5 Temmuz 2007 Perşembe Günü Haberleri

5 Temmuz 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İlhan Parlak, "Fenerbahçe ile anlaştım" Kayserispor'un genç futbolcusu İlhan Parlak, Fenerbahçe Kulubü ile 5 yıllığına anlaşmaya vardığını açıkladı.
Çocuğunu onuncusuna bakamam diye ormana bırakmış Düzce'nin Kaynaşlı ilçesinde ormana terk edilen 2 günlük bebeğin annesi bulundu. Kanamalı bir halde bulunan kadının 9 çocuk sahibi olduğu, 3 g..
Bağdat'ta şiddet ölümleri azaldı, infazlar arttı Irak'ın başkenti Bağdat'ta Şubat ayından bu yana uygulanan güvenlik operasyonu, çatışmalarda ölen sivillerin sayısını azaltırken, diğer yandan..
Fendi Çantası Kayboldu! 1000 YTL Değerindeki Fendı Çantasının Kaybolduğunu Sanan Demet Akalın Reına'yı Ayağa Kaldırdı!
Bağdat'ta bombalı saldırı: 2 Amerikan askeri öldü, 2 asker yaralandı Irak'ın başkenti Bağdat'ın güneyinde bugün düzenlenen bombalı saldırıda 2 Amerikan askeri öldü. ABD Ordusu'ndan yapılan aç..
Diyarbakır'da çatışma: 3 güvenlik görevlisi yaralandı Terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonlarını sürdüren güvenlik güçleri, bölgede teröristlerle sıcak temas sağlıyor. 2 gündür Diyarbakır kı..
ORKÖY, köylünün toprak damlarını çinko ile kaplıyor Orman Köylüsünü Kalkındırma Müdürlüğü, orman köylüsünün ormana olan baskısını azaltmak için yapmış olduğu desteklemelere devam ediyor.
Tam Vakfı Direktörü Şen: Türkiye Araştırmalar Merkezi (Tam) Vakfı Direktörü Prof. Dr. Faruk Şen, Güncel Gelişmeler Işığında Türk Örgütlerinin Uyum Zirvesinden Çekilme Kararlarının Doğru ve Ye..
Polis, suç ve suçlularla mücadelede vatandaştan destek istedi Batman'da Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği, görev alanındaki mahalle sakinleri ile toplantı düzenledi.
Sinop Üniversitesi'nde Rektörlük Yarışı Yeni Kurulan Sinop Üniversitesi'nde (Sü) İlk Rektörlük Seçimi Bugün Yapıldı.
Hijyenik olmayan bitkisel ilaçlar sağlığa zararlı İzmir İl Sağlık Müdürlüğü, gerek bitkisel ilaçların hijyen kaideleri dışında satılması gerekse bilgisiz kişilerce tavsiyesinin sonradan telaf..
Barış'ın Annesi Oğlunun Kedisini Severek Gözyaşı Döktü Muğla'da Geçirdiği Trafik Kazası Sonucu Hayatını Kaybeden Barış Akarsu'nun Annesi Hatice Akarsu, Oğlunun Kedisine Sarılarak Gözyaşı Dökt..
İshalin önlenmesi için taze yiyecek ve temiz içme suyu şart Sağlık Bakanlığı'nın 1986 yılından beri yürüttüğü "İshalli Hastalıkların Kontrolü Programı" kapsamındaki çalışmalarla ishal sebepli..
AK Partili Kapusuz ve CHP'li Eraslan, Anayasa Mahkemesi'nin kararını değerlendirdi AK Parti Grup Başkanı Vekili Salih Kapusuz, Anayasa Mahkemesi'nin red kararını "doğru bir karar" olarak nit..
DSP: "Petkim Yabancılara Peşkeş Çekilemez" DSP Genel Sekreteri Masum Türker, AKP'nin Türkiye'nin Stratejik Kaynaklarını ve Değerlerini Yabancılaştırma Politikasının Petkim'in Satışıyla Bir Ke..
Çevre Mühendisleri'nden Partilere "Çevre" Eleştirisi Çevre Mühendisleri Odası Genel Sekreteri Burçak Karaman Uysal, Partilerin Seçim Bildirgelerinde Çevre Konusuna Gereken İlgiyi Göstermedikl..
Anayasa Mahkemesi red kararı verdi Anayasa Mahkemesi, Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer ve CHP'nin anayasa değişikliği paketi ile ilgili yaptığı itirazı reddetti.
Anayasa Mahkemesi, Cumhurbaşkanı Sezer ve CHP'nin itirazını reddetti Anayasa Mahkemesi, Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer ve CHP'nin, Cumhurbaşkanını halkın seçmesini öngören Anayasa değişikli..
Türk Telekom Lig A Türk Telekom Lig A Takımlarından Giresunspor, İç Transferde Levent Demiray ve Cem Karahan ile Sözleşme İmzaladı.
İsviçre Frangı Yerine Peru Parası Vermek İstediler Balıkesir'in Ayvalık İlçesinde Otel Görevlisine İsviçre Frangı Yerine Peru Parası Vermek İsteyen Üç Kişi Polis Tarafından Gözaltına Alındı
Elazığ'da Tapu Kadastro Çalışmaları Elazığ'da Köylerin Tapu ve Kadastro Çalışmaları Tüm Hızıyla Devam Ediyor.
İsmail Yk, Barış Akarsu'nun Ölümüne Üzüldü Artvin'de Düzenlenen Konserde Sahne Alan Sanatçı İsmail Y.k, Barış Akarsu'nun Ölümüne Üzüldüğünü Söyledi.
Erzurum'da Geleneksel Uluslararası Palandöken Karate Kupası Yarın Start Alıyor Bu Yıl 4.'sü Organize Edilen Geleneksel Uluslararası Palandöken Karate Kupası Yarın Başlayacak.
Türk Telekom Lig A Türk Telekom Lig A Takımlarından Elazığspor, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'dan Kaleci İskender'i Renklerine Bağladı.
Anayasa Mahkemesi'nden Ret Anayasa Mahkemesi, Cumhurbaşkanının Halk Tarafından Seçilmesini de Öngören Anayasa Değişiklik Paketinin İptaline İlişkin Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer ve CHP Tar..
Petkim İhalesini Kazanan Ortak Girişim Grubunun Tarafları Açıklandı Özelleştirme İdaresi Başkanlığınca Düzenlenen Petkim Özelleştirme İhalesini Kazanan Transcentralasia Petrochemical Holding ..
İTO, Mexico City Ulusal Ticaret Odası ile İşbirliği Anlaşması İmzaladı Mexico City Ulusal Ticaret Odası ile İstanbul Ticaret Odası (İTO) Arasında Bir 'İşbirliği ve Dostluk' Anlaşması İmzaland..
Deutsche Bank'tan B ve C Gelir Grubu Müşterilere Mortgage Hizmeti Deutsche Bank, Garanti Bankası'nın Takas ve Saklama Birimini Satın Almasının Ardından Türkiye'deki Faaliyetlerini Tüketici Fi..
Halkbank, 'Mavi Kalem Kredisi' Adında Yeni Bir Kredi Kampanyası Hazırladı Halk Bankası Kişilerin Eğitim Hayatı İçin Onlara Destek Olma Amacıyla "Mavi Kalem Kredisi" Adında Yeni Bir Kredi Kamp..
10 Yaşındaki Çocuk Denizde Boğuldu Mersin'de, Serinlemek İçin Denize Giren 10 Yaşındaki Çocuk Boğuldu.
Keçisini Ucuza Satmayan Anne ile Kızına Komşu Dayağı Adana'da Bir Kadınla Kızı, Keçilerini Ucuza Satmadıkları Gerekçesiyle Komşuları Tarafından Darp Edilerek Hastanelik Oldu.
Vkgbh Derneği Operasyonu Kapsamında 3 Kişi Daha Gözaltına Alındı Vatansever Kuvvetler ve Güç Birliği Hareketi (Vkgbh) Derneği'ne Yönelik Yapılan Operasyon Kapsamında Mersin'de 3 Kişi Daha Göz..
Kıbrıs Rum Hükümeti Ara Bölgeye Elektronik Gözler Yerleştiriyor Kıbrıs Rum Kesimi'nde Yayınlanan Politis Gazetesi, Ara Bölgeye Kameralar Yerleştirildiğini Bildirdi.
Yunanistan, Türk Karasularını İhlal Etti Yunanistan'a Ait Bir Sahil Güvenlik Botunun Dün Türkiye Karasularını İhlal Ettiği Bildirildi.
Egemen Bağış'ın Ağabeyinin Vefatı AK Parti İstanbul Milletvekili ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Danışmanı Egemen Bağış'ın Ağabeyi ve Futbol Federasyonu Genel Sekreter Vekili Nüzhet Kiper..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10