25 Temmuz 2007 Çarşamba Günü Haberleri

25 Temmuz 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Teknosa Cep Şişli Ykm Mağazası, Açılış Nedeniyle İndirim Fırsatları Sunuyor Teknosa; Teknolojik Gelişmelerle Beraber Boyutları Küçülen Cep Telefonu, Mp3 Çalar, Dijital Fotoğraf Makinesi Gibi ..
Erdoğan'ın Evine Yaklaşmak İsteyen Kadına Gözaltı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Üsküdar'da Bulunan Evine Yaklaşan Bir Kadın, Polis Ekiplerinin Uyarılarına Rağmen Bölgeden Uzaklaşmayınca Gö..
Avrupa Alev Alev Avrupa'nın Güneydoğusu, Aşırı Sıcaklardan Kavruluyor. Yüzlerce Kişi Aşırı Sıcaklardan Dolayı Ölürken, İtalya'da Büyük Yangınlar Meydana Geldi. Slovakya'da Bir Milli Parkta da..
Afganistan'da Kaçırılan Alman Gazeteci Serbest Bırakıldı Afganistan'ın Doğusundaki Kunar Eyaletinde Kaçırılan Alman Gazeteci ve Tercümanının Serbest Bırakıldığı Açıklandı.
CHP'li Özyürek, Gül'ün Cumhurbaşkanlığı Adaylığını Değerlendirdi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Özyürek, Abdullah Gül'ün Cumhurbaşkanlığı Adaylığını Desteklemel..
Kamer Genç'ten Magazin Programlarına Ambargo Mazbatasını Alan Tunceli Bağımsız Milletvekili Kamer Genç, Bundan Sonra Magazin Programlarına Katılmama Kararı Aldığını Söyledi.
Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin Mazbatasını Antalya'da Aldı Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin Seçim Bölgesi Antalya'da Mazbatasını Aldı. Mazbatasını ..
Antalya 385 Kamera ile İzlenecek Antalya'da Hazırlıkları Tamamlanan Mobesa Sistemi, 2008 Yılı İçerisinde Hizmete Giriyor.
Kültür ve Turizm Bakanı Koç, Aydın'da 22 Temmuz Seçimlerinin Ardından Seçim Bölgesi ve Memleketi Aydın'a Gelen Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç, Teveccühlerinden Dolayı Aydın Halkına, Çalış..
İzmir'de Aşırı Sıcaklar İzmir Esnafı, Açık Havada Vantilatörle Serinlemeye Çalıştı.
Sıcak Hava Hayvanları Etkiliyor Tüm Türkiye'yi Etkisi Altına Alan Sıcak Hava Sadece İnsanları Değil Hayvanları da Olumsuz Etkiliyor. Adapazarı'nda Güvercinler Gölgeye Konulan Su Dolu Leğenin ..
300 Erkekle Yatan Kadın Davalık Oldu Kocasını 300 Erkekle Aldatan Kadının Kocasının Davasından Sonra, Kitabı Hakkında da Soruşturma Başlatıldı.
Sesi Kısıldı, 8 Kilo Kaybetti Büyük Seçim Zaferi Erdoğan'a 8 Kiloya Maloldu. Şimdi Ailesiyle Kısa Bir Tatile Çıkmayı Planlıyor..
Bağımsızlar Yeminden Sonra dtp'de... DTP'nin Desteklediği Bağımsız Milletvekilleri, TBMM'de Düzenlenecek Yemin Töreninin Ardından Partiye Katılacak.
Cezaevinden Meclis'e Gidenler Sebahat Tuncel ile Birlikte İki Kişi Cezaevlerinden Meclis Vizesi Aldı.
Dpy Sınav Sonuçları Açıklandı Devlet Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı Sonuçları Açıklandı.
CHP Myk Toplandı CHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Özyürek, Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül'ün Resmen Olmasa da Yeniden Cumhurbaşkanı Adayı Olduğunu Açıkladığını, Parti..
Harry Potter'ın Son Kitabı Türkçe'ye Çevriliyor Tüm Dünyada Satış Rekorları Kıran Harry Potter Serisinin Son Kitabının Türkçe Çevirisine Başlandı. Geçtiğimiz Günlerde Okurla Buluşan Serinin Y..
Cev'den 13 Türk Hakemine Avrupa Kupalarında Görev Avrupa Voleybol Konfederasyonu (Cev), 13 Türk Hakemine Avrupa Kupalarında Görev Verdi.
Kaçırılan Alman Gazeteci ve Tercümanı Serbest Bırakıldı Afganistan'ın Doğusundaki Kunar Vilayetinde Kaçırılan Alman Gazeteci ile Afgan Tercümanının Serbest Bırakıldığı Bildirildi.
Osmaniye Osbde Fabrika Açılışı
Osmaniye Osb'de Fabrika Açılışı
Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi'nde (Osb) Yapımı Tamamlanan İl-teks İplik Fabrikası'nın Açılışı Gerçekleştirildi. Fabrika, Örgü ve Dokuma Tesislerine İplik Üretimi Yapacak.
Muhtarlık Görevi Babadan Kızına Geçti
Muhtarlık Görevi Babadan Kızına Geçti
Manisa' Nın Akhisar İlçesinde 30 Yıldır Ulucami Mahallesi Muhtarlığı Yapan 70 Yaşındaki Ali Rıza Korkmaz'ın Vefatının Ardından 22 Temmuz Genel Seçimlerinde Yapılan Muhtarlık Seçimini Kızı Selda Tuğrultekin Kazandı.
Ermenek Belediyesi, İlçede İkamet Etmeyene Nikah Kıymıyor Karaman'ın Ermenek İlçe Belediyesi, İlçede İkamet Etmeyenlerin Nikahını Kıymama Kararı Aldı. Belediye Ayrıca Adrese Dayalı Nüfus Kayı..
Gençlerbirliği Teknik Direktörü Fuat Çapa: "Yeni sezonda rakiplerin korkulu rüyası olacağız" Gençlerbirliği Teknik Direktörü Fuat Çapa, takımın savunma bloğunda organizasyon siteminin oturduğ..
Şehitkamil Belediyesinden Temizlik Atağı
Şehitkamil Belediyesi'nden Temizlik Atağı
Gaziantep'in Şehitkamil İlçe Belediyesi, Mahallelerde Temizlik Çalışması Başlattı. Her Hafta Bir Mahalleye Giden Ekipler, Genel Temizlik Çalışmasının Yanısıra Okul, Cami Gibi Yerlerin de Bakım ve Temizliğini Yapıyorlar.
DKİB  Yönetim Kurulu Başkanı Gürdoğan: Yurda çay giriş çıkışı sadece Trabzon ve Rize gümrüklerinden sağlanacak
DKİB Yönetim Kurulu Başkanı Gürdoğan: Yurda çay giriş çıkışı sadece Trabzon ve Rize gümrüklerinden sağlanacak
Doğu Karadeniz İhracatçıları Birliği (DKİB) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Hamdi Gürdoğan, ithal çaylar üzerinde gerekli düzenlemenin yapılması ve kaçak yollardan çay girişlerinin engellenmesi için, Trabzon ve Rize...
Eski Tarife İçin Tüketiciye Geri Ödeme Olmayacak
Eski Tarife İçin Tüketiciye Geri Ödeme Olmayacak
Türk Telekom Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Altaş, Danıştay'ın 'İptal' Kararı Vermemesi Nedeniyle Tüketiciye Geri Dönüşüm Olmayacağını Bildirdi.
Esder: "Rasyonel ve Etkin Bir Vergi Sistemine İhtiyaç Var" Esder Genel Başkanı Mahmut Çelikus, 22 Temmuz Seçimlerinde Demokrasinin Kazandığını ve Seçimlerin Halkın Tercihi Açısından Önemli Me..
Avusturya medyası: "Erdoğan liderliğindeki Türkiye, AB'ye adilane katılma şansını hak ediyor" Türkiye'deki genel seçimlerin yankıları Avusturya'da devam ediyor. İlk gün AK Parti'nin tek başın..
Oks Tercihleri İçin Son Gün 28 Temmuz Oks'ye Giren Bazı Öğrencilerin Puanlarının Yanlış Hesaplanması Nedeniyle Uzatılan Tercih Süreleri, 28 Temmuz Cumartesi Günü Saat 17.00'de Sona Erecek.
Çin'de olimpiyatların güvenliği için konulan sokak kameraları sevgilileri de yakaladı Çin'de sokaklara yerleştirilen güvenlik kameralarının sarmaş dolaş olan sevgilileri de yakaladığı, kapalı..
Denizbank'ın Konut Kredisinde Vade 180 Aya Çıktı İstanbul - Denizbank, Konut Kredisi Vadesini 180 Aya Uzattı. denizbank'tan Yapılan Açıklamaya Göre, Konut Kredisinde Vade 120 Aydan 180 Aya Çı..
Dp Genel İdare Kurulu Toplandı Demokrat Parti Genel İdare Kurulu, Dp Genel Başkan Yardımcısı Nevzat Ercan Başkanlığında Toplandı.
Vatandaşlara Kömürünüzü Zamanında Alın Uyarısı
Vatandaşlara 'Kömürünüzü Zamanında Alın' Uyarısı
Kömürcüler ve Oduncular Kooperatifi Başkanı Hamdullah Arvas, Vatandaşların Kışlık Yakacaklarını Bir An Önce Almalarını Uyarısında Bulunarak, "Son Bir Ayda Tonu 70 Dolar Artan Kömürün Sonbahar Mevsiminde 500 Dolar...
OKS tercih başvuruları ve değişiklik süresi 28 Temmuz'da bitiyor Ortaöğretim Kurumları Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı (OKS) tercih başvuruları ve değişiklik süresi 28 Temmuz Cumartesi gü..
Kekeme memur, sicilden emekli edildi
Kekeme memur, sicilden emekli edildi
Bir yıl önce üniversiteden ilişiği kesilen, ancak Danıştay'ın Zonguldak Karaelmas Üniversitesi'ni (ZKÜ) haksız bulması üzerine görevine yeniden dönen kekeme memur Hasan Başar, bu sefer de olumsuz sicilden emekli edildi....
DP GİK toplandı Demokrat Parti (DP) Genel İdare Kurulu (GİK) Genel Başkan Yardımcısı Nevzat Ercan başkanlığında toplandı.
Konyada Üniversite Tercihi Uygulama Merkezi Oluşturuldu
Konya'da Üniversite Tercihi Uygulama Merkezi Oluşturuldu
Konya Büyükşehir Belediyesi, Öğrenci Seçme Sınavı'na Girerek Üniversite Tercihi Yapan Öğrencilere Tercihlerinde Yardımcı Olmak Amacıyla Üniversite Tercihi Uygulama Merkezi Oluşturdu.
Gazeteci belediye başkanı, meslektaşlarını unutmadı
Gazeteci belediye başkanı, meslektaşlarını unutmadı
Basında sansürün kaldırılmasının 99. yıldönümü dolayısıyla İncirliova Belediyesi, Aydın'da çalışan basın mensuplarına yönelik piknik düzenledi. İncirliova Kültürpark'taki pikniğe Aydın Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler...
Bağımsızlar, Yeminden Sonra DTP'ye Katılacak Ankara - Demokratik Toplum Partisi'nin (DTP) Desteklediği Bağımsız Milletvekilleri, TBMM'de Düzenlenecek Yemin Töreninin Ardından Partiye Katılaca..
Siyasette Özlenen Tablo
Siyasette Özlenen Tablo
Bolu'nun AK Parti'li Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, MHP Milletvekili Adayları Mansur Şen ve Eyüp Ahi ile Halkevi Eski Başkanı Nejat Yaraş Biraraya Gelerek Asya Kebap Lokantası'nda Aynı Masada Yemek Yediler. Masada...
Cmylmz ile Barıştılar Levent Kırca ile Cem Yılmaz'ın Arası Geçtiğimiz Günlerde Magazin Programlarında Yayınlanan Diyaloglar Nedeniyle Açılmıştı.Levent Kırca ile Cem Yılmaz'ın Arası Geçtiğimiz Günlerde Magazin Programlarında Yayınlanan Diyaloglar Nedeniyle Açılmıştı.
Çöplükteki Cesette Töre Cinayeti Kuşkusu
Çöplükteki Cesette Töre Cinayeti Kuşkusu
Şanlıurfa'nın Suruç İlçesi'nde 21 Yaşındaki Halise Taşkın, Çöplük Alanda Başına Bir El Ateş Edilerek Öldürülmüş Olarak Bulundu.
Ankaralı Namık Uslanmıyor 'Ankaralı Namık' Olarak Tanınan Sanatçı Namık Uğurlu, Yine Gözaltına Alındı.'Ankaralı Namık' Olarak Tanınan Sanatçı Namık Uğurlu, Yine Gözaltına Alındı.
Feldkamp: "Kadroda yine azalma olacak" Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, artık takımda düşünülmeyen Necati, Hasan Kabze, Cihan ve Orhan'ın ardından kadrodaki azaltmanın devam ..
Milletvekilleri Mazbatalarını Aldılar
Milletvekilleri Mazbatalarını Aldılar
22 Temmuz 2007 Tarihinde Yapılan Genel Seçimlerin Ardından Muş'tan Seçilen 4 Milletvekili Düzenlenen Törenle Mazbatalarını Aldılar.
İngiltere Başbakanı Brown, gözaltı süresini 56 güne çıkarmayı planlıyor İngiltere Başbakanı Gordon Brown, terörle mücadele adına gözaltı süresini 28 günden 56 güne çıkarmayı planlıyor.
Lübnan güçlerinin operasyonunda son safhaya gelindi Lübnan'ın kuzeyinde Fetih el İslam üyeleriyle çatışan Lübnan güçleri, savaşçıların mevzilendiği Nahr el Bared kampına yönelik saldırıları y..
Dışişleri Bakanı Gül: 'Meydanların işaretini görmezden gelemem'
Dışişleri Bakanı Gül: "Meydanların işaretini görmezden gelemem"
Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, 22 Temmuz seçimlerini değerlendirerek, yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimi için aday olabileceği sinyalini verdi. Gül, "Benim kararım meydanların işaretini...
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10