21 Temmuz 2007 Cumartesi Günü Haberleri

21 Temmuz 2007 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Abd?de Mortgage Batığı 100 Milyar Dolara Çıktı 'Mortgage Sisteminde En Fazla 50 Milyar Dolar Olarak Tahmin Edilen Batık Tutarının İki Katına Ulaşacak'
Petrol 100 Dolar da Olsa Türkiye?de Kriz Çıkmaz Babacan, Petrol Fiyatlarının Varil Başına 100 Doları Görmesi Halinde Bile Bunun Kriz Yaratmayacağını Söyledi
Seçim Kömürü Isıttı! Akp?li Esenler Belediye Başkanı Mehmet Öcalan ile Fakfukfon Üyesi Hidayet Kumtepe Birbirine Düştü
Atışma Ekranlara Taştı Kaçkar Tv?de Konuşan Erdoğan: 'Takdirnameler Alan İl Başkanıydım. Parti Kapatıldı, Partimizi Kurduk.'
AKP'nin Sırrı Ne 17 İlde, Dört Partinin 19 Mitingini İzledik. Ruşen Çakir Seçim Öncesinde Yaşananları Aktarıyor
5 Milyon Dolarım Ülkeme Feda Olsun Genç Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı İbrahim Tatlıses, İlginç Bir Öneri Sundu
Aslı Hedef Kararsızlar Seçime Son 24 Saat Akala Liderler Meydanlarda Yine Birbirini Suçladı. Asıl Hedef İse Kararsız Seçmeni Etkilemekti...
Çıplak Dolaşmak Yasak ABD'de Artan Hava Sıcaklıkları Yüzünden Soyunup Dökünen Vatandaşa Yasak Geldi
Putin Londra'ya Tonunu Düşürdü Eski Kgb Casusu Litvinenko Cinayeti Yüzünden Londra"nın Dört Rus Diplomatı Sınır Dışı Etmesine Aynı Şekilde Yanıt Veren Rusya, Tonu Düşürüyor.
Darbeci Müşerref Yargıdan Darbe Yedi Pakistan Devlet Başkanı Pervez Müşerref"in Yetkilerini Kötüye Kullandığı Gerekçesiyle Görevine Son Verdiği ve Muhalefetin Simgesine Dönüşen Başyargıç İfti..
Kosova için Geri Adım ABD ve AB, Kosova"ya Uluslararası Gözetim Altında Bağımsızlık Önerisini Rusya"nın Vetosu Yüzünden BM Güvenlik Konseyi"nden Çekti.
250 Fetihli Bırakıldı İsrail"de Ehut Olmert Hükümeti, Hamas"ın Gazze"nin Kontrolü Almasının Ardından Hükmü Sadece Batı Şeria"da Geçen Mahmud Abbas Yönetimine Yeni Bir Jest Yaptı.
Karabağ'da Sahakyan Devri Ermeni İşgali Altındaki Dağlık Karabağ"da Uluslararası Toplum Tarafından Tanınmayan Başkanlık Seçimini Beklendiği Gibi Eski Güvenlik Şefi Bako Sahakyan Kazandı.
Bush Uyurken Başkan Cheney ABD Başkanı George W. Bush Kalın Bağırsaklarıyla İlgili Rutin Kortrole Gireceğinden Narkozun Etkisinden Kurtuluncaya Dek Yetkilerini Yardımcısı Dick Cheney"ye Devre..
Afganistan'a İlk Arap Askeri İktidardayken Taliban"ı Tanıyan Üç Ülkeden Biri Olan Birleşik Arap Emirlikleri (Bae), Kanada"nın Teşvikiyle Afganistan"a Asker Gönderiyor.
En Çok Mitingi Erdoğan Yaptı Liderlerin Miting Maratonları Bugün Sona Eriyor. Kavurucu Yaz Sıcağı Kampanyalarda En Büyük Engel Oldu. Seçmenle En Çok Buluşan Lider Başbakan Tayyip Erdoğan"dı.
Oy Hilesinden Korkan Sav, Ysk'ya Başvurdu CHP Genel Sekreteri Önder Sav, "oyların Sayım ve Dökümünde Yasadışı Yollara Başvurulabileceği" İhbarları Konusunda Yüksek Seçim K..
Avrupalı Parlamenterin Merakı Türk Ordusu Avrupalı Parlamenterler de 22 Temmuz Seçimlerini "Gözlemci" Sıfatıyla İzlemeye Başladı.
CHP'li Ensar Öğüt'e Gürcistan'dan Destek CHP"nin Milletvekili Adayları Ensar Öğüt ve Taşkın Aktaş"a Komşu Ülke Gürcistan"dan Sazlı-Sözlü Destek Geldi.
Ankara'da meydana gelen sıkışmalı kazada 2 kişi yaralandı Ankara'da kontrolden çıkan bir otomobilin karşı yöne geçerek iki araca çarpması sonucu 2 kişi yaralandı.
Leyla Zana 'Kürdistan' Eyaleti İstedi Kapatılan Dep"in Eski Milletvekili Leyla Zana, "Artık Türkiye"nin Eyaletlere Bölünme Zamanı Gelmiştir. Ankara, Türkiye"yi Eyaletlere Böl ve Kürdistan Eya..
'Mesutçular' Belediye Başkanıyla Valiye Öfkeli Eski Başbakan Mesut Yılmaz"ın Bağımsız Aday Olduğu Rize"de Engelleme Kavgası Yaşanıyor.
'Başbakan Tehdit Ediyor' Mardin"den Bağımsız Aday Olabilmek için Partisinden İstifa Eden DTP"nin Eski Genel Başkanı Ahmet Türk, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan"a Tepki Gösterdi.
CHP'liler 1146 Otobüsle Seçime Gidiyor CHP, 1146 Otobüsle Oy Kullanmaları için Seçmenleri Sandığa Taşıyacak. CHP Halkla İlişkiler Uzmanları Özge Büyükcebeci ve Bora Buyruk, CHP Genel Merkezi"..
Binbaşı 'Vur De, Vuralım' Demiş Vatansever Kuvvetler Güç Birliği Hareketi"ne (Vkgbh) Yönelik "Girdap Operasyonu"nda Tutuklanan Çete Zanlılarının Bağlantılı Olduğu Askerlerden Birinin, Binbaşı..
Ümraniye'de Beş Gözaltı Ümraniye"de Bir Gecekonduda Ele Geçirilen Patlayıcılarla İlgili Soruşturma Kapsamında Gözaltına Alınan Kuvvai Milliye Derneği Başkanı Bekir Öztürk"ün de Aralarında Old..
'Uğur Mumcu' 'Osmanlı' Oldu Eseyurt"taki 13 Yıllık "Uğur Mumcu Parkı" Belediyenin Dağıttığı Bültende "Osmanlı Parkı" Olarak Görülüyor.
Müdürler Sınavların Dengesini Bozdu Ortaöğretim Kurumları Sınavı (Oks)ve Öğrenci Seçme Sınavı (ÖSS) Puanlarına Etki Eden Diploma Notlarını Milli Eğitim Bakanlığı ve ÖSYM"ye Yanlış Bildiren Ok..
Deniz Kuvvetleri için Çalışan PKK'lıya Müebbet Hapis Birçok Eyleme Katıldıktan Sonra PKK"dan Kaçan ve Askeri Tersanede Dört Yıl Çalışan Cengiz İlhan Müebbet Hapis Cezası Aldı.
İşini Kaybeden Polise Müjde Emniyet Genel Müdürlüğü Yaptığı Yönetmelik Değişikliğiyle Görevden Alınan Polisleri Sevindirdi.
Trafiğe Yedi Günde 104 Can Geçen Yılın Rakamlarına Göre Haftada Ortalama 65 Kişinin Yaşamına Mal Olan Trafik Canavarının Yaz Mesaisi Başladı.
Su Sorunu Barajın Dibi Görünmeden Başlar! Musluğu Açtığınızda Pembemsi Renkte Bir Su Akıyor. Hafif Bir Koku da Duyuluyor. Eldeki Verilerle Hesaplandığında, İstanbul"un En Fazla 100 Günlük Suy..
Bodrum'a Denizden İçme Suyu İstanbul ve Ankara"da Susuzluk Endişesi Büyürken, Yıllardan Beri Su Sıkıntısı Çeken Bodrum"da Denizden İçme Suyu Projesi Heyecan Yarattı. Yalıkavak Beldesindeki İl..
Ankara Seçim Sonrası Susuz Barajlarındaki Doluluk Oranı Yüzde 8"e Düşen Ankara, 22 Temmuz Genel Genel Seçimlerinin Hemen Ardından Su Kesintileriyle Yaşamaya Başlayacak.
'Orijinal Demokrasi'yi İhraç Ettik! "Orijinal Demokrasi"nin İngilizcesi de Çıktı! Radikal"in "Orijinal Demokrasi" Vurgulu Reklam Filmi, Sanal Alemde Yıldızını Her Geçen Gün Parlatırken, Ünü d..
Çevre Sergisine Çevre Cezası! Bodrum Liman Başkanlığı, Deniz Kirliliğine Dikkat Çekmek için Açılan Sualtı Seramik Sergisine "Denizi Kirlettiği Gerekçesiyle" 1550 YTL Para Cezası Kesti!
Türkiye 41 Derecede Sandık Başında! Hava Sıcaklıklarının Hafta Sonunda Güney ve İç Kesimlerde, Hafta Başından İtibarense İç ve Batı Kesimlerde İki-Dört Derece Daha Artması Bekleniyor.
Adanalılar 'Hemşire Bey'lere Ne Diyeceğini Şaşırdı Çukurova Devlet Hastanesi"nde Göreve Başlayan 24 Erkek Hemşire, "Hitap Karmaşası" Yarattı.
Türk Genci Hibe Atağında Türkiye, Gençlik Programı Kapsamında Avrupa Birliği (AB) Tarafından En Çok Hibe Verilen Ülkeler Sıralamasında Dördüncü Sırada Yer Aldı.
Bu Havalar Zehirleyebilir Türkiye Diyetisyenler Derneği İstanbul Şubesi Başkanı Diyetisyen Aysen Arıcan, Sıcak Havalarda Besin Zehirlenmesi Riskine Karşı Uyardı.
'Telesiyej için İki Kez Uyardık' Uludağ"daki Telesiyej Kazasında Ölen 15 Yaşındaki Meral Işık Dün Düzce"de Toprağa Verildi. Kızılay"ın 10 Günlük Ücretsiz Kampına Katılan Arkadaşı 15 Yaşındaki..
En Masum, En Tehlikeli Oyuncak Güvenliğini Sağlamak Amacıyla Avrupa Birliği Desteğinde Yürütülen "Oyuncak Güvenliği Projesi" Çerçevesinde Ailelere ve Eğitmenlere Eğitim Verilecek.
Cezalı 'Yaşayan Tanrıça'ya Son Şans Nepalli Yetkililer, Denizaşırı Yolculuk Yaparak, "Tanrıçalık" Kurallarını İhlal Eden ve Unvanının Elinden Alınmasına Karar Verilen 10 Yaşındaki "Yaşayan Ta..
'Yaşlı' Altyapı Suçlu Olabilir New York"ta Gökdelenleri Titreten Patlamanın Sebebi 83 Yıllık Buhar Borusu, Olası Tehlikelerle İlgili Ciddi İpuçları Veriyor.
Biyolojik Baba için 'İlk' Karar Çocuk Sahibi Olmak İsteyen Lezbiyen Bir Çifte Sperm Bağışı Yapan İrlandalı Bir Adam, Ülkenin Hukuk Tarihine Bir İlk Olarak Geçecek Kararla, Biyolojik Baba Olar..
Alzheimerliye Özür Borcu Bir Konuşmasında Alzheimer Hastaları Hakkında Alaycı İfade Kullanan Japonya Dışişleri Bakanı Taro Aso Özür Diledi.
Bebeklerin Şehir Turu Fransa"nın Küçük Şehri Cap-D"ail"de, İki Buçuk Yaşlarında Üç Kız Çocuğu, Kreşten Firar Edip Şehir Turu Yaptı!
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10