26 Temmuz 2007 Perşembe Günü Haberleri

26 Temmuz 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Karamürsel Merkez Yeni Camii 15 yıl sonra boyanıyor
Karamürsel Merkez Yeni Camii 15 yıl sonra boyanıyor
Karamürsel Merkez Yeni Cami Yaşatma ve Yaptırma Derneği tarafından Merkez Yeni Camii boyanıyor. 15 yıldır boyanmayan Merkez Yeni Cami, Karamürsel derneğin elde ettiği gelirle boyanıyor.
Gurbetçi Ailelerindeki Boşanma Oranları Şaşırttı
Gurbetçi Ailelerindeki Boşanma Oranları Şaşırttı
Avusturya'nın Türk Asıllı Milletvekili Şirvan Ekici, Gurbetçi Vatandaşları Evlilik Konusunda Uyardı. Yurt dışında Yaşayan Türklerde boşanma Oranlarının Yüzde 50'nin Üzerinde Olduğu Belirtildi.
Kefaletle serbest kalan Yuropet sahibine tutuklama kararı çıktı Mersin'de, depolarında mazot yerine su çıktıktan sonra tutuklanan ancak kefaletle serbest kalan Yuropet firmasının sahibi Hali..
Satışa çıkarılan atların yarısı bile satılamadı Sultansuyu Tarım İşletme Müdürlüğü'nde yetiştirilen safkan Arap yarış atlarına ilgi her geçen gün azalıyor. 2004 yılında at satışından 4 milyon..
Terminal alanı ihalesinden elde edilen gelir Kahramanmaraşı projeye doyuracak
Terminal alanı ihalesinden elde edilen gelir Kahramanmaraş'ı projeye doyuracak
Kahramanmaraş Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, mevcut terminal alanının bulunduğu alanın ihalesi sonucunda belediyenin kasasına toplam 50,8 milyon YTL'nin girdiğini söyledi. Belediyenin bütçesine büyük katkı sağlayan bu...
Çınarcık ve Termale Doğalgaz
Çınarcık ve Termal'e Doğalgaz
Yalova'nın Çınarcık ve Termal İlçeleri Doğalgaza Kavuşuyor.
Operasyon Devam Edecek
Operasyon Devam Edecek
'G.Saray'a Geldiğimde Kadroda 36 Futbolcu Vardı. Avrupa'nın Hiçbir Takımında, Hiçbir Hoca Sezona Bu Şekilde Başlayamaz. Bazı Oyuncularla Yollarımız Ayrıldı. Seçim Yaparken Zorlandım.' Dedi.
Çanakkalede 5 Yılda Altyapı Çalışmalarına  20 Trilyon Lira Harcandı
Çanakkale'de 5 Yılda Altyapı Çalışmalarına 20 Trilyon Lira Harcandı
Çanakkale Belediyesi Son 5 Yılda Altyapı Çalışmalarına 20 Trilyon Lira Harcama Yaptı.
Sırada 5 Aslan Var
Sırada 5 Aslan Var
Alman Hocanın Raporu Doğrultusunda Tomas, Emre Aşık, Mehmet Güven, Okan Buruk ve Mehmet Topal'la da Yolların Ayrılması Bekleniyor. Uğur Uçar ile Aydın Gitmesi Muhtemel Diğer İsimler.
AK Parti Giresun Milletvekili Canikli, Seçimi Değerlendirdi
AK Parti Giresun Milletvekili Canikli, Seçimi Değerlendirdi
AK Parti Giresun Milletvekili Nurettin Canikli, Türk Halkının 22 Temmuz'da Toplum Mühendisliği Yaptığını İleri Sürerek Partilerine Verilen Yüksek Desteğin Çok Önemli Manalar Taşıdığını İfade Etti.
Karatayda Altyapı Çalışmaları Sürüyor
Karatay'da Altyapı Çalışmaları Sürüyor
Konya'nın Merkez Karatay İlçe Belediyesi, İlçenin Çeşitli Yerlerinde Tretuvar, Parke, Bordur Altyapı Çalışması Yapımına Devam Ediyor.
Seçim Ekonomisi Bütçede 8.3 Milyar YTLye Maloldu
Seçim Ekonomisi Bütçede 8.3 Milyar YTL'ye Maloldu
Seçim Ekonomisinin Yılın İlk Altı Ayı İtibariyle Faturası Bütçe Dengesinde 8.3 Milyar, Faiz Dışı Fazlada 4.2 Milyar YTL Oldu.
Tav, Enfidha Havalimanının Temelini Attı
Tav, Enfidha Havalimanı'nın Temelini Attı
Tav Havalimanları Holding, Tunus Enfidha Havalimanı'nın Temelini Attı. Tav, İşletmesini Üstleneceği Enfidha Havaalanı İçin İlk Etapta 400 Milyon Euroluk Yatırım Yapacak.
Boyner Ortağını ABDden Buldu
Boyner Ortağını ABD'den Buldu
Bir Süredir Yabancı Ortak Arayışında Olan Boyner Mağazacılık, Aradığı Ortağı ABD'den Buldu. Boyner Mağazacılık'ın Yüzde 30.05'i Citigroup Venture'a Satıldı.
Kıbrısta Deprem
Kıbrıs'ta Deprem
Merkez Üssü Güney Kıbrıs'ta Larnaka'nın Doğusunda Bulunan, Richter Ölçeğine Göre 3.5 Büyüklüğündeki Deprem, Lefkoşa'da da Hissedildi.
Trabzonspor'dan Kombine Kart Açıklaması Trabzonspor Genel Saymanı Emin Kahraman, Kombine Kartların Sadece Otelul Galati ile Oynanacak Olan Inter-toto Kupası Karşılaşmasında Geçerli Olmayacağı..
AKP'li Kapusuz: "Yeni Dönemde Gerginlik Değil,uzlaşma Olacak" AKP Ankara Milletvekili Salih Kapusuz, Cumhurbaşkanlığı Seçimleri Konusunda, "Yeni Dönemde, Gerginliğin Değil Uzlaşmanın, Milleti..
Sakız Adasında 21 Kaçak Yakalandı Yunanistan'ın Sakız Adası Sahil Güvenlik Ekiplerinin Düzenlediği Operasyonda 21 Kaçak Yakalandığı Bildirildi.
Tav Tunus'ta İki Havalimanı İşletecek Tav Havalimanları Holding, Kuzey Afrika'nın Turizm Merkezi Tunus'taki Enfidha Havalimanı'nın Temelini Attı.
Gediz'de Orman Yangını Kütahya'nın Gediz İlçesine Bağlı Yağmurlu Köyü Yakınlarında Ormanlık Alanda Yangın Çıktı.
Polis, Firari Katilin Peşinde Eskişehir'de, Sokak Ortasında Bıçaklanarak Öldürülen Kişinin Katilinin Yakalanması İçin Polis Ekipleri Çalışmalarına Devam Ediyor.
Asfalt Çökünce Kamyon ile Duvar Arasında Sıkışan İşçi Yaralandı Eskişehir'de, Yol Çalışması Esnasında Asfalt Çökünce Kamyon ile Duvar Arasında Sıkışan Bir İşçi Yaralandı.
İmarzedelerden Ödeme Planına İptal Davası Bonozedeler, Faiz Düzenlemesine İtiraz Ettikleri Bakanlar Kurulu'nun Ödeme Planının Yürürlüğünün Durdurulması ve Kararın İptali İstemiyle Danıştay'da..
Kene Can Almaya Devam Ediyor Kene Isırması Sonucu Oluşan Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (Kkka) Hastalığı, Bolu'da Bir Can Daha Aldı. Bolu'nun Gerede İlçesi'ne Bağlı Macarlar Köyünde Oturan Seher ..
Marmaris'te 88 Mülteci Yakalandı Muğla'nın Marmaris İlçesine Bağlı Orhaniye Köyü Bölgesinde Yunan Adalarına Deniz Yolu ile Götürülmek İstenen 88 Mülteci Yakalandı.
Hükümete Yeni Dönem İçin Bütçe Uyarısı Besob Başkanı Arif Tak, Bütçe Açığının Yılın Altı Aylık Döneminde 5.9 Milyar YTL Olduğunu Hatırlatarak, AKP İktidarını Yeni Dönemde Tedbirli ve Dikkatli..
Bu Vekil CHPli ama Gülü Destekliyor
Bu Vekil CHP'li ama Gül'ü Destekliyor
CHP Kayseri Milletvekili Mehmet Şevki Kulkuloğlu, 'Kayserili Olarak Abdullah Gül'ün Cumhurbaşkanlığına Aday Olmasını İsterim' Dedi.
AK Parti Artvin Milletvekili Çolak, Teşekkür Ziyaretlerinde AK Parti Artvin Milletvekili Ertekin Çolak, Seçimin Ardından Teşekkür Ziyaretlerine Başladı.
Yine Yaptı Yapacağını! Müzik Kariyerinden Çok Türlü Türlü Çılgınlıklarıyla Gündeme Gelen Brıtney Spears Yeni Bir Skandala İmza Attı.Müzik Kariyerinden Çok Türlü Türlü Çılgınlıklarıyla Gündeme Gelen Brıtney Spears Yeni Bir Skandala İmza Attı.
'Evet Fahrettin'le Evleneceğim' Seksi Şarkıcı Gülşen, Yeni Albümü ve Özel Hayatıyla İlgili Bilinmeyenleri Gecce.com'a Anlattı.Seksi Şarkıcı Gülşen, Yeni Albümü ve Özel Hayatıyla İlgili Bilinmeyenleri Gecce.com'a Anlattı.
Matematik Canavarından Tam Not Gebze'deki Özel Çırağan İlköğretim Okulu 6'ncı Sınıf Öğrencisi Süheyl Kerem Akınlı, Devlet Parasız Yatılı ve Bursluluk Sınavı'nda Birinci Olarak Büyük Bir Başar..
Üniversitede Ücretsiz Rehabilite Konya Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Vakfı Bünyesinde 8 Ay Önce Açılan Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde, 200 Engelli Çocuk ve Yetişkin, Hiçb..
Aydın Doğan Yurdu Kızlarının Başarısı Milliyet Gazetesi'nin Kız Çocuklarının Okula Kazandırılması Amacıyla Başlattığı 'Baba Beni Okula Gönder' Kampanyası Kapsamında Geçen Yıl Aydın Doğan Vakf..
'Kocan Hastaysa Çocuklara O Baksın Sen Çalış' Çorum Valiliği Tarafından Düzenlenen Halk Günü'ne Katılan Zemzem Ölez, Kocasının Hasta Olduğunu Söyleyip Ucuz Ev Bulamamaktan Yakınarak, "Fakirle..
Restoran Önünde Silahlı Saldırı: 1 Yaralı Eskişehir'de, Restoran Önünde Silahlı Saldırıya Uğrayan Bir Kişi Yaralandı.
Erkeklerin Tacizinden Kurtulmak İçin Erkek Oldu
Erkeklerin Tacizinden Kurtulmak İçin Erkek Oldu
Gençliğinde Güzeliğiyle Dikkat Çeken 76 Yaşındaki Sona Polat, 48 Yıl Önce Dul Kalınca Erkeklerin Tacizinden Kurtulmak İçin Saçını Erkek Gibi Kestirip Erkek Kıyafetleri Giymeye Başladı.
İzmir'de Yolcu Treni Raydan Çıktı: 1'i Ağır 4 Yaralı İzmir - İzmir'in Torbalı İlçesi Kuşçuburun Mevkiinde, Ödemiş-İzmir Seferini Yapan ve Bölgesel Tren Denilen İki Vagonlu Küçük Yolcu Treni R..
Toroslar Belediyesi Zabıta Müdürlüğünün Faaliyet Raporu Açıklandı
Toroslar Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'nün Faaliyet Raporu Açıklandı
Mersin'in Alt Birim Toroslar Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'nün Son 2 Aylık Faaliyet Raporu Açıklandı.
Sivas Belediyesinin Yol Çalışmaları Devam Ediyor
Sivas Belediyesi'nin Yol Çalışmaları Devam Ediyor
Sivas Belediyesi Ekiplerinin Yol Çalışmaları Kapsamında Karşıyaka Mahallesinde 5 Kilometre Yolun Yapıldığı Bildirildi.
Avusturya Kampını Tamamlayan Gençlerbirliği'nde Keyifler Yerinde Yeni Sezon Hazırlıklarının 2. Etabını Avusturya'da Tamamlayan Gençlerbirliği'nde Futbolcular Düzenledikleri Kamp Sonu Eğlences..
Adapazarı'nda Hurdacıda Patlama: 3 Yaralı Adapazarı'nda Bir Hurdacıda Meydana Gelen Patlamada, 3 Kişi Ağır Yaralandı.
Kaybolan Genç, 1 Hafta Sonra Ormanlık Alanda Bulundu Gaziantep'te Yaklaşık 1 Hafta Önce Kaybolan ve Akli Dengesi Bozuk Olduğu Belirtilen Genç, Aç Susuz Kalmış Bir Halde Ormanlık Alanda Bulund..
Kütahya'daki Orman Yangını Kütahya'nın Tavşanlı İlçesine Bağlı Kışlademirli Köyü Yakınlarındaki Orman Yangınında Alevler Arasında Kalarak Canını Zor Kurtaran Osman Öztürk, Yaşadığı Dehşet Dak..
Kyb ve Kdp'li Parlamenterler Petrol Yasası Nedeniyle Tartışma Yaşadı Kuzey Irak Bölgesel Kürt Parlamentosu İlk Defa Petrol Yasası Konusunda İkiye Bölündü. Irak Devlet Başkanı Celal Talabani'n..
Bask'tan Seçim Değerlendirmesi Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları Konfederasyonu (Bask) Malatya İl Temsilcisi Güler Aydoğan, Sandıktan Çıkan İradeye Her Kesimin Saygı Göstermesini, İktida..
Adana Emniyet Müdürlüğü'nde Terfi ve Tayinler Emniyet Genel Müdürlüğü'nün Her Yıl Rutin Olarak Yaptığı Terfi ve Tayinler Kapsamında Adana Emniyet Müdürlüğü'nde de Görev Değişikleri Yapıldı.
Acil Tıp Teknisyenlerine Adaptasyon Eğitimi Veriliyor
Acil Tıp Teknisyenlerine Adaptasyon Eğitimi Veriliyor
Sağlık Bakanlığı Tarafından 30 Haziran 2007 Tarihinde 4-b Sözleşmeli Personel Olarak Ataması Yapılan Acil Tıp Teknisyenlerine, Adaptasyon Eğitimleri Veriliyor.
Merkez Bankası Döviz Kurları Merkez Bankası'nın 26 Temmuz 2007 Tarihinde Açıkladığı Gösterge Niteliğindeki Döviz Kurları.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10