6 Temmuz 2007 Cuma Günü Haberleri

6 Temmuz 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
'Evet Mumcu'yla Görüştüm' Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek: İki Arkadaş Görüşemez mi? Ben Ağar?la da Baykal?la da Görüşüyorum
Petkim'i Satın Alan "Troika Group" Büyük Kar Bekliyor Petkim'i Alan Konsorsiyumun Lideri Rus 'Troika Group'un Önümüzdeki 4-6 Yıl İçinde Petkim'in Büyük Kara Geçeceğine İnandığı Bildirildi.
Glasgow Rangers'a İspanyol Defans Oyuncusu İskoçya Premier Ligi Ekiplerinden Glasgow Rangers, İspanya'da Osasuna Forması Giyen Savunma Oyuncusu Carlos Cuellar'ı Renklerine Bağladı.
Fenerbahçe, Gürhan ve İlhan Parlak ile Sözleşme İmzaladı Fenerbahçe, Geçen Sezon Sivasspor'da Kiralık Olarak Forma Giyen Gürhan Gürsoy ile 3 Yıllık, Kayserispor'dan Transfer Edilen İlhan Parl..
P&g Türkiye 20. Yılını Sezen Aksu Geleneksel Yaz Konserleri ile Kutluyor Tüketim Ürünleri Sektörünün Önde Gelen Firmalarından Procter&gamble (P&g), Bu Yıl Dünyada 170, Türkiye'de 20. Yılını K..
THY: "İsteğimiz Toplu İş Sözleşmesi Görüşmelerinin En Kısa Zamanda Tamamlanması" Türk Hava Yolları(thy), Toplu İş Sözleşmesi Görüşmelerinin En Kısa Zamanda Tamamlanarak Çalışanların Yeni Döne..
Silifke'de Orman Yangını Mersin'in Silifke İlçesinde Çıkan Orman Yangınında 1 Hektar Çamlık Alan Yandı.
Pakistan'da İki Türk Gözaltına Alındı Pakistan'da Türk Kökenli 2 Alman Vatandaşının Terör Şüphesiyle Gözaltına Alındığı Bildirildi.
Hatay Havaalanı'na İlk Uçak İniş Yaptı İnşaat Çalışmaları Devam Eden Hatay Havaalanı'na İlk Uçak İniş Yaptı.
Bir Zamanlar Maziye Bak Gizel Özdilli, Nigar Talibova, Doğa Bekleriz Bir Zamanlar Çok Samimiydiler. Şimdi Sanki Kan Davası Güdüyorlar.
Antalya'da Hanutçulukla Mücadele Sürüyor Emniyet Müdürlüğü, Büyükşehir Belediyesi, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'ndan Birer Görevlinin Bulund..
Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi'nde Tartışma Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'e Yabancı Kredi Kullanmak Üzere Yetki Verilmesine İlişkin Olağanüstü Toplanan Belediye Mecl..
Möller'den Kıbrıs Konusunda Görüşme Çağrısı BM Genel Sekreteri'nin Kıbrıs Özel Temsilcisi ve Kıbrıs'taki BM Barış Gücü (Unfıcyp) Misyon Şefi Michael Möller, KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Tala..
MB, Bankalararası Piyasa'da borç alabilme limitini iki katına çıkarıyor Merkez Bankası, Bankalararası Para Piyasasında toplam borç alabilme limitinin, 2003-2006 yılları arasındaki bankacılık ..
İş Bankası ve Hazine arasında 135 milyon dolarlık kredi anlaşması Türkiye İş Bankası ile Hazine Müsteşarlığı arasında İzmir - Aydın Otoyolu'nun finansmanına yönelik 135 milyon dolar tutarında..
İsveç, iltica etmek isteyen Iraklılar için kuralları zorlaştırdı Avrupa'da en fazla Iraklı göçmen barındıran İsveç, iltica etmek isteyen Iraklılar için kuralları zorlaştırdı. Artık ltica etme..
Kanserli Belediye Meclis Üyesinin Sağlık Karnesi Feryadı Balıkesir'in Edremit İlçesi'ne Bağlı Kadıköy Belde Belediyesi'nin Meclis Üyelerinden Niyazi Sümer, Akciğer Kanseri Olduğunu ve Bağ-kur..
Elazığ'da Hac Kayıtları Başladı Elazığ'da Hac İçin Kayıtlar Başladı. İl Müftüsü Ömer Kocaoğul, Elazığ'a İlk Etapta 719 Kontenjan Verildiğini, Bunun 564'ünün Geçen Yıldan Kalıp Kayıt Yenileten..
Şanlıurfa'da Hacı Adaylarının Kesin Kayıtları Başladı Şanlıurfa'da 2007 Yılında Hacca Gidecek Hacı Adaylarının Kesin Kayıtları Başladı.
Alman Genç Marco Tutuklu Kalacak/ Kefalet Talebi Reddedildi Antalya- Antalya'da Tatil Yaparken, 13 Yaşındaki İngiliz Charlotte M.'yi Taciz Ettiği İddiasıyla Antalya'da Tutuklu Bulunan 17 Yaşı..
Elazığlı İş Adamından Örnek Davranış Elazığlı İş Adamı İzzet Gülser, Şubat Ayında Meydana Gelen Depremde Hasar Görerek Boşaltılan Gezin Beldesindeki İlköğretim Okulunun Yerine 12 Derslikli Ok..
Hastaneye Gitmek Üzere Evden Çıkan 2 Kız Kardeş Kayıplara Karıştı Malatya'da Cilt Rahatsızlığı Nedeniyle Hastaneye Gitmek Üzere Evden Çıkan 2 Kız Kardeş Kayıplara Karıştı.
Denizli Başbakan Erdoğan ve Baykal'ı Bekliyor Denizli'de 22 Temmuz'da Yapılacak Milletvekili Genel Seçimleri Öncesinde Hareketli Günler Yaşanmaya Başlandı.
Omv, Petrol Ofisi'nin Ceyhan'da Rafineri Kurmasını Kabul Etti Avusturya Merkezli Petrol ve Doğalgaz Şirketi Omv, Yüzde 35.1 Oranında Ortağı Olduğu Petro Ofisi'nin Ceyhan'da Yılda 10 Milyon To..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10