27 Temmuz 2007 Cuma Günü Haberleri

27 Temmuz 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Fenerbahçe Derneği'nden bedensel engellilere 135 tekerlekli sandalye Hatay Fenerbahçeliler Derneği tarafından 135 bedensel ve zihinsel özürlüye tekerlekli sandalye dağıtıldı.
Eski Enerji Bakanı Zeki Çakan: 'Yüce Divana hesap vermenin gururunu yaşıyorum'
Eski Enerji Bakanı Zeki Çakan: "Yüce Divan'a hesap vermenin gururunu yaşıyorum"
Eski Enerji Bakanı Zeki Çakan, dört yıl boyunca siyasi lince tabii tutulduğunu belirterek, "Yüce Divan'da hesap vermenin gururunu yaşıyorum" dedi.
SES, hemşireye şiddet uygulanmasının faturasını aile hekimliğine kesti
SES, hemşireye şiddet uygulanmasının faturasını aile hekimliğine kesti
Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası (SES), hemşireye şiddet uygulanmasının faturasını aile hekimliğine kesti.
Ölen ahkumun AIDS olup olmadığı henüz netleşmedi Ödemiş Yarı Açık Cezaevi'nde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan ve üç gün önce ölen bir mahkumun ölüm sebebinin AIDS olup olmadığı netlik ka..
Edremitte Facia Kıl Payı Atlatıldı
Edremit'te Facia Kıl Payı Atlatıldı
Balıkesir'in Edremit İlçesinde Çınar Ağacının Dalı Kırılıp Caddeye Düştü.
CHP Milletvekili Kesici: "Cumhurbaşkanlığı seçiminde kişisel değil, partisel hareket edeceğim" CHP'den İstanbul milletvekilliğine seçilen İlhan Kesici, TBMM'ye kaydını yaptırdı. Kesici, cumhu..
Bahçeliler artık adli sicil kaydı için Osmaniye'ye gelmeyecek Osmaniye'nin Bahçe ilçesinde adli sicil kayıtlarının verilmeye başlanması sevinçle karşılandı. Daha önce adli sicil kaydı için 35..
Havranda Şehir Magandaları Parktaki Bankları Kırdı
Havran'da Şehir Magandaları Parktaki Bankları Kırdı
Balıkesir'in Havran İlçesinde Şehir Magandaları Parktaki Bankları Kırdı.
İzmir Büyükşehir Belediyesi, EXPO çalışmaları için sekreterya binası tahsis etti
İzmir Büyükşehir Belediyesi, EXPO çalışmaları için sekreterya binası tahsis etti
İzmir Büyükşehir Belediyesi, ıÜüEXPO çalışmalarının yürütülmesi amacıyla Mithatpaşa semtindeki tarihî bir binayı EXPO sekreteryası için tahsis etti. ıÜüYürütme Kurulu Eş Başkanı Büyükelçi Bahattin Gürsöz, destek için...
Sezen Hayranları için Keyifli Bir Hafta Sonu! Sezen Aksu, Yalın, Kenan Doğulu ve Daha Birçok İsim Bu Hafta Sonunuzu Renklendirecek! İşte Sizin için Hazırladığımız Etkinlik Listesi
Ersümer'e yolsuzluktan Ceza Cumhur Ersümer 1 Yıl 8 Ay Hapis Cezası Aldı. Zeki Çakan Tüm Suçlardan Beraat Etti
Altı yüz hektarlık orman ve ekili arazinin yanmasına neden olduğu iddia edilen şahıs yakalandı Kütahya'nın Hisarcık ilçesinde iki gün önce öğle saatlerinde başlayıp, Simav'ın Gölcük mevkiine ..
Telekomun tatlıya bağlayalım kampanyası 31 Ağustosa uzatıldı
Telekom'un tatlıya bağlayalım kampanyası 31 Ağustos'a uzatıldı
Türk Telekom'un "Tatlıya Bağlayalım" kampanyası 31 Ağustos'a kadar uzatıldı.
Malatya Belediyesi ile Bem-Bir-Sen arasında 'Sosyal Denge' sözleşmesi imzalandı
Malatya Belediyesi ile Bem-Bir-Sen arasında "Sosyal Denge" sözleşmesi imzalandı
Malatya Belediyesi ile Bem-Bir-Sen arasında "Sosyal Denge" sözleşmesi imzalandı.
MHP, Mecliste Patırtı Olmasın Diye Tedbir Aldı
'MHP, Mecliste Patırtı Olmasın Diye Tedbir Aldı'
MHP Genel Başkanı Yardımcısı ve Yozgat Milletvekili Mehmet Ekici, parti olarak Cumhurbaşkanlığı sürecinde mecliste patırtı yaşanmasın diye tedbir aldıklarını söyledi.
(Düzeltme) Avukatı, Sebahat Tuncel için çıkan "tahliye kararında değişiklik" içeren kararı eleştirdi Sayın Abonemiz...Saat 16.36'da geçtiğimiz "Avukatı, Sebahat Tuncel için çıkan 'tahliye kar..
Van Belediyesi, daha önce yapılmamış bir park yapmayı hedefliyor
Van Belediyesi, daha önce yapılmamış bir park yapmayı hedefliyor
Van Belediyesi, daha önce yapılmamış bir park yapmayı hedefliyor. Park çok amaçlı bir spor merkezi şeklinde inşa edilecek ve halkın hizmetine sunulacak.
AK Parti Mardin Milletvekili Çelebi: 'Bağımsız milletvekilleri ile MHPnin açıklamaları sevindirici'
AK Parti Mardin Milletvekili Çelebi: "Bağımsız milletvekilleri ile MHP'nin açıklamaları sevindirici"
AK Parti Mardin Milletvekili Süleyman Çelebi, Mazıdağı, Derik ve Kızıltepe'de AK Parti teşkilatlarını ziyaret etti.
İlkadımda Asfalt Çalışması
İlkadım'da Asfalt Çalışması
Samsun'da, Kenar Mahallelerde Yapılan Sathı Asfalt Kaplama Çalışmalarını Yerinde İnceleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Hizmet İçin Durmak Yok, Yola Devam" Dedi.
Bu Taktikleri Kullanın Beraber Olduğunuz Erkeği Romeo Yapmaya ve Onu Çılgına Çevirmeye Var Mısınız?Beraber Olduğunuz Erkeği Romeo Yapmaya ve Onu Çılgına Çevirmeye Var Mısınız?
Bu Kız Uslanmayacak! Hollywood'un Küçük Yaşta Şöhret Olan Yıldızlarından Lındsay Lohan Bir Türlü Akıllanmıyor.Hollywood'un Küçük Yaşta Şöhret Olan Yıldızlarından Lındsay Lohan Bir Türlü Akıllanmıyor.
Bolu Emniyet Müdürlüğüne Araç Takviyesi Yapıldı
Bolu Emniyet Müdürlüğü'ne Araç Takviyesi Yapıldı
Bolu Emniyet Müdürlüğü'ne Personel ve Araç Takviyesi Yapıldı.
İl Çevre ve Orman Müdürlüğü'ne Özürlü Kadrosundan 2 Memur Alınacak Kars İl Çevre ve Orman Müdürlüğü'nden Yapılan Açıklamada, Genel İdari Hizmetler Sınıfında Ve11'nci Derece Kadroda Çalıştırı..
Konak-pier'in Satışına Yargıtay Engeli İzmir'in Konak İlçesinde Bulunan ve Konak Pier Adı Altında Alışveriş Merkezi Olarak Kullanılan Eski Balık Hali Binasının Ege Varlık A.ş'ye Satışı, Yargı..
Başkan Kocaoğlu'ndan Zorlu'ya Cevap İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Altay Kulübü Başkanı Nafiz Zorlu'nun Bazı Basın-yayın Organlarında Çıkan İddiaları Üzerine Bir Açıklama Y..
Kazalara Kasisli Önlem
Kazalara Kasisli Önlem
Bolu Belediyesi Yeni Yolların Yarış Pisti Olarak Kullanmalarını Önlemek İçin Hız Kesici Kasisler Yapıyor.
MHP'li Özönder'in Koltuğu Boş Kalacak Ysk, Dün Trafik Kazasında Yaşamını Yitiren MHP İstanbul Milletvekili Mehmet Cihat Özönder'in Milletvekili Statüsünü Kazandığına, Bu Nedenle Yerinin Boş K..
Enflasyon Hedefini Teklif Eden Türk Telekom: Haber-iş Yüzde 38 Zam İstiyor Türk Telekom, Toplu İş Sözleşmesi Görüşmelerinde Sendikaya İlk Yıl İçin Ücretlerde Yüzde 4 Artış ve Buna İlave Olara..
Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi Çalışmalarında Son Aşamaya Gelindi 5490 Sayılı Nüfus Hizmetleri Kanunu Gereği Yürütülen ve Erzurum'da Eylül 2006'da Başlanan Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistem..
Uluslararası Oryantiring Yarışması Başlıyor Tokat'ın Niksar İlçesi Uluslararası Oryantiring Yarışması'na Ev Sahipliği Yapacak.
Türk Telekom Lig A Türk Telekom Lig A Takımlarından Orduspor, Fenerbahçe'den Mahmut Hanefi ve İstanbul Büyükşehir Belediyespor'dan Yigitcan Erdoğan ile Sözleşme İmzaladı.
Sümer Holding'e Ait Sarmısaklı Taşınmazı İhalesine 13 Teklif Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (Öib), Sümer Holding'e Ait Sarmısaklı Taşınmazlarının Özelleştirilmesi İhalesi İçin 13 Teklif Alın..
Seri Katillere Müebbet Hapis
Seri Katillere Müebbet Hapis
Bursa, Sakarya, İzmit, Mersin, Adana ve Ankara'da Bir Hafta İçerisinde 7 Kişiyi Öldürüp, 1 Kişiyi Yaralayan Seri Katiller, Yangılandıkları Davada Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis Cezasına Çarptırıldı.
Erzurum'da Çeşitli Suçlardan Aranan 32 Kişi Yakalandı Erzurum'da Çeşitli Suçlarından Aranan 32 Kişi, Yapılan Çalışmalar Sonucu Yakalandı.
Vefat Eden MHP Milletvekili Özönder'in Yeri Boş Kalacak Yüksek Seçim Kurulu (Ysk), Bugün Yaptığı Toplantıda Geçirdiği Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden MHP İstanbul Milletvekili Mehmet Cihat..
Milli Güreşçi Hamza Yerlikaya, 40 Yıllık Siyasetçi Gibi Konuştu AK Parti'den Milletvekili Seçilerek Parlamentoya Giren Milli Güreşçi Hamza Yerlikaya, Meclis Çatısı Altında Verdiği İlk Demecin..
Ölü Ele Geçirilen Teröristin Kimliği Belirlendi Sivas'ın İmranlı İlçesinde 2 Gün Önce Çıkan Çatışmada Ölü Olarak Silahıyla Birlikte Ele Geçirilen Teröristin Kimliği Tespit Edildi.
İMKB Haftayı 51,561,91 Puandan Kapattı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, İkinci Seansta 241,00 Puan Düşerek 51,561,91 Puandan Kapandı.
Meclise Kadın Damgası
Meclis'e 'Kadın' Damgası
Kadın Milletvekili Sayısının Artması Meclis Yönetimini Harekete Geçirdi. 50 Vekilin Girdiği Meclis'te Kadınlara Yönelik Hizmet Alanları da Genişletilecek.
Başbakan Erdoğan Basın Mensuplarını Atlattı
Başbakan Erdoğan Basın Mensuplarını Atlattı
İki gündür tatil yaptığı Antalya'da kameralardan kaçan Başbakan Erdoğan, bugün de basın mensuplarını atlatmayı başardı.
Güneydoğulu Gençler Ünlülerin Burunlarına Sahip Olmak İçin Estetik Yaptırıyor Diyarbakır Özel Veni Vidi Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahı Uzmanı Dr. İbrahim Orak, Bayanların ..
Yüce Divan'ın Ersümer ve Çakan Hakkındaki Kararını Açıklaması Yüce Divan, Eski Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanları Cumhur Ersümer ve Zeki Çakan Hakkındaki Kararını Açıkladı. Yüce Divan, Ersüme..
Şebnem Kısaparmak'a Tuttuğu Evde Oturmak Nasip Olmadı 22 Temmiz Seçimlerinde Demokrat Parti'den (Dp) Adaylığını Koyan Sanatçı Şebnem Kısaparmak, Partisi Barajı Aşamayınca Kastamonu'da Tuttuğu..
Üniversite.Milli Basketbol Takımı, B.Hersek İle 3 hazırlık maçı yapacak Tayland'ın Bangkok şehrinde yapılacak olan Üniversite Oyunlarına katılacak olan Üniversite Erkek Milli Takımı, hazırlık..
Afgan yetkili: "Güney Koreli rehineler yaşıyor" Afganistan İçişleri Bakanlığı üst düzey yetkilisi Münir Mangal, Taliban'ın geçen hafta kaçırdığı 22 Güney Koreli rehinenin, eylemciler tarafınd..
Porsche çevre dostu oluyor Alman araba üreticisi Porsche, çevre alanındaki duyarlılığını çevre dostu araç yaparak göstermek istiyor.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10