29 Temmuz 2007 Pazar Günü Haberleri

29 Temmuz 2007 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Irakın Bölünmesine Doğru Adımlar
'Irak'ın Bölünmesine Doğru Adımlar'
New York Times Gazetesi, 'Bu Ayda Irak'taki Koşullara İlişkin İfadeler ve Mülakatlar, Yönetimin Şimdiden Bölünmeye Doğru Fiilen Adımlar Attığını Gösteriyor' Diye Yazdı.
Sağlık Bakanlığından 'Hissedilen Sıcaklık' Tablosu
Sağlık Bakanlığından "Hissedilen Sıcaklık" Tablosu
Sağlık Bakanlığının Hazırladığı Tabloya Göre, Beklenen Sıcaklık ile Bağıl Nem Arasındaki İlişki, Hissedilen Sıcaklığı Veriyor.
Askerlik Kanununa Tabi Yükümlülere Kolaylık
Askerlik Kanunu'na Tabi Yükümlülere Kolaylık
Askerlik Kanunu'na Tabi Yükümlülere Son Yoklama ve Askere Sevkleri Sırasında Resmi Sağlık Kuruluşlarınca Verilen Sağlık ve Verem Savaş Muayene Hizmetlerinde, Ücretsiz veya İndirimli Tarife Uygulanacak
7 Tarım Ürününe Destekleme Primi Ödenecek
7 Tarım Ürününe Destekleme Primi Ödenecek
Çiftçilere, 2007-2011 Döneminde Kütlü Pamuk, Yağlık Ayçiçeği, Soya Fasulyesi, Kanola, Dane Mısır, Aspir ve Zeytinyağı İçin Desteleme Primi Ödenecek.
Kaymakam'dan Köydes İncelemesi Artvin'in Yusufeli İlçesi Kaymakamı Kenan Eskin, Köydes Kapsamında Yapımı Devam Eden Yollarda İncelemede Bulundu.
AK Parti Sakarya Milletvekilleri Pamukovada
AK Parti Sakarya Milletvekilleri Pamukova'da
AK Parti Sakarya Milletvekilleri Pamukova İlçesine Teşekkür Ziyareti Gerçekleştirdiler.
Pencereden Düşen Çocuk Yaralandı
Pencereden Düşen Çocuk Yaralandı
Konya'nın Beyşehir İlçesinde Evlerinin İkinci Kat Penceresinden Düşen 3 Yaşındaki Çocuk Yaralandı.
Uludağ'da Ahududu Keyfi Bursa'nın Yaz Aylarında En Çok İlgi Gören Mesire Yeri Uludağ'da, Ziyaretçiler Şu Günlerde Güzel Bir Sürprizle Karşılaşıyor.
Ebru Yaşar, Şeftalisiz Kepsut Şeftali Festivali'nde Sahne Aldı Ünlü Sanatçı Ebru Yaşar, Balıkesir'in Kepsut İlçesinde Son Yıllarda Şeftalideki Düşük Rekolte Yüzünden Kaldırılma Kararı Alınan ..
Teröristlere Ait Çok Sayıda Mühimmat Ele Geçirildi
Teröristlere Ait Çok Sayıda Mühimmat Ele Geçirildi
Bingöl'ün Yedisu İlçesinde Silahıyla Birlikte Güvenlik Kuvvetlerine Teslim Olan Suriye Uyruklu Teröristin Gösterdiği Yerde Yapılan Aramalarda, Çok Sayıda Mühimmat ile Gıda Malzemeleri Ele Geçirildi.
Çin ve Hindistan'da sel felaketi: 50 ölü Çin ve Hindistan'ı etkisi altına alan şiddetli yağışların neden olduğu sel felaketinde ölü sayısı 50'ye yükseldi. Güney Kore'de ise 5 dağcı yıldırım d..
Pekin Olimpiyatları için ilk iki tesis hazır 2008 olimpiyatlarını düzenleyecek olan Çin'in başkenti Pekin'de olimpiyatlarda kullanılacak ilk grup tesislerin tamamlandığı bildirildi.
Şekerpare Operasyonu: Tarihi Geçmiş 800 Ton Şeker
Şekerpare Operasyonu: Tarihi Geçmiş 800 Ton Şeker
Gaziantep'te düzenlenen 'Şekerpare Operasyonu'nda piyasa sürülmeye çalışılan son kullanma tarihi geçmiş 800 ton toz şeker ele geçirildi. Ele geçirilen şekerin piyasa değerinin 1,5 milyon YTL.
Kuraklık Desteği Başvuruları 'Salı' Günü Sona Eriyor Ankara - Kuraklık Desteğinden Faydalanmak İsteyen Çiftçiler için İlgili Tarım İl ve İlçe Müdürlüklerine Şahsi Başvuru Süreleri Salı Günü (..
AK Parti'den Gazetelere Seçim Teşekkürü İlanı AK Parti, 22 Temmuz Genel Seçimlerinde Elde Edilen Başarı İçin 'Teşekkürler Türkiye. Nice Ak Yıllara' Başlığı ile Ulusal Gazetelere İlan Verdi.
Zeytinburnu'nda Acele Kamulaştırma Kararı Bakanlar Kurulunun, İstanbul'un Zeytinburnu İlçesi Sınırları İçerisinde Yer Alan ve Kararname ile Yenileme Alanı Olarak Belirlenen Alanların, Zeytinb..
Kuraklık Desteği İçin Son Tarih 31 Temmuz Kuraklık Desteğinden Faydalanmak İsteyen Çiftçiler İçin İlgili Tarım İl ve İlçe Müdürlüklerine Şahsi Başvuru Süreleri Salı Günü (31 Temmuz 2007 Tarih..
Küresel Isınma Karpuz Üreticilerini Vurdu
Küresel Isınma Karpuz Üreticilerini Vurdu
Samsun'un Çarşamba İlçesinde Karpuz Üreticileri, Küresel Isınma Dolayısıyla Geçen Yıllara Oranla Karpuz Hasadında Düşüş Meydana Geldiğini Söyledi.
Hükümetten Tarım Ürünlerine Destekleme Primi Hükümet, Hububat Üreticilerine Bir Yıl, Çeşitli Yağlı Ürün Üreticilerine de 5 Yıl Süreli Destekleme Primi Ödeyecek.
Su Tasarrufu Sağlayan Sensörlü Cihaza Büyük Rağbet
Su Tasarrufu Sağlayan Sensörlü Cihaza Büyük Rağbet
Küresel Isınmanın Yoğun Bir Şekilde Hissedildiği ve Kullanabilen Su Kaynaklarının Azaldığı 21. Yüzyılda Yüzde 70 Su Tasarrufu Sağlayan Sensörlü Cihaz, Vatandaşlar Tarafından Rağbet Görüyor.
27. Uluslararası Halk Dansları Yarışması Samsun İl Özel İdaresi ile Büyükşehir Belediyesi Tarafından Bu Yıl 27.'si Düzenlenen Uluslararası Halk Dansları Festivali'nin Son Gününde Gerçekleştir..
Hırsız Manken Aranıyor Podyum Dünyasında Herkes Defilelerde Kaybolan Eşyalarını Alan Hırsız Mankeni Arıyor?Podyum Dünyasında Herkes Defilelerde Kaybolan Eşyalarını Alan Hırsız Mankeni Arıyor?
103lük Dedenin Tayyip Erdoğan Sevgisi
103'lük Dedenin Tayyip Erdoğan Sevgisi
Samsun'un Çarşamba İlçesinin Ustacalı Köyünde Oturan, 49 Torun 4 Çocuk Babası 103 Yaşındaki Kazım Arabacı, Adnan Menderes'ten Sonra En Başarılı Başbakanın Recep Tayyip Erdoğan Olduğunu Belirtti.
Hande, Ralf İle! Hande Ataizi, Bodrum'da Playboy Ralf Tezman'la Bir Gece Klübünde Sarmaş Dolaş Eğlenirken YakalandıHande Ataizi, Bodrum'da Playboy Ralf Tezman'la Bir Gece Klübünde Sarmaş Dolaş Eğlenirken Yakalandı
Şifa Kaynağı Böğürtleni Bol Bol Tüketin Böğürtlenin Birçok Hastalığa Şifa Olduğunu Belirten Uzmanlar, Bol Bol Tüketilmesi Konusunda Tavsiyede Bulunuyor.
Hububat Üreticilerine Destekleme Primi Ödenecek Yurt İçinde 2007 Yılında Üretilen Buğday, Arpa, Çavdar, Yulaf ve Çeltik Üreticilerine Satış Belgesinin İbrazı Şartı ile Kilogram Başına Destekl..
Uslu, Konseyin Toplanmasını İstedi Hak-iş Genel Başkanı Salim Uslu, Hükümet Programı Sunulmadan Önce Ekonomik ve Sosyal Konsey Toplanarak Çalışanların Taleplerinin Dikkate Alınmasını İstedi.
Bu da Araç Estetik Merkezi
Bu da Araç Estetik Merkezi
Erzurum'da Açılan Araç Estetik Merkezinde Otolar İçin Her Türlü Konfor ve Güzellik Makyajı Yapılabildiği Belirtildi.
Malezyalı Heyetin Ankara Ziyareti Güneydoğu Asya Ülkelerinden Malezya'nın Başkenti Kuala Lumpur'dan Gelen Heyet, Ankara Gezisi Kapsamında Halk Ekmek Fabrikası'nda İncelemelerde Bulundu.
Ankaraspor, Hazırlık Maçında Sivassporu 3-2 Mağlup Etti
Ankaraspor, Hazırlık Maçında Sivasspor'u 3-2 Mağlup Etti
Ankaraspor, Hazırlık Maçında Sivasspor'u 3-2 Mağlup Etti.
Gençlerbirliği'nin Gol Sıkıntısı Yeni Sezon Hazırlıklarını Sürdüren Gençlerbirliği'nde Gol Yollarında Büyük Sıkıntı Yaşanıyor.
Adaso'ya Teşvik Verme Yetkisi Adana Sanayi Odası (Adaso), Kent Sınırlarındaki Kobi'ler İçin 200 Bin YTL ile 2 Milyon YTL Arasında Teşvik Belgesi Verme Yetkisi Aldı.
Ressam Acarın Annesi Kazada Hayatını Kaybetti
Ressam Acar'ın Annesi Kazada Hayatını Kaybetti
Dünyaca Ünlü Türk Ressam İsmail Acar'ın Annesi, Kızının Evine Giderken Bir Minibüsün Çarpması Sonucu Hayatını Kaybetti.
İran, Sivil Uçak Filosunu Yenileme Arayışında ABD Ambargosu Nedeniyle Sivil Uçak Filosunu Yenileyemeyen İran, Kiralama ve İkinci El Uçak Alma Yoluyla Sorunu Aşmaya Çalışıyor.
ABD'nin Körfez Ülkeleriyle 20 Milyar Dolarlık Silah Satış Anlaşması Yapması İsrail, ABD'nin Suudi Arabistan ve Bölgedeki Diğer Müttefik Ülkeleriyle 20 Milyar Dolarlık Silah Satış Anlaşması Ya..
Feslikan Yaylasında Seda Sayan Coşkusu
Feslikan Yaylasında Seda Sayan Coşkusu
Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Doyran Belediyesi İş Birliğiyle Bu Yıl 3'ncüsü Düzenlenen Feslikan Yaylası Şenliği'nde Ünlü Sanatçı Seda Sayan Sahne Aldı.
Anayasa Değişikliğine Tepki Büyüyor
Anayasa Değişikliğine Tepki Büyüyor
TBMM Eski Başkanvekili Uluç Gürkan, Atatürk İlke ve Devrimlerinin Anayasa'dan Çıkarılmasını İsteyen AKP Mersin Milletvekili Zafer Üskül'e Sert Tepki Gösterdi.
Liman Paraları Trenlere Gidecek Tcdd'nin Demiryolu Araçlarının Alımı, İnşaatı, Bakımı ve Onarımı İçin İhtiyaç Duyduğu Kaynak Bandırma, İzmir, Samsun, Derince, Mersin ve İskenderun Limanlarını..
Bağış: Türkiye Iraka Girmeye Hazır
Bağış: Türkiye Irak'a Girmeye Hazır
AKP Milletvekili Egemen Bağış, ABD'nin, Türkiye'nin, Washington ile Çatışma Pahasına Olsa da Irak'a Girmeye Hazır Olduğunu Anlaması Gerektiğini Belirtti.
Rusya'da kargo uçağı düştü: 7 ölü Rusya'da bir kargo uçağının, başkent Moskova'dan havalandıktan kısa süre sonra düşmesi sonucu uçaktaki 7 kişilik mürettebattan kurtulan olmadı.
Alabalık yetiştiriciliği Doğuda hayvancılığa alternatif oldu
Alabalık yetiştiriciliği Doğu'da hayvancılığa alternatif oldu
Doğu'da alabalık yetiştiriciliği teşvikine yönelik Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Su Ürünleri Bölümü tarafından sürdürülen AB ve DPT destekli proje ilk meyvesini verdi.
Darbelerden Etkilendi Brıtney Spears'ın Fotoğraflarını Çekmek İsteyen Bir Gazeteci ile Korumaları Arasında Çıkan Kavgada Çocuklarından Biri Dayak Yedi.Brıtney Spears'ın Fotoğraflarını Çekmek İsteyen Bir Gazeteci ile Korumaları Arasında Çıkan Kavgada Çocuklarından Biri Dayak Yedi.
Antalya Büyükşehir Belediyesi 3. Feslikan Yaylası Senliği
Antalya Büyükşehir Belediyesi 3. Feslikan Yaylası Senliği
Antalya Büyükşehir Belediyesi ile Doyran Belediyesi'nin İşbirliğiyle Bu Yıl 3'ncüsü Düzenlenen Feslikan Yaylası Senliği Ateşini Büyükşehir Belediye Başkanı Türel Yaktı.
AK Parti Mardin Milletvekilinden 10 Bin Kişiye Kutlama Yemeği AK Parti'nin Mardin'den Seçilen Milletvekili Halit Demir'in Verdiği Kutlama Yemeğine On Bin Kişi Katıldı. Yemeğe Güneydoğu Anadol..
Diyarbakırlı Çocuklar, Çamurlu Sularda Serinliyor Diyarbakır'da Yaşları 10 ile 14 Arası Olan Çocuklar, Park İçinde Bulunan Çamurlu Süs Havuzlarına Girerek Serinlemeye Çalışıyor. Ölümcül Hasta..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10