31 Temmuz 2007 Salı Günü Haberleri

31 Temmuz 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yol Çalışması Yapan Ekibe Taşlı Saldırı: 4 Yaralı Hakkari-van Karayolunda Genişletme Çalışması Yapan Ekip, Aralarında Kadınların da Bulunduğu Bir Grup Mahalle Sakini Tarafından Taşlı Saldırıy..
Uşak'ta 15 dakika yağan yağmur altında vatandaşlar halay çekti Günlerdir gece gündüz sıcaktan bunalan Uşaklı vatandaşlar yağmur altında halay çekti. 15 dakikada gibi kısa süre yağan yağmuru g..
Türkiye 5. Kez Referanduma Gidiyor
Türkiye 5. Kez Referanduma Gidiyor
Cumhurbaşkanının Halk Tarafından Seçilmesini de Öngören Anayasa Değişikliği Paketinin Halkoyuna Sunulmasıyla, 21 Ekim'de Referandum İçin Sandık Başına Gidecek. Türkiye'de 5. Kez Referandum Yapılacak.
Fındık işçilerini taşıyan minibüs otomobille çarpıştı: 12 yaralı
Fındık işçilerini taşıyan minibüs otomobille çarpıştı: 12 yaralı
Düzce'de bir minibüsle otomobili çarpışması sonucu 12 fındık işçisi yaralandı.
Freni Boşalan Çöp Kamyonu Eve Girdi: 3 Ölü Konya'nın Ahırlı İlçesine Bağlı Akkise Beldesinde Freni Boşalan Çöp Kamyonunun Eve Girmesi Sonucu 3 Belediye İşçisi Öldü.
Ağır yaralanan şoför, hayatını kaybetti Adıyaman'ın Besni ilçesinde beton mikseri ile yolcu minibüsünün çarpışması sonucu 20 kişinin yaralandığı kazada, Gaziantep'e sevk edilen minibüs sürücü..
'Ankara'da Elektromanyetik Kirlilik Yok' Telekomünikasyon Kurumu, Ankara'nın Hiçbir Bölgesinde, 'Gsm Baz İstasyonlarından Kaynaklanan ve Limit Değerlerini Aşan Bir Elektromanyetik Kirliliğin ..
Çanakkale'deki Orman Yangını Kontrol Altına Alındı Çanakkale'nin Lapseki İlçesine Bağlı Eçialan Köyü Yakınlarında Çıkan Orman Yangını Kontrol Altına Alındı.
Milasta Yankesicilik Yapan 2 Kadın Tutuklandı
Milas'ta Yankesicilik Yapan 2 Kadın Tutuklandı
Muğla'nın Milas İlçesinde İki Kadın, Yankesicilik Suretiyle Hırsızlık Suçundan Tutuklanarak Cezaevine Gönderildi.
Beyaz Perde Yasta İsveçli 89 Yaşındaki Yönetmen Ingmar Bergman Dün Hayata Veda Ettiİsveçli 89 Yaşındaki Yönetmen Ingmar Bergman Dün Hayata Veda Etti
Alkol Bağırsak Kanseri Riskini Artırıyor İngiltere'de Yapılan Bir Araştırma, Her Gün Az da Olsa Şarap ya da Bira İçmenin Bağırsak Kanserine Yakalanma Riskini Artırdığını Ortaya Koydu.
Yüksekovada Bedensel Engelliler İçin Kurs Açıldı
Yüksekova'da Bedensel Engelliler İçin Kurs Açıldı
Hakkari İş ve İşçi Bulma Kurumu Müdürlüğü ve Bedensel Engelliler Derneği İşbirliği ile 'Dış Giyim ve Terzilik Kursu' Açıldı.
Bitliste Nemrut Konulu Toplantı
Bitlis'te 'Nemrut' Konulu Toplantı
Bitlis Valisi Mevlüt Atbaş, Nemrut Kayak Tesisleri'nin Çok İyi Bir Şekilde Pazarlanması Gerektiğini Söyledi.
Çorum'un Kargı İlçesinde Orman Yangını Çorum'un Kargı İlçesine Bağlı Hacı Hamza Beldesi Abdullah Yaylası'nda Çıkan Orman Yangınında Yaklaşık 5 Dönümlük Alan Zarar Gördü.
Çorumda Kazı Ekiplerinin En Büyük Korkusu Kene
Çorum'da Kazı Ekiplerinin En Büyük Korkusu Kene
Çorum'da 4 Ayrı Bölgede Kazı Çalışmaları Başlarken, Kazı Ekibi Keneler Nedeniyle Kazı Çalışmalarını Tedirgin Halde Yürütüyor.
379 Milletvekili Kaydını Yaptırdı Meclis'te Kaydını Yaptıran Milletvekili Sayısı da 379'yı Buldu. Gün Boyunca Kaydını Yaptıranlar Arasında DTP İstanbul Milletvekili Sebahat Tuncel, Milli Eğit..
Öldürülen İşadamına Anma Töreni
Öldürülen İşadamına Anma Töreni
Uşak'ta Uğradığı Silahlı Saldırı Sonucu Hayatını Kaybeden İşadamı Orhan Erdoğmuş Ölümünün İkinci Yıl Dönümünde Düzenlenen Tören ile Anıldı. Merkez Ulu Camii'nde Düzenlenen Anma Töreninde Mevlit Okutulup 5 Bin Kişiye...
Telekomünikasyon Kurumu, Ankara'daki Gsm İstasyonlarının Kontrollerinin Yapıldığını Bildirdi Telekomünikasyon Kurumu, Ankara'daki Gsm Baz İstasyonlarının Elektromanyetik Kirliliğe Sebep Olmad..
Benzin ve Motorine Zam
Benzin ve Motorine Zam
Yarından Geçerli Olmak Üzere 95 Oktan Kurşunsuz Benzinin Pompa Fiyatı Litrede 3 Ykr, Motorinin Fiyatı İse 3-4 Ykr Arttı.
Kızılaydan Kan Toplama Çalışması
Kızılay'dan Kan Toplama Çalışması
Van Kızılay Kan Merkezi Müdürü Dr. Yaren Dirik, Vatandaşlarda Kan Verme Bilincinin Yerleşmesi İçin Haftanın Her Günü Saha Çalışmasına Çıktıklarını Söyledi.
Aydın'da Boğulma Olayı Aydın Merkez Dalama Beldesine Bağlı Kuloğulları Köyü'nde Serinlemek İçin Gölete Giren 16 Yaşındaki Bir Genç Boğuldu. Uzun Uğraşlar Sonucu Sivil Savunma Ekipleri Tarafın..
Mola Veren Yolcu Otobüsünden İnen Çocuğa Otomobil Çarptı Çorum'da Ailesiyle Ankara'da Bir Yakınlarının Düğününden Dönen 8 Yaşındaki Çocuk, Otobüsünün Mola Vermesi Sırasında Yolun Karşısına Ge..
Tarsus, turizmde yakaladığı fırsatı iyi değerlendirmek istiyor
Tarsus, turizmde yakaladığı fırsatı iyi değerlendirmek istiyor
Papa tarafından 2008'in Saint Paul yılı ilan edilmesiyle önümüzdeki yıl Mersin'in Tarsus ilçesinin turist akınına uğraması bekleniyor.
Kanal 7 Batman muhabiri saldırıya uğradı
Kanal 7 Batman muhabiri saldırıya uğradı
Kanal 7'nin Batman muhabiri Yılmaz Ekinci, bürosunun önünde kimliği belirlenemeyen kişilerce saldırıya uğradı.
AK Parti Bitlis İl Başkanı Aksoydan Seçim Değerlendirmesi
AK Parti Bitlis İl Başkanı Aksoy'dan Seçim Değerlendirmesi
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Bitlis İl Başkanı Burhan Aksoy, 22 Temmuz Seçimleri'nde Aldıkları 68 Bin Oyu, Şehir Tarihinde Hiçbir Partinin Alamadığını Belirtti.
TBMM'de Şu Ana Kadar 378 Milletvekili Kayıt Yaptırdı TBMM'de Cumartesi Gününe Kadar Sürecek Milletvekili Kayıtlarında, Şu Ana Kadar 378 Milletvekili Kaydını Yaptırdı.
Telekom: Şehir İçi Telefon İşletmeciliğinin Rekabete Açılması Hizmet Çeşitliliğini Artırır İstanbul - Türk Telekom, Türkiye'de Şehir İçi Telefon İşletmeciliğinin de Rekabete Açılmasının Hizme..
Gama ve General Electric, Rusya'ya Santral Kuracak İstanbul - Gama Güç Sistemleri ve General Electric International Konsorsiyumu, Rusya'nın Shatura Şehrinde Santral İnşa Edecek. gama'dan Yap..
Çakıcı'nın Bastığı Otel Boşaldı Muğla'nın Bodrum İlçesi Göltürkbükü'nde Sosyetenin Tatil Mekanı Olarak Bilinen Maki Otel'de, Organize Suç Örgütü Lideri Alaattin Çakıcı'nın Oğlu Ali Çakıcı ve ..
YSK Referandum Takvimini Belirledi
YSK Referandum Takvimini Belirledi
Yüksek Seçim Kurulu, Cumhurbaşkanının Halk Tarafından Seçilmesini de Öngören Anayasa Değişikliği Paketinin Halkoyuna Sunulmasına İlişkin Takvimi Belirledi.
Arnavutluk Ermenistan'a Silah Satışı Anlaşmasını İptal Etti Azerbaycan Dışişleri Bakanlığı, Arnavutluk'un Ermenistan'a Silah Satışıyla İlgili Anlaşmayı İptal Ettiğini Bildirdi.
Ankara'da Elektrik Kesintisi 18.00 Saatleri Arası; Ahiler Mahallesi, Ş. Mustafa Baş Caddesi, Duygulu ve Karaahmet Sokakları ve Civarı, 09.00-16.00 Saatleri Arası; Örnek Mahallesi, Babür Cadde..
Ysk Halkoylaması Sürecindeki Yasakları Belirledi Cumhurbaşkanını Halkın Seçmesini de İçeren Anayasa Değişikliği Paketi İçin Yapılacak Halkoylaması Döneminde Yollar Üzerinde, İbadethanelerde v..
Bayanlartın Kilo Merakı Eczacının İşlerini Açtı
Bayanlartın Kilo Merakı Eczacının İşlerini Açtı
Aydın'ın Nazilli İlçesinde Bir Eczanede Yapılan Yağ Ölçümü Bayanların Yoğun İlgisini Çekti. Bayanların Yoğun İlgisinden Memnun Olan Eczane Sahibi, Yağ Ölçüm Cihazı Sayesinde Eczanenin Hiç Boş Kalmadığını Söyledi.
İstanbul'da Elektrik Kesintisi Sarıyer, Gaziosmanpaşa, Büyükçekmece, Beşiktaş ve Şişli'de Trafo Merkezlerindeki Bakım ve Onarım Çalışmaları Nedeniyle Bazı Yerlerde 3-5 Ağustos Tarihlerinde El..
Kuşadasında Esnaf Odası Üye Kayıtları
Kuşadası'nda Esnaf Odası Üye Kayıtları
Turizmde Yaşanan Olumsuzluklar Esnafı da Büyük Ölçüde Etkiliyor. Yılın İlk 6 Ayı İçerisinde Kuşadası Esnaf Odası'ndan 67 Kişinin Kaydını Sildirdiği Açıklandı.
Çanakkale'de Eçialan Köyü Yakınlarında Anızdan Çıkan Orman Yangını Kontrol Altına Alındı Çanakkale'nin Lapseki İlçesine Bağlı Eçialan Köyü Yakınlarında Bir Tarlada Anız Yakılması Yüzünden Baş..
Yargıtay, ABD Elçiliği Önündeki Bariyerlerin Sökülmemesinden Gökçek'i Sorumlu Tuttu Yargıtay, Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin ABD Büyükelçiliği Etrafına Güvenlik Amacıyla Yapılan Bariyerleri..
Hazine Ağustosta 6.6 Milyar YTL'lik Borç Ödeyecek Hazine, Bu Yıl Ağustos Ayında 5.3 Milyar YTL'si İç ve 1.3 Milyar YTL'si de Dış Olmak Üzere Toplam 6.6 Milyar YTL'lik Borç Ödeyecek.
Galatasaray Boluda
Galatasaray Bolu'da
Galatasaray, 3 Günlük Kamp İçin Bolu'ya Geldi.
ABD'nin Ortadoğu Ülkelerine Silah Satma Girişimi ABD'nin Ortadoğu Ülkelerine Milyarlarca Dolarlık Yeni Silahlar Satma Girişimlerinin, İflasın Eşiğinde Olan Silah Şirketlerini Kurtarmak Olduğu..
Bakan Çelik TBMMde Kaydını Yaptırdı
Bakan Çelik TBMM'de Kaydını Yaptırdı
Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Aralarında Gülşen Orhan'ın da Bulunduğu 4 Milletvekiliyle Birlikte Meclis'e Gelerek Kayıt Yaptırdı.
AK Parti'li Ergün, Orgeneral Büyükanıt'ın Sözlerini Değerlendirdi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nihat Ergün, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt'ın Açıklamalarını, "Toplumun Ne C..
Kışladağ Altın Madeni 30 gün içinde kapatılacak Uşak'ın Eşme ilçesi yakınlarındaki Kışladağ Altın Madeni, 30 gün içinde durdurularak boşaltılacak. Şirketin yazılı açıklamasında, ÇED raporu ip..
Türkiye İş Bankası A.ş. ile Vatso Arasında Kredi Protokolü İmzalandı Türkiye İş Bankası A.ş. ile Van Ticaret ve Sanayi Odası (Vatso) Arasında Kredi Protokolü İmzalandı.
ABD Başyargıcı Roberts baygınlık geçirdi ABD'nin Maine eyaletine bağlı Hupper Adasındaki yazlığında tatilini geçiren Federal Yüksek Mahkeme Başkanı John Roberts'in baygınlık geçirerek hastane..
Atlantik'teki basınç tropikal fırtınaya dönüşebilir Atlantik Okyanusunun Bermuda ile Massachusetts eyaleti arasındaki kısmında oluşan basıncın tropikal fırtınaya dönüşmekte olduğu açıklandı. ..
Liselere İnternet Üzerinden Kayıt İmkanı Samsun Milli Eğitim Müdürü Nevzat İspirli, Tc Kimlik Numarası ve Türkiye İstatistik Kurumu'nun (Tuik) Verileri Doğrultusunda Öğrencilerin Hiç Bir Belg..
İstanbul'da elektrik kesintisi ıÜüSarıyer, Gaziosmanpaşa, Avcılar ve Beyoğlu İşletme Müdürlükleri bölgelerinde yapılacak bakım, onarım ve irtibat çalışmaları nedeniyle 3-4-5 Temmuz 2007 tarih..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10