4 Temmuz 2007 Çarşamba Günü Haberleri

4 Temmuz 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Sıcaklık 37 Derece Olacak! Türkiye Genelinde Bu İki Gün Hava Yine Sıcak ve Bunaltıcı Olacak. İstanbul 37 Dereceyle Kavrulacak!
MHP milletvekili adayları Kozan'da Adana'nın Kozan ilçesine gelen MHP adayları projelerini anlattı. Şevkiye Mahallesi Stadyum kavşağındaki seçim bürosunun açılışı için ilçeye gelen MHP Genel..
Bakan Koç Tralleis Antik Kenti'nde Çeşitli İnceleme ve Açılışlara Katılmak Üzere Aydın'a Gelen Bakan Koç, Yeniden Kazı Çalışmalarına Başlanan Tralleis Antik Kenti'nde Çalışmaları Yerinde İzle..
Yücel İldiz ile yollarını ayıran Orduspor, Suat Kaya ile anlaştı Yücel İldiz ile yollarını ayıran Orduspor, Suat Kaya ile anlaştı
Narenciye pazarı erken açıldı, tüccar narenciyeyi dalında 40 YKr'ye alıyor Geçen yıllarda iç pazardaki tüketim azlığı ve ürün çokluğu, ihracatta yaşanan sorunlar sebebiyle fiyatı 10 YKr'ye ka..
Adana Kozan Kaymakamlığı'ndan ihale Adana'nın Kozan ilçesinde Işıkkaya, Değirmenuşağı ve Örendere köylerindeki grup yolları için 2 adet iş makinesinin kiralanması ve Menfez İhalesi 9 Temmuzda..
Hayatını Kaybeden Eski Dep Milletvekili Doğan İçin Cizre'de Mevlit Okutuldu Geçirdiği Kalp Krizi Sonucu Hayatını Kaybeden Eski Dep Milletvekili Orhan Doğan İçin Cizre'de Atatürk Parkında Tazi..
Piyasalarda Durum İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) İkinci Seansta 49733.19 Puana Kadar Yükselerek, Seans İçi Tarihi Rekor Seviyesini Yenileyen Bileşik Endeks, Bir Miktar Kar Satışı il..
Konya Ovası'nın "Su Rüyası" Gerçekleşiyor Konya Ovası Sulama Projesi (Kop) Kapsamındaki, Bağbaşı Barajı ve Mavi Tüneli Temel Atma Töreni ile Gembos Derivasyonu Açılış Töreni, 6 Temmuz Cuma Gü..
Fitch, Global Holding'e Kredi Notu Verdi Uluslararası Kredi Derecelendirme Kuruluşu Fitch, Global Yatırım Holding'e Uzun Vadeli Yerel ve Yabancı Para Cinsinden Kredi Notu Olarak 'B' Verdi. Fi..
Petkim İhalesi Yarın Yapılacak Petkim'in Yüzde 51 Oranındaki Kamu Hissesinin Özelleştirme İhalesinin Nihai Pazarlık Görüşmesi Yarın Yapılacak
Teröristler Köyden Ekmek Alarak Kaçtı Gümüşhane'nin Kelkit İlçesine Bağlı Kazanpınar Köyünde Bir Eve Giren PKK Terör Örgütüne Mensup 2 Terörist, 8 Ekmek ve 2 Kilo Un Aldıktan Sonra Kırsal Ala..
AP Temas Grubu'nun KKTC Ziyareti Kıbrıs'ta Temaslarda Bulunan Avrupa Parlamentosu Kıbrıslı Türklerle Yüksek Temas Grubu, Lefkoşa Ara Bölgede Bulunan Ledra Palas Hotel'de Bir Basın Toplantısı ..
Ürdün Kralı Abdullah, Elysee Sarayı'nda Ürdün Kralı Abdullah, Günü Birlik Geldiği Fransa'da Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy Tarafından Kabul Edildi.
Duruma Göre Değiştiriyor! Tuba Ünsal Çantasında Beş Gözlü Olmadan Dışarı Çıkamıyormuş; Güneşin Durumuna Göre de Sürekli Değiştiriyormuş!
Petkim'in özelleştirme ihalesi yarın yapılacak Petkim'in yüzde 51'lik kamu hissesinin blok satışına ilişkin özelleştirme ihalesinde nihai pazarlık görüşmeleri yarın tamamlanacak. İhale yarın ..
Hilton Otelleri 26 milyar dolara satıldı Amerika'nın en önde gelen finansal yatırım şirketlerinden biri olan Blackstone, Hilton otel zincirini 26 milyar dolara satın aldı. Satış sözleşmesi, H..
Dışişleri Bakanlığı: "Anlaşma imzalandı ama yürürlüğe girmedi" Dışişleri Bakanlığı, Amerika Birleşik Devletleri'nin Irak'a yönelik askeri operasyonunun Türk ekonomisi üzerindeki olası olumsuz..
İki Cipi 5 Saniyede Soydular Ankara'da 5 Saniye İçerisinde 2 Cipin Camını Aynı Anda Kırarak Araçlardan 100 Bin YTL'lik Çek Alan 2 Hırsız Kayıplara Karıştı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10