4 Temmuz 2007 Çarşamba Günü Haberleri

4 Temmuz 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İskeleden Balıklama Atlayınca Boynu Kırılıp Öldü Yalova'da İskeleden Denize Atlayan Bir Kişi, Boynu Kırılarak Hayatını Kaybetti.
Tokat'ta Trafik Kazası: 1 Ölü, 3 Yaralı Tokat'ta Meydana Gelen Trafik Kazasında 1 Kişi Hayatını Kaybetti, 3 Kişi de Yaralandı.
Brown, Irak'tan Çekilme Takviminin Belirlenmesi Yönündeki Talepleri Geri Çevirdi İngiltere Başbakanı Gordon Brown, Muhalefetin İngiliz Askerlerinin Irak'tan Çekilmesi İçin Bir Tarih Belirlenm..
Irak'ta ABD Hesabına Çalışan Siviller, ABD'li Askerlerden Fazla ABD'nin Resmi Rakamlarına Göre, Irak'ta ABD'li Müteahhitlerince İstihdam Edilen Sivillerin Sayısı 180 Bini Geçti. Ülkede Görev ..
Cumhurbaşkanı Sezer'in Mgk Talebi Yok Kuzey Irak'a Sınır Ötesi Operasyon Düzenlenmesi İçin Tezkere Hazırlıkları Sürerken Cumhurbaşkanı Sezer'in, Mgk'nın Toplanması Talebinde Bulunmadığı Öğren..
ABD Eski Dışişleri Bakanı Albrıght, Dünya Odalar Kongresi'nde ABD Eski Dışişleri Bakanı Madeleine Albright, Küresel Krizlerin Geçmişten Çok Daha İyi Yönetilmek Zorunda Olduğunu ve Daha Zengin..
Kargocular Tek Çatı Altında Birleşti Kargo Sektöründe Faaliyet Gösteren Şirketleri Temsil Eden Türkiye Kargo, Kurye ve Lojistik İşletmeleri Derneği (Türkiye Karid) ve Türkiye Kargo İşletmecil..
Faizin Faturasını Vatandaş Ödedi(1) Rapora Göre, 2000 Yılında 216.4 Milyar YTL Vergi Toplanırken, 20005'te Bu Tutar 275.1 Milyar YTL'ye Çıktı. Yine 2000 Yılında Toplanan Vergi Gelirlerinin 14..
Anayasa Mahkemesi "Çifte Sandığa" Karar Verecek Anayasa Mahkemesi, Yarın Cumhurbaşkanının Halk Tarafından Seçilmesini Öngören Anayasa Değişikliği ile Referandum Süresini Kısaltan Anayasa Deği..
Ziraat Odaları: Kuraklık Kararnamesi Bütün Ürün ve Çiftçileri Kapsamalı Türkiye Ziraat Odaları Birliği (Tzob) Başkanı Şemsi Bayraktar, Kuraklık Kararnamesinin Sorunları Çözmeyeceğini Belirter..
Albrıght: "Asıl Zenginlik Petrol Değil, Yetişmiş İnsan" ABD Eski Dışişleri Bakanı Madeleine Albright, Bir Ülkenin En Büyük Zenginliğinin Petrol veya Doğal Kaynakları Değildir, Profesyonel Bür..
Türk-iş: "Petkim'i Seçim Öncesi Aceleyle Özelleştiren Bedelini Öder" Türk-iş Genel Başkanı Salih Kılıç, Petkim'in Genel Seçimler Öncesinde Acele ile Özelleştirilmek İstenmesini Eleştirerek, "..
Faizin Faturasını Vatandaş Ödedi(2-son) Yeşil Kartlılara 5.1 Milyar YTL Harcandı
Ttb: "AKP Vatandaştan Para Almayan Sağlık Ocaklarından Hesap Soruyor" Türk Tabipleri Birliği, "Sağlık Ocaklarını Ücretsiz Hale Getirdik" Diyen AKP Hükümetinin Takiyye Yaptığını Öne Sürdü ve "..
Eğitim-sen: "Özür Grubu Atamaları Mağduriyet Yaratıyor" Eğitim Sen Genel Sekreteri Emirali Şimşek, Milli Eğitim Bakanlığı'nın Özür Grubuna Dahil Öğretmenlerin Yer Değiştirme Başvurularının Ta..
Defne Samyeli 36 Yaşında! Ünlü Haber Spikeri Defne Samyeli 36. Yaş Gününü Ev Beach'te Ailesiyle Birlikte Kutladı!
Dışişleri "1 Milyar Dolar" İddiasına Açıklık Getirdi Dışişleri Bakanlığı, Türkiye'nin 1 Milyar Dolar Karşılığı Kuzey Irak'a Yönelik Bir Operasyon Yapmama Taahhüdü Verdiği İddialarını Yanıtlad..
Bankacılıkta İstihdam Kriz Öncesini Yakalayamadı Türkiye Bankalar Birliği (TBB), Bankacılık Sektöründe 174 Bin Kişi ile 1999'da En Yüksek Düzeye Çıkan İstihdamın 2001 Krizinden Sonraki Gerile..
Ali Sunal'ın Zor Anları! 7. Ölüm Yılında Mezarı Başında Anılan Kemal Sunal'ın Ailesi Törende Hem Gözyaşı Döktü, Hem de İbo'nun 'Ağrı Dağı' Şarkısı Çalınca Güldü!
Erdoğan: 2013 Yılında Dünyanın En Büyük Ekonomileri Arasında Yerimizi Alacağız İstanbul - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Hedef ve Projeksiyonlarımıza Göre 2013 Yılında Türkiye 800 Milyar Dol..
Oracle'ın Cirosu 18 Milyar Dolara Yükseldi Oracle'ın Yıllık Cirosu 18 Milyar Dolara, Operasyon Karı 6 Milyar Dolara ve Nakit Akışı da 5.5 Milyar Dolara Yükseldi.
Damir Mrsiç, bir yıl daha Fenerbahçe Ülker'de Beko Basketbol Ligi'nin şampiyonu Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımı, bu sezon sözleşmesi sona eren başarılı guardı Damir Mrsiç'le, bir yıllık yen..
Adalet Bakanlığı İcra Dairelerindeki Yolsuzluklara El Koyuyor Adalet Bakanlığı, "İcra Dairelerinde Yaşanan Yolsuzluk ve Usulsüzlüklere" Dikkat Çekerek, Bunun Önlenmesi Amacıyla 75 Yıl Önce Ha..
Petkim İşçileri Ankara'da Eylem Yapacak Aliağa İşçilerinin, Petkim İhalesinin 22 Temmuz Seçimi Öncesinde Yapılmasına Tepkileri Sürüyor. Petkim Önünde AKP İktidarını Protesto Eden İşçiler, Tüp..
"Doha Başarılı Sonuçlanmazsa Dünya Ekonomisinde Belirsizlikler Artacak" Icc Başkanı ve İsveçli Banker Marcus Wallenberg, Gelişmekte Olan Dünyanın Ancak Doha Roundu Görüşmelerini Başarılı Bir ..
Enerji, Tarım ve İlaç'ta Teknoloji Platformu Kuruluyor Tübitak, "Ulusal Yenilik Stratejisi" Kapsamında, Enerji, Tarım ve İlaç Sektörleri İçin Teknoloji Platformu Kuruluş Çalışmalarını Başlatı..
BTSO'nun anketine göre, iş dünyasının öncelikli gündemi terörle mücadele Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO)'nın iş dünyasının nabzını tuttuğu 'Ekonomik ve Sosyal Durum Anketi'ne göre, yeni ..
Çiftçilere 'kuraklık' desteği ödenecek Kuraklık nedeniyle 40 ilde -karar kapsamındaki ürünlerinin- yüzde 25 ve üzerinde zarar gördüğü belirlenen çiftçilere kuraklık desteği ödenecek. Çiftçile..
THY, Hava-İş'i yarın toplantıya davet etti Türk Hava Yolları A.O., Türkiye Sivil Havacılık Sendikası'nı (Hava-İş) yarın saat 14.00'te toplantıya davet etti.
İran'daki depremde ölen ya da yaralanan yok, bazı binalar hasar gördü İran'ın orta kesimlerindeki Yezd eyaletinde 5.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Yezd kentinin 160 kilometre doğusunda ..
Türkü Ana olarak tanınan Zehra Bilir son yolculuğuna uğurlandı Çamlıca'daki bakımevinde hayatını kaybeden Zehra Bilir, (94) Zincirlikuyu Camii'nde öğle namazını müteakip kılınan cenaze namaz..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10