22 Temmuz 2007 Pazar Günü Haberleri

22 Temmuz 2007 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
ABD ve İranlı Yetkililer Salı Günü 2. Kez Görüşecek ABD ve Irak Elçilerinin Irak'ın Güvenliğiyle İlgili Salı Günü Bağdat'ta 2. Kez Bir Araya Gelecekleri Açıklandı.
Erzurum'da AK Parti'nin Seçim Zaferi Coşkuyla Kutlandı 22 Temmuz Seçimlerinde AK Parti'ye En Fazla Oyların Çıktığı İllerden Biri Olan Erzurum'da, Seçim Zaferi AK Parti İl Teşkilatı'nca Coşkuy..
AB Cephesinden İlk Değerlendirme Wiersma: 'Seçim Sonuçları Halkın Ülkeyi AB'ye Yaklaştıran Hükümete Destek Verdiğini Gösterdi'
"> Başbakan'dan "Zafer" Açıklaması AKP'nin Seçim Zaferinin Netleşmesinin Ardından Gözler Başbakan Erdoğan'nın Olumlu Mesaj İçeren Açıklamalarına Döndü...
Yasa Dışı Slogan Atan DTP'lilere Polisten Müdahale Diyarbakır'da Resmi Olmayan Seçim Sonuçlarının Açıklanmasıyla Birlikte Sokaklara Dökülen Demokratik Toplum Partisi (DTP) Üyeleri Sevinç Göst..
Erdoğan'dan Seçim Sonuçları Değerlendirmesi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Sandıktan Birlik ve Beraberliğin, Demokrasi ve Cumhuriyetin Daha da Güçlenerek Çıktığını Vurguladı.
Oy Kullanan Soluğu Plajda Aldı Aydın'ın Kuşadası İlçesinde Vatandaşlar, Oylarını Kullandıktan Sonra Soluğu Plaj, Havuz ve Aquaparklarda Aldı.
Erdoğan İlk Açıklamasında Uzlaşı Mesajı Verdi Resmi Olmayan Seçim Sonuçlarını Değerlendiren Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Menderes'ten Sonra İkinci Defa Bir Partinin Bu Oy Oranıyla İktidara ..
Erdoğan: Bizi Tercih Etmeyenlerin Mesajını Anlıyorum, Rahat Olun Ankara- Seçimden Yüksek Bir Oy Oranıyla Yeniden Tek Başına İktidar Olarak Çıkarak AK Parti'nin Genel Başkanı Recep Tayyip Erdo..
Cem Sert Çıktı Usta Komedyen Levent Kırca ile Cem Yılmaz Arasındaki Gerginlik Bitmiyor. Cem Yılmaz Kendisini Eleştiren Kırca'ya Sert Çıktı
Van'da Aranan 56 Kişi Sandık Başında Yakalandı Van'da Çeşitli Suçlardan Aranan 56 Kişi, Oy Vermek İçin Geldikleri Sandık Başında Yakalandı.
Seçim Sonuçları 'AK Parti'nin Başarısı' Avusturya'nın Başkenti Viyana'da Yaşayan Türkler, Seçim Sonuçlarını Yayın Organlarından Büyük Bir Heyecanla Takip Etti. Gurbetçiler, Sonuçların AK Part..
CHP'de Gergin Bekleyiş Milletvekili Genel Seçimlerinin Ardından Sessiz Bir Bekleyişin Hakim Olduğu CHP'de, Seçim Sonuçlarının Açıklanmaya Başlanmasıyla Birlikte Gergin Bir Atmosfer Oluşmaya B..
Bakan Çubukçu, Kadınlarla Seçim Zaferini Kutladı Devlet Bakanı Nimet Çubukçu, AK Parti Kadın Kolları Üyeleri ile Birlikte Seçim Zaferini Kutladı.
Seçimleri 216 Yabancı Gazeteci İzledi Genel Seçimleri 216 Yabancı Gazeteci İzledi. Seçime En Büyük İlgiyi İngiliz Gazeteciler Gösterirken İngiltere'yi ABD ve İspanya İzledi.
Demokrat Parti'de Deprem: Toplu İstifa Bekleniyor Genel Seçimlerin Resmi Olmayan Kesin Sonuçları En Ağır Etkiyi Demokrat Parti'de Yarattı. Demokrat Parti'de Seçim Gecesine Damgayı, Alınan Yüz..
Baykal da İstifa Etmeli Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın da İstifa Etmesi Gerektiğini Söyledi
İşte Meclis'e Giren Vekil Listesi Şuana Kadar Oyların %96'sı Sayılda Akp%46 CHP %20 MHP %14'le Meclise Girerken Bağımsızlar da 27 Vekille Meclis'e Girdi
Bahçeli'den İlk Açıklama 'Türk Milleti Bu Seçimlerde AKP'ye 2. Kez Tek Başına İktidar İmkanı Vermiştir'
Başbakan Açıklama Yapıyor AKP'nin Seçim Zaferinin Netleşmesinin Ardından Gözler Başbakan Erdoğan'a Çevrildi
Piyasaların Beklentisi Gerçekleşti Tim Başkanı, Seçimlerde Demokrasinin Kazandığını Belirterek, 'Piyasaların Beklentileri Doğrultusunda Başbakan Erdoğan'ın Uzlaşma Mesajları Vermesi AKP'yi Te..
Bağdat'ta Aşiret Liderlerine Saldırı: 6 Ölü, 12 Yaralı Irak'ın Başkenti Bağdat'ta Aşiret Liderlerine Düzenlenen Bombalı Saldırıda 6 Aşiret Lideri Hayatını Kaybetti, 12'si de Yaralandı.
CHP'de Sessiz ve Gergin Bekleyiş Sürüyor Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Merkezi'nde Sessiz ve Gergin Bekleyiş Sürüyor. Genel Merkez Önünde Büyük Bir Umutla Bekleyen Partililer, Seçim Son..
Milli Eğitim Bakanı Çelik'in Seçim Değerlendirmesi Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Açılan Sandıklara Göre Büyük Başarı Yakaladıklarını, Van'daki Seçimden 6-1 Gibi Bir Sonuçla Ayrılmanın Mu..
Başbakan Erdoğan AK Parti Genel Merkezi'nde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Resmi Olmayan Seçim Sonuçlarının Belirginleşmesinin Ardından Konvoy Eşliğinde AK Parti Genel Merkezi'ne Geldi. Eşi E..
Devlet Bahçeli'den Seçim Değerlendirmesi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Seçim Sonuçlarına İlişkin, "Aziz Milletimiz Bizlere Muhalefet Görevi Yüklemiştir. Milli..
AK Parti'de Coşkulu Kutlama Başladı AK Parti Genel Merkezi, Seçim Sonuçlarının Alınmaya Başlanmasıyla Birlikte Şölen Havasına Büründü. Genel Merkez'in Önünü Dolduran Partililer Seçim Sonuçlar..
Dp Genel Başkanı Ağar'ın İstifası Demokrat Parti (Dp) Genel Başkanı Mehmet Ağar'ın İstifasının Ardından, Partinin Yetkili Organları Merkez Karar Kurulu (Mkk) ve Genel İdare Kurulu (Gik) Topla..
Bursa'da Önde Giden AK Parti'lilerden Davullu-zurnalı Kutlama Bursa'da 23. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde Şu Ana Kadar Açılan Sandıklara Göre Beklenenin Çok Üzerinde Başarı Gösteren AK..
Şampiyon Çeşme! Sabah Yazarı Ayşe Özyılmazel Yaz Sezonun Şampiyonunu Çeşme Olarak İlan Etti ve Bir Çeşme Dosyası Hazırladı!
Tansel Kaçamadı Semiramis Pekkan'ın 'Tango' Adlı Teknesi Gazetecilere Yarıyor
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10