22 Ekim 2007 Pazartesi Günü Haberleri

22 Ekim 2007 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Hizbullah Lübnan'da ABD Üssü Kurulamayacağını Belirtti Hizbullah, Lübnan'da ABD Üssü Kurulduğu Takdirde Amerikan Askerlerine "İşgalci Kuvvetler" Muamelesi Yapılacağı Yönünde Uyarıda Bulundu.
Başbakan Erdoğan'ın Açıklamaları Yunan Basınında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın İngiliz Times Gazetesine Yaptığı Açıklama Yunan Basınında Yer Aldı.
İran'ın Nükleer Programı Uluslararası Atom Enerjisi Ajansı Uaea'nın Başkanı Muhammed El Baradey, İran'ın İddia Edildiği Gibi Nükleer Silah Elde Etmeye Çalışması Halinde Bunun İçin 3'le 8 Sene..
Talabani: PKK Saldırılarını Durduracak
Talabani: PKK Saldırılarını Durduracak
Talabani, PKK'nın Bu Gece Tek Taraflı Olarak Saldırılarını Durdurma Kararı Vereceğini Söylerken, Akıllara, 'Madem, Peşmerge Bunu Sağlayabiliyordu, Daha Önce Neden Müdahale Etmedi,' Soruları Geliyor.
Bakan Babacan, Türkiye'nin Diyalogtan Yana Olduğunu Belirtti Dışişleri Bakanı Ali Babacan, Ankara'nın Kuzey Irak'a Sınır Ötesi Operasyon Düzenlemeden Önce Tüm Diplomatik Çabaları Göstereceğin..
Hakkari'deki Hain Saldırı Rum Basınında Hakkari'de Dün Meydana Gelen Terör Saldırılarında 12 Askerin Şehit Olması ve Anayasa Değişiklik Paketiyle İlgili Referandum, Rum Basınında Geniş Yankı ..
Atina'da Kafeye Silahlı Saldırı Yunanistan'ın Başkenti Atina'da Kimliği Belirsiz Kişiler Tarafından Bir Kafeteryaya Düzenlenen Silahlı Saldırıda 2 Kişi Hayatını Kaybetti.
Bakanlar Kurulu'ndan, "Alınan Yetki En İdeal Şekilde Kullanılacak" Mesajı Çıktı Bakanlar Kurulu, Hakkari'nin Dağlıca Bölgesinde Dün Meydana Gelen Terör Saldırısıyla İlgili Açıklama Yaptı. Bak..
DTP, Kendilerinden Haber Alınamayan Askerler İçin Talep Gelmesi Durumunda Yardım Edebileceklerini Açıkladı Demokratik Toplum Partisi (DTP) Eş Başkan Yardımcısı Nurettin Demirtaş, Hakkari'de H..
Adıyaman'da Yayın Yapan Mercan Tv'nin Klip Saatinde Program Yapımcısı ve Sunucu Askeri Kıyafetle Programı Sundu Adıyaman'da Yayın Yapan Mercan Tv'nin Program Sunucusu, Müzik Programına Askeri..
SHP Genel Başkanı Murat Karayalçın Çanakkale'ye Gelecek Sosyal Demokrat Halk Parti'si (SHP) Genel Başkanı Murat Karayalçın, 24 Ekim Çarşamba Günü Çanakkale'ye Gelecek.
Alman Turistler Türkiye'nin Sınır Ötesi Operasyonuna Karşı Çıktı Hakkari'de Teröristlerin Kurduğu Pusuda 12 Mehmetçiğin Şehit Edilmesi Olayına Yurt Genelinde Tepkiler Çığ Gibi Devam Ederken, ..
Malatya'da Sarı Eylem Malatya'da Taksiciler Şehir Merkezinde Konvoy Oluşturup Klakson Çalarak Terörü Protesto Etti.
Sahil Güvenlik Komutanlığı'nın 25. Yıl Sergisi Sahil Güvenlik Komutanlığı 25. Kuruluş Yıl Dönümü Etkinlikleri Kapsamında 'Denizler Geleceğimizdir' Konulu Resim Sergisi Düzenledi.
Halk Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, Belediye Başkanı Zeybekci'yi Ziyaret Etti Denizli Belediye Başkanı Nihat Zeybekci, Halk Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın'ı Makamında Kabul Etti.
Samsun'da Çevre Katliamı Samsun'un Çarşamba İlçesinden Geçen Yeşilırmak'ta Binlerce Balık Telef Oldu.
İş Dünyasından Teröre Tepki Yağdı
İş Dünyasından Teröre Tepki Yağdı
Son Dönemde Giderek Artan ve Dün Hakkari'deki 12 Askerin Şehit Edilmesiyle Zirveye Çıkan Teröre Tepki Yağıyor.
Bahçeli: Barzaninin Tutumu Savaş Nedenidir
Bahçeli: Barzani'nin Tutumu Savaş Nedenidir
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kuzey Irak Yönetimindeki Barzani'yi Hedef Alarak, 'Barzani ve Peşmergeler Türkiye'nin Maruz Kaldığı Terör Saldırılarından Doğrudan Sorumludur' Dedi.
Konya Çimento'da Yatırım Tamamlandı, Kapasite Yüzde 27 Artıyor İstanbul - Konya Çimento Sanayii A.ş, 24.5 Milyon YTL'lik Yatırımla Yeni Çimento Değerimeni Kurdu. Şirket, Bu Yatırımın Devreye ..
İstanbul'da Suç Örgütüne Darbe/ Tanju Çalak'ın da Aralarında Bulunduğu 32 Kişi Yakalandı İstanbul - Suç İşlemek Amacıyla Örgüt Kurarak İstanbul'da Oto Hırsızlığı Yapmak, Çalıntı Otoları Değiş..
İstanbul Zabıtasının Filosuna 20 Araç Katıldı İstanbul - İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İbb) Zabıta Daire Başkanlığının, Yağışlı ve Karlı Havalarda Ekiplerin Daha Etkin Denetim Yapmasına İmk..
Ardahanlılar Askere Gitmek İçin Dilekçe Verdi Ardahan'da Düzenlenen Teröre Tepki Mitinginin Ardından Vatandaşlar, Askere Gitmek İçin Dilekçe Verdi.
Çiçek'ten Provokasyon Uyarısı Hükümet Sözcüsü, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Yaşanan Son Saldırıların Ardından, Ülkenin Muhtelif Yerlerinde Yapılan ve Yapılması Muhtemel B..
Bahçeli: Barzani ve Peşmergeleri, Terör Saldırılarından Doğrudan Sorumlu Ankara - MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türkiye'nin Maruz Kaldığı Terör Saldırılarından "Barzani ve Peşmergelerinin..
Hayırsever işadamı Mehmet Tatar'dan üniversiteye modern hastane Kayserili hayırsever iş adamı Mehmet Tatar tarafından çocukları Gülşah ve Mert Tatar adına yaptırılacak olan Erciyes Üniversite..
Talabani'den Beklenen Açıklama 'PKK, Bu Akşam Tek Taraflı Ateşkes İlan Edecek'
Organik tarımı kuraklık vurdu Koyulhisar Ziraat Odası tarafından organik meyveciliğin geliştirilmesi için başlatılan çalışmalara, kuraklık nedeniyle meydana gelen susuzluk engel oluyor.
Albümünü Ailesinden Gizledi Kylıe Mınogue, Yeni Albümünü Piyasaya Çıkmadan Dinlemek İsteyen Kızkardeşi Dannıı Mınogue'e Bakın Ne Cevap Verdi.Kylıe Mınogue, Yeni Albümünü Piyasaya Çıkmadan Dinlemek İsteyen Kızkardeşi Dannıı Mınogue'e Bakın Ne Cevap Verdi.
Taksim'de "Eylem" Gerilimi Bursa'da Temel Haklar ve Özgürlükler Derneği'ne Yapılan Saldırıyı Protesto Eden Bir Grup ile Hakkari'de 12 Askerin Yaşamını Yitirmesini Protesto Eden Başka Bir Grub..
Demirtaş: "Kayıplarla İlgili Bir Talebi Değerlendiririz" DTP Genel Başkan Vekili Nurettin Demirtaş, Hakkari'deki Birliğe Silahlı Saldırının Ardından 8 Askerle İrtibatın Kesilmesine İlişkin Ol..
TBB: İnternet Bankacılığında 8 Milyon 558 Bin Kayıtlı ve Aktif Bireysel Müşteri Var İstanbul - Internet Bankacılığı Yapmak Üzere Sistemde Kayıtlı Olan ve En Az Bir Kez Login Olmuş Toplam Bire..
Baykal'dan terörle mücadelede ABD taktiği: "Türkiye, Irak sınırlarında güvenli bölge oluşturmalıdır" Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Deniz Baykal, terör örgütüne yönelik sınır öte..
Ardahan'da teröre lanet yürüyüşü düzenlendi Hakkari'de önceki gün şehit edilen 12 asker için Ardahan'da teröre lanet yürüyüşü düzenlendi. Atatürk Anıtı önünde toplanan yüzlerce vatandaş terör..
Samsun 'Ay-yıldız'a Bürünecek Samsun'da, Terörü Lanetlemek ve Türkiye Cumhuriyeti'nin 84. Yıldönümü Etkinlikleri Çerçevesinde Tüm Kamu Kurum ve Kuruluşlar ile İş Yerleri ve Konutlar, Ay-yıldı..
Afyonkarahisar Çay halkı terörü lanetledi Afyonkarahisar'ın Çay ilçesinde halk PKK'yı lanetledi. Yaklaşık bin 500 kişilik kalabalık Atatürk Anıtı önüne kadar sloganlar atarak yürüdü.
Salı Günü (23 Ekim 2007) için Geçerli MB Döviz Kurları Ankara - Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası 23 Ekim 2007 Tarihi için Gösterge Niteliğindeki Döviz Kurlarını Açıkladı. Buna Göre, Dolar A..
Rus Kommersant: Türkiye'nin Sınır Ötesi Operasyonu, Petrolü 100 Dolara Çıkarabilir Moskova - Rus Kommersant Gazetesi, Türkiye'nin Kuzey Irak'a Yönelik Olası Bir Sınır Ötesi Operasyon Planlama..
Görele'de teröre lanet yağdı Terör örgütü PKK'nın Hakkari'nin Yüksekova ilçesi Dağlıca bölgesinde piyade taburuna düzenlediği saldırıda 12 askerin şehit, 16 askerin de yaralanmasına Giresun'u..
Burdur Defterdarlığı vergi bilincini geliştirmek için yarışma düzenliyor Burdur Defterdarlığı, kamuoyunda sağlıklı bir vergi bilincinin oluşturulması, verginin toplumun tüm kesimlerine benims..
Şenkaya halkı şehitler için yürüdü Terör örgütü PKK'nın son zamanlarda artan hain saldırılarına karşı halkın tepkisi çığ gibi büyüyor. Hakkari'nin Yüksekova ilçesi Dağlıca bölgesinde askeri b..
Borusan ile Arcelormittalden Ortak Yatırım
Borusan ile Arcelormittal'den Ortak Yatırım
Dünya Demir Çelik Devi Arcelormittal ile Türk Çelik Devi Borusan Holding, Yarı Yarıya Ortak Olarak 500 Milyon Dolar Yatırımla Sıcak Haddeleme Tesisi Kurma Kararı Aldı.
Bahçeli: 'Barzani ve Peşmergeleri Saldırılardan Doğrudan Sorumlu' MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türkiye'nin Maruz Kaldığı Terör Saldırılarından "Barzani ve Peşmergelerinin Doğrudan Soruml..
ABD Başkanlığı: "ABD Birlikte Çalışma Taahhüdüne Bağlıdır" ABD Başkanlığı, Teröristlere Karşı Türkiye ve Irak ile Birlikte Çalışma Taahhüdüne Bağlı Olduğunu Bildirdi.
AB Büyükelçileri Türk'le Bir Araya Gelecek AB Ülkelerinin Ankara Büyükelçileri, Yarın DTP Genel Başkanı Ahmet Türk ile Bir Araya Gelecek.
Toyota Ne Kadar Otomobil Satıyor?
Toyota Ne Kadar Otomobil Satıyor?
Dünyanın En Büyük Otomotiv Firmalarından Olan Toyota, Üçüncü Çeyrek Sonuçlarını Açıkladı.
Terör Saldırısına Sağlık Çalışanlarından Tepki
Terör Saldırısına Sağlık Çalışanlarından Tepki
Türk Sağlık-sen Van Şube Başkanlığı Yöneticileri ve Hastane Çalışanları, Hakkari'de Meydana Gelen Saldırıyı Kınayarak Teröre Tepki Gösterdi.
Enflasyon Beklentisi Geriliyor
Enflasyon Beklentisi Geriliyor
Merkez Bankası Tarafından Düzenlenen Beklenti Anketine Göre, Yıl Sonu Enflasyon Beklentisi Yüzde 6.94'e İndi.
Zonguldak'ta Teröre Lanet Yağdı Türkiye Kamu-sen Zonguldak Temsilciliği Tarafından Düzenlenen Teröre Tepki Mitinginde On Binlerce Kişi Sokaklara Dökülerek Teröre Lanet Yağdırdı.
Çiçek: Tezkereyi Dolapta Dursun Diye Çıkarmadık Bakanlar Kurulu Toplantısı Sonrası Hükümet Sözcüsü Cemil Çiçek Açıklama Yaptı
Hükümet Açıklaması (1): "Kimse Türkiye'nin Gücünü Sınamaya Yeltenmesin" Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Cemil Çiçek, "Devletin Tüm Kurumlarının Terörle Mücadelede Azim ve Kararlılığı T..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10