20 Temmuz 2007 Cuma Günü Haberleri

20 Temmuz 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Borsa, ikinci seansa alıcılı başladı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, ikinci seansa alıcılı başladı. Bileşik Endeks, seansın başlarında, ilk seans kapanışına göre ..
Sakarya'da 16 yaşından büyükler için fındık toplama ücreti günlük 19 YTL Sakarya'da fındık toplama ücreti, 16 yaşından büyükler için günlük 19 YTL, 16 yaşından küçükler için ise 17 YTL olarak..
Sıcak hava Avusturya'da demiryolu ulaşımını durdurdu Avusturya'nın Yukarı Avusturya Eyaleti'nde tren seferleri iptal edildi. Rekor sıcaklıkların yaşandığı eyalette, demiryolları da sıcaktan n..
Pilotların duyarlı davranışı yangının büyümesini engelledi Eskişehir'in Çatacık bölgesindeki ormanlık alanda henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. 2 hektarlık alanın zarar gördüğü ya..
Seçim sonuçlarını Türkiye'ye Cihan Haber Ajansı duyuracak Cihan Haber Ajansı (CİHAN), pazar günü yapılacak Milletvekili Genel Seçimi sonuçlarını en hızlı ve doğru şekilde kamuoyuna duyurmak i..
Çin ile Ticarette "Eyalet" Stratejisi Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (Deik) Bünyesinde Faaliyet Gösteren Türk – Çin İş Konseyi, Türk İş Dünyası ile Çin Arasındaki İlişkilerin Geliştirilmesi A..
Alanya Milli Eğitim Müdürü Tutuklandı Antalya'nın Alanya İlçesi Milli Eğitim Şube Müdürü Ramazan Akın, 'Rüşvet Almak' ve 'Zimmetine Para Geçirmek' Suçlamalarıyla Tutuklandı.
Hazine Haftaya 1 Milyar 10 Milyon YTL İç Borç Ödeyecek Hazine, Gelecek Hafta 1 Milyar 10 Milyon YTL İç Borç Ödemesi Yapacak.
Trabzonspor Romanya'da UEFA İntertoto Kupası 3. Tur İlk Maçında Fc Otelul Galati Takımıyla Karşılaşacak Olan Trabzonspor, Romanya'ya Geldi.
Kalp Va Damar Hastaları Sıcak Uyarısı Türkiye'nin Tanınmış Kardiyologlarından Olan Kocaeli Üniversitesi Eski Rektörü Prof.dr. Baki Komsuoğlu, Dünyanın Birçok Ülkesinde Olduğu Gibi Türkiye'nin..
Gül: Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde, Minare Kılıfa Sığmadı Kayseri - Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, Cumhurbaşkanlığı Seçimleriyle İlgili "Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde M..
Hızlandırılmış tren kazası davasına devam edildi Sakarya'nın Pamukova ilçesinde üç yıl önce meydana gelen ve 40 kişinin hayatını kaybettiği tren kazasıyla ilgili görülen davanın duruşmasına d..
Ev sahibinden hırsız olduğu iddiasıyla şikayetçi oldu Sakarya'nın Karasu ilçesinde parası, fotoğraf makinesi ve cüzdanının çalındığını ileri süren bir kişi polise şikayette bulundu.
Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü, şehit polisi memuru Hüsamettin İnci için mevlit okuttu Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü, bir hafta önce şehit olan polis memuru için, mübarek 3 aylar içindeki ilk ka..
Unilever Türkiye, Karlılığını Yüzde 38 Artırdı İstanbul - Omo, Lipton, Knorr, Sana, Dove, Becel Gibi Markaların Üreticisi Unilever Türkiye, İstanbul Sanayi Odasının (İso) "Türkiye'nin 500 Büy..
Meclis, Yeni Döneme Hazırlanıyor Ankara - 23. Döneme Hazırlanan TBMM'de, Berberler, Banko Görevlileri, Çaycılar, Garsonlar, Hemşireler ve Hizmetlilerin Yeni Kıyafetleri için Modacı Yıldırım M..
Hande ile birbirine Girdi Programı İptal Edilen Hande Yener Hıncını Sevgilisinden Çıkardı
Eski Eşe dönüş Sinyali Ünlü Oyuncu Tamer Karadağlı, Bu Sabah Katıldığı Star Tv'de 'Orada Neler Oluyor' İsimli Programda Çarpıcı Açıklamalar Yaptı.
Msb'nin Bot İhalesini, Örs-El Deri Ayakkabı Lastik Şirketi Aldı Ankara - Milli Savunma Bakanlığı (Msb) Ankara İç Tedarik Bölge Başkanlığı 2 Numaralı İhale Komisyon Başkanlığı Tarafından, Daha..
İstanbul'da, Ulusal Adres Veritabanında 11 Milyonu Aşkın Kişi Kayıt Altına Alındı İstanbul - İstanbul'da, Ulusal Adres Veritabanında 4 Milyonun Üzerinde Konutun Ziyaret Edildiği ve 11 Milyonu..
Anne Evlenmelerini İstemedi, Ceza Aldı Sevgilisinden Hamile Kalan ve Kürtaj Yaptıran 15 Yaşındaki Kızın Sevgilisi Evlenmek İstedi Ancak Annesi Şikayetini Geri Almadı
Su Ürünleri Üretiminde Yüzde 21,5 Artış: Geçen Yıl, 662 Bin Ton Üretim Yapıldı Ankara - Türkiye'de Su Ürünleri Üretimi 2006 Yılında, Önceki Yıla Kıyasla Yüzde 21,5 Oranında Arttı. geçen Yıl ..
Avrupa, Cep Televizyonunda, Yayın Teknoloji Olarak Dvb-H'ı Destekleme Kararı Aldı Ankara - Avrupa Birliği, Yeni Gelişmekte Olan Cep Telefonundan Televizyon Yayınında (Cep Televizyonu), 'Yayın..
Balıkçının Mazot isyanı Çanakkale'de Trol Teknelerinin Reisleri, Ötv'siz Mazot Alamayınca İsyan Etti
Star Tv Satış Gelirinin Paylaşımı Belirlendi Ankara - Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Star Tv İktisadi Bütünlüğünün 306,5 Milyon Dolarlık Satış Gelirinin Paylaşım Esaslarını Belirledi...
Demisaş Döküm, Bakım ve Tadilat Nedeniyle Üretime Ara Verecek İstanbul - Demisaş Döküm Emaye Mamulleri Sanayi A.ş, Yıllık Bakım ve Üretim Hattındaki Kısmi Tadilatın Tamamlanması için Üretime ..
57 Yıl Sonra Gelen gurur 7 Gaziye, Güney Kore'den Gönderilen Madalyalar, Kıbrıs Barış Harekatı'nın 33'üncü Yıldönümü Kutlama Töreninde Verildi
Ege Dünya Ticaret Merkezi'nin Ticari ve İktisadi Bütünlüğünün Satışı için İhale Açıldı Ankara - Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Ege Dünya Ticaret Merkezinin Ticari ve İktisadi Bütünlüğ..
Minare kılıfa uymadı Gül, AK Parti'nin Türkiye'de Kardeşliğin, Birlik ve Bütünlüğün Sigortası Olduğunu Belirtti
MB Döviz Alım İhalesine 34 Milyon Dolar Teklif Geldi/ Ortalama Fiyat 1.2666 YTL Ankara - Merkez Bankası Tarafından Yapılan Bugünkü Döviz Alım İhalesine 34 Milyon Dolar Teklif Geldi. MB'nin 15..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10