27 Temmuz 2007 Cuma Günü Haberleri

27 Temmuz 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Rusya'da Bir Türk Bankası Dolandırıldı Rusya?da Bir Türk Bankasını Yarım Milyon Dolardan Fazla Dolandıran Bilgisayar Korsanları Çetesi Ele Geçirildi
Şırnak'ta Bir Terörist Teslim Oldu Şırnak'ta Bir Terörist Güvenlik Güçlerine Teslim Oldu.
Vergi Borçluları Yandı 125 Bin YTL ve Üzerinde Vergi Borcu Bulunan Mükellefleri, Vergi Dairesi Müdürlüklerinde İlanla Duyuruyor.
Belgesel, Sofya'yı Karıştırdı İngiliz Bbc Televizyonunun Bulgaristan'daki Bebek Ticaretiyle İlgili Belgeseli Ülkeyi Karıştırdı
PKK'nın Silahları Nereden Geliyor? İstihbarat Birimlerince Hazırlanan Raporda PKK'nın Elindeki Silahlarla İlgili Çarpıcı Bilgilere Yer Verildi
Sebahat Tuncel Hakkında Mecliste'yken Yargı Yolu Göründü Milletvekili Seçildikten Sonra İstanbul 10. Ağır Ceza Mahkemesi Tarafından Anayasa'nın 83. Maddesi Uyarınca Milletvekili Olarak Meclis..
İslamabad'da Polisle Öğrenciler Arasında Çatışma Pakistan'ın Başkenti İslamabad'da 86 Kişinin Öldüğü İki Hafta Süren Çatışmalara Sahne Olan Lal Mescidi'nde Cuma Namazı Çıkışı Yüzlerce Öğrenci..
Türkiyede Yeni Gerilim, Kemalizm ve Anayasa
Türkiye'de Yeni Gerilim, Kemalizm ve Anayasa
AK Parti Milletvekili Seçilen Hukuk Profesörü Zafer Üskül'ün, Anayasa'da İdeolojilerin ve İdeolojik Dayatmaların Olmaması Gerektiği Konusundaki Beyanatları Türkiyede Yeni bİr Tartışma Başlattı
1 Milyon YTL Kazanacak Özel Bir Gençlik Festivalinde Program Yapan Beyaz, Organizasyon Bittiğinde Yaklaşık 1 Milyon YTL'yi Cebe İndirecek.Özel Bir Gençlik Festivalinde Program Yapan Beyaz, Organizasyon Bittiğinde Yaklaşık 1 Milyon YTL'yi Cebe İndirecek.
YSK, MHPli Özönder Kararını Açıkladı
YSK, MHP'li Özönder Kararını Açıkladı
Yüksek Seçim Kurulu, Mazbatasını Alamadan Geçirdiği Trafik Kazası Sonucu Hayatını Kaybeden MHP Milletvekili Mehmet Cihat Özönder'in Yerinin Boş Kalmasına Karar Verdi.
Adana'da Keneyle Mücadele Adana'da, Kırım Kongo Kanamalı Ateşi Hastalığı (Kkka) Taşıyıcısı Kenelerle Mücadele Çalışması Kapsamında, 142 Bin Hayvanın İlaçlanacağı Bildirildi.
Ysk Karar Verdi, Kazada Ölen Milletvekilinin Yeri Boş Kalacak Ankara - Yüksek Seçim Kurulu (Ysk), Bugün Yaptığı Toplantıda Geçirdiği Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden MHP İstanbul Milletveki..
Avrupa Yelken Şampiyonası başladı. Türkiye Yelken Federasyonu programında yer alan 420 Açık Avrupa Yelken Şampiyonası İstanbul'da başladı.
Yeni vekilden, Kızıltepespora destek
Yeni vekilden, Kızıltepespor'a destek
Mardin Milletvekili Mehmet Halit Demir, teşekkür için geldiği Kızıltepe'de yaptığı açıklamada, Kızıltepespor'un profesyonel lige çıkması için gereken desteği vereceğini söyledi.
Yüce Divan'ın Ersümer ve Çakan Hakkındaki Kararını Açıklaması Yüce Divan, 2 Yıl 8 Aydır Yargılanmaları Süren Eski Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanları Cumhur Ersümer ve Zeki Çakan Hakkındaki Ka..
Hatayspor 4 futbolcuyu daha renklerine bağladı Yeni sezon hazırlıklarını Nevşehir'de kamp yaparak sürdüren 2. Lig B kategorisi ekiplerinden Hatayspor, 4 futbolcuyu daha renklerine bağladı.
Su Kesintisinde Hijyene Dikkat Mardin Sağlık İl Müdürü Dr. Sait Avar, Küresel Isınmadan Kaynaklanan Kuraklığın Getirdiği Su Sıkıntısına Dikkat Çekerek, Susuzluk Nedeniyle Vücudun, Yiyecek Ma..
Global tedirginlik, İMKB'yi 950 puan daha aşağı çekti İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, global piyasalarda devam eden tedirgin hava nedeniyle satış baskılı seyir iz..
Romanyaya iki günlüğüne veda eden sıcak hava haftasonu tekrar geri geliyor
Romanya'ya iki günlüğüne veda eden sıcak hava haftasonu tekrar geri geliyor
Aşırı sıcaklardan iki günlüğüne bile olsa kurtulan Romanya'yı yarından itibaren yeni bir sıcak hava dalgası saracak. Sıcaklıkların 39 dereceyi bulması bekleniyor.
Bologna uzmanları ikinci bilgilendirme toplantısı başladı Uzun vadede AB ile yüksek öğrenimin birleştirilmesini amaçlayan Bologna Uzmanları Ulusal Takımı ikinci bilgilendirme toplantısı Sakar..
SAÜ ÖSS'deki başarılı öğrencilere karşılıksız burs ve yurt imkanı sunacak Sakarya Üniversitesi'nden (SAÜ) başarılı öğrencilere karşılıksız bur ve ücretsiz yurt imkanı sunulacağı açıklandı.
Yargıtay, Konak Pierin üst hakkı satışını iptal etti
Yargıtay, Konak Pier'in üst hakkı satışını iptal etti
Yargıtay 12. Hukuk Dairesi, İZMER A.Ş.'ye ait Konak Pier'in arsasını kullanım hakkının (üst hakkı) Ege Varlık A.Ş.'ye satışına ilişkin mahkeme kararını bozdu ve satış işlemini geçersiz kıldı.
Anadolu Yazarlar Birliği, seçimin faturasını millete kesen siyasetçi ve yazarlara dava açıyor
Anadolu Yazarlar Birliği, seçimin faturasını millete kesen siyasetçi ve yazarlara dava açıyor
Kahramanmaraş Anadolu Yazarlar Birliği'nden seçimin faturasını millete keserek ağır ithamlarda bulunan siyasetçi ve yazarlara büyük tepki geldi.
İmamlar fazla mesai yaptıkları gerekçesiyle tazminat istiyor
İmamlar fazla mesai yaptıkları gerekçesiyle tazminat istiyor
Türkiye Diyanet ve Vakıf Hizmetleri Kolu Kamu Görevlileri Sendikası (Diva-Sen) görev yapan imamlar için ekonomik sıkıntı çektikleri ve fazla mesai yaptıkları gerekçesiyle tazminat istiyor.
DSP Başkanı Sezer: "Abdullah Gül'ün ısrar etmeyeceğine inanıyorum" Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Zeki Sezer, cumhurbaşkanlığı seçimi konusunda Abdullah Gül'ün ısrarlı olmayacağı in..
Antalyadaki polis merkezleri güvenlik kamerası ile 24 saat izlenecek
Antalya'daki polis merkezleri güvenlik kamerası ile 24 saat izlenecek
Antalya'daki polis merkezleri güvenlik kamerası ile 24 saat izlenecek. Türkiye'de ilk defa Antalya'da başlayan 'polis merkezinin kamera ile gözetilmesi' uygulamasında başarı elde edilirse, tüm Türkiye'de...
Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Ersümer: 'Karar içime sinmedi'
Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Ersümer: "Karar içime sinmedi"
Eski Enerji Tabii Kaynaklar Bakanı Cumhur Ersümer, Anayasa Mahkemesi tarafından kendisi hakkında verilen 1 yıl 8 aylık cezanın içine sinmediğini söyledi. Ersümer, hakkında verilen cezanın bilgi, belge ve delilinin...
CHP Genel Başkanı Deniz Baykal: "Olağanüstü kurultaya yönelik bir kararımız yok" CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, seçim sonrası CHP'li muhaliflerin sesinin yükselmesi üzerine partisinin olağan..
SAÜ yüksek lisans ve doktora öğrencisi alacak Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Fen Bilimleri Enstitüsü'ne 2007-2008 Eğitim ve Öğretim yılı güz yarıyılında 388'i yüksek lisans, 131'i doktora öğrenci..
Bjk: "Del Bosque Meselesi, Ulusal Davaya Dönüştü" Beşiktaş Kulübü, Eski Teknik Direktörü İspanyol Vicente Del Bosque ile Yaşadığı Anlaşmazlıkla İlgili Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi'nin (..
Global Tedirginlik, İMKB'yi 950 Puan Daha Aşağı Çekti/ Dolar Bugün 1.32 YTL'yi, Faiz Yüzde 18,3 Seviyesini Gördü İstanbul - İMKB, Global Piyasalarda Devam Eden Tedirgin Hava Nedeniyle Satış B..
Vob, Günü 1.1 Milyar YTL İşlem Hacmiyle Tamamladı İzmir - Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası'nda (Vob) Toplam İşlem Hacmi 1 Milyar 72 Milyon 744 Bin YTL ile Rekor Seviyeden Gerçekleşti. Bugün Vo..
Carrefour Portekiz'den Çıkıyor Dünyanın En Büyük Perakendecilerinden Olan Carrefour, Portekiz'deki Mağazalarını 662 Milyon Euro Karşılığında Portekizli Rakibi Sonae'ye Devredecek. Anlaşma, Ca..
Yüce Divan'dan Çakan'a Beraat, Ersümer'e Erteleme Yüce Divan'da Yargılanan Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanları Cumhur Ersümer ve Zeki Çakan Hakkında Açılan Davalarda Karar Çıktı.
THY ve Hava-iş Arasında Güvenlik Tartışması Türk Hava Yolları, Şirketin İmajını Zedelemeye Yönelik Olarak, Hava-iş'in "Önce Uçuş Güvenliği" Başlığıyla Çeşitli Basın Organlarına Verdiği İlanla..
Savcı ve Hakimler Nusaybin'e Veda Etti Mardin'in Nusaybin İlçesinde Tayinleri Çıkan Cumhuriyet Başsavcısı, Hakim ve Savcılar İçin Veda Gecesi Düzenlendi.
Sungurlu Belediye Binası Tadilata Alındı
Sungurlu Belediye Binası Tadilata Alındı
Çorum'un Sungurlu Belediye Hizmet Binası Tadilata Alındı.
Global Tedirginlik, İMKB'ye 950 Puan Daha Aşağı Çekti:/ Dolar Bugün 1.32 YTL'yi, Faiz Yüzde 18,3 Seviyesini Gördü İstanbul - İMKB, Global Piyasalarda Devam Eden Tedirgin Hava Nedeniyle Satış ..
Çankırı'da Zincirleme Trafik Kazası: 12 Yaralı Irı'da Zincirleme Trafik Kazası: 12 Yaralı
Ümraniye'de Ele Geçirilen El Bombalarıyla İlgili 5 Kişi Daha Gözaltına Alındı Ümraniye'de Bir Gecekonduda Ele Geçirilen 27 El Bombasıyla İlgili Yürütülen Soruşturma Kapsamında 5 Kişi Daha Göz..
Galatasaray Kulübü Asbaşkanı Adnan Polat, "Necati Ateş'in transferi konusunda yorum yapmadım" Galatasaray Kulübü Asbaşkanı Adnan Polat, kadroda düşünülmeyen futbolcuları Necati Ateş'in transf..
Beşiktaş Kulübü: "Del Bosque konusu, artık Beşiktaş'ın değil, Türkiye'nin davasıdır" Beşiktaş Kulübü yaptığı açıklamada Del besque konusunda kendilerinin haklı olduğunu dile getirerek, "Beşi..
Kocaoğlu: "El Koyma Söz Konusu Değil" Göztepe Derneği Başkanı Mustafa Kocaoğlu, 'Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun (TMSF), Göztepe'ye El Koyduğu ve Önümüzdeki Aylarda Satışa Çıkaracağı'na İl..
Kale Grubu 50. yıl dönümü kutlamaları kapsamında 4 yeni tesis açtı Çanakkale'nin Çan ilçesinde kurulu bulunan Çanakkale Seramik Fabrikaları kuruluşunun 50.yıl dönümü kutlama törenleri 4 yeni ..
Yunanlı Konsolos, Kuşadasında Meclis Toplantısına Katıldı
Yunanlı Konsolos, Kuşadası'nda Meclis Toplantısına Katıldı
Kuşadası Ticaret Odası'nın Aylık Olağan Meclis Toplantısı Yapıldı. Yunanistan'ın İzmir Konsolosu George N. Katapodis, Meclis Toplantısına Onur Konuğu Olarak Katılırken, Kuşadası ile Sisam Adası Arasında Ticaretin...
Papa'nın özel sekreteri, Avrupa'da İslam'ın yayılmasını tehdit olarak görüyor Katolik dünyasının manevi lideri Papa 16. Benedikt'in özel sekreteri Georg Gänswein, İslam'ın Avrupa'da hafife al..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10