31 Temmuz 2007 Salı Günü Haberleri

31 Temmuz 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Cezaevinden TBMM Geçici Başkanlık Divanına TBMM'de 4 Ağustos'da Yapılacak Yemin Töreninde Görev Yapacak Geçici Başkanlık Divan Üyeleri Kesinlik Kazandı. Görev Yapacak Altı Üye Arasında Tutukl..
Tümef: "İthalat Faturalarının Açıklanması TCK'ya Aykırı" Tüm Medikal Dernekler Federasyonu, "Sosyal Güvenlik Kurumu Sağlık Uygulama Tebliği"nin, Şirketlerin İthal Ettikleri Malzeme Faturaları..
Bakan Çelik: Ankarada Okullar Geç Açılabilir
Bakan Çelik: Ankara'da Okullar Geç Açılabilir
Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik Su Kesintileri Nedeniyle Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in Gündeme Getirdiği 'Okulların Bir Ay Geç Açılması' Önerisini Değerlendireceklerini Söyledi
Göltaş Demirel Ailesine Geri Veriliyor Danıştay, TMSF'nin Egebank'la İlişkili Olarak Göltaş Göller Bölgesi Çimento'ya El Koymasına İlişkin Yürütme Kararını Durdurdu.
YSK, Referandum İçin Düğmeye Bastı
YSK, Referandum İçin Düğmeye Bastı
YSK, Cumhurbaşkanını Halkın Seçmesi ve Seçimlerin 4 Yılda Bir Yapılmasına İlişkin Anayasa Paketinin Referanduma Götürülmesi Kararının Ardından 'Referadnum' Takvimi Hazırladı.
Türkiye'nin İhtiyaçları için Gümrük Birliği Derhal Tartışılmalı Tim Başkanı Satıcı,"gümrük Birliği"nin Oluşturulduğu Dönemdeki Şartlar Bugünkü ile Örtüşmüyor. Vazgeçilmesini Değil, Özel Sektö..
İkinci El Piyasasında Canlılık Ağustos Ayı ile Birlikte Yeni Modellerin Çıkacak Olması Bayi Satışlarında, Seçimler Sonrası Vatandaşın Tatile Yönelmesi İse İkinci El Piyasasında Canlılık Yarat..
10 Milyar Dolarlık Hedge Fon Yöneten Şirket Türkiye'de Ofis Açıyor Dünya Genelinde 10 Milyar Dolarlık Hedge Fon (Garantili Fonlar) Yöneten Drake International Şirketi, İstanbul"a Ofis Açmaya ..
Nbk, Turkish Bank'ın Yüzde 40'ını Alacak National Bank Of Kuwait (Nbk), Turkish Bank"ın Yüzde 40"ını Satın Almak için Anlaşma İmzaladı. . Turkish Bank"tan Yapılan Yazılı Açıklamada, Nbk"nın, ..
Kredi Önerileri Video Evini Arabasını Taksitle ya da Kira Öder Gibi Almak İsteyenler, Borçlarını Ödemek için İhtiyaç Kredisini Seçenler Bankalara Koşuyor. Tüketiciler Birliği Uyarıyor: Kredi ..
Dolar 1,28 YTL Seviyesinde Global Piyasalarda Geçen Haftadan Bu Yana Yoğun Bir Satış Dalgasına Neden Olan Kredi Piyasasıyla İlgili Kaygıların Hafiflemesi ve Dün ABD Borsasından Başlayan Yükse..
Borsa 1.seansta % 1.89 Yükseldi İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, Dünkü İkinci Seans Kapanışına Göre 970,95 Puan Artarak Günün İlk Yarısını 52.430,17 Puandan Tamaml..
Paramı Nasıl Değerlendireyim? Video Küçük Yatırımcı Ne Yapmalı? Uzmanların Dolar, Borsa ve Faizlerle İlgili Öngörüleri ve Tavsiyeleri ile İlgili Haber Videosunu İzlemek için
Dolar Günü 1,2770, Avro 1,7500 YTL'den Kapadı İstanbul Serbest Piyasada Kapanış Saatlerinde Doların Satış Fiyatı 1,2770 YTL, Avronun Satış Fiyatı 1,7500 YTL Oldu.
Serbest Piyasada Döviz Fiyatları İstanbul ve Ankara Serbest Piyasalarında Alınıp Satılan Döviz Türlerinin, Önceki ve Bugün İtibarıyla Alış ve Satış Kapanış Fiyatları Şöyle:
Haziranda İthalat Yüzde 15,6 Arttı İhracat Bu Yılın Haziran Ayında, Geçen Yılın Aynı Ayına Göre Yüzde 14,2 Artarak 8 Milyar 927 Milyon Dolar Oldu.
Galatasaray Kamp İçin Bolu'ya Geldi Galatasaray, 3 Gün Boyunca Kamp Yapacağı Bolu Termal Otel'e Taraftarların Büyük İlgisi Altında Geldi.
Lapseki'de de Orman Yangını Çıktı Çanakkale'nin Lapseki İlçesine Bağlı Eçialan Köyü Yakınlarında Orman Yangını Çıktı.
Ağustosta 3 Milyar YTL İç Borçlanma Öngörülüyor Ankara - Hazine, Ağustos Ayında İç Piyasalara Yapılacak 4,8 Milyar YTL'lik İtfaya Karşılık, İç Piyasalardan 2,5 Milyar YTL Tutarında Bir Borçla..
Rıce, Arap Ülkeleriyle Ortak Bildiri İmzaladı ABD Dışişleri Bakanı Condoleezza Rice, Nükleer Silahların Yayılmasının Önlenmesi Antlaşmasına İsrail'in de Dahil Olmasını İsteyen Arap Ülkelerini..
Hazine Ağustosta 3 İhaleye Çıkacak, 2 Tahvilde Değişim Yapacak Ankara - Hazine, Ağustos Ayında Biri Referans Bono, İkisi Tahvil Olmak Üzere 3 İhale Yapacak. Diğer Yandan Ayında İki Tahvilde D..
Çorum'daki Orman Yangını Kontrol Altına Alınamıyor Çorum'un Kargı İlçesinde Çıkan Orman Yangınının, Söz Konusu Bölgenin Dağlık Olması Nedeniyle Kontrol Altına Alınamadığı Bildirildi.
Yılda 1 Milyon Ytl! Gisele, Yılda 33 Milyon Dolar Kazanıp Dünya için Çalışıyor; 1 Milyon YTL Kazanan Güzide İse Kendine...
Şimdi de cesetler Satılıyor Dehşetin Her Geçen Gün Yeni Bir Boyut Kazandığı Irak'ta Cesetler Neden Satılıyor?
Sınırdan Petrol Fışkırıyor Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı'nca (Tpao) Suriye Sınırında Açılan 25 Kuyudan 21'inde Petrol Bulundu. Sınırdaki Günlük Petrol Üretimi 2 Bin 500 Varile Yükseldi
Vatansever Çete?ye 8 Tutuklama Diyarbakır'da Düzenlenen Girdap-2 Operasyonunda 8 Kişi Tutuklandı.
Hangi Modelin Ne Sırrı Var Ünlü Mankenler Sırlarını Açıkladı..Ünlü Mankenler Sırlarını Açıkladı..
Bir Oy Ne İşe Yarar mı Demiştiniz Özbudun?a Göre 22 Temmuz Seçimleri Çok Önemli ve Referandum Niteliğinde.
Jackıe Chan'e İlginç Teklif Kırgızistan, Jackıe Chan'ın Kendi Festivallerine Katılması Halinde, Oyuncunun İsmini Bir 'Dağ'a Vereceklerini Açıkladı.Kırgızistan, Jackıe Chan'ın Kendi Festivallerine Katılması Halinde, Oyuncunun İsmini Bir 'Dağ'a Vereceklerini Açıkladı.
İsveçli Şövalye Ölümle Oynadığı Satranç Oyununu Kaybetti
İsveçli Şövalye Ölümle Oynadığı Satranç Oyununu Kaybetti
Yaptığı Filmlerin İlk Bakışta Anlaşılmayacak Psikanalitik Öğeler Taşıyor Olması da Onu Özgün Kılıyor . İnsan Ruhunun Derinlerine Kadar Girip Orada Karanlıklar ve Gizemler Arasında Dolaşmayı Göze Alan Bergman'ın...
Herkes İşini Biliyor
Herkes İşini Biliyor
Ayhan Akman, Lincoln ve Linderoth'un G.saray İçin Büyük Kazanç Olduğunu Belirtirken, "Feldkamp Bize Yeni Bir Oyun Kalıbını Uygulatmak İstiyor. Bunu Daha İyi Ezberlediğimizde Karşımızda Kimse Duramaz" Dedi.
Kaleci Serdar İdmanı Tamamlayamadı
Kaleci Serdar İdmanı Tamamlayamadı
Fenerbahçe, Beşiktaş ile 5 Ağustos Pazar Günü Almanya'nın Köln Kentinde Oynayacağı Süper Kupa Maçının Hazırlıklarına Bu Sabah Yaptığı Çalışmayla Devam Etti.
Yattara ve Çağdaşa Ceza
Yattara ve Çağdaş'a Ceza
Trabzonspor'da, Otelul Galati Maçında Kırmızı Kart Gören İbrahima Yattara ile Çağdaş'a Para Cezası Verildi.
F.bahçeye Turkuaz Beşiktaşa Barışlı Forma
F.bahçe'ye Turkuaz Beşiktaş'a Barış'lı Forma
ve Son Şampiyon Fenerbahçe'nin 2007-08 Sezonunda Giyeceği Formalar, Dün Faruk Ilgaz Tesisleri'nde Gerçekleşen Görkemli Geceyle Görücüye Çıktı.
Son Yolcu Emre Aşık
Son Yolcu Emre Aşık
Galatasaray'da, Yeni Sezonda Kadroda Düşünülmeyen Futbolcular Arasına Emre Aşık da Katıldı.
KPSS, ÖSSden de Zor
KPSS, ÖSS'den de Zor
KPSS Üniversite Mezunlarının Psikolojilerini Bozuyor. Adaylar Sınava, Üniversitede Okurken Hazırlanmaya Başlıyorlar.
Alex: Lincoln Çocukluk Arkadaşım
Alex: Lincoln Çocukluk Arkadaşım
Fenerbahçe Takım Kaptanı Alex de Souza, Sarı-lacivertli Takımda Üstlendiği Yeni Görevinde, Takımın Tecrübeli İsimleri Tümer ve Carlos'un da Desteğini Göreceğine İnandığını Söyledi.
THY'de Grev Oylaması Pazartesi Başlayacak Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı Candan Karlıtekin, Grev Oylamasının Muhtemelen 6 Ağustos Pazartesi Günü Başlayacağını ve 4 Gün Süreceğ..
Solaklık Geni Bulundu İngiliz Bilim Adamlarının, İlk Kez İnsanların Solak Olma İhtimalini Artıran Geni Buldukları Açıklandı.
Celalettin Kolot İsyan Etti
Celalettin Kolot İsyan Etti
Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Celalettin Kolot, Kendisi Hakkında Yapılan Eleştirilere Yanıt Verdi: "Artık Yeter, Haksızlıklardan Bıktım."
Hava-iş'in "Önce Uçuş Güvenliği" İlanına Tepki Türkiye Sivil Havacılık Sektöründe Çalışanları Temsil Eden Havayolları Pilotları (Talpa), Kabin Memurları (Tassa), THY Teknisyenleri (Talta) ve ..
Denizli'de Orman Yangını Çıktı Denizli'de Yıldırım Düşmesi Sonucu Çıkan Orman Yangınında, İlk Belirlemelere Göre 10 Hektar Karaçam Ormanı Zarar Gördü.
Galatasarayın Kredibilitesi Kalmadı
Galatasaray'ın Kredibilitesi Kalmadı
Qvt Financial Lp Üst Yöneticisi (Ceo) Angelo Moskov, Galatasaray'ın, D-smart'tan Alacağı Yaklaşık 10 Milyon Doların Doğrudan Kulüp Üzerine Kaydedildiğini Belirterek, Her Kulübün Bunu Yapması Durumunda, Sportif...
Ertuğrul Sağlam Destek İstedi
Ertuğrul Sağlam Destek İstedi
Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Yarın Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu İlk Maçında Karşılaşacakları Moldova'nın Fc Sheriff Tiraspol Takımı Hakkında Lucescu'dan Bilgi Aldıklarını Söyledi.
Fenerbahçeye Kötü Haber
Fenerbahçe'ye Kötü Haber
İspanya'nın Racing Santander Takımında Forma Giyen Sırp Futbolcu Nicola Zigic'in Sakatlandığı, Bu Yüzden Başka Kulübe Transferinin Ağustos Ayına Kaldığı İddia Edildi.
Yabancılar da Düşük Kurdan Şikayetçi Yabancı Yatırımcılar Bir Taraftan Türkiye'deki Yatırımlarına Devam Etmeyi Düşünürken, Bir Taraftan da Düşük Kurla İlgili Sıkıntılarını Dile Getiriyor.
Dış Ticaret Açığı Altı Ayda 27.9 Milyar Dolara Çıktı(1) İhracat Artışı, Yılın İlk Altı Ayında İthalat Artışını Geride Bırakmasına Karşın, İthalat Miktarının Büyüklüğü Nedeniyle Dış Ticaret Aç..
Rıce ve Gates, Hüsnü Mübarek Tarafından Kabul Edildi ABD Dışişleri Bakanı Condoleezza Rice ve Savunma Bakanı Robert Gates, Bugün Mısır Cumhurbaşkanı Hüsnü Mübarek Tarafından Kabul Edildi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10