5 Temmuz 2007 Perşembe Günü Haberleri

5 Temmuz 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bilimadamları Açıkladı 'Kadınlar da Artık Erkekler Kadar Cinsel İçerikli Rüyalar Görüyor.'
Brezilya Cumhurbaşkanı da Sılva'nın Brüksel Temasları Brezilya Cumhurbaşkanı Luiz Inacio Lula da Silva, Bir Dizi Temasta Bulunmak İçin Geldiği Belçika'nın Başkenti Brüksel'de Avrupa Parlament..
Abbas, Kaçırılan Gazeteci Johnston'ı Kabul Etti İngiliz Yayın Kuruluşu Bbc'nin, Gazze'de Kaçırılan ve 114 Gün Rehin Tutulduktan Sonra Dün Serbest Bırakılan Muhabiri Alan Johnston, Filistin De..
Demirkol'un Ehliyetine El Kondu Gökhan Demirkol, Önceki Gece 2. Kez Alkollü Araç Kullanırken Yakalandığı için Ehliyetine 2 Yıl Süreyle El Koydu
Sayın Seyirciler Sevgilim Boşanıyor! Belediye Başkanının Boşanmasını Sunan Sunucunun 20 Yıllık Evliliği Yıkan Kişi Olduğu Ortaya Çıktı
İsrail'de Tutuklu Bulunan 4 Ürdünlü Ülkelerine İade Edildi 1990 Yılında Ürdün'den İsrail'e Yasal Olmayan Yollardan Giriş Yapan ve Burada 2 İsrail Askerini Öldürmek Suçundan Ömür Boyu Hapse Ma..
Manavgat'a modern kapalı spor salonu ile stadyum yapılacak Spordan Sorumlu Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Manavgat Stadyumu ve Kapalı Spor Salonu'nu uluslarası spor mü..
Maaşlı Evlilik Brezilyalı Seksi Model Adrıana Lıma, Lıchtensteın Prensi Wence ile Temmuz'da Evleniyor.
Baykal: "Seçimden AKP Çıkarsa Sıkıntı Kaçınılmazdır" CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, "Bu Seçimden AKP Çıkar, Türkiye'nin 4 Yılını Yeniden Yönetecek Olursa Türkiye'nin Çok Büyük Sıkıntılarla K..
Yunan Sahil Güvenlik Ekipleri Türk Meslektaşlarına Yardım Etti Yunan Sahil Güvenlik Ekipleri, Türk Meslektaşlarının İsteğiyle Yunanistan'ın İstanköy Adası Yakınlarında Kaybolan Bir Grup Kişiy..
Ağar: "Cumhuriyet Hiçbir Partinin Zimmetinde Değildir" Demokrat Parti (Dp) Genel Başkanı Mehmet Ağar, 'Cumhuriyetin Kimsenin Zimmetinde Olmadığını' Belirterek, 'Cumhuriyetin, İnanç, İman ve A..
Biletle Girilmez! Küresel Isınmaya Dikkat Çekmek İçin Düzenlenen Konserlere Biletle Girmek Yasak..
Monıc'ı Tehdit Ediyormuş Sosyetenin Tanınmış Simalarından Monic Benerdate'ye 3 Aydır Gelen Tehdit Telefonlarının Sırrı Çözüldü.
Belarus'tan İran'a Askeri Yardım Sözü Belarus Devlet Başkanı Alexander Lukaşenko, İran'a Askeri Yardım Sözü Verdi.
TBMM Başkanı Arınç Manisa'da (2) Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Bülent Arınç, Anayasa Mahkemesi'nin Verdiği Kararla İlgili Gazetecilerin Sorularını Yanıtladı.
Azerbaycan ile Ermenistan'ı Karadeniz Oyunları Karşı Karşıya Getirdi Avrupa Şampiyonası Grup Elemelerinde A Grubu'na Düşen Ancak Yaşadıkları Siyasi Sorunlar Nedeniyle Birbirleriyle Maç Yapmak..
Meksika'da Kargo Uçağı Düştü: 9 Ölü Meksika'da Bir Kargo Uçağının Pasifik Kıyılarında Bir Yola Düştüğü, Olayda 9 Kişinin Hayatını Kaybettiği Öğrenildi.
Irak'ta Düğün Konvoyuna Bombalı Saldırı: 17 Ölü Irak'ın Başkenti Bağdat'ta Patlayıcı Yüklü Araçla Bir Düğün Konvoyuna Yönelik Düzenlenen Saldırıda 17 Kişi Hayatını Kaybetti. Olayda Çok Sayıda..
Tuğçe Kazaz Din Beğenmiyor Seksi Model Tuğçe Kazaz'ın Budizme Merak Saldığı Belirtildi..
Bırak O Benim Suçlum! İzmir'in Kemalpaşa İlçesi Yakınlarında Düzenlenen ve 6 Kişinin Gözaltına Alındığı Uyuşturucu Operasyonu, Polis ve Jandarma Arasındaki Yarışı Ortaya Çıkardı.
Mevcut Duruma Göre, Halkoylaması 21 Ekim'de Anayasa Mahkemesi'nce İptal İstemi Reddedilen 5678 Sayılı Türkiye Cumhuriyeti Anayasası'nın Bazı Maddelerinde Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun, ..
Meksika'da, Kargo Uçağı Araçlara Çarptı: 9 Ölü Meksika'nın Kuzeyindeki Culiacan Kentinde Bir Kargo Uçağı, Kalkışı Sırasında Araçlara Çarptı. Kazada 9 Kişi Öldü.
Don Kişot Burak! Uzun Süredir Ortalıkta Görünmeyen Burak Kut Bir Döndü Pir Döndü.
Binbir Surat Claudıa Ünlü Model Claudıa Schıffer ile Chanel'in Usta Tasarımcısı Karl Lagerfeld, Güçlerini Birleştirdi.
Faruk Çelik, Anayasa Mahkemesi'nin Kararını Değerlendirdi AK Parti Grup Başkan Vekili Faruk Çelik, AK Parti Olarak Cumhurbaşkanının Halk Tarafından Seçilmesi Konusundaki Israrlarını Sürdürece..
Uzan'a Polis Engeli Adana'dan Sonra Mersin'de de Devam Etti Gp Genel Başkanı Cem Uzan, Adana ve Mersin Seçim Gezisinde Polis Engeliyle Karşılaştı. Uzan, Gp'nin Şehir Turu Yapmasına Adana Emni..
RTÜK Başkanı Akman'a Hollanda'dan "Akıllı İşaretler" Plaketi RTÜK Başkanı Zahit Akman'a, Hollanda-türkiye İşbirliğiyle Gerçekleştirilen "Akıllı İşaretler Projesi"ne Yaptığı Katkılar Nedeniyle..
Isparta'da "Teröre Lanet, Şehide Saygı" Mitingi Isparta'da "Teröre Lanet, Şehide Saygı" Mitingi Düzenlendi. Isparta Barosu'nun Öncülüğünde, Hükümet Alanı'nda Düzenlenen Mitinge, Sivil Toplum ..
Erdoğan, Brown ile Görüştü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İngiltere Başbakanı Gordon Bronwn ile Telefonda Görüştü.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10