3 Temmuz 2007 Salı Günü Haberleri

3 Temmuz 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Engelliler İçin Tiyatro Eğitimi Özürlüler Müdürlüğü (İsöm), Tiyatroya İlgi Duyan Ortopedik ve Görme Engellilere Eğitim İmkanı Sağlıyor.
Ulaştırma Bakanı İsmet Yılmaz Sivas'a Geliyor Ulaştırma Bakanı İsmet Yılmaz'ın, Sivas'ın Akıncılar İlçesinde Yaptırılan Türk Telekom Lisesi'nin Teslim ve Açılış Törenine Katılmak İçin Yarın S..
Doğu Karadeniz'den ilk 6 ayda 539 milyon 720 bin dolarlıklık ihacat gerçekleşti Doğu Karadeniz'den yılın ilk 6 ayında 539 milyon 720 bin dolarlık ihracat gerçekleşirken, bir önceki yıla oranl..
HP Ortadoğu, Akdeniz ve Afrika’nın Pazarlama Operasyonları bir Türk’e emanet HP Ortadoğu, Akdeniz ve Afrika (MEMA) Teknoloji Çözümleri Grubu Pazarlama Direktörlüğü'ne Müge Taşer atandı. Taşer..
Trabzonspor'un 3. Turdaki Rakibi Belli Oldu Arnavutluk'un Vllaznia Shkoder Takımıyla Eşleşen Trabzonspor, Bu Tutu Geçmesi Halinde Slavija Sarajevo-otelul Galati Maçının Galibiyle 3. Tur Maçı ..
Amerika, doğum gününü kutluyor ABD, bağımsızlığını ilan edişinin 211. yıldönümünü yarın kutluyor. Resmen ABD Bağımsızlık Günü olarak adlandırılan 4 Temmuz, ülkenin her yerinde kutlanan tek Fe..
Terzi: "Süreyya Ayhan'a Kamp İzni Vermedik" Atletizm Federasyonu Başkanı Mehmet Terzi, 'Ceza Alan Sporcuya Hiçbir Maddi veya Manevi Destek Veremiyoruz, Süreyya Ayhan'a Kamp İznini Vermeyince ..
Burs yolsuzluğunu ortaya çıkaran bürokratlar bulundu İzmir Büyükşehir Belediyesi'nde burs yolsuzluğu çetesini dedektif gibi çalışarak ortaya çıkaran belediye bürokratları, denetim mekanizmala..
Borsa, Bugün Yeni 'Tarihi Zirvesi'ni Oluşturdu/ Dolar Düştü, Faiz Öğleden Sonra Dengelendi İstanbul - Borsa, Hızlı Yükseliş Yaşadığı Günde 'Tarihi Zirve' Yaptı. İMKB, Günü 950 Puan Artışla 48..
Çarşamba Günü (4 Temmuz 2007) için Geçerli MB Döviz Kurları Ankara - Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası 4 Temmuz 2007 Tarihi için Gösterge Niteliğindeki Döviz Kurlarını Açıkladı. Buna Göre, D..
Enflasyon Haziranda Eksiye Döndü/ Tüfe Yüzde 0.24, Üfe Yüzde 0.11 Azaldı İstanbul - Enflayon Haziran Ayında Seçim Harcamalarına Rağmen, Beklentilerin Aksine Düştü. Geçtiğimiz Ay Yıllık Tüfe Y..
Bursa Abm'ye Tam Not Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (Btso) Bünyesinde Faaliyet Gösteren Bursa Avrupa Bilgi Merkezi, Avrupa Komisyonu İşletme ve Sanayi Genel Müdürlüğü'nden 2006 Yılı Performans..
Taşlıçay'ı Dolu Vurdu Ağrı'nın Taşlıçay İlçesinde Fındık Büyüklüğünde Yağan Dolu, Hayatı Olumsuz Yönde Etkiledi. Yağış Nedeni ile Bazı Araçlarda Hasar Oluşurken, Birçok Ağacın Dalları Kırıldı..
Kapusuz: "Tezkere Gönderilirse Gereğini Derhal Yaparız" AK Parti Grup Başkanvekili Salih Kapusuz, Sınır Ötesi Harekat İçin Meclise Bir Tezkere Gönderilmesi Durumunda, Gereğinin Derhal Yapılac..
Borsa Yüzde 1,99 Yükseldi İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, Çifte Rekorla 48.680,30 Puandan Kapandı.
Enflasyon düşmeye devam ediyor (2) Haziran ayında, Üretici Fiyat Endeksi'nde bir önceki aya göre yüzde -0,11 düşüş, bir önceki yılın Aralık ayına göre yüzde 2,98, bir önceki yılın aynı ayına ..
Roma'daki Afganistan konferansında gündem sivil kayıplar oldu İtalya'da "Afganistan'da Hukukun Üstünlüğü" konulu konferansta gündem NATO operasyonlarında sivillerin hayatını kaybetmesi oldu. ..
Oliver Stone, 'Büyük Şeytan' yakıştırmasına şaşırdı Oskar ödüllü Amerikalı yönetmen Oliver Stone, İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad hakkında film çekme talebinin reddedilmesinin ardından ..
Birleşmiş Milletler, lastik mermiyi yasaklamayı düşünüyor Birleşmiş Milletler, barışı koruma görevlerinde lastik mermi yasaklamayı düşünüyor. Kosova'da lastik mermiler yüzünden iki protestocu..
ABD Büyükelçisi Wilson: "PKK'ya silah sağlamıyoruz" ABD'nin Ankara Büyükelçisi Ross Wilson, Amerika Birleşik Devletleri'nin terör örgütü PKK'ya silah sağlamadığını açıkladı.
Yılın En İyi Transferi Hangisi Bu Sezon Aslan, Kanaraya ve Kartal Peşpeşe Transfer Bombaları Patlattı. Sizce Yılın En İyi Transferi Hangisi?...
Genel Başkan Yardımcısı Erhan: "DP iktidarında iltimas ve istismar kaldırılacak" Demokrat Parti (DP) Genel Başkan Yardımcısı Çağrı Erhan, "Demokrat Parti milletin parasının sadece ve sadece m..
Malatya'da İl İnsan Hakları Kurulu Toplandı Malatya Valiliği İl İnsan Hakları Kurulu Aylık Olağan Toplantısını Yaptı.
Kibariye Değerlendirme Yaptı! Kibariye, Eşi ve Kızıyla Geldiği Bodrum'da Hüsnü Şenlendirici Hakkında İlginç Açıklamalar Yaptı.
Nusaybin'de Demokratik Yurttaşlar Evi Açıldı Mardin'in Nusaybin İlçesinde Demokratik ve Eşit-özgür Yurttaşlar Evi Derneği Açıldı.
Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi'nde Mücadele Edecek Olan Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Diski Spor Nevşehir'de Yeni Sezon Hazrlıklarına Başladı.
Rafet İnce, Avrupa'nın En İyi "Junior Chef"i Ödülünü Aldı Gastronomi Alanında Dünyanın En Önemli Organizasyonlarından Wacs Dünya Konferansı'na Türkiye'den Katılan, My City Hotel'in Genç Şefi ..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10