30 Temmuz 2007 Pazartesi Günü Haberleri

30 Temmuz 2007 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Adıyamanlı Anneler Artık Daha Güçlü Adıyaman Çok Amaçlı Toplum Merkezi Tarafından Hazırlanan "Adıyaman'daki Kadınların Güçlendirilmesi Projesi", 1 Yıllık Alan Çalışmasının Ardından Tamamlandı..
23.dönem Parlamento, Cumartesi Günü Toplanıyor Ankara - 23. Dönem Parlamentosu'nun İlk Toplantısı 4 Ağustos Cumartesi Günü Yapılacak. Milletvekilleri Bu Toplantıda Ant İçerek Görevlerine Başl..
Piyasalarda Durum İlk Seansın Başlangıcında Ucuz Seviyelerden Alış Yapan Yatırımcıların Etkisi ile Yükselen Borsa ABD'de Yüksek Riskli Konut Kredileri ve Bazı Hedge Fonlara İlişkin Endişeleri..
CHP Buldan İlçe Teşkilatında Toplu İstifa... CHP Buldan İlçe Başkanı Özcan Başün, Parti İçinde Uygulanan Politikaların Anti Demokratik Olduğunu İddia Ederek, "CHP'de Değişmeyen Tek Şey CHP Ge..
Ysk, Seçimin Kesin Sonuçlarını İlan Etti Yüksek Seçim Kurulu (Ysk), 22 Temmuz'da Yapılan Milletvekili Genel Seçiminin Kesin Sonuçlarını İlan Etti.
Serbest Piyasada Döviz... İstanbul ve Ankara Serbest Piyasalarında Alınıp Satılan Döviz Türlerinin, Önceki ve Bugün İtibarıyla Alış ve Satış Kapanış Fiyatları Şöyle:
Adıyaman'da esrar operasyonu Adıyaman Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan uyuşturucu operasyonunda, 1 kilo 700 gram esrar ele geçirildi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Öymen: 'Türkçeyi yabancı dil gibi nitelendirmek hiç hoş değil'
CHP Genel Başkan Yardımcısı Öymen: "Türkçe'yi yabancı dil gibi nitelendirmek hiç hoş değil"
CHP Genel Başkan Yardımcısı Onur Öymen, bütün milletvekillerin Anayasa ve Meclis kürsüsünden edecekleri yemine bağlı kalması gerektiğini belirterek, "Hiç kimse Anayasa yokmuş gibi davranamaz. Türkçe'yi yabancı dil gibi...
Üfe Beklentisi Yüzde 8,9 Oldu Merkez Bankası İktisadi Yönelim Anketi Sonuçlarına Göre, Gelecek On İki Aylık Dönem Sonu İtibarıyla Yıllık (Üfe) Enflasyonu Beklentisi, Bir Önceki Aya Göre 0,2 P..
ABD'nin ünlü beyzbol takımlarından stadyum rekabeti Beyzbolda dünya şampiyonluğu için yılların rekabetine sahip iki New York takımı olan Mets ve Yankees, bugünlerde bir başka konuda da kıyası..
Irak parlamentosu ABD'nin baskısına rağmen tatil kararı aldı Irak Parlanmentosu, Washington'un baskısına rağmen tatil kararı aldı. Milletvekilleri, parlamentonun bir ay sonra toplanmasına kar..
İran Dabışma Meclisi Başkanı Ayetullah Meşkini hayatını kaybetti İran'da ruhani lideri seçme yetkisine sahip Danışma Meclisi'nin Başkanı Ayetullah Ali Meşkini, başkent Tahran'da tedavi gördüğ..
Abbas, "Moskova'ya destek için geldim." Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas, Moskova'ya Rusya'nın desteğini almak için geldiğini söyledi. Moskova'da açıklamada bulunan Mahmud Abbas, Rusya'n..
ABD, İran ve Suriye'ye karşı Ortadoğu ülkelerini silahlandıracak Amerika Birleşik Devletleri, 10 yıllık süre içerisinde Mısır'a 13 milyar, İsrail'e ise 30 milyar dolar tutarında askerî yardım..
Sıcaktan bunalınca otomobilin camını açan genç kız, kapkaça uğradı Taksim'de, sıcaklar nedeniyle kullandıkları otomobilin camını açan genç kızlar, kapkaça uğradı. Trafiğin sıkışıklığından yar..
Aşırı hız ve dikkatsizliğin neden olduğu kazada 3 kişi yaralandı
Aşırı hız ve dikkatsizliğin neden olduğu kazada 3 kişi yaralandı
Ankara Altındağ'da kontrolden çıkan bir aracın bir başka araca çarpması sonucu meydana gelen kazada 3 kişi yaralandı. Kaza sonrası kaza yapan araçlar hurdaya dönerken, ilk müdahaleleri olay yerinde yapılan yaralılar daha...
Kendilerini TEDAŞ görevlisi olarak tanıtıp vatandaşları dolandırıyorlar Denizli'de kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişilerin, kendilerini TEDAŞ görevlisi olarak tanıtıp para tahsil ettiği b..
Mardin'de K.Irak'tan getirilen silahlar ve esrar ele geçirildi Mardin'in Kızıltepe ilçesinde Kuzey Irak'tan getirilen çok sayıda silah ve esrar ele geçirildi.
2 Otomobil Kafa Kafaya Çarpıştı: 3 Ölü, 1 Yaralı
2 Otomobil Kafa Kafaya Çarpıştı: 3 Ölü, 1 Yaralı
Yozgat'ta Meydana Gelen Trafik Kazasında 3 Kişi Öldü, 1 Kişi Yaralandı.
Van'da Kimlik Sorma Davası Van'da, Milletvekili Genel Seçimlerinin Yapıldığı 22 Temmuz Günü Adalet Sarayı'na Aracıyla Girmek İsteyen 2. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı ve İl Seçim Kurulu Başkanı ..
Amerikalı Askeri Sözcü Fox'un Operasyon Değerlendirmeleri Irak'taki ABD Ordusunun Sözcüsü Amiral Mark Fox, Geçtiğimiz Bir Hafta Boyunca Yapılan Operasyonları Değerlendirdi. Fox, Çok Sayıda Si..
Eski Bakan Kıratlıoğlu'ndan Baykal'a 'Rodos' Tavsiyesi Eski DYP'li Bakanlardan Esat Kıratlıoğlu, CHP Lideri Deniz Baykal'ın İyi Bir Yüzücü Olduğunu Belirterek İyi Bir Antrenmanla Rodos'a Kada..
Gelecek On İki Aylık Dönem Sonu İtibarıyla Yıllık Üfe Beklentisi Yüzde 8,9 Ankara - Merkez Bankası İktisadi Yönelim Anketi Sonuçlarına Göre, Gelecek On İki Aylık Dönem Sonu İtibarıyla Yıllık ..
Fransız Emilie Müslüman Oldu
Fransız Emilie Müslüman Oldu
Bursa'da Fransız Bir Genç Müslüman Oldu.
Anayasa Mahkemesi Başkanı Eylülde Seçilecek
Anayasa Mahkemesi Başkanı Eylül'de Seçilecek
Anayasa Mahkemesi'nde Başkanlık Seçimlerinin Kilitlenmesine Yolaçan Mahkeme Yedek Üyelerinin de Başkanlık Seçimine Katılması İsteği, Yine Mahkeme Tarafından Reddedildi.
Reel Kesim Güveninde Temkinli Artış Merkez Bankası, Temmuz Ayına İlişkin İktisadi Yönelim Anketi Sonuçlarını Açıkladı. Reel Kesim Güven Endeksi 0.6 Puan Artarak 112.4 Oldu. Toplam Sipariş Mik..
Listeler Kesinleşti, Geçici ile Kesin Liste Aynı
Listeler Kesinleşti, Geçici ile Kesin Liste Aynı
Ysk, 22 Temmuz Genel Seçimi Milletvekili Listesini Kesinleştirdi, Milletvekili Geçici Listesi ile Kesin Liste Arasında Fark Bulunmadığını Söyledi.
Merkez Bankası Döviz Kurları Merkez Bankası'nın 30 Temmuz 2007 Tarihinde Açıkladığı Gösterge Niteliğindeki Döviz Kurları.
DTP TBMM'de Grup Kurmak İçin Başvurdu - Ufuk Uras Başvuranlar Arasında Yer Almadı Genel Seçimlerde Bağımsız Seçilen ve DTP'ye Katılan, 20 Milletvekili TBMM'de Grup Kurmak İçin Meclis Başkanl..
Sünnet Öncesi Belediyenin Süs Havuzunda Serinlediler
Sünnet Öncesi Belediyenin Süs Havuzunda Serinlediler
Bursa'nın Gürsu İlçesi'nde Belediye Tarafından Organize Edilen 10. Gürsu Kültür, Sanat ve Armut Festivali Kapsamında Gerçekleştirilen Toplu Nikah Töreninde 33 Çiftin Nikahı Kıyılırken, Sünnet Şöleninde de 120 Çocuk...
Akbank'ın İlk Yarıda Net Karı Yüzde 35 Arttı; 1,2 Milyar YTL'ye Ulaştı İstanbul - Akbank, Bu Yılın İlk Yarısında 1 Milyar 201 Milyon YTL Net Kar Elde Etti. akbank Genel Müdürü Zafer Kurtul T..
Reel Kesim Güven Endeksi 0,6 Puan Arttı; 112,4'e Çıktı Ankara - Merkez Bankası Reel Kesim Güven Endeksi, Temmuz Ayında, Haziran Ayına Göre Yüzde 0,5 (0,6 Puan) Artarak 112,4 Seviyesine Çıktı...
Akköprü Deresi, Yün Yıkayan Kadınların Uğrak Yeri Oldu
Akköprü Deresi, Yün Yıkayan Kadınların Uğrak Yeri Oldu
Van'da Akköprü Deresi Yün Yıkayan Kadınların Uğrak Yeri Olurken, Van Gölü'ne Akan Atıklar Kirliliğe Neden Oluyor.
Burhaniye Belediye Başkanı Fikret Akova:
Burhaniye Belediye Başkanı Fikret Akova:
Balıkesir'in Burhaniye Belediyesi, Yeni Bir Projeye İmza Attı.
Van Su Sporları Merkezi Faaliyetleri
Van Su Sporları Merkezi Faaliyetleri
Van İl Özel İdaresi Tarafından Geçtiğimiz Yıl Su Sporları İçin Hizmete Sunulan 'Van Su Sporları Merkezi'nde Vatandaşlar Deniz Sporlarının Tadına Varıyorlar.
Vali Zeki Şanaldan Orman Varlığı Değerlendirmesi
Vali Zeki Şanal'dan Orman Varlığı Değerlendirmesi
Sinop Valisi Zeki Şanal, "Ormanların Gelişimi İçin Yapılan Tüm Çalışmalar, Geleceğe Bırakılacak En Büyük Mirasımızın Korunması Demektir" Dedi.
Hakime 'Tarafsız Olamaz' kararı Yargıtay 7. Ceza Dairesi, Aksoy?un da Sanık Sıfatıyla Yargılandığı Davada Tarafsız Olamayacağına Karar Verdi
'cinsel Hayatım Bitti' Davası İki Çocuk Annesi Songül Özmeral, Yumurtalığını ve Yumurtalıktaki Kisti Almayan Doktoruna 30 Bin YTL'lik Dava Açtı
'Şeytan Çıkarma' Vahşeti! 3 Yaşındaki Kız Çocuğundan 'Şeytan Çıkarılacağı' İhbarını Alan Polis, Çığlıkların Duyulduğu Yatak Odasına Güçlükle Girdi Ve...
Ersoy Sinir Krizi Geçirdi! Bülent Ersoy İhanet Fotoğraflarını Görünce Sinir Krızı Geçirdi Telofonlarını Kapattı. İşte Yakınlarına Söyledikleri
2 Bin YTL Maaşla Komando Aranıyor! Kara Kuvvetleri ve Jandarma Genel Komutanlığı Komando Uzman Erbaş Alımı için Duyuru Yaptı. 'Kritik Sınıf' Vurgusu Yapılan v..
'Kimseden Tehdit Almadım' Balıkesir'de Geçen Hafta Uğradığı Demir Çubuklu Saldırı Sonucu Ağır Yaralanan Rock Şarkıcısı Asrın, Taburcu Edildi.Balıkesir'de Geçen Hafta Uğradığı Demir Çubuklu Saldırı Sonucu Ağır Yaralanan Rock Şarkıcısı Asrın, Taburcu Edildi.
Ahmet Türk Soruyu Yanlış Anlamış DTP'li Türk'ün ve Karakaş'ın 'Dil Beyanını' TBMM Özlük İşleri Düzeltti.
Türkiye 3. Futbol Ligi
Türkiye 3. Futbol Ligi
Yeni Sezon Hazırlıklarını Tesislerinde Sürdüren Aydınspor, Lig Öncesi Güç Topluyor. Yaptığı Transferlerle Rakiplerine Gözdağı Veren Ege Temsilcisi, 8 Ağustos'ta Hazırlık Çalışmaları İçin Gölcük'te Kampa Girecek.
Akbank'ın 6 Aylık Net Karı Yüzde 35 Artışla 1.201 Milyar YTL Oldu Akbank, Bu Yılın İlk Yarısında 1 Milyar 445 Milyon YTL Brüt Kar Elde Etti. Brüt Karı Üzerinden 244 Milyon YTL Vergi Karşılığı..
Küçük Hırsız Güvenlik Kamerasına Yakalandı Samsun'da, 13 Yaşındaki Bir Hırsız, Girdiği İş Yerinde Para Çalarken Saniye Saniye Güvenlik Kamerasına Yakalandı. Aynı İş Yerine Bir Hafta Sonra Tek..
Erol Evcil'e Ceza İndirimi "Türkbank İhalesine Fesat Karıştırdığı" İddiasıyla Yargılandığı Mahkemece Hapis Cezasına Çarptırılan Erol Eşrefoğlu (Evcil) Hakkında "Cürüm İşlemek İçin Oluşturulan..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10