24 Temmuz 2007 Salı Günü Haberleri

24 Temmuz 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
AK Parti Mkyk Toplantısı Sona Erdi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığında Gerçekleştirilen AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu (Mkyk) Toplantısı Sona Erdi.
Travestiyi Kaçırıp, Tecavüz ettiler Antalya'da 3 Kişi Kaçırdıkları Travestiye Tecavüz Edip Parasını ve Cep Telefonunu Aldılar
Tayininin Çıkmasına Öfkelenen Güvenlik Görevlisi, Arkadaşını Rehin Aldı İSKİ Beşiktaş Şube Müdürlüğü'nde Çalışan Bir Güvenlik Memuru, Tayininin Başka Bir Yere Çıkması Nedeniyle Önce Arkadaşın..
Fünye ile Patlatılan Şüpheli Çantadan Kamera Çıktı Sinop'ta Bir Caminin Duvarında Unutulan ve Fünye ile Patlatılan Şüpheli Çantadan Kamera Çıktı.
Lındsay Köşe Bucak Kaçıyor Alkol Bağımlılığından Kurtulmak İçin Tedavi Olan Lındsay Lohan Ayakbileğine Takılan Kelepçe ile Görüntülenmekten KaçıyorAlkol Bağımlılığından Kurtulmak İçin Tedavi Olan Lındsay Lohan Ayakbileğine Takılan Kelepçe ile Görüntülenmekten Kaçıyor
Başkandan Konut Talebeleri Konusunda Açıklama Uşak Belediye Başkanı Mesut Apaydın, Yaptığı Yazılı Açıklamada TOKİ Tarafından Alt Gelir Grubu İçin Ev Başvuruları İçin Gerekli Olan Başvuru Koşu..
Artvin İl Müftüsü Taşçıoğluna Veda Yemeği
Artvin İl Müftüsü Taşçıoğlu'na Veda Yemeği
Görev Yaptığı Artvin'den Edirne'ye Atanan İl Müftüsü Ömer Taşçıoğlu'na Personeli Tarafından Veda Yemeği Verildi.
Samsiad Seçimleri Değerlendirdi
Samsiad Seçimleri Değerlendirdi
Samsun Sanayici ve İşadamları Derneği (Samsiad) Başkanı Celil Kurada, Adalet ve Kalkınma Partisi'nin (AK Parti) Tekrar Tek Başına Hükümet Kuracak Bir Güçle Seçilmesinin AKP'ye Açılmış Yeni Bir Kredi Olarak Anlaşılması...
Uşak İl Sağlık Müdürü Ali Taşçı'dan Sağlık Hizmetleri Açıklaması Uşak İl Sağlık Müdürü Ali Taşçı Yaptığı Yazılı Açıklamada Uşak'ta Laboratuar ve Radyoloji Hizmetleri Gibi 'Yardımcı Tanı Metot..
Kıbrıslı Türklerin Öncelikli Sorunu İşsizlik Avrupa Birliği Kamuoyu Araştırması "Eurobarometer-67"nin Sonuçları, Kıbrıslı Türklerin Öncelikli Sorununun İşsizlik Olduğunu Ortaya Koydu.
Işık Köyünde Çifte Seçim
Işık Köyü'nde Çifte Seçim
Gümüşhane'nin Torul İlçesine Bağlı Işık Köyünde 22 Temmuz Milletvekili Genel Seçimlerinde İki Ayrı Seçim Yapıldı. Işık Köyünde Milletvekili Seçimlerinin Yanı Sıra Köy Muhtarının Vefat Etmesi Nedeniyle Muhtarlık Seçimi de...
Özilhan: Livanelinin İddiaları Gerçek Dışı
Özilhan: Livaneli'nin İddiaları Gerçek Dışı
CHP İletişim Koordinatörü Baki Özilhan, 'Baykal'ın 3 Kasım Seçimlerinin Ardından Başbakanlığı Öncesinde Erdoğan'la Gizlice Buluştuğu ve Bir Anlaşma Yaptığı İddiasının Gerçek Dışı Olduğunu' Bildirdi.
AK Parti MKYK Toplantısı Sona Erdi
AK Parti MKYK Toplantısı Sona Erdi
AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu'nun (Mkyk), Genel Başkan ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Başkanlığındaki Toplantısı Sona Erdi.
Başarılı Öğrencilere Altın
Başarılı Öğrencilere Altın
Amasya Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Ortaöğretim Kurumları Sınavı (Oks) ve Öğrenci Seçme Sınavı'nda (ÖSS) ile Başarı Değerlendirme Sınavlarında Dereceye Giren Öğrenciler Altınla Ödüllendirildi.
Mehmet Ali Susam Besaş Davasından Beraat Etti İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Birliği (İesob) Mehmet Ali Susam, Yürüttüğü Besaş Yönetim Kurulu Başkanlığı ile İlgili Yaklaşık Beş Yıl Önce Açılan ve..
İntihara Teşebbüs Eden Kadını Polisler Hastaneye Kaldırdı
İntihara Teşebbüs Eden Kadını Polisler Hastaneye Kaldırdı
Mustafakemalpaşa'da Çok Miktarda Çeşitli İlaç İçerek İntihara Kalkışan Genç Kadını Polis Ekipleri Kurtardı.
Taştandan Açıklama
Taştan'dan Açıklama
Dp Gümüşhane Milletvekili Adayı Avukat İsmail Taştan, Cumharbaşkanlığı Seçimlerine Yenildiklerini İleri Sürdü.
Asiad'ın Yeni Hükümetten Talepleri Amasya Sanayici ve İşadamları Derneği (Asiad) Başkanı Fahrettin Kayalar, "Yeni Kurulacak Hükümetimiz Yatırımı Kontrollü Teşviklerle Desteklemeli" Dedi.
Otomobilin Çarptığı Çocuk Öldü Konya'da Yolcu İndirmek İçin Duran Otobüsün Arkasından Dolaşıp Aniden Yola Fırlayan 6 Yaşındaki Çocuk Karşı Yönden Gelen Otomobilin Çarpması Sonucu Hayatını Kay..
Türk Telekom Lig A Samsunspor, Lig A Hazırlıkları Kapsamında Kamp Yapmak ve Kapadokya Cup Futbol Turnuvası'na Katılmak İçin Nevşehir'e Hareket Etti.
Tügik Genel Başkanı Hazim Sesli Seçimleri Değerlendirdi Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu Başkanı Hazim Sesli, 23. Dönem Genel Seçimlerinde Türkiye'nin Demokrasi Sınavından Başarıyla Ge..
Kayseri'de Trafik Kazası: 5 Yaralı Kayseri'de Bir Minibüsün Özel Halk Otobüsüne Çarpmasıyla Meydana Gelen Kazada 5 Kişi Yaralandı.
Kuşadası'nda Uyuşturucu Operasyonu Aydın'ın Kuşadası İlçesinde Esrar Sattığı İddia Edilen Motosikletli Bir Kurye Yakalandı.
Irak'ta İran ve ABD Büyükelçileri Buluştu ABD, İran'ın Irak Büyükelçileri Ryan Crocker ve Hasan Kazımi Kumi ile Irak'ın Güvenliğinin Sağlanması Gündemiyle Tekrar Masaya Oturdu.
Cumhurbaşkanı Sezer, Pervez Müşerref'i Telefonla Aradı Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Pakistan Cumhurbaşkanı Pervez Müşerref ile Bir Telefon Görüşmesi Yaptı.
Seçim Bitti, sahiller canlandı Bodrum'dan, Seçimlerde Oy Kullanmak için Ayrılan Tatilciler, Tekrar Geri Geldi Foto Galeri
Masaj Salonunda fuhuş Masaj Salonuna Yapılan Baskında Fuhuş Yaptığı İleri Sürülen 7 Kadın Gözaltına Alındı
Sandıktan cenin çıktı Onlar Trafik Kazasında Öldüler Ama Evlerindeki Sandıkta 2 Cenin Bulundu
'göbekli Kutlama'ya Yanıt Nimet Çubukçu Basında Yer Alan, 'Seçim Zaferini Göbek Atarak Kutladı' Haberlerine 'Maksadını Aşan' Haberler Dedi
Konyada Trafik Kazası: 13 Yaralı
Konya'da Trafik Kazası: 13 Yaralı
Konya'da Bir Otobüsün Traktöre Arkadan Çarpması Sonucu Meydana Gelen Trafik Kazasınada 3'ü Ağır 13 Kişi Yaralandı.
Türkmenistan, Hazar Denizi Kıyısında 1 Milyar Dolarlık Tatil Kenti Kuracak Türkmenistan, Hazar Denizi Kıyısındaki Avaza'da Yaklaşık 1 Milyar Dolara Mal Olacak Bir Tatil Kenti Kuracak.
Su ve Besinlerle Bulaşan Hastalıklar
Su ve Besinlerle Bulaşan Hastalıklar
Eskişehir Sağlık Müdürlüğü Bulaşıcı Hastalıklar Şube Müdürü Dr. Aslıhan Coşkun, Artan Hava Sıcaklığının Su ve Besinlerle Bulaşan Hastalıkların Artmasına Yol Açabileceğini Söyledi.
Vali Kılıçlar, Mazbatasını Alan Mardin Milletvekillerine İlin Sorunları Anlattı Mardin Valisi Mehmet Kılıçlar, Mazbatasını Alan Mardin Milletvekillerine İlin Çözüm Bekleyen Öncelikli Sorunlar..
İlçe Seçim Kurulu Tam Not Aldı Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) 23'üncü Dönem Milletvekililiği Seçimi'nde Erzincan'daki Sandık Sonuçlarınının Kısa Sürede Kamuoyuna Açıklanmasına Öncülük Ed..
Begümcan Kurtuldu İzmir Hayvanat Bahçesinin Simgelerinden Olan Bahadırın Ölümü Herkesi Üzmüştüİzmir Hayvanat Bahçesinin Simgelerinden Olan Bahadırın Ölümü Herkesi Üzmüştü
Çtsodan Milletvekillerine Tebrik Ziyareti
Çtso'dan Milletvekillerine Tebrik Ziyareti
Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (Çtso), 22 Temmuz Genel Seçimlerinin Ardından Meclise Girmeye Hak Kazanan Milletvekillerini Tebrik İçin Partilere Ziyaretlerde Bulundu.
Emekliye Ayrılan Emniyet Müdür Yardımcısı Polis Muhabirleriyle Vedalaştı
Emekliye Ayrılan Emniyet Müdür Yardımcısı Polis Muhabirleriyle Vedalaştı
Erzurum'da Başarılı Çalışmalarıyla Taktir Toplayan ve Bugün Emekliye Ayrılan Erzurum Emniyet Müdür Yardımcısı Nurettin Arıcı, İlden Ayrılmadan Önce Polis Muhabirleriyle Vedalaştı.
Bağımsız Milletvekillerinden Vatsoya Ziyaret
Bağımsız Milletvekillerinden Vatso'ya Ziyaret
Van'da, Pazar Günü Yapılan Seçimleri Kazanan Demokrat Toplum Partisi'nin (DTP) Desteklediği Bağımsız Milletvekilleri Van Ticaret ve Sanayi Odası (Vatso) Yönetim Kurulu Başkanı Zahir Kandaşoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerini...
Baymak/baxi Group Bayileri Vanda Buluştu
Baymak/baxi Group Bayileri Van'da Buluştu
Baymak/baxi Group Firması, Fonksiyonel Tasarımları ve Düşük Kullanım Maliyetli Olan Ürünlerini ve Uygulama Alanlarını Anlatmak İçin Bölgede Bulunan Bayilerine Van'da Eğitim Toplantısı Düzenledi.
AK Parti Millektvekili İsmail Özgün, Seçmene Teşekkür Etti
AK Parti Millektvekili İsmail Özgün, Seçmene Teşekkür Etti
AK Parti Balıkesir Milletvekili İsmail Özgün, 22 Temmuz Seçim Sonuçları İçin Verillen Destekten Dolayı Tüm Seçmenlere Teşekkür Etti.
Sezerden Müşerrefe Yanınızdayız Telefonu
Sezer'den Müşerref'e 'Yanınızdayız' Telefonu
Cumhurbaşkanı Pakistan Cumhurbaşkanı Müşerref'i Arayarak Pakistan'ın Terörle Savaşımda Gösterdiği Kararlılığın Taktirle Karşılandığını ve Türkiye'nin Pakistan'ın Yanında Olduğunu Belirttiği Bildirildi
Yeni Milletvekillerinden Başkan Yenigüne Nezaket Ziyareti
Yeni Milletvekillerinden Başkan Yenigün'e Nezaket Ziyareti
Pazar Günü Yapılan Seçimler Sonrası Van Milletvekilliğini Kazanan AK Parti (AK Parti) Milletvekillerinden Kayhan Türkmenoğlu ve İkram Dinçer, Van Belediye Başkanı Burhan Yenigün'e Makamında Nezaket Ziyaretinde Bulundular
Ordu Üniversitesi Değerlendirme Toplantısı
Ordu Üniversitesi Değerlendirme Toplantısı
Ordu Üniversitesi (Odü) Rektörü Prof.dr. Haluk Kefelioğlu, Odü'nün 'Tabela Üniversitesi Değil, Ciddi Bir Üniversite Olacağını Söyledi.
Bingöl Belediye Başkan Yardımcısı Görevinden İstifa Etti
Bingöl Belediye Başkan Yardımcısı Görevinden İstifa Etti
Bingöl Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Afacan Sağlık Sorunlarını Gerekçe Göstererek Görevinden İstifa Ettiğini Açıkladı.
AK Parti Giresun İl Başkanı Akten, Seçimi Değerlendirdi
AK Parti Giresun İl Başkanı Akten, Seçimi Değerlendirdi
AK Parti Giresun İl Başkanı Ayhan Akten, Seçimde Verdikleri Destek Dolayısıyla Giresun Halkına Teşekkür Ederek Kendilerini Mahcup Etmeyeceklerini Söyledi.
AK Parti İl Başkan Yardımcısı Adem Güney'in Acı Günü AK Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı Av. Adem Güney'in Annesi Hayatını Kaybetti.
Giresun'da Fındık Toplama Tarihleri Belirlendi Giresun'da, 2007 Ürünü Fındık Hasat Tarihleri Belirlendi.
Seyitoğlu, Kickboks Milli Takım Antrenörlüğüne Getirildi
Seyitoğlu, Kickboks Milli Takım Antrenörlüğüne Getirildi
Kickboks Antrenörü Metin Seyitoğlu, Kickboks Milli Takım Antrenörlüğüne Getirildi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10