21 Temmuz 2007 Cumartesi Günü Haberleri

21 Temmuz 2007 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Çankaya Belediyesi Çalışanları Seçim Günü Fazla Mesaide Çankaya Belediyesi Seçim Günü de Tam Kadro Görev Başında Olacağını Açıkladı.
Aman Alişan Duymasın! Sezin Erbil, Kalbini Yakışıklı Bir Gence Kaptırmış.alişan'ın, Bu Aşk Karşısında Nasıl Bir Tepki Vereceği İse Merak Ediliyor.
Boğa Rezil Etti Kızgın Boğa, Karşısına Çıkan Bir Adamı İç Çamaşırsız Bıraktı. İşte O Görüntüler...
Zana'dan Çıkış Üstüne Çıkış Leyla Zana: Söylediklerime Kızanlar 5-10 Yıl Sonra Bunu Uygulayacaklar.
Oyumuzu Nasıl Kullanacağız Türkiye Yarın Sandık Başına Gidiyor. Peki Seçmenler Oyunu Nasıl Kullancak?
ATO: Türkiye'de Nükleer Santral Tercih Değil, Zorunluluk Ankara - Ankara Ticaret Odası'nın (ATO) Hazırladığı "Nükleer Enerjide Acil Durum" Konulu Raporunda, Türkiye'nin Yüzde 70 Oranında Dışa..
Genç Siviller, 4. darbenin yaşandığı Fiji'de demokrasi isteyen gençlere destek verdi Genç Siviller, bir süre önce 4. askeri darbenin yaşandığı Fiji halkına destek vermek için Genelkurmay Başk..
Escape Beach Resort Deniz ve Yeşilin Bir Arada Olduğu Keyifli Bir Gün Geçirmek İçin, Torba'daki Şermin Çapa İşletmeciliğindeki Escape Beach Resort'ta Buluşmayı Tavsiye Ediyoruz.
Beyaz Gözlük Çok Moda! Beyaz Gözlükler Çok Moda! Dünya Starlarının Vazgeçilmezi Olan 'Beyaz Gözlük'ün Bizdeki Öncüsü İse Hülya Avşar!
Akpm Heyeti Başkanı: "Türkiye'yi Yargılamak İçin Gelmedik" Genel Seçimleri İzlemek Üzere Türkiye'ye Gelen Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi Heyeti Başkanı Luc Van Der Brande, Türkiye'yi Y..
Cevap Rahatlattı! Haydarpaşa Numune Hastanesi'nden Soruşturma Yok Diye Cevap Geldi, Ferhat Göçer Rahata Kavuştu!
Ümraniye'de bulunan el bombalarıyla ilgili gözaltına alınan 5 kişi daha adliyeye çıkartıldı Ümraniye'de bir gecekonduya yapılan baskında ele geçirilen 27 adet el bombasıyla ilgili yürütülen s..
Başbakan Erdoğan, Trazon'dan ayrıldı AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Hatay'a gitmek üzere Trabzon'dan ayrıldı.
THY Genel Müdürü Kotil: "Çalışanlarımız grev olmaması için imza topluyor" Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil, grev kararının asılmasının ardından çalışanların kendi inisiyatifleri ile..
Esenboğa'da şüpheli çanta paniği... Esenboğa Havalimanı'nda şüpheli çanta paniği yaşandı.
Sokak satıcılarına yönelik uyuşturucu operasyonunda 122 kişi gözaltına alındı İstanbu'da, son bir hafta içerisinde sokak satıcılarına yönelik yapılan uyuşturucu operasyonlarında 122 kişi göza..
SP lideri Kutan araç konvoyu ile İstanbul'da tur attı Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Recai Kutan, Bağcılar'da araç konvoyu ile tur atarak vatandaşları selamladı.
Zana: "Söylediklerime Kızanlar Bunu Uygulayacaklar" Kapatılan Dep'in Eski Milletvekili Leyla Zana, 'İnancım Şu Ki Söylediklerime Bugün Kızanlar, 5 ya da 10 Yıl Sonra Bunu Gerçekleştirecek ve ..
Sanatçı Sümer Ezgü yeni klibini Laila'da değil, yaylada çekti Türk Halk Müziği sanatçısı Sümer Ezgü, "Ege Toros Yörük Türkmen Türküleri" isimli yeni albümünün "Teke Zortlamaları" klibini Anti..
Sokakta oyun oynayan 6 yaşındaki çocuk kayboldu Ümraniye'de, evinin bulunduğu sokakta bisikletiyle oyun oynayan 6 yaşındaki bir çocuktan 2 gündür haber alınamıyor. Aile çocuklarının kaçırılmı..
Umut tacirliği yapan örgüt çökertildi Van, Bitlis ve Adana'da düzenlenen eş zamanlı operasyonlarda, göçmen kaçakçılığı yapan 10 kişi yakalandı.
Mermer ocağını basan teröristlerin yakalanması için operasyon başlatıldı Diyarbakır'da bir mermer ocağını basan teröristlerin, PKK propagandası yaptıktan sonra işçilerin telefonlarını ve malz..
İşte Bizimkiler! Türkiye'nin It Gırsl'leri Yani Şey Kızları Belirlendi ve Onları Nasıl Tanıyacağınıza Dair İpuçları Verildi!
Akıllık Etti, Sözleşme İmzaladı! Ezo Sunal Yayından Kalkan Dizisinin Parasını Alacak, Çünkü Dizi Başlamadan Önce Yapımcıyla Sözleşme İmzalamıştı!
"Dubai Burcu" Dünyanın En Yüksek Kulesi Dubai'de İnşa Edilen Kule, 512,10 Metre Yüksekliğe Erişerek Dünyanın En Yüksek Kulesi Oldu.
Yaşlı Fil Pak Bahadır Hayatını Kaybetti İzmir Büyükşehir Belediyesi Kültürpark Hayvanat Bahçesi'nin 59 Yaşındaki Konuğu Fil Pak Bahadır'ın Kalbi, Eklemleri ve Ayaklarındaki Şiddetli Enfeksiyo..
İpek Şenoğlu Yarı Finale Yükseldi Milli Tenisçi İpek Şenoğlu, ABD'de Katıldığı Turnuvada, Çiftlerde Yarı Finale Yükseldi.
Gençler Dünya Şampiyonası’nda yarı finalistler belli oldu Sırbistan'ın Novi Sad kentinde devam eden Gençler Dünya Şampiyonası'nda yarı finalistler oynanan çeyrek final karşılaşmaları sonunda ..
ABD'den kısa kısa ABD'den kısa kısa haberler:
Cezaevi firarisi TKP-ML'li terörist, eylem için geldiği Erzurum'da yakalandı Bayrampaşa Cezaevi'nden 1999 yılında firar eden Türkiye Komünist Partisi/Marksist Leninist (TKP-ML) üyesi bir kişi..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10