24 Temmuz 2007 Salı Günü Haberleri

24 Temmuz 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Hamile Eşini Sokak Ortasında 3 Yerinden Bıçakladı Eskişehir'de Ayrı Yaşadığı 4.5 Aylık Hamile Eşini Sokak Ortasında 3 Yerinden Bıçaklayan Şahıs, Daha Sonra '155 Polis İmdat' Hattını Arayıp Te..
Genç Anne Elektrik Akımına Kapılarak Öldü Konya'da Elektrik Çarpması Sonucu Hayatını Kaybeden 25 Yaşındaki Genç Kadının Kocası Sinir Krizi Geçirdi.
TBMM Başkanı Arınç'ın Açıklamaları...(1) Başkanı Arınç'ın Açıklamaları...(1)
Seçim Sonrası Meclisin Yine En Önemli Gündem Maddesi Dokunulmazlıklar Yeni Meclis Oluşumunun Ardından Seçilemeyen ve Artık Dokunulmazlık Zırhı Olmayan 59 Milletvekili İçin Yargı Yolu Göründü.
Irak'ta Yabancı Şirketlere Rafineri Kurma İzni Irak Millet Meclisi Yabancı Şirketlere Irak'ta Petrol Rafinerisi Kurma ve İşletme İzni Veren Yasayı Kabul Etti.
CHPli Muhaliflerin Toplantısından Neler Çıktı?
CHP'li Muhaliflerin Toplantısından Neler Çıktı?
CHP'li Muhalifler Adına Açıklama Yapan Hikmet Çetin, Genel Başkan Deniz Baykal ve Yöneticileri Siyaseti Bırakmaya Çağırdı.
Arınç, Köşk İçin Gül Dedi Ya Hükümet Ne Diyecek?
Arınç, Köşk İçin 'Gül' Dedi Ya Hükümet Ne Diyecek?
Bülent Arınç, Abdullah Gül'ün, Cumhurbaşkanlığı İçin Fevkalade İyi ve İsabetli Bir Aday Olduğunu İfade Ederek, 'Benim Gönlümden Geçen, Sayın Abdullah Gül'ün Cumhurbaşkanı Olabilmesidir' Dedi.
TBMM Başkanı Bülent Arınç'ın Açıklamaları...(2) Başkanı Bülent Arınç'ın Açıklamaları...(2)
Şampiyon Güreşçi Hamza Yerlikaya Seçimleri Değerlendirdi Sivas'ta AK Parti 2. Sıra Milletvekili Adayı Olarak Seçime Giren ve Meclise Gitmeye Hak Kazanan Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu Milli Gür..
Bankalar Faiz İndirim Yarışına Girdi
Bankalar Faiz İndirim Yarışına Girdi
Tek Parti Hükümeti ile Birlikte Piyasalarda Oluşan Bahar Havası Faizleri de Etkiliyor. Bankalar Arka Arkaya Kredi Faizlerini İndirirken, Bu Sürecin Önümüzdeki Dönemde de Devam Etmesi Bekleniyor.
DTPlilerden MHP ile İlgili Sıcak Açıklamalar
DTP'lilerden MHP ile İlgili Sıcak Açıklamalar
DTP'nin Desteklediği Bağımsız Milletvekilleri Osman Özçelik ve Sırrı Sakık, 'Mecliste MHP ile DTP Arasında Olumsuzluklar Yaşanacağına' Yönelik İddialara Şaşırtıcı Bir Yanıt Verdi.
Kutup Kayakçısı Buzhanede Evlendi Kutup Seyahatleriyle Ünlü Çek Kayakçı, Buzhanede Dünya Evine Girdi.
Tuz Gölü'nün Şekli Değişti Küresel Isınma Bir Çok Gölün Yok Olmasına Sebep Oluyor ya da Şeklini Değiştiriyor. Tuz Gölü de Bundan Nasibini Aldı
Sandıktan cenin Çıktı Onlar Trafik Kazasında Öldüler, Evlerindeki Sandıkta 2 Cenin Bulundu.
Hangi komutanlar Terfi Edecek Yaş 1-4 Ağustos?ta, TSK Personelinin Terfi Durumları ile Gündemdeki Diğer Konuları Değerlendirmek Üzere Toplanacak.
'Sözümüzü Tutacağız' Matt Bryza: PKK ile Irak'ta Mücadele Konusunda Türkiye'ye Sözümüz Var; Yerine Getireceğiz'
Balıkesirde 72 Yıl Sonra İlk Kadın Milletvekili Seçilen Ayşe Akbaş:
Balıkesir'de 72 Yıl Sonra İlk Kadın Milletvekili Seçilen Ayşe Akbaş:
Balıkesir'de AK Parti'den 3. Sıradan Milletvekili Seçilen Ayşe Akbaş, Halka Teşekkür Etti.
Ece Meslektaşlarını Eleştirdi 'Ece Sükan Vintage' Adlı Butikle Modacılık Yapan Ece Sükan, Açıklamalarıyla Podyum Dünyasında Karıştıracak.'Ece Sükan Vintage' Adlı Butikle Modacılık Yapan Ece Sükan, Açıklamalarıyla Podyum Dünyasında Karıştıracak.
Emekli Ebenin Azmi
Emekli Ebenin Azmi
59 Yaşında İngilizce'yi Öğrendi, Fransızca Öğrenmeye Hazırlanıyor.
Döviz Alım İhalelerinde Alım Miktarı Artırıldı Merkez Bankası, Rezerv Birikiminin Hızlandırılması Amacıyla, Yarından İtibaren Başlamak Üzere, İhalelerde Alımı Yapılacak Tutarın Günlük 40 Mily..
CHP'li Muhalifler Toplandı CHP'li Muhalifler, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün İran Caddesi'ndeki Ofisinde Toplandı.
Sarışınlar Sıcak Daha Çok Etkileniyor Trakya Üniversitesi (Tü) Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Faruk Yorulmaz, Sarışın, Renkli Gözlü Kişiler ile Vücudunda Yanık ya..
Doğum Kontrolünde Kısırlık Tehlikesi
Doğum Kontrolünde Kısırlık Tehlikesi
Çeşitli Nedenlerle Çocuk Sahibi Olmayı Erteleyen Yeni Evli Çiftçilerin Seçtikleri Doğum Kontrol Yöntemlerine Dikkat Etmeleri, Aksi Takdirde Ömür Boyu Çocuksuz Kalabilecekleri Bildirildi.
24 Temmuz Basın Bayramı
24 Temmuz Basın Bayramı
Düzce Vali Vekili Ercan Topaca, Basının Sansürsüz Çalışması Demokrasinin En Temel Göstergelerinden Birisi Olduğunu Söyledi.
AK Parti Erciş'te Tarihi Rekor Kırdı AK Parti, Oy Yüzdesindeki Artışla Van'ın Erciş İlçesinde Tarihi Bir Rekora İmza Attı.
Türk Telekom Lig A Diyarbakırspor'un Genç Oyuncularından Faysal Olcay İldiz, 3. Lig Takımlarından Bursa Orhangazi Belediyespor'a Transfer Oldu.
Magny-cours Yeniden F1 Takviminde Formula 1 Patronu Bernie Ecclestone, Magny-cours'un Gelecek Yıl Takvime Gireceğini Söyleyerek, Daha Önceki Kararından U Dönüşü Yaptı.
Erdoğan, Seçim Yorugunluğunu Tatille Atacak Ankara - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ailesiyle Birlikte Kısa Bir Tatile Çıkacak. 22 Temmuz Seçimleri Öncesinde İl İl Dolaşarak Yorgun Düşen Başb..
Turkland Bank, 100 Milyon Dolar Tutarında Sendikasyon Kredisi Aldı Turkland Bank A.ş. Dış Ticaretin Finansmanında Kullanılmak Üzere Uluslararası Piyasalardan 100 Milyon Dolar Tutarında Sendik..
İTO: "Türk Milleti Seçimlerde İstikrarı ve Refahı Seçtiğini Gösterdi" İstanbul Ticaret Odası (İTO) Meclis Başkanı Muharrem Keçeli 22 Temmuz Genel Seçimlerinde Türk Milletinin, Şaşmaz Sağduyus..
Denizli Alışveriş Merkezi'ne Tek Teklif TMSF, Egs Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.ş.'den Devraldığı 26 Milyon Dolar Muhammen Bedele Sahip Denizli Alışveriş Merkezi Ticari ve İktisadi Bütünlüğ..
Nişanlısı ile İlişkisini Görüntüleyip Şantaj Yaptığı İddia Edilen Şahıs Yakalandı Nevşehir'in Avanos İlçesinde, Nişanlısı ile Girdikleri İlişkiyi Görüntüleyip Ayrılmaları Halinde Görüntüleri ..
Patlayıcı Madde Bulunduran 2 Kişi Tutuklandı Kahramanmaraş'ta, Patlayıcı Madde Bulundurdukları İddiasıyla Gözaltına Alınan 2 Kişi Tutuklandı.
Direksiyon Başında Kalp Krizi Geçiren Şahıs Hayatını Kaybetti Osmaniye'de Bir Kişi, Direksiyon Başında Geçirdiği Kalp Krizi Sonucu Hayatını Kaybetti.
AK Parti'nin Yeni Vekilleri İddialı 22 Temmuz Genel Seçimlerinde Yüzde 44'lük Oy Oranı ile Sinop'tan İki Milletvekili Çıkartan AK Parti'de Bayram Havası Yaşanıyor. AK Parti Sinop İl Başkanlığ..
Yeni Vekilden Tekrar Seçilen Milletvekiline 'Hayırlı Olsun' Ziyareti Milletvekili Genel Seçiminde Malatya'dan Milletvekili Seçilen Öznur Çalık, Tekrar Seçilen Milletvekili Fuat Ölmeztoprak'a ..
Aªırı Sıcaktan Bunalan ?stanbullular Sah?llere Akın Ett? I Sıcaktan Bunalan ?stanbullular Sah?llere Akın Ett?
AK Parti, Şanlıurfa'daki Rakiplerinin Toplamından Fazla Oy Aldı 22 Temmuz Milletvekili Seçimlerinde AK Parti Şanlıurfa'da 9 Parti ve 16 Bağımsız Milletvekili Adayından Fazla Oy Aldı. Ünlü Tür..
Cumhurbaşkanı Sorunsuz Seçilecektir
'Cumhurbaşkanı Sorunsuz Seçilecektir'
Resmi Olmayan Sonuçlara Göre İstanbul 1. Bölgeden Bağımsız Milletvekili Seçilen Ufuk Uras, Cumhurbaşkanlığı Seçiminde Bir Sorun Çıkacağı Kanaatinde Olmadığını Dile Getirdi.
Baykal: "Sonuçlar Tatmin Edici Değil, İstifa Gündemimde Yok" (3-son) CHP Genel Başkanı Baykal, "Bir Kısmı CHP'li Bile Olmayan Çeşitli Çevrelerden Gelen Bir Arayışı Biliyoruz.
Türkiye'den Fransız Dışişlerine "Ayrıcalıklı Ortaklık" Tepkisi Türkiye, Fransa Dışişleri Bakanlığı Sözcü Yardımcısının Türkiye'nin AB Üyeliği İçin "Ayrıcalıklı Ortaklık" İfadesi Kullanmasına,..
Tüpraş'ın 'Keyfi Özelleştirme' Davası Başladı Ankara - Özelleştirme İdaresi Kurulu (Öik) Başkanı Mustafa Kilci, Başkan Yardımcısı Osman Demirci ve Dönemin Sermaye Piyasaları Daire Başkanı Meh..
'Edremit Yaz Şenlikleri'nde İkinci Etap
"Edremit Yaz Şenlikleri"nde İkinci Etap
Balıkesir'in Edremit Belediyesi Tarafından Düzenlenen "Yaşanası Mahalleler Yaz Etkinlikleri"nin İkinci Ayağı Cumhuriyet Parkı Açılışı ile Devam Etti. Törene Ünlü Manken Tuğba Özay ve İsmail Özkan da Katıldı.
'Gül, Cumhurbaşkanı Adayı Olamaz' Emekli Org. Edip Başer: Gül, Harika Bir İnsan. Ama Başka Sebepler Var
Emniyet'te Atamalar Yürürlüğe Girdi Milletvekili Genel Seçimi Nedeniyle Haziran Ayı Ortalarında Yapılan Emniyet Teşkilatındaki Atamalar, Seçimlerin Yapılmasının Ardından Yürürlüğe Girdi.
'Gül, Köşk'e En Uygun Aday' Bülent Arınç, Seçimde Tahminlerinden Daha Yüksek Oranda Oy Aldıklarını Söyledi. 'Seçimlerde Sessiz Çoğunluğun Sonucu Belirledi' Diyen Arınç, Köşk Adayını Açıkladı
Baykal: 'Kurultay Toplama İhtiyacı Duymuyorum' CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Partisinin Siyasetinin Özüyle İlgili Herhangi Bir Şüpheleri Bulunmadığını Ancak Söyleyiş Biçimi ve Yöntemleriyle..
MHPde Kararlar Bu Cumartesi Alınacak
MHP'de Kararlar Bu Cumartesi Alınacak
MHP İl Başkanları ve Merkez Yürütme Kurulu, Milletvekili Genel Seçimlerini Değerlendirmek Üzere 28 Temmuz Cumartesi Günü Toplanacak.
Ankaradan İmtiyazlı Ortaklık İfadesine İtiraz
Ankara'dan 'İmtiyazlı Ortaklık' İfadesine İtiraz
Ankara, Fransa Dışişleri Bakanlığı Sözcü Yardımcısı Denis Simonneau'nun Türkiye İçin Kullandığı 'İmtiyazlı Ortaklık' İfadesine İtiraz Ederek, AB Sürecinin Hedefinin Tam Üyelik Olduğunu Vurguladı.
Galatasarayda Lincoln Sahaya Çıkıyor
Galatasaray'da Lincoln Sahaya Çıkıyor
Galatasaray'ın En Önemli Transferi Olarak Schalke 04 Takımından Alınan ve Hiçbir Hazırlık Karşılaşmasında Forma Giymeyen Cassio de Souza Soares Lincoln İçin Taraftarların Bekleyişi Nihayet Bitiyor.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10