6 Temmuz 2007 Cuma Günü Haberleri

6 Temmuz 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
THY, İlk 5 Ayda 6 Milyon 962 Bin Yolcu Taşıdı Eçen Yıl Avrupa'nın En Hızlı Büyüyen Ulusal Havayolu Şirketi Olan Türk Hava Yolları (THY), Bu Yılın İlk 5 Ayında da Büyümesini Sürdürdü.
Sağlık Ocaklarında Muayene Ücreti Ödeniyor Ankara Tabip Odası (ATO) Başkanı Önder Okay, Sağlık Ocaklarındaki Muayeneler İçin Ücret Ödendiğini Belirterek, "( Sağlık Ocaklarında Muayene Ücreti ..
Kuzey Kore, Nükleer Reaktörü Kapatacağını Vadetti Kuzey Kore, Kendisine Vadedilen Enerji Yardımını Aldığında Ana Nükleer Reaktörünü Kapatacağını Bildirdi.
Pakistan İstihbarat Servisi: "Müşerref'in uçağına ateş açıldı" (3) Pakistan İstihbarat Sevisi (ISI)'nin bir yetkilisi, Devlet Başkanı Pervez Müşerref'in uçağına havalandığı sırada ateş açıldı..
Afganistan Devlet Başkan'ı Aşkabat temaslarını tamamladı Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbanguli Berdimuhamedov'un resmi davetlisi olarak Aşkabat'a gelen Afganistan Devlet Başkanı Hamid Karza..
İsrail kaçırılan askeri için hapishanedeki Hamas üyeleriyle müzakere yapıyor İsrail'in geçtiğimiz yıl kaçırılan asker Gilad Şalit'in teslim edilmesi için Hamas'la görüşmelere başladığı bildir..
NASA, astronotları için 19 milyon dolara Rusya'dan astronomik fiyata tuvalet satın alıyor NASA, Uluslararası Uzay İstasyonu (ISS)'deki astronotların kullanması için 19 milyon dolara Rusya'dan..
Kamyon arkasında oyun oynayan çocuğunu yanlışlıkla ezdi Denizli'nin Kale ilçesinde oyun oynayan bir çocuk, babasının kamyonu altında ezilerek hayatını kaybetti.
Şanlıurfa'da Uyuşturucu Operasyonu Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı'nca Uyuşturucu Madde Kaçakçılığı ile Mücadele Kapsamında Yapılan Çalışmalar Sonucunda 15 Kilo 630 Gram Toz ve Kubar Esrar ..
Mısır ve ayçiçeği tarlasında 30 bin kök Hint keneviri ele geçirildi Adana'nın Ceyhan ilçesinde mısır ve ayçiçeği tarlasında ekili vaziyette yaklaşık 30 bin kök dişi Hint keneviri ele geçirild..
SHP Lideri Karayalçın Adana'da Sosyaldemokrat Halk Partisi (SHP) Genel Başkanı Murat Karayalçın, Cumhurbaşkanlığı Seçim Sürecinde Egemenliğin Parçalanması Sürecinden Bahsedildiğini Belirterek..
Alman Turistler Marco Duruşması İçin Ekrana Kilitlendi Antalya'da Bir İngiliz Turiste Cinsel Tacizde Bulunduğu İddiası Sonucu Tutuklanan ve Antalya Cezaevi'nde Bulunan 17 Yaşındaki Alman Marc..
Adrenalin Meraklısı Daha Önce Motosiklete Binen ve Ralli Yapan Sinem Güven, Şimdi de Bakın Neye Merak Sarmış!...
Bir Türlü Silinmiyor Manken Burcu Çağrı'nın Sindiremediği Değil de Sildiremediği Bir Şey Var... Tıklayın Bakalım Neymiş!
Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Polat: "Seyrantepe konusunda Fenerbahçeli yöneticiler kıskanç davrandı" Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Adnan Polat takımın yurt dışı kampına gitmede..
Makine ihracatı Türkiye ihracatını ikiye katladı Türkiye'nin toplam ihracatı 2007 yılı Ocak-Haziran döneminde yüzde 24 oranında artarken, Orta Anadolu Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliğ..
Kurşunsuz benzinin litre fiyatı 2-3 YKr ucuzladı Akaryakıtta 95 oktan kurşunsuz benzinin pompa fiyatı, bugünden geçerli olmak üzere litrede 2-3 YKr ucuzladı.
Tayvan'a gelen kaçak göçmenler Çin'e geri dönerken yakalandı Çin - Tayvan arasındaki insan kaçakçılığında bugün yeni bir gelişme yaşandı. Çin'den Tayvan'a gelen 6 kaçak göçmen geri dönmek ist..
Muhsin Yazıcıoğlu: "Mumcu'ya 27 Nisan'da meclise girmesini tavsiye ettim" BBP eski Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, 27 Nisan'da yapılan cumhurbaşkanlığı oylaması öncesinde Anavatan Partisi Li..
Bakan Akdağ: "Tüm vatandaşlarımız eşit ve onurluca sağlık hizmetlerini alabiliyor" Sağlık Bakanı Recep Akdağ, AK Parti hükümeti döneminde sağlıkta gerçekleştirilen reformla tüm sağlık kurumla..
Kızıltepe'de sahte seçmen iddiaları Mardin'in Kızıltepe ilçesine bağlı Işıklar ve Yukarı Azıklı köylerinde seçmen nüfusunu arttırmak için dışarıdan kayıt yaptırıldığı iddiaları üzerine Cumhur..
THY, Hava-İş Sendikası'nın toplu görüşmelerdeki tutumunu 'uzlaşmaz' olarak niteledi ıÜüTürk Hava Yolları (THY), 21. dönem Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerinde çözüme ulaşmak için ellerinden gel..
İzmir'i Sisli Su ile Serinletecek! AKP, İzmir Mitingine Katılanları Serinletmek için İlginç Bir Formül Buldu
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10