25 Temmuz 2007 Çarşamba Günü Haberleri

25 Temmuz 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Gül'ün, Köşk Adaylığı için Ne Dedi Zeki Sezer: Oylamaya Girip Girmeyeceğimize O Gün Kararvereceğiz
Uluslararası Halk Dansları Festivali, Samsunu markalaştırıyor
Uluslararası Halk Dansları Festivali, Samsun'u markalaştırıyor
Samsun Valiliği ve Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile birlikte düzenlenen 27. Uluslararası Halk Dansları Festivali ve Altın Sülün Halk Dansları Yarışması, yapılan tanıtımlar ve yabancı dansçıların ilgisi sayesinde...
Malatya Emniyet Müdürü, sokakta çalışan 150 çocuğu sinemaya götürdü
Malatya Emniyet Müdürü, sokakta çalışan 150 çocuğu sinemaya götürdü
Malatya Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, sokakta çalışan 150 çocuğu sinemaya götürdü.
'Bay Şapka'dan Özel Gecce! Bu Gecce Le Chapeau D'ertekin'de Gerçekleşecek Olan 'Şapka Partisi' Çok Konuşulacak!Bu Gecce Le Chapeau D'ertekin'de Gerçekleşecek Olan 'Şapka Partisi' Çok Konuşulacak!
Mtv Yasağı Kalktı Sezen Aksu ve Ajda Pekkan'ın Mtv'de Yer Almayacağı Açıklanmıştı.Sezen Aksu ve Ajda Pekkan'ın Mtv'de Yer Almayacağı Açıklanmıştı.
BDDK: "İmarzedeler TMSF'ye Başvuracak" Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu, İmarzedelerin Paralarını Geri Alabilmeleri İçin Sermaye Piyasası Kurulu'na ve BDDK'ya Değil, Tasarruf Mevduatı..
Anavatan'dan "Aday Paraları Ödenmiyor" İddialarına Yanıt: "Yasal Engel Var" 22 Temmuz Seçimlerine Girmeyen Anavatan Partisi'ne, Aday Adaylarının Parasının İade Edilmediği Eleştirileri Yönelti..
Hisarcık'ta Orman Yangını Kütahya'nın Hisarcık İlçesine Bağlı Tokat Köyü Yakınlarında Ormanlık Alanda Yangın Çıktı.
Kayseri'de Silahla Yaralama Kayseri'de 2 Kişinin, Haraç İstedikleri ve Önceden de Aralarında Husumet Bulunan Bir Esnafı Tabancayla Yaraladığı Öne Sürüldü. Şahıslardan Biri Yakalanarak Gözaltı..
DSP, Gülün Adaylığına Nasıl Bakıyor?
DSP, Gül'ün Adaylığına Nasıl Bakıyor?
Zeki Sezer, Gül'ün Yeniden Cumhurbaşkanlığı Adaylığıyla İlgili Olarak, 'Gül'ün Cumhurbaşkanlığı Adaylığı Büyük Bir Gerginlik Oluşturmuştu. Başbakan'ın ve Gül'ün Bunu Dikkate Alması Gerekir' Dedi.
Mecidiyeköy'de Toplanan İmarzedeler, Yargı Sürecinin Hızlanmasını İstedi Mecidiyeköy'de İmar Bankası'nın Eski Binası Önünde Toplanan Çok Sayıda İmarzede, Yargı Kararının Bir An Önce Verilmesi..
Giresun için fındık toplamada çalışacak işçilerin ücretleri belirlendi Giresun'da, 2007 ürünü fındık hasat döneminin belirlenmesinden sonra fındık toplamada çalışacak işçiler ile fındığı kabu..
Osmaniyede 80 kişiye istihdam sağlayan iplik fabrikası açıldı
Osmaniye'de 80 kişiye istihdam sağlayan iplik fabrikası açıldı
Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) 80 kişiye istihdam sağlayan yeni bir iplik fabrikası açıldı. İl-Teks iplik fabrikasının açılışını Osmaniye Valisi Zübeyir Kemelek yaptı.
Uluslararası sermayenin dikkatini çeken Afyonkarahisarda hizmet sektörü gelişiyor
Uluslararası sermayenin dikkatini çeken Afyonkarahisar'da hizmet sektörü gelişiyor
Almanya'daki perakende mağazacılık uygulamalarının incelenmesi ve Afyonkarahisar'da uygulanabilirlik projesi Avrupa Birliği (AB) tarafından kabul edildi.
Amerikan yönetimi, orduya katılan göçmenlerin vatandaşlığa geçiş sürelerini kısaltıyor Amerikan yönetiminin, 2003'te Irak Savaşı'nın başlamasının ardından 32 bin 500 göçmen askere vatandaşlık..
Beyşehirde Trafik Kazası: 1 Yaralı
Beyşehir'de Trafik Kazası: 1 Yaralı
Konya'nın Beyşehir İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında Bir Kişi Yaralandı.
Lastiği Patlayan Araç Kaldırıma Çıktı Çanakkale'nin Gelibolu İlçesinde, Lastiği Patlayan Araç Kaldırıma Çıktı.
Bakü'de Rusya - Azerbaycan güvenlik toplantısı yapılacak Rusya Dışişleri Bakan Yardımcısı Sergey Kislyak resmi görüşmelerde bulunmak için Bakü'de bulunuyor. Kislyak'ın başkanlığındaki Rusya..
Vatandaşlar, Aşırı Sıcaklardan Şemsiye ve Gazetelerle Korunuyor Diyarbakır'da Sıcaklıkların Gölgede 45 Dereceye Ulaşmasıyla Birlikte Vatandaşlar Birbirlerini Hortumla Islayarak, Şemsiye ve Ka..
Ordu'da Fındık Toplama Tarihleri Belirlendi Ordu'da Fındık Toplama Tarihleri Belirlendi.
Ticari taksinin bagajından esrar çıktı
Ticari taksinin bagajından esrar çıktı
Diyarbakır'da uyuşturucu tacirlerine yönelik yapılan çalışmada, bir ticari taksinin bagajına gizlenmiş vaziyette 7.6 kilo esrar ele geçirildi.
DTPden AK Parti İtirafı Geldi
DTP'den AK Parti İtirafı Geldi
Doğu ve Güneydoğu'da Oylarının Büyük Kısmını AK Parti'ye Kaptıran DTP, Yeterli Oy Almamalarını Parti Yetmezliklerinin Etkili Olduğunu Söyledi.
Malatyadan 22 Temmuz genel seçimlerinde milletvekili seçilen adaylar mazbatalarını aldı
Malatya'dan 22 Temmuz genel seçimlerinde milletvekili seçilen adaylar mazbatalarını aldı
Malatya'dan 22 Temmuz genel seçimlerinde milletvekili seçilen adaylar mazbatalarını aldı.
Türkiye 3. Futbol Ligi Cizrespor Kulübü Başkanı Mahmut Kırmızıgül, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Basın Mensuplarına Bir Yemek Verdi.
Bankazedeler, Bakanlar Kurulu Kararı'nın örneğini almak isterken izdiham oluştu Banka Mağdurları Derneği Başkanı Cem Yurtsever, bankazadeler hakkında çıkarılan Bakanlar Kurulu Kararı ile ilgi..
Merkez Hakem Kurulu, Hakem Hazırlık Kampı ve Uluslararası Hakem Semineri Başladı Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'nun (Mhk) 2007-2008 Sezonu Hakem Hazırlık Kampı ve Uluslararası..
Boşandığı Hamile Eşini Sokak Ortasında Bıçaklayan Şahıs Tutuklandı Eskişehir'de, 4.5 Aylık Hamile Olan Eski Eşini Sokak Ortasında 3 Yerinden Bıçakladıktan Sonra Polise Teslim Olan Şahıs, Çıka..
MHP, Köşk Tavrı İçin İpucu Verdi
MHP, Köşk Tavrı İçin İpucu Verdi
MHP Genel Başkan Yardımcısı, Abdullah Gül'ün Açıklamalarıyla İlgili Olarak, 'Adaymış Gibi Yapıp Değilmiş Gibi Görünmek Gül'e Yakışmıyor. AK Parti'den Daha Net Politikalar Bekliyoruz' Dedi.
Mardin'den Seçilen Bağımsız Milletvekili Ahmet Türk Mazbatasını Aldı Mardin'den Bağımsız Milletvekili Seçilen DTP Eski Eş Başkanı Ahmet Türk, İl Seçim Kurulu'ndan Mazbatasını Aldı.
Eski Siyasiler Hedge Fonlara Çalışıyor Acımasız Stratejilerden Dolayı Kötü Bir Nama Sahip Olan Hedge Fonlar, Ekonomi ve Politika Dünyasının Yıldız İsimlerini Kadrolarına Alarak İmajlarını Düz..
Ne Demişlerdi? "Şişenin Kalınlığı Önemli Değildir" *
Soda Bakkala Patladı! Maden Suyu Üreticileri Derneği"nin Toplantısından Ne Maden Suyu Ne de Şişe Üreticisine Yönelik Bir Önlem Çıktı. Tek Suçlu, Satış Noktalarında Yer Açmak için Kolileri Dış..
Milletvekilleri İçin Kılavuz Kitap Hazırlandı TBMM Genel Sekreterliği, 23. Dönemde TBMM'de Görev Yapacak Milletvekillerine İhtiyaç Duyabilecekleri Konularda Yardımcı Olmak Amacıyla 'Milletvek..
Merkez Temkini Elden Bırakmaz, Bu Yıl Faizi Ancak 1 Puan İndirir' Merkez Bankası"nın Faiz İndirimi ile İlgili 10 Finans Kuruluşunun Analistleri ile Yaptığımız Ankete Göre En Erken 3 Ay İçinde..
Sert Müdahale İhtimali Azaldı, Dolar 1.23'e İndi Piyasa Dolardaki Düşüşe Merkez"in Doğrudan Müdahale ile Önlem Almasını Beklerken, Banka Günlük Döviz Alımını 120 Milyon Dolara Çıkardığını Açı..
Türkiye'nin En Genç Milletvekili Tokat'tan Türkiye'nin En Genç Kadın Milletvekili Olan 30 Yaşındaki Dilek Yüksel, Feminist Olmadığını Belirterek, "Kadın ile Erkeğin Yan Yana Olabilmesi Bizim ..
Hava-İş THY'nin Teklifini Kabul Etmedi Türk Hava Yolları (THY) ve Teknik A.ş"deki Yaklaşık 11 Bin 500 Üyesi Adına Toplu İş Sözleşmesi Yürüten Hava-İş Yönetim Kurulu, İşveren Tarafının Dün Yap..
AK Parti İktidar Olunca Kurban Kesti
AK Parti İktidar Olunca Kurban Kesti
AK Parti Fanatiği Bir Vatandaş, Partisinin Tek Başına İktidara Gelmesi Halinde Vaad Ettiği Kurbanı, AK Parti'nin Başarısı Üzerine Keserek Verdiği Sözünü Yerine Getirdi.
Kuraklık Sağlık Sorunlarını Beraberinde Getiriyor Son Zamanlarda Etkisini Gösteren Su Sıkıntısı, Beraberinde Bazı Sağlık Sorunlarını da Getiriyor. Susuzluğun Bazı Enfeksiyon Hastalıklarının O..
Piyasalar Gül'le Toparlandı Piyasalarda Yurtdışı Borsalardaki Düşüş ile Birlikte Yaşanan Satış Baskısı İkinci Seansta Yerini Alımlara Bıraktı.
Pew Anketinden Çıkan Sonuç: Türkler Hayatından Memnun Washington Merkezli Pew Araştırma Merkezi Her 5 Yılda Bir Yaptığı En Geniş Kapsamlı Anketinin Sonuçlarını Açıkladı.
Barzani, 15 Ülkede temsilcilik Açacak Kuzey Irak?taki Bölgesel Yönetim, 15 Ülkede Temsilcilik Açacağını Açıkladı Yeni
Merkez Sağ'a sürpriz İsim Demokrat Parti De, Mehmet Ağar?ın İstifasının Ardından Genel Başkanlık Yarışı Başladı.
Tekel'de Toplu İş Sözleşmesi Yarın İmzalanacak Tekgıda-iş ile Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası Arasında Sürdürülen Toplu İş Sözleşmeleri Sonuçlandı.
Gülün Adaylığına Bağımsızlardan Yeşil Işık
Gül'ün Adaylığına Bağımsızlardan Yeşil Işık
Gül'ün Köşk Adaylığına Yeşil Işık Yakan Mardin Bağımsız Milletvekillerinden Ahmet Türk, Birey Olarak Herkesin Adına Şu Anda Karar Verecek Durumda Olmadığını Ancak Konuyu Görüşeceklerini Söyledi.
Fethiye Lions Kulübü'nün Uluslararası Gençlik Değişim Programı Devam Ediyor Fethiye Lions Kulübü Sponsorluğunda Gerçekleştirilen Uluslararası Gençlik Değişim Programı, Tekne Turuyla Devam Ett..
44 Plakalı Malatya'da Termometre 44 Dereceyi Gösterdi Plakası 44 Olan Malatya'da Termometrenin 44 Dereceyi Göstermesi Dikkat Çekti.
Batman'da 700 Çocuk Sağlık Taramasından Geçirildi Batman'da, Valilik ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'nün İşbirliğiyle Başlatılan "Daha Güzel Yarınlara" İsimli Projeye Katılan 700 Çocuk, Diş ..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10