20 Temmuz 2007 Cuma Günü Haberleri

20 Temmuz 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Hastalara Evlerinde Muayene Hizmeti Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Tarafından Hazırlanan 'Yürüyen Hastane' Projesi Kapsamında Hastalar Evlerinde Muayene Edilmeye Başlandı. Hastane Müdü..
Sigara Erken Menopoza Yol Açıyor Sigara İçen Kadınların 45 Yaştan Önce Menopoza Girme İhtimalinin Yüksek Olduğu Bildirildi.
Genetiği Değiştirilmiş Ürünler İçin Düzenleme Genetiği Değiştirilmiş Organizmalara (Gdo) Hayır Platformu Ankara Bileşenleri, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Tarafından Gdo Hakkında Kapsamlı Bir ..
Çukurova Bölgesi Doğal Gaz Dağıtım İhalesi Başladı/ İhaleye 6 Şirket Katıldı Ankara - Kapsadığı Bölge ve Ekonomik Hacim Olarak Türkiye'nin En Büyük Doğal Gaz Dağıtım Bölgesi Olan Çukurova Böl..
THY'de Grev Kararı Asıldı/ Ayçin: Şirkette Her Şey Büyüdü, Küçülen Çalışan Hakkı ve Ücreti İstanbul - Türkiye Sivil Havacılık Sendikası (Hava-İş), Türk Hava Yolları (THY) ile Yürütülen 21. Dö..
Hazine, Önümüzdeki Hafta 178 Milyon Dolar Dış Borç Ödeyecek Ankara - Hazine, Önümüzdeki Hafta 177,8 Milyon Dolar Dış Borç Geri Ödemesi Planlıyor. hazine'nin İnternet Sitesinde Yayınlanan Dış ..
Baykal: Seçimden Sonra Türkiye Hemen Cumhurbaşkanını Seçmek Durumundadır Ankara - CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, "Seçimden Sonra Türkiye Cumhurbaşkanını Seçmek Durumundadır. Ertelenemez Geci..
Sakaryaspor'a Martinez şoku... Bolu Abant'ta hazırlıklarını sürdüren Sakaryaspor'da dizinden ameliyat olan Kolombiyalı file bekçisi Martinez'in yeşil sahalardan 2,5 ay uzak kalacak olması mor..
İSO anketinde Gaziantepli 10 firmanın olması işadamlarına moral verdi İstanbul Sanayi Odası'nın (İSO) geleneksel ilk 500 büyük sanayi kuruluşu araştırma raporunda Gaziantepli 10 firmanın bulu..
Merkez Bankası Döviz Kurları Merkez Bankası'nın 20 Temmuz 2007 Tarihinde Açıkladığı Gösterge Niteliğindeki Döviz Kurları.
Çukurova doğal gaz dağıtım ihalesi başladı Çukurova Bölgesinin doğal gaz dağıtım ihalesi Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK)'nda başladı.
İticü'yü Tercih Eden Öğrencilere Dizüstü Bilgisayar İstanbul Ticaret Odası (İTO), Önümüzdeki Eğitim-öğretin Sezonunda İstanbul Ticaret Üniversitesi'ni (İticü) Tercih Eden Ögrencilere Dizüstü ..
Google'dan küçük boyutlu internet sitelerine arama motoru Dünyanın en çok kullanılan arama motoru Google, küçük boyutlu internet sitelerine yıllık 100 dolara "Custom Search Business Edition" ..
Çin faizleri arttırdı Pekin yönetimi, dün açıklanan yüksek enflasyon rakamlarının oluşturduğu gerginliğin önüne geçmek ve dünyanın en büyük dördüncü ekonomisi olma pozisyonunu ısınan ekonomin..
Türkmenistan Devlet Başkanı Berdimuhamedov, Çin ziyaretinden memnun Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbanguli Berdimuhamedov, hafta içi Çin'e gerçekleştirdiği ziyaretinin çok verimli geçtiği..
Devlerin Listesinde İlk 10 Şirketin 5'i Koç Grubu'nun İso"nun İlk 500 Sanayi Kuruluşu Listesinde, En Büyük 10 Şirketin 5"i Koç Grubu"na Ait. Tüpraş"la Zirveye Oturan Koç"un İlk 5 Şirketinin T..
Türk Sanayisi Üretimden Kazandı, Ama Yabancılaştı Sanayici, Yüksek Faiz Dönemindekinin Aksine Bonoya Yatırımdan Çok Üretimden Kazanmaya Başladı. Faaliyet Dışı Gelirlerin Toplam Gelirlere Oran..
Sakarya Köylüsü de Devler Arasına Girdi Adapazarı Köylüleri ile Anlaşmalı Besicilik Yapan Kayarlar Et, 2006"da İlk Kez İso 500"e Girdi. 295"nci Sıradan Dev Sanayi Şirketleri Arasına Giren Kay..
Çok Borçlandık, Korkuyoruz! İlk 500 Sanayi Şirketi Bu Yıl Geçen Yıla Göre Üretimden Satışlarını Yüzde 21.7 Artırdı. 2005"e Göre Rakamlarda İyileşme Görünse de Sanayiciyi Üretim için Aldığı Bo..
Sosyal Güvenlik Kontrol Memurları Geliyor Sosyal Güvenlik Kurumu Sosyal Güvenlik Kontrol Memurları Yönetmeliği, Resmi Gazete"de Yayımlanarak Yürürlüğe Girdi. Yönetmeliğe Göre, Sosyal Güvenlik..
Borsa 1. Seansta 52 Bin 835,32 Puandan Kapandı İMKB Bileşik Endeksi Birinci Seansta, Dünkü İkinci Seans Kapanışına Göre 489,97 Puan Düşerek 52.835,32 Puandan Kapandı. Hisse Senetleri Ortalama..
Kobi'ler için Avrupa Yatırım Bankasından 300 Milyon Avro Kredi Hazine, Küçük ve Orta Boy İşletmelerin (Kobi) Yatırım Projelerinin Finansmanında Kullanılmak Üzere, Avrupa Yatırım Bankasından 3..
Memura "Promosyon" Zammı Kamu ile Bankalar Arasında Kamu Personelinin Aylık ve Ücretlerinin Bankalar Aracılığı ile Ödenmesine Yönelik İmzalanacak Protokol Çerçevesinde Bankalar Tarafından Ver..
Hollanda'daki Türk toplumundan Düzgün Yıldırım'a destek Hollanda'nın ilk Türk kökenli senatörü Düzgün Yıldırım'a, mensubu olduğu Sosyalist Parti (SP) tarafından yapılan baskılar Türk toplumu ..
CHP seçim bürosuna bomba süsü verilmiş paket atıldı iddiası Cumhuriyet Halk Partisi'nin seçim irtibat bürosuna bomba süsü verilmiş bir paket atıldığı iddia edildi.
Bağımsız aday Gaydalı, CHP'den aday olan kardeşi için: "O parfüm gibidir ağzını kapatmazsan uçar gider" Bitlis bağımsız milletvekili adayı Mahmut Celadet Gaydalı, CHP'nin Bitlis 1. sıra adayı..
Hac organizasyonunu takip edecek basın mensuplarının en geç 3 Ağustos'a kadar müracaat etmeleri gerekiyor Diyanet İşleri Başkanlığı, 2007 hac organizasyonunu kurumları adına izlemek isteyen b..
Bağımsız adayın mitinginde Başbakan'a hakaret eden iki kişi tutuklandı Demokratik Toplum Partisi'nin (DTP) desteklediği bağımsız milletvekili adayı Bedri Fırat'ın Hınıs mitinginde Başbakan Er..
Vali Canpolat: Orman yakanlar terör suçundan yargılansın Denizli'de, son iki haftada çıkan yangınlarda toplam 75 hektar ormanlık alan kül oldu. Yangınlar hakkında değerlendirme yapmak için bi..
YSK Ağar'a "yasak olmaz" dedi, sandık başkanları cep telefonu konusunda uyarıldı Demokrat Parti (DP) Lideri Mehmet Ağar'ın gündeme getirdiği oy kabinlerine görüntülü cep telefonuyla girilmesi..
'Kavga için Gelmiyoruz' Kaplan: 'Meclis Çatısı Altında Her Gün Kavga Eden AKP ve CHP Gibi Seviyemizi Düşürüp Kavga Etmeyiz
Beklenti Anketi'nde Yılsonu Enflasyon Yüzde 7.49'a Çıktı/ Cari Açık Beklentisi Düştü Ankara - Merkez Bankası Tarafından Düzenlenen Beklenti Anketine Göre, Yıl Sonu Enflasyon Beklentisi Hafif ..
Galatasaray Kulübü'nden başsağlığı mesajı... Galatasaray Kulübü, kulübün eski asbaşkanlarından Atilla Donat'ın eşi Feride Donat'ın ölümü nedeniyle başsağlığı mesajı yayımladı.
İbo Ahmet'e Sataştı İbrahim Tatlıses'in Kendisine 'Vay Terbiyesiz Vay' Diyen Ahmet Hakan'a Yanıtı Çok Ağır Oldu.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10