparkta Bulunan Bomba Yüklü Minibüs ile İlgili Polis Kriminal Laboratuvarı'nın İncelemelerini Tamamladığını Söyledi.
Sahneye Ara Verdi Pop Müziğin Sevilen İsmi Soner Arıca Ramazan Ayının Gelmesi ile Birlikte Sahneye Ara VerdiPop Müziğin Sevilen İsmi Soner Arıca Ramazan Ayının Gelmesi ile Birlikte Sahneye Ara Verdi
'Ben Bir Profesyonelim' Danimarka Eski Büyükelçisinin Manken Kızı Elıza Hoppe, Türbanla Podyuma ÇıktıDanimarka Eski Büyükelçisinin Manken Kızı Elıza Hoppe, Türbanla Podyuma Çıktı
Tıp Öğrencisinin Ölümüne Yol Açan Sürücü Tutuklandı Samsun'da Yolun Karşısına Geçmekte Olan Tıp Fakültesi Öğrencilerine Çarparak 1 Kişinin Ölümüne, 1 Kişinin de Yaralanmasına Sebep Olan Otomo..
Hırsızlık Zanlıları Tutuklandı Konya'da PTT Bank'tan 16 Bin YTL Çaldığı İddia Edilen 4 Şüpheli ile 3 Otomobilden Toplam 4 Bin YTL Çaldığı Öne Sürülen Yabancı Uyruklu 2 Kişi, Çıkarıldıkları Ma..
Hababam Sınıfı'nın "Tulum Hayri"si Vefat Etti Rıfat Ilgaz'ın Unutulmaz Eserinden Ertem Eğilmez Tarafından Aynı Adla Sinemaya Uyarlanan "Hababam Sınıfı"nın Oyuncularından "Tulum Hayri" Lakaplı..
Terörle Mücadele Yüksek Kurulu Yarın Toplanacak Terörle Mücadele Yüksek Kurulu, Yarın Saat 14.00'te Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek'in Başkanlığında Toplanacak.
Cumhurbaşkanı Gül Vanda (4)
Cumhurbaşkanı Gül Van'da (4)
Van'da sivil toplum örgütü temsilcileriyle Valilikte biraraya gelen Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün bu tutumu, toplantıya katılan 37 temsilci tarafından takdirle karşılandı.
G8 Enerji ve Çevre Bakanları Toplantısı Sona Erdi
G8 Enerji ve Çevre Bakanları Toplantısı Sona Erdi
Almanya Çevre Bakanı Sigmar Gabriel, Ev Sahipliği Yaptıkları G8 Enerji ve Çevre Bakanları Toplantısı'nın Sonuçlarını Basına Aktardı.
11 Eylül Kurbanları Anılıyor Aralarında Türk Zühtü İbiş'in de Bulunduğu 11 Eylül Kurbanları, Saldırının 6. Yıldönümünde Gözyaşlarıyla Anılıyor.
Cumhurbaşkanı Gül'ün Van Ziyareti Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ndeki 4 Günlük Gezisinin İlk Durağı Olan Van'da Ellerinde Türk Bayrakları ve Güllerle Bekleyen ..
Bandırma Müftülüğü'nden Ramazan Hazırlıkları Balıkesir'in Bandırma Müftüsü Halil Uzun, Ramazan Ayı Dolayısıyla Müftülük Olarak Programlarını Hazırladıklarını Belirterek, İlçedeki Tüm Camileri..
Su Arıtma Tesisi İçin Başkanlığa Tam Yetki
Su Arıtma Tesisi İçin Başkanlığa Tam Yetki
Samsun'un Bafra Belediye Meclisi, Su Arıtma Tesisi Yapılması İçin Başkan Şükrü Neiş'e Yetki Verdi. Bafra Belediyesi Eylül Ayı Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi. Toplantıda Gündem Maddelerinden Biri Olan Arıtma...
Borsa 49 Binin Üzerinde ABD Merkez Bankası"nın (Fed) Faiz İndirimine Gideceği Beklentisiyle Dünya Borsalarındaki Yükselişi İzleyen İMKB 49,000"in Üzerinde Hareket Ediyor. Polen Menkul Değerle..
Bandırma Ülkü Ocaklarından Hoşgeldin Ramazan Gecesi
Bandırma Ülkü Ocakları'ndan Hoşgeldin Ramazan Gecesi
Balıkesir'in Bandırma İlçesi'nde Ülkü Ocakları Temsilciliği Tarafından 'Hoşgeldin Ramazan' Gecesi Düzenlendi.
Ankara'da El Kaide Alarmı Ankara'da Bir Minübüste Ele Geçirilen Bombaların Türünün İstanbul'u Kana Bulayan El Kaide Saldırısıyla Aynı Olduğu Öğrenildi.
Patlayıcı Madde Miktarı Tahminlerin Üstünde
Patlayıcı Madde Miktarı Tahminlerin Üstünde
Ankara Valisi Önal, Sıhhiye'deki Çok Katlı Otoparkta Bulunan Bomba Yüklü Minibüs ile İlgili Polis Kriminal Laboratuvarı'nın İncelemelerini Tamamladığını Söyledi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10